Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
NK Sevens Cubs 2016
Categorieën
×
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Cubs)
Poule B - (Cubs)
Poule C - (Cubs)
Poule D - (Cubs)
Kwartfinale B&S (4) - (Cubs)
Kwartfinale B&S (3) - (Cubs)
Kwartfinale B&S (2) - (Cubs)
Kwartfinale B&S (1) - (Cubs)
Kwartfinale C&P (4) - (Cubs)
Kwartfinale C&P (3) - (Cubs)
Kwartfinale C&P (2) - (Cubs)
Kwartfinale C&P (1) - (Cubs)
Halve finale B&S(2) - (Cubs)
Halve finale B&S(1) - (Cubs)
Halve finale C&P (2) - (Cubs)
Halve finale C&P (1) - (Cubs)
Shield Finale - (Cubs)
Bowl Finale - (Cubs)
Plate Finale - (Cubs)
Cup Finale - (Cubs)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC
Amstelveense RC 1
Bredase Rugby Club 1
Castricumse RugbyClub 2
EZRC Oemoemenoe
Haagsche Rugby Club 1
LRC DIOK
Oisterwijk Oysters
RC 't Gooi 2
RC Eemland 1
RC Greate Pier
RFC Gouda
RFC Haarlem 1
Rugby Club Waterland
The Dukes 1
URC 1
Poule A
Veld 1
Tim Heere (Waterland)
10:00
Haagsche Rugby Club 1
46
10:14
Rugby Club Waterland
0
Poule C
Veld 2
Arend Beltman (Castricum)
10:00
RFC Haarlem 1
22
10:14
URC 1
0
Poule B
Veld 1
Eelco Denheijer (HRC)
10:20
Bredase Rugby Club 1
62
10:34
EZRC Oemoemenoe
0
Poule D
Veld 2
Tim Heere (Waterland)
10:20
Castricumse RugbyClub 2
26
10:34
RC Greate Pier
7
Poule A
Veld 1
Etienne Koekkoek (Breda)
10:40
AAC
12
10:54
RC Eemland 1
7
Poule C
Veld 2
Brian Denley (gouda)
10:40
Oisterwijk Oysters
10
10:54
RC 't Gooi 2
17
Poule B
Veld 1
Walter (Haarlem)
11:00
The Dukes 1
26
11:14
RFC Gouda
14
Poule D
Veld 2
Tim Heere (Waterland)
11:00
LRC DIOK
12
11:14
Amstelveense RC 1
17
Poule A
Veld 1
Brian Denley (gouda)
11:20
RC Eemland 1
0
11:34
Haagsche Rugby Club 1
36
Poule C
Veld 2
Eelco Denheijer (HRC)
11:20
RC 't Gooi 2
5
11:34
RFC Haarlem 1
15
Poule B
Veld 1
Kevin Kurssen (The dukes 11.30-16.00)
11:40
RFC Gouda
12
11:54
Bredase Rugby Club 1
38
Poule D
Veld 2
Etienne Koekkoek (Breda)
11:40
Amstelveense RC 1
7
11:54
Castricumse RugbyClub 2
21
Poule A
Veld 1
Kevin Kurssen (The dukes 11.30-16.00)
12:00
Rugby Club Waterland
14
12:14
AAC
38
Poule C
Veld 2
Tim Heere (Waterland)
12:00
URC 1
10
12:14
Oisterwijk Oysters
14
Poule B
Veld 1
Eelco Denheijer (HRC)
12:20
EZRC Oemoemenoe
7
12:34
The Dukes 1
57
Poule D
Veld 2
Tim Heere (Waterland)
12:20
RC Greate Pier
10
12:34
LRC DIOK
19
Poule A
Veld 1
Arend Beltman (Castricum)
12:40
Haagsche Rugby Club 1
29
12:54
AAC
5
Poule C
Veld 2
Kevin Kurssen (The dukes 11.30-16.00)
12:40
RFC Haarlem 1
19
12:54
Oisterwijk Oysters
26
Poule B
Veld 1
Brian Denley (gouda)
13:00
Bredase Rugby Club 1
0
13:14
The Dukes 1
26
Poule D
Veld 2
Etienne Koekkoek (Breda)
13:00
Castricumse RugbyClub 2
41
13:14
LRC DIOK
7
Poule A
Veld 1
Eelco Denheijer (HRC)
13:20
RC Eemland 1
52
13:34
Rugby Club Waterland
14
Poule C
Veld 2
Tim Heere (Waterland)
13:20
RC 't Gooi 2
14
13:34
URC 1
15
Poule B
Veld 1
Etienne Koekkoek (Breda)
13:40
RFC Gouda
39
13:54
EZRC Oemoemenoe
7
Poule D
Veld 2
Kevin Kurssen (The dukes 11.30-16.00)
13:40
Amstelveense RC 1
28
13:54
RC Greate Pier
7
Kwartfinale C&P (2)
Veld 2
Arend Beltman (Castricum)
14:30
Oisterwijk Oysters
24
14:44
AAC
26
Kwartfinale C&P (1)
Veld 1
Tim Heere (Waterland)
14:30
Haagsche Rugby Club 1
43
14:44
RFC Haarlem 1
0
Kwartfinale C&P (4)
Veld 2
Eelco Denheijer (HRC)
14:50
Castricumse RugbyClub 2
17
15:04
Bredase Rugby Club 1
12
Kwartfinale C&P (3)
Veld 1
Brian Denley (gouda)
14:50
The Dukes 1
57
15:04
Amstelveense RC 1
12
Kwartfinale B&S (2)
Veld 2
Kevin Kurssen (The dukes 11.30-16.00)
15:10
URC 1
34
15:24
Rugby Club Waterland
7
Kwartfinale B&S (1)
Veld 1
Arend Beltman (Castricum)
15:10
RC Eemland 1
26
15:24
RC 't Gooi 2
0
Kwartfinale B&S (4)
Veld 2
Etienne Koekkoek (Breda)
15:30
LRC DIOK
21
15:44
EZRC Oemoemenoe
14
Kwartfinale B&S (3)
Veld 1
Eelco Denheijer (HRC)
15:30
RFC Gouda
33
15:44
RC Greate Pier
14
Halve finale C&P (2)
Veld 2
Brian Denley (gouda)
15:50
AAC
7
16:04
Castricumse RugbyClub 2
21
Halve finale C&P (1)
Veld 1
Arend Beltman (Castricum)
15:50
Haagsche Rugby Club 1
28
16:04
The Dukes 1
12
Halve finale B&S(2)
Veld 2
Etienne Koekkoek (Breda)
16:10
URC 1
14
16:24
LRC DIOK
35
Halve finale B&S(1)
Veld 1
Eelco Denheijer (HRC)
16:10
RC Eemland 1
31
16:24
RFC Gouda
7
Plate Finale
Veld 1
Arend Beltman (Castricum)
16:30
The Dukes 1
21
16:44
AAC
7
Shield Finale
Veld 2
Etienne Koekkoek (Breda)
16:50
RFC Gouda
0
17:04
URC 1
7
Bowl Finale
Veld 1
Eelco Denheijer (HRC)
16:50
RC Eemland 1
24
17:04
LRC DIOK
14
Cup Finale
Veld 1
Eelco Denheijer (HRC)
17:10
Haagsche Rugby Club 1
34
17:30
Castricumse RugbyClub 2
10
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden