Champions Trophy U9
       
 
Group A
Brunn 1
09:00
Team 1
09:15
Team 17
 
Group B
Traiskirchen 2
09:00
Team 2
09:15
Team 18
 
Group C
Breitenfurt 1
09:00
Team 3
09:15
Team 19
 
Group D
Wiener Neudorf 2
09:00
Team 4
09:15
Team 20
 
Group E
BSFZ-Arena
09:00
Team 5
09:15
Team 21
 
Group A
Vösendorf 1
09:00
Team 33
09:15
Team 49
 
Group B
Wiener Neudorf 1
09:00
Team 34
09:15
Team 50
 
Group C
Wienerwald 2
09:00
Team 35
09:15
Team 51
 
Group D
Wiener Neudorf 3
09:00
Team 36
09:15
Team 52
 
Group A
Traiskirchen 1
09:00
Team 65
09:15
Team 81
 
Group B
Wienerwald 1
09:00
Team 66
09:15
Team 82
 
Group C
Vösendorf 4
09:00
Team 67
09:15
Team 83
 
Group D
Wiener Neudorf 4
09:00
Team 68
09:15
Team 84
 
Group F
Traiskirchen 1
09:15
Team 6
09:30
Team 22
 
Group G
Wienerwald 1
09:15
Team 7
09:30
Team 23
 
Group H
Vösendorf 4
09:15
Team 8
09:30
Team 24
 
Group I
Wiener Neudorf 4
09:15
Team 9
09:30
Team 25
 
Group E
Brunn 1
09:15
Team 37
09:30
Team 53
 
Group F
Traiskirchen 2
09:15
Team 38
09:30
Team 54
 
Group G
Breitenfurt 1
09:15
Team 39
09:30
Team 55
 
Group H
Wiener Neudorf 2
09:15
Team 40
09:30
Team 56
 
Group I
BSFZ-Arena
09:15
Team 41
09:30
Team 57
 
Group E
Vösendorf 1
09:15
Team 69
09:30
Team 85
 
Group F
Wiener Neudorf 1
09:15
Team 70
09:30
Team 86
 
Group G
Wienerwald 2
09:15
Team 71
09:30
Team 87
 
Group H
Wiener Neudorf 3
09:15
Team 72
09:30
Team 88
 
Group J
Vösendorf 1
09:30
Team 10
09:45
Team 26
 
Group K
Wiener Neudorf 1
09:30
Team 11
09:45
Team 27
 
Group L
Wienerwald 2
09:30
Team 12
09:45
Team 28
 
Group M
Wiener Neudorf 3
09:30
Team 13
09:45
Team 29
 
Group J
Traiskirchen 1
09:30
Team 42
09:45
Team 58
 
Group K
Wienerwald 1
09:30
Team 43
09:45
Team 59
 
Group L
Vösendorf 4
09:30
Team 44
09:45
Team 60
 
Group M
Wiener Neudorf 4
09:30
Team 45
09:45
Team 61
 
Group I
Brunn 1
09:30
Team 73
09:45
Team 89
 
Group J
Traiskirchen 2
09:30
Team 74
09:45
Team 90
 
Group K
Breitenfurt 1
09:30
Team 75
09:45
Team 91
 
Group L
Wiener Neudorf 2
09:30
Team 76
09:45
Team 92
 
Group M
BSFZ-Arena
09:30
Team 77
09:45
Team 93
 
Group N
Brunn 1
09:45
Team 14
10:00
Team 30
 
Group O
Traiskirchen 2
09:45
Team 15
10:00
Team 31
 
Group P
Breitenfurt 1
09:45
Team 16
10:00
Team 32
 
Group N
Vösendorf 1
09:45
Team 46
10:00
Team 62
 
Group O
Wiener Neudorf 1
09:45
Team 47
10:00
Team 63
 
Group P
Wienerwald 2
09:45
Team 48
10:00
Team 64
 
Group N
Traiskirchen 1
09:45
Team 78
10:00
Team 94
 
Group O
Wienerwald 1
09:45
Team 79
10:00
Team 95
 
Group P
Vösendorf 4
09:45
Team 80
10:00
Team 96
 
Group A
Wiener Neudorf 2
09:45
Team 49
10:00
Team 1
 
Group B
BSFZ-Arena
09:45
Team 50
10:00
Team 2
 
Group A
Wiener Neudorf 3
09:45
Team 81
10:00
Team 17
 
Group A
Wiener Neudorf 4
09:45
Team 33
10:00
Team 65
 
Group C
Traiskirchen 1
10:00
Team 51
10:15
Team 3
 
Group D
Wienerwald 1
10:00
Team 52
10:15
Team 4
 
Group E
Vösendorf 4
10:00
Team 53
10:15
Team 5
 
Group F
Wiener Neudorf 4
10:00
Team 54
10:15
Team 6
 
Group B
Brunn 1
10:00
Team 82
10:15
Team 18
 
Group C
Traiskirchen 2
10:00
Team 83
10:15
Team 19
 
Group D
Breitenfurt 1
10:00
Team 84
10:15
Team 20
 
Group E
Wiener Neudorf 2
10:00
Team 85
10:15
Team 21
 
Group F
BSFZ-Arena
10:00
Team 86
10:15
Team 22
 
Group B
Vösendorf 1
10:00
Team 34
10:15
Team 66
 
Group C
Wiener Neudorf 1
10:00
Team 35
10:15
Team 67
 
Group D
Wienerwald 2
10:00
Team 36
10:15
Team 68
 
Group E
Wiener Neudorf 3
10:00
Team 37
10:15
Team 69
 
Group G
Vösendorf 1
10:15
Team 55
10:30
Team 7
 
Group H
Wiener Neudorf 1
10:15
Team 56
10:30
Team 8
 
Group I
Wienerwald 2
10:15
Team 57
10:30
Team 9
 
Group J
Wiener Neudorf 3
10:15
Team 58
10:30
Team 10
 
Group G
Traiskirchen 1
10:15
Team 87
10:30
Team 23
 
Group H
Wienerwald 1
10:15
Team 88
10:30
Team 24
 
Group I
Vösendorf 4
10:15
Team 89
10:30
Team 25
 
Group J
Wiener Neudorf 4
10:15
Team 90
10:30
Team 26
 
Group F
Brunn 1
10:15
Team 38
10:30
Team 70
 
Group G
Traiskirchen 2
10:15
Team 39
10:30
Team 71
 
Group H
Breitenfurt 1
10:15
Team 40
10:30
Team 72
 
Group I
Wiener Neudorf 2
10:15
Team 41
10:30
Team 73
 
Group J
BSFZ-Arena
10:15
Team 42
10:30
Team 74
 
Group K
Brunn 1
10:30
Team 59
10:45
Team 11
 
Group L
Traiskirchen 2
10:30
Team 60
10:45
Team 12
 
Group M
Breitenfurt 1
10:30
Team 61
10:45
Team 13
 
Group N
Wiener Neudorf 2
10:30
Team 62
10:45
Team 14
 
Group O
BSFZ-Arena
10:30
Team 63
10:45
Team 15
 
Group K
Vösendorf 1
10:30
Team 91
10:45
Team 27
 
Group L
Wiener Neudorf 1
10:30
Team 92
10:45
Team 28
 
Group M
Wienerwald 2
10:30
Team 93
10:45
Team 29
 
Group N
Wiener Neudorf 3
10:30
Team 94
10:45
Team 30
 
Group K
Traiskirchen 1
10:30
Team 43
10:45
Team 75
 
Group L
Wienerwald 1
10:30
Team 44
10:45
Team 76
 
Group M
Vösendorf 4
10:30
Team 45
10:45
Team 77
 
Group N
Wiener Neudorf 4
10:30
Team 46
10:45
Team 78
 
Group P
Traiskirchen 1
10:45
Team 64
11:00
Team 16
 
Group O
Brunn 1
10:45
Team 95
11:00
Team 31
 
Group P
Traiskirchen 2
10:45
Team 96
11:00
Team 32
 
Group O
Vösendorf 1
10:45
Team 47
11:00
Team 79
 
Group P
Wiener Neudorf 1
10:45
Team 48
11:00
Team 80
 
Group A
Wienerwald 1
10:45
Team 1
11:00
Team 81
 
Group B
Vösendorf 4
10:45
Team 2
11:00
Team 82
 
Group C
Wiener Neudorf 4
10:45
Team 3
11:00
Team 83
 
Group A
Breitenfurt 1
10:45
Team 49
11:00
Team 65
 
Group B
Wiener Neudorf 2
10:45
Team 50
11:00
Team 66
 
Group C
BSFZ-Arena
10:45
Team 51
11:00
Team 67
 
Group A
Wienerwald 2
10:45
Team 17
11:00
Team 33
 
Group B
Wiener Neudorf 3
10:45
Team 18
11:00
Team 34
 
Group D
Vösendorf 1
11:00
Team 4
11:15
Team 84
 
Group E
Wiener Neudorf 1
11:00
Team 5
11:15
Team 85
 
Group F
Wienerwald 2
11:00
Team 6
11:15
Team 86
 
Group G
Wiener Neudorf 3
11:00
Team 7
11:15
Team 87
 
Group D
Traiskirchen 1
11:00
Team 52
11:15
Team 68
 
Group E
Wienerwald 1
11:00
Team 53
11:15
Team 69
 
Group F
Vösendorf 4
11:00
Team 54
11:15
Team 70
 
Group G
Wiener Neudorf 4
11:00
Team 55
11:15
Team 71
 
Group C
Brunn 1
11:00
Team 19
11:15
Team 35
 
Group D
Traiskirchen 2
11:00
Team 20
11:15
Team 36
 
Group E
Breitenfurt 1
11:00
Team 21
11:15
Team 37
 
Group F
Wiener Neudorf 2
11:00
Team 22
11:15
Team 38
 
Group G
BSFZ-Arena
11:00
Team 23
11:15
Team 39
 
Group H
Brunn 1
11:15
Team 8
11:30
Team 88
 
Group I
Traiskirchen 2
11:15
Team 9
11:30
Team 89
 
Group J
Breitenfurt 1
11:15
Team 10
11:30
Team 90
 
Group K
Wiener Neudorf 2
11:15
Team 11
11:30
Team 91
 
Group L
BSFZ-Arena
11:15
Team 12
11:30
Team 92
 
Group H
Vösendorf 1
11:15
Team 56
11:30
Team 72
 
Group I
Wiener Neudorf 1
11:15
Team 57
11:30
Team 73
 
Group J
Wienerwald 2
11:15
Team 58
11:30
Team 74
 
Group K
Wiener Neudorf 3
11:15
Team 59
11:30
Team 75
 
Group H
Traiskirchen 1
11:15
Team 24
11:30
Team 40
 
Group I
Wienerwald 1
11:15
Team 25
11:30
Team 41
 
Group J
Vösendorf 4
11:15
Team 26
11:30
Team 42
 
Group K
Wiener Neudorf 4
11:15
Team 27
11:30
Team 43
 
Group M
Traiskirchen 1
11:30
Team 13
11:45
Team 93
 
Group N
Wienerwald 1
11:30
Team 14
11:45
Team 94
 
Group O
Vösendorf 4
11:30
Team 15
11:45
Team 95
 
Group P
Wiener Neudorf 4
11:30
Team 16
11:45
Team 96
 
Group L
Brunn 1
11:30
Team 60
11:45
Team 76
 
Group M
Traiskirchen 2
11:30
Team 61
11:45
Team 77
 
Group N
Breitenfurt 1
11:30
Team 62
11:45
Team 78
 
Group O
Wiener Neudorf 2
11:30
Team 63
11:45
Team 79
 
Group P
BSFZ-Arena
11:30
Team 64
11:45
Team 80
 
Group L
Vösendorf 1
11:30
Team 28
11:45
Team 44
 
Group M
Wiener Neudorf 1
11:30
Team 29
11:45
Team 45
 
Group N
Wienerwald 2
11:30
Team 30
11:45
Team 46
 
Group O
Wiener Neudorf 3
11:30
Team 31
11:45
Team 47
 
Group P
Brunn 1
11:45
Team 32
12:00
Team 48
 
Group A
Vösendorf 1
11:45
Team 65
12:00
Team 1
 
Group B
Wiener Neudorf 1
11:45
Team 66
12:00
Team 2
 
Group C
Wienerwald 2
11:45
Team 67
12:00
Team 3
 
Group D
Wiener Neudorf 3
11:45
Team 68
12:00
Team 4
 
Group A
Traiskirchen 1
11:45
Team 81
12:00
Team 33
 
Group B
Wienerwald 1
11:45
Team 82
12:00
Team 34
 
Group C
Vösendorf 4
11:45
Team 83
12:00
Team 35
 
Group D
Wiener Neudorf 4
11:45
Team 84
12:00
Team 36
 
Group A
Traiskirchen 2
11:45
Team 17
12:00
Team 49
 
Group B
Breitenfurt 1
11:45
Team 18
12:00
Team 50
 
Group C
Wiener Neudorf 2
11:45
Team 19
12:00
Team 51
 
Group D
BSFZ-Arena
11:45
Team 20
12:00
Team 52
 
Group E
Brunn 1
12:00
Team 69
12:15
Team 5
 
Group F
Traiskirchen 2
12:00
Team 70
12:15
Team 6
 
Group G
Breitenfurt 1
12:00
Team 71
12:15
Team 7
 
Group H
Wiener Neudorf 2
12:00
Team 72
12:15
Team 8
 
Group I
BSFZ-Arena
12:00
Team 73
12:15
Team 9
 
Group E
Vösendorf 1
12:00
Team 85
12:15
Team 37
 
Group F
Wiener Neudorf 1
12:00
Team 86
12:15
Team 38
 
Group G
Wienerwald 2
12:00
Team 87
12:15
Team 39
 
Group H
Wiener Neudorf 3
12:00
Team 88
12:15
Team 40
 
Group E
Traiskirchen 1
12:00
Team 21
12:15
Team 53
 
Group F
Wienerwald 1
12:00
Team 22
12:15
Team 54
 
Group G
Vösendorf 4
12:00
Team 23
12:15
Team 55
 
Group H
Wiener Neudorf 4
12:00
Team 24
12:15
Team 56
 
Group J
Traiskirchen 1
12:15
Team 74
12:30
Team 10
 
Group K
Wienerwald 1
12:15
Team 75
12:30
Team 11
 
Group L
Vösendorf 4
12:15
Team 76
12:30
Team 12
 
Group M
Wiener Neudorf 4
12:15
Team 77
12:30
Team 13
 
Group I
Brunn 1
12:15
Team 89
12:30
Team 41