Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
AFGELAST: DSVP 15 juni 2019 ochtendtoernooi
Categorieën
×
JO12
JO11
JO10
JO9 A
JO9 B
JO8
JO7
Kies categorie
Alle categorieën
JO10
JO11
JO12
JO7
JO8
JO9 A
JO9 B
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
BVV Barendrecht JO8-4 (JO8)
CVV Berkel JO11-2 (JO11)
Die Haghe JO7-1 (JO7)
Die Haghe JO9-2 (JO9 A)
DSVP JO10-3 (JO10)
DSVP JO10-4 (JO10)
DSVP JO11-2 (JO11)
DSVP JO12-1 (JO12)
DSVP JO12-2 (JO12)
DSVP JO7-1 (JO7)
DSVP JO7-2 (JO7)
DSVP JO8-2 (JO8)
DSVP JO9-1 (JO9 A)
DSVP JO9-2 (JO9 A)
FC Zoetermeer JO7-2 (JO7)
FC Zoetermeer JO8-3 (JO8)
Heerjansdam JO11-1 (JO11)
Hillegersberg JO9-1 (JO9 B)
Hillegersberg JO9-3 (JO9 A)
Leidschenveen JO8-4 (JO8)
RCL JO9-2 (JO9 B)
SVV Scheveningen JO12-2 (JO12)
Vredenburch JO10-1 (JO10)
Vredenburch JO7-1 (JO7)
Vredenburch JO9-2 (JO9 B)
Wilhelmus JO10-6 (JO10)
Wilhelmus JO11-5 (JO11)
Wilhelmus JO12-3 (JO12)
Wilhelmus JO7-1 (JO7)
Wilhelmus JO9-4 (JO9 B)
Poule - JO12
Veld 6A
Orlando van Diepen
09:00
DSVP JO12-2
09:25
Wilhelmus JO12-3
Poule - JO11
Veld 6B
Rakesh Goelela
09:00
DSVP JO11-2
09:25
Wilhelmus JO11-5
Poule - JO10
Veld 8B
Boaz van Wieringen
09:00
DSVP JO10-3
09:20
Vredenburch JO10-1
Poule - JO9 A
Veld 8A
Tijmen Vloet
09:00
DSVP JO9-1
09:25
Die Haghe JO9-2
Poule - JO9 B
Veld 8C
Sam van den Aker
09:00
RCL JO9-2
09:25
Wilhelmus JO9-4
Poule - JO8
Veld 8D
Laurens Boersma
09:00
DSVP JO8-2
09:25
BVV Barendrecht JO8-4
Poule - JO7
Veld 9C
09:00
DSVP JO7-1
09:15
Die Haghe JO7-1
Poule - JO7
Veld 9D
09:00
FC Zoetermeer JO7-2
09:15
Vredenburch JO7-1
Poule - JO7
Veld 9C
09:18
Wilhelmus JO7-1
09:33
DSVP JO7-2
Poule - JO7
Veld 9D
09:18
Vredenburch JO7-1
09:33
DSVP JO7-1
Poule - JO8
Veld 8D
Boaz van Wieringen
09:30
Leidschenveen JO8-4
09:55
FC Zoetermeer JO8-3
Poule - JO9 B
Veld 8C
Jeanette Schreur
09:30
Hillegersberg JO9-1
09:55
Vredenburch JO9-2
Poule - JO9 A
Veld 8A
Leider DSVP
09:30
Hillegersberg JO9-3
09:55
DSVP JO9-2
Poule - JO10
Veld 8B
Sam van den Aker
09:30
Wilhelmus JO10-6
09:50
DSVP JO10-4
Poule - JO11
Veld 6B
Tijmen Vloet
09:30
Heerjansdam JO11-1
09:55
CVV Berkel JO11-2
Poule - JO12
Veld 6A
Orlando van Diepen
09:30
SVV Scheveningen JO12-2
09:55
DSVP JO12-1
Poule - JO7
Veld 9C
09:36
DSVP JO7-2
09:51
Die Haghe JO7-1
Poule - JO7
Veld 9D
09:36
FC Zoetermeer JO7-2
09:51
Wilhelmus JO7-1
Poule - JO7
Veld 9C
09:54
DSVP JO7-1
10:09
DSVP JO7-2
Poule - JO7
Veld 9D
09:54
Vredenburch JO7-1
10:09
Wilhelmus JO7-1
Poule - JO9 B
Veld 8C
Laurens Boersma
10:00
Hillegersberg JO9-1
10:25
RCL JO9-2
Poule - JO8
Veld 8D
10:00
Leidschenveen JO8-4
10:25
DSVP JO8-2
Poule - JO12
Veld 6A
Jeanette Schreur
10:00
SVV Scheveningen JO12-2
10:25
DSVP JO12-2
Poule - JO11
Veld 6B
Tijmen Vloet
10:00
Heerjansdam JO11-1
10:25
DSVP JO11-2
Poule - JO10
Veld 8B
Sam van den Aker
10:00
Wilhelmus JO10-6
10:20
DSVP JO10-3
Poule - JO9 A
Veld 8A
Rakesh Goelela
10:00
Hillegersberg JO9-3
10:25
DSVP JO9-1
Poule - JO7
Veld 9C
10:12
Die Haghe JO7-1
10:27
FC Zoetermeer JO7-2
Poule - JO7
Veld 9D
10:12
Wilhelmus JO7-1
10:27
DSVP JO7-1
Poule - JO8
Veld 8D
Boaz van Wieringen
10:30
FC Zoetermeer JO8-3
10:55
BVV Barendrecht JO8-4
Poule - JO9 B
Veld 8C
Laurens Boersma
10:30
Vredenburch JO9-2
10:55
Wilhelmus JO9-4
Poule - JO9 A
Veld 8A
Leider DSVP
10:30
DSVP JO9-2
10:55
Die Haghe JO9-2
Poule - JO10
Veld 8B
Rakesh Goelela
10:30
DSVP JO10-4
10:50
Vredenburch JO10-1
Poule - JO11
Veld 6B
Jeanette Schreur
10:30
CVV Berkel JO11-2
10:55
Wilhelmus JO11-5
Poule - JO12
Veld 6A
Orlando van Diepen
10:30
DSVP JO12-1
10:55
Wilhelmus JO12-3
Poule - JO7
Veld 9C
10:30
DSVP JO7-2
10:45
FC Zoetermeer JO7-2
Poule - JO7
Veld 9D
10:30
Die Haghe JO7-1
10:45
Vredenburch JO7-1
Poule - JO7
Veld 9C
10:48
DSVP JO7-1
11:03
FC Zoetermeer JO7-2
Poule - JO7
Veld 9D
10:48
Die Haghe JO7-1
11:03
Wilhelmus JO7-1
Poule - JO9 B
Veld 8C
Laurens Boersma
11:00
RCL JO9-2
11:25
Vredenburch JO9-2
Poule - JO8
Veld 8D
Boaz van Wieringen
11:00
DSVP JO8-2
11:25
FC Zoetermeer JO8-3
Poule - JO12
Veld 6A
Rakesh Goelela
11:00
DSVP JO12-2
11:25
DSVP JO12-1
Poule - JO11
Veld 6B
Jeanette Schreur
11:00
DSVP JO11-2
11:25
CVV Berkel JO11-2
Poule - JO10
Veld 8B
Sam van den Aker
11:00
DSVP JO10-3
11:20
DSVP JO10-4
Poule - JO9 A
Veld 8A
Orlando van Diepen
11:00
DSVP JO9-1
11:25
DSVP JO9-2
Poule - JO7
Veld 9C
11:06
DSVP JO7-2
11:21
Vredenburch JO7-1
Poule - JO9 A
Veld 8A
Laurens Boersma
11:30
Die Haghe JO9-2
11:55
Hillegersberg JO9-3
Poule - JO10
Veld 8B
Boaz van Wieringen
11:30
Vredenburch JO10-1
11:50
Wilhelmus JO10-6
Poule - JO11
Veld 6B
Jeanette Schreur
11:30
Wilhelmus JO11-5
11:55
Heerjansdam JO11-1
Poule - JO12
Veld 6A
Orlando van Diepen
11:30
Wilhelmus JO12-3
11:55
SVV Scheveningen JO12-2
Poule - JO8
Veld 8D
Rakesh Goelela
11:30
BVV Barendrecht JO8-4
11:55
Leidschenveen JO8-4
Poule - JO9 B
Veld 8C
Sam van den Aker
11:30
Wilhelmus JO9-4
11:55
Hillegersberg JO9-1
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden