Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
2018 RC Hilversum International Youth Tournament
Categorieën
×
U13
U14
U15
U16
U17
U18
U12
U11
U10
U09
U08
Kies categorie
Alle categorieën
U08
U09
U10
U11
U12
U13
U14
U15
U16
U17
U18
Kies poule
Alle poules
U13 - Poule A - (U13)
U13 - Poule B - (U13)
U13 - Shield Final - (U13)
U13 - Bowl Final - (U13)
U13 - Plate Final - (U13)
U13 - Cup Final - (U13)
U14 - Poule A - (U14)
U14 - Poule B - (U14)
U14 - Poule C - (U14)
U14 - Poule D - (U14)
U14 - SF Bowl n° 3 (1) - (U14)
U14 - SF Bowl n° 3 (2) - (U14)
U14 - SF Plate n° 2 (1) - (U14)
U14 - SF Plate n° 2 (2) - (U14)
U14 - SF Cup n° 1 (1) - (U14)
U14 - SF Cup n° 1 (2) - (U14)
U14 - Bowl Consolation Final - (U14)
U14 - Bowl Final - (U14)
U14 - Plate Consolation Final - (U14)
U14 - Plate Final - (U14)
U14 - Cup Consolation Final - (U14)
U14 - Cup Final - (U14)
U15 - Poule A - (U15)
U15 - Poule B - (U15)
U15 - Cup Final - (U15)
U16 - Poule A - (U16)
U16 - Poule B - (U16)
U16 - Poule C - (U16)
U16 - Bowl Poule - (U16)
U16 - Plate Poule - (U16)
U16 - Cup Poule - (U16)
U17 - Poule - (U17)
U18 - Poule - (U18)
U12 - Poule A - (U12)
U12 - Poule B - (U12)
U12 - Poule C - (U12)
U12 - Poule D - (U12)
U12 - Bowl SF n° 3 (1) - (U12)
U12 - Bowl SF n° 3 (2) - (U12)
U12 - Plate SF n° 2 (1) - (U12)
U12 - Plate SF n° 2 (2) - (U12)
U12 - Cup SF n° 1 (1) - (U12)
U12 - Cup SF n° 1 (2) - (U12)
U12 - Bowl Consolation Final - (U12)
U12 - Bowl Final - (U12)
U12 - Plate Consolation Final - (U12)
U12 - Plate Final - (U12)
U12 - Cup Consolation Final - (U12)
U12 - Cup Final - (U12)
U11 - Poule - (U11)
U10 - Poule A - (U10)
U10 - Poule B - (U10)
U10 - Shield Final - (U10)
U10 - Bowl Final - (U10)
U10 - Plate Final - (U10)
U10 - Cup Final - (U10)
U09 - Poule - (U09)
U08 - Poule A - (U08)
U08 - Poule B - (U08)
U08 - Poule C - (U08)
U08 - Bowl Poule - (U08)
U08 - Plate Poule - (U08)
U08 - Cup Poule - (U08)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC (U09)
AAC (U11)
AAC Rugby (U13)
AAC Rugby (U15)
Abercwmboi RFC (U15)
Abercynon RFC (U16)
Alkmaarse RFC - RC West Friesland (U11)
Ayr RFC (U14)
Banbury RFC (U14)
Boyne RFC (U16)
Bracknell RFC (U18)
Bredase RC (U11)
BSN (U12)
BYE 1 (U16)
Cas RC (U13)
Cas RC (U15)
Cas RC (U17)
Deal & Betteshanger RFC (U11)
Dwingeloose RC (U13)
Hamburger RC (U08)
Hamburger RC (U10)
Hamburger RC (U12)
Hamburger RC (U14)
Harlow RFC PULLED OUT (U16)
Horsham RFC (U12)
Horsham RFC (U16)
Keynsham RFC (U15)
Longdean School (U13)
Longdean School (U14)
LRC DIOK (U10)
LRC DIOK (U14)
Maasland Rugby (U18)
Marple & Glossop Spartans (U15)
Midsommer Norton RFC (U15)
Newmarket RFC (U15)
Old Caterhamians RFC (U13)
Ottignies Rugby (U08)
Ottignies Rugby (U10)
Pontypool RFC (U16)
Queen Elizabeth School (U14)
RC 't Gooi (U12)
RC 't Gooi (U14)
RC 't Gooi (U15)
RC Delft (U09)
RC Delft (U10)
RC Delft (U12)
RC Delft 1 (U08)
RC Delft 2 (U08)
RC Dwingeloo (U10)
RC Eemland (U10)
RC Eemland (U12)
RC Hilversum (U08)
RC Hilversum (U12)
RC Hilversum (U13)
RC Hilversum (U16)
RC Hilversum (U18)
RC Hilversum / Pegasus (U09)
RC Pink Panthers (U17)
RC The Dukes (U08)
RC The Dukes (U10)
RC The Dukes (U12)
RCC Bekaro (U08)
RCC Bekaro (U09)
RFC Haarlem (U09)
RFC Haarlem (U10)
RFC Haarlem (U11)
RFC Haarlem (U12)
RFC Haarlem (U14)
RFC Haarlem 1 (U08)
RFC Haarlem 2 (U08)
Rijnland Rugby (U18)
Royal Wootton Bassett RFC (U17)
Royal Wootton Bassett RFC (U18)
RRC De Bokkerijders (U18)
Rugby Academy ZW (U14)
Rugby Ottignies (U12)
Sunderland RFC (U17)
Towcestrians RFC (U16)
Trebanos RFC (U14)
Twickenham and Esher Barbarians (U17)
Utrechtse RC (U13)
Utrechtse RC (U14)
Utrechtse RC (U15)
Wanstead RFC (U17)
West Hartlepool RFC (U15)
Whitgiftian RFC (U14)
Worthing RFC (U13)
Worthing RFC 1 (U12)
Worthing RFC 2 (U12)
Ystradgynlais RFC (U16)
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Bram Oudman
10:00
AAC
5
10:20
Deal & Betteshanger RFC
0
U12 - Poule A - U12
Pitch M01
Jelle Hoekstra
10:00
Rugby Ottignies
0
10:20
Horsham RFC
3
U10 - Poule A - U10
Pitch B01
Marscha Volker
10:00
RC Eemland
2
10:20
Hamburger RC
3
U15 - Poule A - U15
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Leroy Durieux
10:00
Newmarket RFC
59
10:20
Utrechtse RC
0
U16 - Poule A - U16
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Obed Broersma
10:00
Pontypool RFC
0
10:20
Harlow RFC PULLED OUT
0
U15 - Poule B - U15
Pitch 08 - Veld Olympia
Rinske Huijser van Reenen
10:00
West Hartlepool RFC
17
10:20
Cas RC
21
U12 - Poule B - U12
Pitch M02
Dimphy Goossens
10:00
RC The Dukes
0
10:20
Worthing RFC 1
3
U10 - Poule B - U10
Pitch B02
Lars Looten
10:00
RFC Haarlem
3
10:20
Ottignies Rugby
1
U16 - Poule B - U16
Pitch 01 - Hoofdveld
Fred van Verseveld
10:00
Abercynon RFC
27
10:20
Towcestrians RFC
0
U16 - Poule C - U16
Pitch 02 - Veld 2
Eric Luteijn
10:00
Ystradgynlais RFC
12
10:20
Horsham RFC
0
U15 - Poule A - U15
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Andrew Stevens
10:00
Marple & Glossop Spartans
5
10:20
Midsommer Norton RFC
17
U15 - Poule B - U15
Pitch 07 - Veld over de weg
Edwin van der Spek
10:00
Abercwmboi RFC
12
10:20
Keynsham RFC
0
U17 - Poule - U17
Pitch 02 - Veld 2
Sander Bootsman
10:25
Sunderland RFC
5
10:45
Twickenham and Esher Barbarians
5
U09 - Poule - U09
Pitch B01
Thycho van Engelshoven
10:25
AAC
2
10:45
RFC Haarlem
3
U14 - Poule A - U14
Pitch 08 - Veld Olympia
Brian Ferris
10:25
Banbury RFC
39
10:45
Hamburger RC
0
U14 - Poule B - U14
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Michael de Vries
10:25
Ayr RFC
0
10:45
Trebanos RFC
26
U14 - Poule C - U14
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Wesley van der Aart
10:25
LRC DIOK
0
10:45
Queen Elizabeth School
21
U08 - Poule C - U08
Pitch T01
Sandra van Gennip
10:25
RC Delft 2
5
10:45
RC The Dukes
12
U12 - Poule C - U12
Pitch M01
Maurits van Eijnatten
10:25
RC Eemland
1
10:45
RC Delft
2
U12 - Poule D - U12
Pitch M02
Tycho Rasch
10:25
RFC Haarlem
2
10:45
BSN
1
U14 - Poule D - U14
Pitch 07 - Veld over de weg
Arent Beltman
10:25
Whitgiftian RFC
33
10:45
Longdean School
5
U17 - Poule - U17
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Rick Denkers
10:25
Wanstead RFC
17
10:45
Royal Wootton Bassett RFC
0
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Ruben Posthumus
10:25
Alkmaarse RFC - RC West Friesland
2
10:45
RFC Haarlem
1
U09 - Poule - U09
Pitch B02
Eduardo Aldama
10:25
RCC Bekaro
9
10:45
RC Hilversum / Pegasus
2
U17 - Poule - U17
Pitch 01 - Hoofdveld
Marc Visser
10:25
Cas RC
10
10:45
RC Pink Panthers
5
U08 - Poule A - U08
Pitch T02
Jantine Denkers
10:25
Hamburger RC
9
10:45
RC Hilversum
2
U18 - Poule - U18
Pitch 01 - Hoofdveld
Don Clarke
10:50
Bracknell RFC
7
11:10
Royal Wootton Bassett RFC
0
U13 - Poule A - U13
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Alec Lara
10:50
AAC Rugby
31
11:10
Cas RC
0
U13 - Poule B - U13
Pitch 08 - Veld Olympia
Rinske Huijser van Reenen
10:50
Dwingeloose RC
27
11:10
RC Hilversum
0
U18 - Poule - U18
Pitch 02 - Veld 2
Jens Pardede
10:50
RRC De Bokkerijders
0
11:10
Rijnland Rugby
22
U10 - Poule A - U10
Pitch B01
Jip Spaargaren
10:50
LRC DIOK
7
11:10
RC Delft
2
U13 - Poule A - U13
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Rod Rishworth
10:50
Worthing RFC
0
11:10
Longdean School
10
U13 - Poule B - U13
Pitch 07 - Veld over de weg
Tjerk Pardede
10:50
Utrechtse RC
5
11:10
Old Caterhamians RFC
19
U10 - Poule B - U10
Pitch B02
Marscha Volker
10:50
RC The Dukes
3
11:10
RC Dwingeloo
2
U18 - Poule - U18
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Leroy Durieux
10:50
RC Hilversum
0
11:10
Maasland Rugby
26
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Bram Oudman
10:50
AAC
3
11:10
Bredase RC
1
U12 - Poule A - U12
Pitch M01
Friso Teerink
10:50
Horsham RFC
7
11:10
RC Hilversum
0
U12 - Poule B - U12
Pitch M02
Rob Verbeek
10:50
Worthing RFC 1
9
11:10
RC 't Gooi
0
U08 - Poule B - U08
Pitch T01
Maarten Spaargaren
10:50
Ottignies Rugby
5
11:10
RFC Haarlem 1
7
U08 - Poule C - U08
Pitch T02
Steven Dupree
10:50
RC The Dukes
10
11:10
RFC Haarlem 2
9
U09 - Poule - U09
Pitch B01
Lars Looten
11:15
AAC
9
11:35
RC Delft
1
U15 - Poule A - U15
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Martijn Bras
11:15
Newmarket RFC
0
11:35
AAC Rugby
14
U16 - Poule A - U16
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Ian Wolfenden
11:15
Harlow RFC PULLED OUT
19
11:35
BYE 1
0
U15 - Poule B - U15
Pitch 08 - Veld Olympia
Peter van der Baan
11:15
West Hartlepool RFC
0
11:35
RC 't Gooi
22
U16 - Poule B - U16
Pitch 01 - Hoofdveld
Obed Broersma
11:15
Towcestrians RFC
10
11:35
RC Hilversum
0
U12 - Poule C - U12
Pitch M01
Jelle Hoekstra
11:15
RC Delft
0
11:35
Worthing RFC 2
5
U16 - Poule C - U16
Pitch 02 - Veld 2
Fred van Verseveld
11:15
Horsham RFC
14
11:35
Boyne RFC
0
U12 - Poule D - U12
Pitch M02
Dimphy Goossens
11:15
BSN
7
11:35
Hamburger RC
0
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Ruben Posthumus
11:15
Deal & Betteshanger RFC
3
11:35
RFC Haarlem
1
U09 - Poule - U09
Pitch B02
Thycho van Engelshoven
11:15
RFC Haarlem
5
11:35
RC Hilversum / Pegasus
4
U15 - Poule A - U15
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Andrew Stevens
11:15
Utrechtse RC
0
11:35
Midsommer Norton RFC
49
U15 - Poule B - U15
Pitch 07 - Veld over de weg
Edwin van der Spek
11:15
Cas RC
7
11:35
Keynsham RFC
10
U08 - Poule A - U08
Pitch T01
Jantine Denkers
11:15
RC Hilversum
5
11:35
RCC Bekaro
7
U08 - Poule B - U08
Pitch T02
Sandra van Gennip
11:15
RFC Haarlem 1
6
11:35
RC Delft 1
11
U17 - Poule - U17
Pitch 02 - Veld 2
Eric Luteijn
11:40
Royal Wootton Bassett RFC
0
12:00
Sunderland RFC
5
U14 - Poule A - U14
Pitch 08 - Veld Olympia
Brian Ferris
11:40
Hamburger RC
0
12:00
RFC Haarlem
5
U10 - Poule A - U10
Pitch B01
Marinus du Preez
11:40
LRC DIOK
10
12:00
Hamburger RC
3
U10 - Poule B - U10
Pitch B02
Dex Mackaaij
11:40
RC The Dukes
2
12:00
Ottignies Rugby
6
U14 - Poule B - U14
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Michael de Vries
11:40
Trebanos RFC
19
12:00
Rugby Academy ZW
0
U14 - Poule C - U14
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Wesley van der Aart
11:40
Queen Elizabeth School
20
12:00
Utrechtse RC
10
U14 - Poule D - U14
Pitch 07 - Veld over de weg
Arent Beltman
11:40
Longdean School
5
12:00
RC 't Gooi
21
U17 - Poule - U17
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Sander Bootsman
11:40
RC Pink Panthers
0
12:00
Twickenham and Esher Barbarians
35
U17 - Poule - U17
Pitch 01 - Hoofdveld
Rick Denkers
11:40
Wanstead RFC
12
12:00
Cas RC
12
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Bram Oudman
11:40
Alkmaarse RFC - RC West Friesland
0
12:00
Bredase RC
3
U12 - Poule A - U12
Pitch M01
Maurits van Eijnatten
11:40
RC Hilversum
0
12:00
Rugby Ottignies
4
U12 - Poule B - U12
Pitch M02
Tycho Rasch
11:40
RC 't Gooi
1
12:00
RC The Dukes
6
U08 - Poule C - U08
Pitch T01
Maarten Spaargaren
11:40
RFC Haarlem 2
8
12:00
RC Delft 2
7
U08 - Poule A - U08
Pitch T01
Jantine Denkers
12:05
RCC Bekaro
1
12:25
Hamburger RC
8
U08 - Poule B - U08
Pitch T02
Sandra van Gennip
12:05
RC Delft 1
9
12:25
Ottignies Rugby
8
U18 - Poule - U18
Pitch 01 - Hoofdveld
Marc Visser
12:05
Rijnland Rugby
7
12:25
Bracknell RFC
0
U13 - Poule A - U13
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Alec Lara
12:05
Worthing RFC
17
12:25
Cas RC
0
U13 - Poule B - U13
Pitch 08 - Veld Olympia
Rinske Huijser van Reenen
12:05
Utrechtse RC
0
12:25
RC Hilversum
24
U18 - Poule - U18
Pitch 02 - Veld 2
Don Clarke
12:05
Maasland Rugby
7
12:25
Royal Wootton Bassett RFC
0
U13 - Poule A - U13
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Rod Rishworth
12:05
Longdean School
10
12:25
AAC Rugby
19
U13 - Poule B - U13
Pitch 07 - Veld over de weg
Tjerk Pardede
12:05
Old Caterhamians RFC
12
12:25
Dwingeloose RC
12
U18 - Poule - U18
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Jens Pardede
12:05
RRC De Bokkerijders
5
12:25
RC Hilversum
5
U09 - Poule - U09
Pitch B01
Eduardo Aldama
12:05
RCC Bekaro
8
12:25
RC Delft
0
U12 - Poule C - U12
Pitch M01
Friso Teerink
12:05
Worthing RFC 2
1
12:25
RC Eemland
1
U12 - Poule D - U12
Pitch M02
Rob Verbeek
12:05
Hamburger RC
0
12:25
RFC Haarlem
8
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Ruben Posthumus
12:05
AAC
6
12:25
RFC Haarlem
0
U09 - Poule - U09
Pitch B02
Jip Spaargaren
12:05
AAC
5
12:25
RC Hilversum / Pegasus
2
U10 - Poule A - U10
Pitch B01
Marinus du Preez
12:30
RC Delft
6
12:50
RC Eemland
1
U10 - Poule B - U10
Pitch B02
Dex Mackaaij
12:30
RC Dwingeloo
0
12:50
RFC Haarlem
9
U15 - Poule A - U15
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Martijn Bras
12:30
Marple & Glossop Spartans
7
12:50
AAC Rugby
5
U16 - Poule A - U16
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Leroy Durieux
12:30
BYE 1
0
12:50
Pontypool RFC
0
U15 - Poule B - U15
Pitch 08 - Veld Olympia
Peter van der Baan
12:30
Abercwmboi RFC
14
12:50
RC 't Gooi
7
U16 - Poule B - U16
Pitch 01 - Hoofdveld
Ian Wolfenden
12:30
RC Hilversum
0
12:50
Abercynon RFC
40
U16 - Poule C - U16
Pitch 02 - Veld 2
Obed Broersma
12:30
Boyne RFC
5
12:50
Ystradgynlais RFC
5
U15 - Poule A - U15
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Andrew Stevens
12:30
Newmarket RFC
5
12:50
Midsommer Norton RFC
21
U15 - Poule B - U15
Pitch 07 - Veld over de weg
Edwin van der Spek
12:30
West Hartlepool RFC
5
12:50
Keynsham RFC
0
U14 - Poule A - U14
Pitch 08 - Veld Olympia
Brian Ferris
12:55
RFC Haarlem
0
13:15
Banbury RFC
48
U14 - Poule B - U14
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Michael de Vries
12:55
Rugby Academy ZW
26
13:15
Ayr RFC
5
U14 - Poule C - U14
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Wesley van der Aart
12:55
Utrechtse RC
22
13:15
LRC DIOK
0
U14 - Poule D - U14
Pitch 07 - Veld over de weg
Arent Beltman
12:55
RC 't Gooi
0
13:15
Whitgiftian RFC
46
U09 - Poule - U09
Pitch B01
Marscha Volker
12:55
RFC Haarlem
2
13:15
RC Delft
4
U09 - Poule - U09
Pitch B02
Thycho van Engelshoven
12:55
AAC
1
13:15
RCC Bekaro
6
U12 - Bowl SF n° 3 (1) - U12
Pitch M01
Jelle Hoekstra
12:55
RC Hilversum
8
13:15
RC 't Gooi
0
U12 - Bowl SF n° 3 (2) - U12
Pitch M02
Dimphy Goossens
12:55
RC Eemland
3
13:15
Hamburger RC
1
U17 - Poule - U17
Pitch 02 - Veld 2
Ap van Kersbergen
13:20
Sunderland RFC
63
13:40
RC Pink Panthers
0
U10 - Poule A - U10
Pitch B01
Lars Looten
13:20
RC Delft
9
13:40
Hamburger RC
4
U10 - Poule B - U10
Pitch B02
Eduardo Aldama
13:20
RC Dwingeloo
0
13:40
Ottignies Rugby
6
U17 - Poule - U17
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Fred van Verseveld
13:20
Royal Wootton Bassett RFC
5
13:40
Cas RC
24
U17 - Poule - U17
Pitch 01 - Hoofdveld
Sander Bootsman
13:20
Twickenham and Esher Barbarians
15
13:40
Wanstead RFC
12
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Bram Oudman
13:20
Deal & Betteshanger RFC
1
13:40
Bredase RC
5
U12 - Plate SF n° 2 (1) - U12
Pitch M01
Maurits van Eijnatten
13:20
Rugby Ottignies
4
13:40
RC The Dukes
0
U12 - Plate SF n° 2 (2) - U12
Pitch M02
Tycho Rasch
13:20
RC Delft
1
13:40
BSN
3
U18 - Poule - U18
Pitch 02 - Veld 2
Ap van Kersbergen
13:45
Bracknell RFC
17
14:05
Maasland Rugby
12
U13 - Poule A - U13
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Alec Lara
13:45
Longdean School
31
14:05
Cas RC
7
U13 - Poule B - U13
Pitch 08 - Veld Olympia
Rinske Huijser van Reenen
13:45
Old Caterhamians RFC
21
14:05
RC Hilversum
7
U18 - Poule - U18
Pitch 01 - Hoofdveld
Eric Luteijn
13:45
Rijnland Rugby
35
14:05
RC Hilversum
5
U13 - Poule A - U13
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Rod Rishworth
13:45
AAC Rugby
19
14:05
Worthing RFC
12
U13 - Poule B - U13
Pitch 07 - Veld over de weg
Tjerk Pardede
13:45
Dwingeloose RC
31
14:05
Utrechtse RC
12
U18 - Poule - U18
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Rick Denkers
13:45
Royal Wootton Bassett RFC
10
14:05
RRC De Bokkerijders
0
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Ruben Posthumus
13:45
AAC
4
14:05
Alkmaarse RFC - RC West Friesland
0
U08 - Bowl Poule - U08
Pitch T01
Maarten Spaargaren
13:45
RC Hilversum
10
14:05
RC Delft 2
4
U08 - Plate Poule - U08
Pitch T02
Jip Spaargaren
13:45
RCC Bekaro
7
14:05
RFC Haarlem 2
3
U12 - Cup SF n° 1 (1) - U12
Pitch M01
Friso Teerink
13:45
Horsham RFC
3
14:05
Worthing RFC 1
2
U12 - Cup SF n° 1 (2) - U12
Pitch M02
Rob Verbeek
13:45
Worthing RFC 2
1
14:05
RFC Haarlem
3
U10 - Poule A - U10
Pitch B01
Marinus du Preez
14:10
RC Eemland
0
14:30
LRC DIOK
12
U10 - Poule B - U10
Pitch B02
Dex Mackaaij
14:10
RFC Haarlem
14
14:30
RC The Dukes
0
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Bram Oudman
14:10
RFC Haarlem
1
14:30
Bredase RC
7
U15 - Poule A - U15
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Martijn Bras
14:10
Midsommer Norton RFC
10
14:30
AAC Rugby
5
U15 - Poule B - U15
Pitch 08 - Veld Olympia
Peter van der Baan
14:10
Keynsham RFC
0
14:30
RC 't Gooi
17
U15 - Poule A - U15
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Brian Ferris
14:10
Utrechtse RC
0
14:30
Marple & Glossop Spartans
40
U15 - Poule B - U15
Pitch 07 - Veld over de weg
Edwin van der Spek
14:10
Cas RC
0
14:30
Abercwmboi RFC
26
U16 - Bowl Poule - U16
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Marc Visser
14:10
Harlow RFC PULLED OUT
0
14:30
Boyne RFC
30
U16 - Plate Poule - U16
Pitch 01 - Hoofdveld
Don Clarke
14:10
BYE 1
0
14:30
Horsham RFC
30
U16 - Cup Poule - U16
Pitch 02 - Veld 2
Jens Pardede
14:10
Pontypool RFC
0
14:30
Ystradgynlais RFC
26
U08 - Cup Poule - U08
Pitch T01
Jantine Denkers
14:10
Hamburger RC
10
14:30
RC The Dukes
8
U08 - Bowl Poule - U08
Pitch T02
Steven Dupree
14:10
RC Delft 2
4
14:30
Ottignies Rugby
7
U17 - Poule - U17
Pitch 02 - Veld 2
Leroy Durieux
14:35
Cas RC
0
14:55
Sunderland RFC
19
U17 - Poule - U17
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Ian Wolfenden
14:35
RC Pink Panthers
5
14:55
Wanstead RFC
15
U17 - Poule - U17
Pitch 01 - Hoofdveld
Ap van Kersbergen
14:35
Twickenham and Esher Barbarians
19
14:55
Royal Wootton Bassett RFC
0
U09 - Poule - U09
Pitch B01
Thycho van Engelshoven
14:35
RC Hilversum / Pegasus
3
14:55
RC Delft
7
U09 - Poule - U09
Pitch B02
Marscha Volker
14:35
RFC Haarlem
3
14:55
RCC Bekaro
6
U11 - Poule - U11
Pitch M03
Ruben Posthumus
14:35
Deal & Betteshanger RFC
8
14:55
Alkmaarse RFC - RC West Friesland
1
U14 - SF Bowl n° 3 (1) - U14
Pitch 07 - Veld over de weg
Rinske Huijser van Reenen
14:35
Hamburger RC
5
14:55
Ayr RFC
24
U14 - SF Bowl n° 3 (2) - U14
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Michael de Vries
14:35
LRC DIOK
10
14:55
Longdean School
7
U14 - SF Plate n° 2 (1) - U14
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Wesley van der Aart
14:35
RFC Haarlem
0
14:55
Rugby Academy ZW
40
U08 - Plate Poule - U08
Pitch T01
Steven Dupree
14:35
RFC Haarlem 2
9
14:55
RFC Haarlem 1
11
U08 - Cup Poule - U08
Pitch T02
Sandra van Gennip
14:35
RC The Dukes
9
14:55
RC Delft 1
11
U12 - Bowl Consolation Final
Pitch M01
Jelle Hoekstra
14:35
RC 't Gooi
5
14:55
Hamburger RC
3
U12 - Bowl Final - U12
Pitch M02
Dimphy Goossens
14:35
RC Hilversum
4
14:55
RC Eemland
1
U18 - Poule - U18
Pitch 01 - Hoofdveld
Obed Broersma
15:00
RC Hilversum
7
15:20
Bracknell RFC
10
U18 - Poule - U18
Pitch 02 - Veld 2
Fred van Verseveld
15:00
Maasland Rugby
31
15:20
RRC De Bokkerijders
7
U18 - Poule - U18
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Sander Bootsman
15:00
Royal Wootton Bassett RFC
0
15:20
Rijnland Rugby
25
U10 - Shield Final - U10
Pitch B01
Lars Looten
15:00
RC Eemland
2
15:20
RC Dwingeloo
5
U10 - Bowl Final - U10
Pitch B02
Eduardo Aldama
15:00
Hamburger RC
2
15:20
RC The Dukes
5
U14 - SF Plate n° 2 (2) - U14
Pitch 07 - Veld over de weg
Arent Beltman
15:00
Utrechtse RC
5
15:20
RC 't Gooi
5
U14 - SF Cup n° 1 (1) - U14
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Alec Lara
15:00
Banbury RFC
12
15:20
Trebanos RFC
7
U14 - SF Cup n° 1 (2) - U14
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Rod Rishworth
15:00
Queen Elizabeth School
0
15:20
Whitgiftian RFC
34
U08 - Bowl Poule - U08
Pitch T01
Maarten Spaargaren
15:00
Ottignies Rugby
6
15:20
RC Hilversum
8
U08 - Plate Poule - U08
Pitch T02
Jip Spaargaren
15:00
RFC Haarlem 1
10
15:20
RCC Bekaro
7
U12 - Plate Consolation Final
Pitch M01
Maurits van Eijnatten
15:00
RC The Dukes
4
15:20
RC Delft
8
U12 - Plate Final - U12
Pitch M02
Tycho Rasch
15:00
Rugby Ottignies
7
15:20
BSN
0
U13 - Shield Final - U13
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Tjerk Pardede
15:25
Cas RC
0
15:45
Utrechtse RC
30
U13 - Bowl Final - U13
Pitch 08 - Veld Olympia
Martijn Bras
15:25
Worthing RFC
22
15:45
RC Hilversum
7
U13 - Plate Final - U13
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Andrew Stevens
15:25
Longdean School
7
15:45
Old Caterhamians RFC
0
U10 - Plate Final - U10
Pitch B01
Marinus du Preez
15:25
RC Delft
1
15:45
Ottignies Rugby
3
U10 - Cup Final - U10
Pitch B02
Dex Mackaaij
15:25
LRC DIOK
2
15:45
RFC Haarlem
11
U13 - Cup Final - U13
Pitch 07 - Veld over de weg
Peter van der Baan
15:25
AAC Rugby
12
15:45
Dwingeloose RC
17
U16 - Bowl Poule - U16
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Eric Luteijn
15:25
Boyne RFC
31
15:45
RC Hilversum
0
U16 - Plate Poule - U16
Pitch 01 - Hoofdveld
Rick Denkers
15:25
Horsham RFC
7
15:45
Towcestrians RFC
0
U16 - Cup Poule - U16
Pitch 02 - Veld 2
Marc Visser
15:25
Ystradgynlais RFC
0
15:45
Abercynon RFC
29
U08 - Cup Poule - U08
Pitch T01
Steven Dupree
15:25
RC Delft 1
8
15:45
Hamburger RC
9
U12 - Cup Consolation Final - U12
Pitch M01
Friso Teerink
15:25
Worthing RFC 1
7
15:45
Worthing RFC 2
1
U12 - Cup Final - U12
Pitch M02
Rob Verbeek
15:25
Horsham RFC
5
15:45
RFC Haarlem
1
U15 - Poule A - U15
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Edwin van der Spek
15:50
Utrechtse RC
0
16:10
AAC Rugby
34
U15 - Poule B - U15
Pitch 08 - Veld Olympia
Wesley van der Aart
15:50
Cas RC
0
16:10
RC 't Gooi
27
U15 - Poule A - U15
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Michael de Vries
15:50
Newmarket RFC
7
16:10
Marple & Glossop Spartans
12
U15 - Poule B - U15
Pitch 07 - Veld over de weg
Brian Ferris
15:50
West Hartlepool RFC
5
16:10
Abercwmboi RFC
22
U17 - Poule - U17
Pitch 02 - Veld 2
Don Clarke
15:50
Sunderland RFC
7
16:10
Wanstead RFC
0
U17 - Poule - U17
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Jens Pardede
15:50
Twickenham and Esher Barbarians
51
16:10
Cas RC
0
U17 - Poule - U17
Pitch 01 - Hoofdveld
Ap van Kersbergen
15:50
RC Pink Panthers
0
16:10
Royal Wootton Bassett RFC
20
U18 - Poule - U18
Pitch 02 - Veld 2
Leroy Durieux
16:15
Bracknell RFC
29
16:35
RRC De Bokkerijders
0
U18 - Poule - U18
Pitch 01 - Hoofdveld
Ian Wolfenden
16:15
Royal Wootton Bassett RFC
7
16:35
RC Hilversum
7
U18 - Poule - U18
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Obed Broersma
16:15
Maasland Rugby
0
16:35
Rijnland Rugby
0
U14 - Bowl Consolation Final
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Arent Beltman
16:15
Hamburger RC
26
16:35
Longdean School
12
U14 - Plate Consolation Final
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Alec Lara
16:15
RFC Haarlem
0
16:35
RC 't Gooi
10
U14 - Cup Consolation Final - U14
Pitch 07 - Veld over de weg
Rod Rishworth
16:15
Trebanos RFC
0
16:35
Queen Elizabeth School
30
U16 - Bowl Poule - U16
Pitch 03 - Hoofdveld Altius
Sander Bootsman
16:40
RC Hilversum
30
17:00
Harlow RFC PULLED OUT
0
U16 - Plate Poule - U16
Pitch 01 - Hoofdveld
Fred van Verseveld
16:40
Towcestrians RFC
30
17:00
BYE 1
0
U16 - Cup Poule - U16
Pitch 02 - Veld 2
Eric Luteijn
16:40
Abercynon RFC
5
17:00
Pontypool RFC
0
U14 - Bowl Final - U14
Pitch 07 - Veld over de weg
Tjerk Pardede
16:40
Ayr RFC
49
17:00
LRC DIOK
0
U14 - Plate Final - U14
Pitch 05 - Hoofdveld SC 't Gooi
Martijn Bras
16:40
Rugby Academy ZW
30
17:00
Utrechtse RC
0
U14 - Cup Final - U14
Pitch 04 - Veld 2 Altius
Andrew Stevens
16:40
Banbury RFC
7
17:00
Whitgiftian RFC
17
U15 - Cup Final - U15
Pitch 01 - Hoofdveld
Jens Pardede
17:05
Midsommer Norton RFC
0
17:25
Abercwmboi RFC
12
Gewonnen na "Dropkicks"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden