Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
dOA Jeugdtoernooi vv Nieuwerkerk zaterdag 22 juni 2019 / ochtendprogramma
Categorieën
×
Poule A / JO07
Poule C / JO07
Poule D / JO08
Poule E / JO08
Poule I / JO09
Poule J / JO09
Poule K / JO09
Poule O / JO10
Poule P / JO10
Poule Q / JO10
Poule U / JO10
Poule HH / MO13
Poule JJ / JO13
Poule KK / JO13
Kies categorie
Alle categorieën
Poule A / JO07
Poule C / JO07
Poule D / JO08
Poule E / JO08
Poule I / JO09
Poule J / JO09
Poule K / JO09
Poule O / JO10
Poule P / JO10
Poule Q / JO10
Poule U / JO10
Poule HH / MO13
Poule JJ / JO13
Poule KK / JO13
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Barendrecht JO09-06 (Poule K / JO09)
Barendrecht JO13-4 (Poule JJ / JO13)
Blauw Zwart JO08-3 (Poule E / JO08)
Blauw Zwart JO09-2 (Poule J / JO09)
BVCB JO10-02 (Poule O / JO10)
cvv Zwervers JO09-05 (Poule K / JO09)
Dilletant JO10-01 (Poule O / JO10)
DVC JO13-2 (Poule KK / JO13)
Esto JO09-01 (Poule I / JO09)
fc Zoetermeer JO07-1 (Poule A / JO07)
fc Zoetermeer JO07-2 (Poule C / JO07)
fc Zoetermeer JO08-2 (Poule D / JO08)
fc Zoetermeer JO09-03 (Poule J / JO09)
fc Zoetermeer JO10-07 (Poule Q / JO10)
OJC Rosmalen JO13-4 (Poule JJ / JO13)
Olympia JO08-2 (Poule D / JO08)
Olympia JO10-04 (Poule U / JO10)
Olympia JO13-3 (Poule KK / JO13)
RKDEO JO10-08 (Poule U / JO10)
Rotterdam United MO13-1 (Poule HH / MO13)
Smitshoek JO13-4 (Poule KK / JO13)
sv DRL JO07-1 (Poule A / JO07)
sv DRL JO10-01 (Poule P / JO10)
sv DRL JO10-02 (Poule Q / JO10)
sv DWO JO08-2 (Poule D / JO08)
sv Slikkerveer JO07-3 (Poule C / JO07)
sv Slikkerveer JO09-07 (Poule K / JO09)
sv Slikkerveer JO13-5 (Poule KK / JO13)
SVH JO10-03 (Poule P / JO10)
TeZoNa JO09A (Poule I / JO09)
UVS JO13-2 (Poule JJ / JO13)
vv Nieuwerkerk JO07-1 (Poule A / JO07)
vv Nieuwerkerk JO07-2 (Poule A / JO07)
vv Nieuwerkerk JO07-3 (Poule A / JO07)
vv Nieuwerkerk JO07-4 (Poule C / JO07)
vv Nieuwerkerk JO07-5 (Poule C / JO07)
vv Nieuwerkerk JO07-6 (Poule C / JO07)
vv Nieuwerkerk JO08-7 (Poule D / JO08)
vv Nieuwerkerk JO08-9M (Poule E / JO08)
vv Nieuwerkerk JO09-05 (Poule J / JO09)
vv Nieuwerkerk JO09-06 (Poule J / JO09)
vv Nieuwerkerk JO09-08 (Poule K / JO09)
vv Nieuwerkerk JO09-4 (Poule I / JO09)
vv Nieuwerkerk JO10-02 (Poule O / JO10)
vv Nieuwerkerk JO10-03 (Poule O / JO10)
vv Nieuwerkerk JO10-05 (Poule P / JO10)
vv Nieuwerkerk JO10-07 (Poule Q / JO10)
vv Nieuwerkerk JO10-09 (Poule U / JO10)
vv Nieuwerkerk JO13-3 (Poule JJ / JO13)
vv Nieuwerkerk JO13-4 (Poule KK / JO13)
vv Nieuwerkerk MO13-1 (Poule HH / MO13)
vv Smitshoek JO08-5 (Poule D / JO08)
vv Stolwijk JO08-2 (Poule E / JO08)
VVOR JO10-4 (Poule P / JO10)
Zestienhoven MO13-1 (Poule HH / MO13)
Zinkwegse Boys JO08-2 (Poule E / JO08)
Poule - Poule A / JO07
veld 1A
08:30
vv Nieuwerkerk JO07-1
0
08:45
vv Nieuwerkerk JO07-2
1
Poule - Poule A / JO07
veld 1B
08:30
vv Nieuwerkerk JO07-3
1
08:45
fc Zoetermeer JO07-1
0
Poule - Poule D / JO08
veld 1c
08:30
vv Nieuwerkerk JO08-7
1
08:50
Olympia JO08-2
3
Poule - Poule D / JO08
veld 1d
08:30
sv DWO JO08-2
0
08:50
fc Zoetermeer JO08-2
4
Poule - Poule I / JO09
veld 5c
08:30
vv Nieuwerkerk JO09-4
0
08:50
Esto JO09-01
3
Poule - Poule J / JO09
veld 5a
08:30
vv Nieuwerkerk JO09-05
2
08:50
fc Zoetermeer JO09-03
3
Poule - Poule J / JO09
veld 5b
08:30
Blauw Zwart JO09-2
0
08:50
vv Nieuwerkerk JO09-06
2
Poule - Poule P / JO10
veld 4b
08:30
vv Nieuwerkerk JO10-05
1
08:50
sv DRL JO10-01
5
Poule - Poule Q / JO10
veld 4a
08:30
vv Nieuwerkerk JO10-07
1
08:50
sv DRL JO10-02
4
Poule - Poule U / JO10
veld 5d
08:30
vv Nieuwerkerk JO10-09
08:50
RKDEO JO10-08
Poule - Poule JJ / JO13
veld 3
08:30
vv Nieuwerkerk JO13-3
0
08:50
Barendrecht JO13-4
2
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
08:30
vv Nieuwerkerk JO13-4
0
08:50
DVC JO13-2
0
Poule - Poule C / JO07
veld 1A
08:50
vv Nieuwerkerk JO07-4
1
09:05
vv Nieuwerkerk JO07-5
5
Poule - Poule C / JO07
veld 1B
08:50
vv Nieuwerkerk JO07-6
0
09:05
sv Slikkerveer JO07-3
8
Poule - Poule E / JO08
veld 1c
08:55
vv Nieuwerkerk JO08-9M
0
09:15
Blauw Zwart JO08-3
6
Poule - Poule E / JO08
veld 1d
08:55
Zinkwegse Boys JO08-2
3
09:15
vv Stolwijk JO08-2
1
Poule - Poule I / JO09
veld 5c
08:55
Esto JO09-01
4
09:15
TeZoNa JO09A
5
Poule - Poule K / JO09
veld 5a
08:55
vv Nieuwerkerk JO09-08
5
09:15
sv Slikkerveer JO09-07
3
Poule - Poule K / JO09
veld 5b
08:55
cvv Zwervers JO09-05
2
09:15
Barendrecht JO09-06
3
Poule - Poule O / JO10
veld 4c
08:55
vv Nieuwerkerk JO10-02
2
09:15
vv Nieuwerkerk JO10-03
0
Poule - Poule O / JO10
veld 4d
08:55
BVCB JO10-02
3
09:15
Dilletant JO10-01
1
Poule - Poule P / JO10
veld 4a
08:55
SVH JO10-03
5
09:15
VVOR JO10-4
0
Poule - Poule Q / JO10
veld 4b
08:55
sv DRL JO10-02
12
09:15
fc Zoetermeer JO10-07
2
Poule - Poule U / JO10
veld 5d
08:55
RKDEO JO10-08
09:15
Olympia JO10-04
Poule - Poule JJ / JO13
veld 3
08:55
UVS JO13-2
2
09:15
OJC Rosmalen JO13-4
0
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
08:55
sv Slikkerveer JO13-5
0
09:15
Smitshoek JO13-4
5
Poule - Poule A / JO07
veld 1A
09:10
sv DRL JO07-1
3
09:25
vv Nieuwerkerk JO07-1
0
Poule - Poule A / JO07
veld 1B
09:10
vv Nieuwerkerk JO07-2
1
09:25
vv Nieuwerkerk JO07-3
0
Poule - Poule D / JO08
veld 1c
09:20
vv Smitshoek JO08-5
4
09:40
vv Nieuwerkerk JO08-7
2
Poule - Poule D / JO08
veld 1d
09:20
Olympia JO08-2
7
09:40
sv DWO JO08-2
1
Poule - Poule I / JO09
veld 5c
09:20
TeZoNa JO09A
2
09:40
vv Nieuwerkerk JO09-4
11
Poule - Poule J / JO09
veld 5a
09:20
Blauw Zwart JO09-2
2
09:40
vv Nieuwerkerk JO09-05
2
Poule - Poule J / JO09
veld 5b
09:20
vv Nieuwerkerk JO09-06
0
09:40
fc Zoetermeer JO09-03
4
Poule - Poule O / JO10
veld 4c
09:20
BVCB JO10-02
1
09:40
vv Nieuwerkerk JO10-02
0
Poule - Poule O / JO10
veld 4d
09:20
Dilletant JO10-01
1
09:40
vv Nieuwerkerk JO10-03
4
Poule - Poule P / JO10
veld 4b
09:20
SVH JO10-03
4
09:40
vv Nieuwerkerk JO10-05
2
Poule - Poule Q / JO10
veld 4a
09:20
fc Zoetermeer JO10-07
2
09:40
vv Nieuwerkerk JO10-07
5
Poule - Poule U / JO10
veld 5d
09:20
Olympia JO10-04
4
09:40
vv Nieuwerkerk JO10-09
4
Poule - Poule HH / MO13
veld 3
09:20
vv Nieuwerkerk MO13-1
0
09:40
Rotterdam United MO13-1
1
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
09:20
Olympia JO13-3
1
09:40
vv Nieuwerkerk JO13-4
0
Poule - Poule C / JO07
veld 1A
09:30
fc Zoetermeer JO07-2
2
09:45
vv Nieuwerkerk JO07-4
1
Poule - Poule C / JO07
veld 1B
09:30
vv Nieuwerkerk JO07-5
2
09:45
vv Nieuwerkerk JO07-6
1
Poule - Poule D / JO08
veld 1c
09:45
fc Zoetermeer JO08-2
7
10:05
vv Smitshoek JO08-5
1
Poule - Poule D / JO08
veld 1d
09:45
vv Nieuwerkerk JO08-7
4
10:05
sv DWO JO08-2
0
Poule - Poule I / JO09
veld 5c
09:45
Esto JO09-01
2
10:05
vv Nieuwerkerk JO09-4
6
Poule - Poule K / JO09
veld 5a
09:45
cvv Zwervers JO09-05
3
10:05
vv Nieuwerkerk JO09-08
0
Poule - Poule K / JO09
veld 5b
09:45
Barendrecht JO09-06
5
10:05
sv Slikkerveer JO09-07
1
Poule - Poule O / JO10
veld 4c
09:45
vv Nieuwerkerk JO10-02
6
10:05
Dilletant JO10-01
0
Poule - Poule O / JO10
veld 4d
09:45
vv Nieuwerkerk JO10-03
1
10:05
BVCB JO10-02
4
Poule - Poule P / JO10
veld 4a
09:45
VVOR JO10-4
3
10:05
sv DRL JO10-01
5
Poule - Poule Q / JO10
veld 4b
09:45
sv DRL JO10-02
4
10:05
vv Nieuwerkerk JO10-07
0
Poule - Poule U / JO10
veld 5d
09:45
RKDEO JO10-08
10:05
vv Nieuwerkerk JO10-09
Poule - Poule JJ / JO13
veld 3
09:45
UVS JO13-2
3
10:05
vv Nieuwerkerk JO13-3
0
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
09:45
DVC JO13-2
2
10:05
sv Slikkerveer JO13-5
2
Poule - Poule A / JO07
veld 1A
09:50
fc Zoetermeer JO07-1
1
10:05
sv DRL JO07-1
2
Poule - Poule A / JO07
veld 1B
09:50
vv Nieuwerkerk JO07-1
0
10:05
vv Nieuwerkerk JO07-3
0
Poule - Poule C / JO07
veld 1A
10:10
sv Slikkerveer JO07-3
1
10:25
fc Zoetermeer JO07-2
2
Poule - Poule C / JO07
veld 1B
10:10
vv Nieuwerkerk JO07-4
0
10:25
vv Nieuwerkerk JO07-6
2
Poule - Poule E / JO08
veld 1c
10:10
Zinkwegse Boys JO08-2
2
10:30
vv Nieuwerkerk JO08-9M
0
Poule - Poule E / JO08
veld 1d
10:10
vv Stolwijk JO08-2
1
10:30
Blauw Zwart JO08-3
3
Poule - Poule I / JO09
veld 5c
10:10
TeZoNa JO09A
1
10:30
Esto JO09-01
5
Poule - Poule J / JO09
veld 5a
10:10
vv Nieuwerkerk JO09-05
2
10:30
vv Nieuwerkerk JO09-06
1
Poule - Poule J / JO09
veld 5b
10:10
fc Zoetermeer JO09-03
2
10:30
Blauw Zwart JO09-2
2
Poule - Poule P / JO10
veld 4b
10:10
vv Nieuwerkerk JO10-05
2
10:30
VVOR JO10-4
6
Poule - Poule Q / JO10
veld 4a
10:10
fc Zoetermeer JO10-07
1
10:30
sv DRL JO10-02
16
Poule - Poule U / JO10
veld 5d
10:10
Olympia JO10-04
10:30
RKDEO JO10-08
Poule - Poule JJ / JO13
veld 3
10:10
OJC Rosmalen JO13-4
0
10:30
Barendrecht JO13-4
8
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
10:10
Smitshoek JO13-4
2
10:30
Olympia JO13-3
0
Poule - Poule A / JO07
veld 1A
10:30
sv DRL JO07-1
4
10:45
vv Nieuwerkerk JO07-2
0
Poule - Poule A / JO07
veld 1B
10:30
fc Zoetermeer JO07-1
2
10:45
vv Nieuwerkerk JO07-1
1
Poule - Poule D / JO08
veld 1c
10:35
vv Smitshoek JO08-5
2
10:55
Olympia JO08-2
1
Poule - Poule D / JO08
veld 1d
10:35
fc Zoetermeer JO08-2
7
10:55
vv Nieuwerkerk JO08-7
0
Poule - Poule I / JO09
veld 5c
10:35
vv Nieuwerkerk JO09-4
8
10:55
TeZoNa JO09A
1
Poule - Poule K / JO09
veld 5a
10:35
vv Nieuwerkerk JO09-08
3
10:55
Barendrecht JO09-06
5
Poule - Poule K / JO09
veld 5b
10:35
sv Slikkerveer JO09-07
1
10:55
cvv Zwervers JO09-05
4
Poule - Poule P / JO10
veld 4a
10:35
sv DRL JO10-01
4
10:55
SVH JO10-03
2
Poule - Poule Q / JO10
veld 4b
10:35
vv Nieuwerkerk JO10-07
13
10:55
fc Zoetermeer JO10-07
4
Poule - Poule U / JO10
veld 5d
10:35
vv Nieuwerkerk JO10-09
4
10:55
Olympia JO10-04
1
Poule - Poule HH / MO13
veld 3
10:35
Rotterdam United MO13-1
2
10:55
Zestienhoven MO13-1
0
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
10:35
vv Nieuwerkerk JO13-4
1
10:55
sv Slikkerveer JO13-5
0
Poule - Poule C / JO07
veld 1A
10:50
fc Zoetermeer JO07-2
4
11:05
vv Nieuwerkerk JO07-5
0
Poule - Poule C / JO07
veld 1B
10:50
sv Slikkerveer JO07-3
3
11:05
vv Nieuwerkerk JO07-4
2
Poule - Poule E / JO08
veld 1c
11:00
vv Nieuwerkerk JO08-9M
0
11:20
vv Stolwijk JO08-2
3
Poule - Poule E / JO08
veld 1d
11:00
Blauw Zwart JO08-3
9
11:20
Zinkwegse Boys JO08-2
0
Poule - Poule JJ / JO13
veld 3
11:00
vv Nieuwerkerk JO13-3
0
11:20
OJC Rosmalen JO13-4
0
Poule - Poule JJ / JO13
veld 5a
11:00
Barendrecht JO13-4
0
11:20
UVS JO13-2
3
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
11:00
Olympia JO13-3
4
11:20
DVC JO13-2
0
Poule - Poule KK / JO13
veld 4a
11:00
Smitshoek JO13-4
1
11:20
vv Nieuwerkerk JO13-4
1
Poule - Poule A / JO07
veld 1A
11:10
vv Nieuwerkerk JO07-3
0
11:25
sv DRL JO07-1
4
Poule - Poule A / JO07
veld 1B
11:10
vv Nieuwerkerk JO07-2
0
11:25
fc Zoetermeer JO07-1
4
Poule - Poule D / JO08
veld 1c
11:25
sv DWO JO08-2
2
11:45
vv Smitshoek JO08-5
3
Poule - Poule D / JO08
veld 1d
11:25
Olympia JO08-2
2
11:45
fc Zoetermeer JO08-2
7
Poule - Poule HH / MO13
veld 3
11:25
Zestienhoven MO13-1
1
11:45
vv Nieuwerkerk MO13-1
0
Poule - Poule KK / JO13
veld 6
11:25
sv Slikkerveer JO13-5
0
11:45
Olympia JO13-3
0
Poule - Poule KK / JO13
veld 4a
11:25
DVC JO13-2
0
11:45
Smitshoek JO13-4
4
Poule - Poule C / JO07
veld 1A
11:30
vv Nieuwerkerk JO07-6
0
11:45
fc Zoetermeer JO07-2
2
Poule - Poule C / JO07
veld 1B
11:30
vv Nieuwerkerk JO07-5
2
11:45
sv Slikkerveer JO07-3
7
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden