Simikos Jeugdtornooi 24/8/2019
       
 
Group - U10
C1 veld Dave
09:00
RVC Hoboken
09:30
Simikos 1
 
Group - U10
C2 veld Michel
09:00
Simikos 2
09:30
OLVAC
 
Group A - U11
B1 veld Stephane
09:00
Simikos 1
09:30
KFC Ranst
 
Group B - U11
B2 veld Paul
09:00
OSSMI
09:30
Patro Hoevenen
 
Group C - U11
B3 veld Tjen
09:00
Driehoek
09:30
Simikos 2
 
Group A - U11
B1 veld Jan
09:40
KFC Ranst
10:10
'S-Gravenwezel-Schilde
 
Group B - U11
B2 veld erik
09:40
Patro Hoevenen
10:10
FC Ekeren
 
Group C - U11
B3 veld Dave
09:40
Simikos 2
10:10
KFC Zwarte Leeuw
 
Group - U10
C1 veld Michel
09:45
Gooreind
10:15
RVC Hoboken
 
Group - U10
C2 veld Stephane
09:45
Simikos 1
10:15
Simikos 2
 
Group A - U11
B1 veld Paul
10:20
'S-Gravenwezel-Schilde
10:50
Simikos 1
 
Group B - U11
B2 veld Tjen
10:20
FC Ekeren
10:50
OSSMI
 
Group C - U11
B3 veld Jan
10:20
KFC Zwarte Leeuw
10:50
Driehoek
 
Group - U10
C1 veld erik
10:30
OLVAC
11:00
Gooreind
 
Group - U10
C2 veld Dave
10:30
RVC Hoboken
11:00
Simikos 2
 
Ranking 7/9 - U11
B1 veld Michel
11:05
n° 3 Group A
11:35
n° 3 Group C
 
Ranking 4/6 - U11
B2 veld Stephane
11:05
n° 2 Group A
11:35
n° 2 Group C
 
Ranking 1/3 - U11
B3 veld Paul
11:05
n° 1 Group A
11:35
n° 1 Group C
 
Group - U10
C1 veld Tjen
11:15
Gooreind
11:45
Simikos 1
 
Group - U10
C2 veld Jan
11:15
OLVAC
11:45
RVC Hoboken
 
Ranking 7/9 - U11
B1 veld erik
11:45
n° 3 Group C
12:15
n° 3 Group B
 
Ranking 4/6 - U11
B2 veld Dave
11:45
n° 2 Group C
12:15
n° 2 Group B
 
Ranking 1/3 - U11
B3 veld Michel
11:45
n° 1 Group C
12:15
n° 1 Group B
 
Group - U10
C1 veld Stephane
12:00
Simikos 2
12:30
Gooreind
 
Group - U10
C2 veld Paul
12:00
Simikos 1
12:30
OLVAC
 
Ranking 7/9 - U11
B1 veld Tjen
12:25
n° 3 Group B
12:55
n° 3 Group A
 
Ranking 4/6 - U11
B2 veld Jan
12:25
n° 2 Group B
12:55
n° 2 Group A
 
Ranking 1/3 - U11
B3 veld erik
12:25
n° 1 Group B
12:55
n° 1 Group A
 
Group - U12
B1 veld Dave
13:30
Simikos 1
14:00
Groenenhoek
 
Group - U12
B2 veld Erik VS
13:30
Ossmi
14:00
Simikos 2
 
Group - U13
C1 veld Paul
13:30
Simikos U12A
14:00
Noorse
 
Group - U13
C2 veld Dirk
13:30
OSSMI
14:00
'S-Gravenwezel-Schilde
 
Group - U12
B1 veld Stephane
14:20
Ossmi
14:50
Simikos 1
 
Group - U12
B2 veld Tjen
14:20
Simikos 2
14:50
Groenenhoek
 
Group - U13
C1 veld Dave
14:20
OSSMI
14:50
Simikos U12A
 
Group - U13
C2 veld Erik VS
14:20
'S-Gravenwezel-Schilde
14:50
Noorse
 
Group - U12
B1 veld Paul
15:10
Simikos 1
15:40
Simikos 2
 
Group - U12
B2 veld Dirk
15:10
Groenenhoek
15:40
Ossmi
 
Group - U13
C1 veld Stephane
15:10
Simikos U12A
15:40
'S-Gravenwezel-Schilde
 
Group - U13
C2 veld Tjen
15:10
Noorse
15:40
OSSMI
 
Ranking 3/4 - U12
B1 veld Dave
16:05
n° 3 Group
16:35
n° 4 Group
 
Ranking 1/2 - U12
B2 veld Erik VS
16:05
n° 1 Group
16:35
n° 2 Group
 
Ranking 3/4 - U13
C1 veld Paul
16:05
n° 3 Group
16:35
n° 4 Group
 
Ranking 1/2 - U13
C2 veld Dirk
16:05
n° 1 Group
16:35
n° 2 Group
Do you have questions, wishes or good ideas?
Contact us using the link below


info@mijntoernooi.info


Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.