Finale Seniors NK 7s 2019
 
Group A - Heren
Veld 4 Ref Team 4
10:00
RC 't Gooi
30
10:15
NO SHOW A
0
 
Group C - Heren
Veld 3 Ref Team 3
10:00
LRC DIOK
17
10:15
RSRC
10
 
Group A - Heren
Veld 2 Ref Team 2
10:00
RFC Oisterwijk Oysters
42
10:15
Amstelveense RC
5
 
Group C - Heren
Veld 1 Ref Team 1
10:00
U.S.R.S.
12
10:15
ASRV Ascrum
35
 
Group B - Heren
Veld 1 Ref Team 1
10:20
RC Hilversum
62
10:35
LSRG
0
 
Group D - Heren
Veld 3 Ref Team 3
10:20
Cas RC
21
10:35
RFC Haarlem
14
 
Group B - Heren
Veld 4 Ref Team 4
10:20
NO SHOW B
0
10:35
RC Waterland
30
 
Group D - Heren
Veld 2 Ref Team 2
10:20
AAC Rugby
0
10:35
RC The Dukes
51
 
Group A - Dames
Veld 3 Ref Team 3
10:40
AAC Ladies
30
10:55
URC
0
 
Group B - Dames
Veld 1 Ref Team 1
10:40
Cas RC
12
10:55
All Blues
12
 
Group A - Dames
Veld 4 Ref Team 4
10:40
RC The Bassets
33
10:55
Lady Bears
0
 
Group B - Dames
Veld 2 Ref Team 2
10:40
RUS
24
10:55
Dukes Rugby
10
 
Group A - Heren
Veld 1 Ref Team 1
11:00
RFC Oisterwijk Oysters
21
11:15
RC 't Gooi
17
 
Group C - Heren
Veld 3 Ref Team 3
11:00
U.S.R.S.
14
11:15
LRC DIOK
19
 
Group A - Heren
Veld 4 Ref Team 4
11:00
Amstelveense RC
30
11:15
NO SHOW A
0
 
Group C - Heren
Veld 2 Ref Team 2
11:00
ASRV Ascrum
40
11:15
RSRC
5
 
Group B - Heren
Veld 4 Ref Team 4
11:20
NO SHOW B
0
11:35
RC Hilversum
30
 
Group D - Heren
Veld 3 Ref Team 3
11:20
AAC Rugby
0
11:35
Cas RC
49
 
Group B - Heren
Veld 2 Ref Team 2
11:20
RC Waterland
47
11:35
LSRG
0
 
Group D - Heren
Veld 1 Ref Team 1
11:20
RC The Dukes
22
11:35
RFC Haarlem
19
 
Group A - Dames
Veld 3 Ref Team 3
11:40
RC The Bassets
7
11:55
AAC Ladies
40
 
Group B - Dames
Veld 2 Ref Team 2
11:40
RUS
19
11:55
Cas RC
36
 
Group A - Dames
Veld 4 Ref Team 4
11:40
Lady Bears
5
11:55
URC
47
 
Group B - Dames
Veld 1 Ref Team 1
11:40
Dukes Rugby
0
11:55
All Blues
45
 
Group A - Heren
Veld 1 Ref Team 1
12:00
RC 't Gooi
24
12:15
Amstelveense RC
14
 
Group C - Heren
Veld 3 Ref Team 3
12:00
LRC DIOK
7
12:15
ASRV Ascrum
21
 
Group A - Heren
Veld 4 Ref Team 4
12:00
NO SHOW A
0
12:15
RFC Oisterwijk Oysters
30
 
Group C - Heren
Veld 2 Ref Team 2
12:00
RSRC
17
12:15
U.S.R.S.
19
 
Group B - Heren
Veld 1 Ref Team 1
12:20
RC Hilversum
51
12:35
RC Waterland
0
 
Group D - Heren
Veld 3 Ref Team 3
12:20
Cas RC
26
12:35
RC The Dukes
14
 
Group B - Heren
Veld 4 Ref Team 4
12:20
LSRG
30
12:35
NO SHOW B
0
 
Group D - Heren
Veld 2 Ref Team 2
12:20
RFC Haarlem
29
12:35
AAC Rugby
5
 
Group A - Dames
Veld 3 Ref Team 2
12:40
AAC Ladies
34
12:55
Lady Bears
0
 
Group B - Dames
Veld 2 Ref Team 3
12:40
Cas RC
57
12:55
Dukes Rugby
0
 
Group A - Dames
Veld 4 Ref Team 4
12:40
URC
24
12:55
RC The Bassets
19
 
Group B - Dames
Veld 1 Ref Team 1
12:40
All Blues
26
12:55
RUS
0
 
Quarter finals n° 3/4 (4) - Heren
Veld 1 Ref Team 1
13:20
Amstelveense RC
24
13:35
AAC Rugby
5
 
Quarter finals n° 3/4 (3) - Heren
Veld 2 Ref Team 2
13:20
LSRG
0
13:35
RSRC
36
 
Quarter finals n° 3/4 (2) - Heren
Veld 4 Ref Team 4
13:20
RFC Haarlem
30
13:35
NO SHOW A
0
 
Quarter finals n° 3/4 (1) - Heren
Veld 3 Ref Team 3
13:20
U.S.R.S.
30
13:35
NO SHOW B
0
 
Quarter finals n° 1/2 (4) - Heren
Veld 2 Ref Team 2
13:40
RFC Oisterwijk Oysters
21
13:55
RC The Dukes
10
 
Quarter finals n° 1/2 (3) - Heren
Veld 1 Ref Team 1
13:40
RC Hilversum
29
13:55
LRC DIOK
12
 
Quarter finals n° 1/2 (2) - Heren
Veld 3 Ref Team 3
13:40
Cas RC
24
13:55
RC 't Gooi
21
 
Quarter finals n° 1/2 (1) - Heren
Veld 4 Ref Team 4
13:40
ASRV Ascrum
49
13:55
RC Waterland
5
 
Halve finales (1) BOWL - Dames
Veld 3 Ref Team 3
14:00
RC The Bassets
28
14:15
Dukes Rugby
15
 
Halve finales (2) BOWL - Dames
Veld 4 Ref Team 4
14:00
Lady Bears
0
14:15
RUS
50
 
Halve finales (1) CUP - Dames
Veld 1 Ref Team 1
14:00
AAC Ladies
25
14:15
All Blues
5
 
Halve finales (2) CUP - Dames
Veld 2
14:00
URC
5
14:15
Cas RC
26
 
Halve finales (1) SHIELD - Heren
Veld 3 Ref Team 3
14:20
AAC Rugby
0
14:35
LSRG
30
 
Halve Finales (2) SHIELD - Heren
Veld 4 Ref Team 4
14:20
NO SHOW A
5
14:35
NO SHOW B
0
 
Halve Finales (3) BOWL - Heren
Veld 1
14:20
Amstelveense RC
7
14:35
RSRC
12
 
Halve Finales (4) BOWL - Heren
Veld 2
14:20
RFC Haarlem
17
14:35
U.S.R.S.
7
 
Halve Finales (5) PLATE - Heren
Veld 3
14:40
RC The Dukes
26
14:55
LRC DIOK
14
 
Halve Finales (6) PLATE - Heren
Veld 4
14:40
RC 't Gooi
38
14:55
RC Waterland
33
 
Halve Finales (7) CUP - Heren
Veld 1
14:40
RFC Oisterwijk Oysters
21
14:55
RC Hilversum
31
 
Halve Finales (8) CUP - Heren
Veld 2
14:40
Cas RC
26
14:55
ASRV Ascrum
21
 
Plaats 13/14 FINALE SHIELD
Veld 3 Ref Team 3
15:10
LSRG
30
15:25
NO SHOW A
0
 
Plaats 7/8 FINALE SHIELD - Dames
Veld 2
15:10
Dukes Rugby
33
15:25
Lady Bears
14
 
Plaats 5/6 FINALE BOWL - Dames
Veld 1
15:10
RC The Bassets
25
15:25
RUS
5
 
Plaats 9/10 FINALE BOWL - Heren
Veld 2
15:30
RSRC
12
15:45
RFC Haarlem
31
 
Plaats 3/4 FINALE PLATE - Dames
Veld 1
15:30
All Blues
29
15:45
URC
12
 
Plaats 1/2 FINALE CUP - Dames
Veld 1
15:50
AAC Ladies
24
16:05
Cas RC
7
 
Plaats 5/6 FINALE PLATE - Heren
Veld 1
16:10
RC The Dukes
12
16:25
RC 't Gooi
21
 
Plaats 1/2 FINALE CUP - Heren
Veld 1
16:30
RC Hilversum
15
16:45
Cas RC
10
 

Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.