Dutch Easter Cup 2019
   
20-04
Group - U15
Veld D Wil Suikerbuik
10:00
Chesterfield FC U15
2
10:40
BSC Roosendaal U15
1
20-04
Group - U15
Veld J Richard Weijers
10:00
sv DWO U15
0
10:40
Minderhout VV U15
1
20-04
Group - U15
Veld E Levy Gerlich
10:00
sv Ommoord U15
1
10:40
vv Hekelingen U15
1
20-04
Group A - U13
Veld C Hennie de Jong
10:00
USV Elinkwijk U13
8
10:40
Swords Manor FC U13
0
20-04
Group A - U13
Veld A Marco Albers
10:00
West Brom Albion U13
4
10:40
BSC Roosendaal U13
0
20-04
Group A - U13
Veld B Leo Doggen
10:00
R Cappellen FC U13
3
10:40
RKVV Roosedaal 1 U13
3
20-04
Group A - U11
Veld N
10:00
BSC Roosendaal 1 U11
2
10:40
Unitas`30 U11
0
20-04
Group A - U11
Veld G
10:00
First Football U10
1
10:40
KVV Zepperen-Brusten U11
14
20-04
Group A - U11
Veld F
10:00
West Brom Albion
3
10:40
IFC U11
0
20-04
Group - U12
Veld M
10:00
West Brom Albion U12
6
10:40
sv DSO U12
0
20-04
Group - U12
Veld L Eric Nagtzaan
10:00
KFC Zwarte Leeuw U12
3
10:40
Coever Coaching U12
0
20-04
Group - U14
Veld D Thijs den Hollander
11:00
ASC Waterwijk U14
0
11:40
sc Bemmel U14
1
20-04
Group - U14
Veld E Luca
11:00
Procademy U14
4
11:40
BSC Roosendaal U14
0
20-04
Group - U14
Veld J Richard Weijers
11:00
Rotterdam United U14
0
11:40
West Brom Albion U14
0
20-04
Group B - U13
Veld A Marco Albers
11:00
Chesterfield FC U13
3
11:40
RKVV Roosendaal 2 U13
3
20-04
Group B - U13
Veld C Jochem
11:00
DBS U13
0
11:40
sc Bemmel U13
7
20-04
Group B - U13
Veld B Frans de Laat
11:00
RSC Alliance U13
3
11:40
Leith Athletic Colts U13
1
20-04
Group B - U11
Veld F Adam
11:00
BSC Roosendaal 2 U11
6
11:40
BSC Roosendaal 1 U10
2
20-04
Group B - U11
Veld N Dani
11:00
Sittingbourne FC U10
6
11:40
KFC Zwarte Leeuw U10
3
20-04
Group B - U11
Veld M Safouane
11:00
AS`80 U11
0
11:40
RKVV Roosendaal U10
1
20-04
Group - U12
Veld L Hugo
11:00
BSC Roosendaal U12
1
11:40
Swords Manor FC U12
5
20-04
Group - U15
Veld B Frans de Laat
12:00
First Football U15
3
12:40
sv DWO U15
1
20-04
Group - U15
Veld A Wil Suikerbuik
12:00
sv Ommoord U15
0
12:40
Chesterfield FC U15
8
20-04
Group - U15
Veld C Leo Doggen
12:00
vv Hekelingen U15
4
12:40
Minderhout VV U15
0
20-04
Group A - U13
Veld D Hennie de Jong
12:00
First Football 1 U13
0
12:40
West Brom Albion U13
0
20-04
Group A - U13
Veld J Levy Gerlich
12:00
R Cappellen FC U13
1
12:40
USV Elinkwijk U13
3
20-04
Group A - U13
Veld E Luca
12:00
RKVV Roosedaal 1 U13
1
12:40
BSC Roosendaal U13
0
20-04
Group A - U11
Veld F Joey
12:00
KVV Zepperen-Brusten U11
2
12:40
BSC Roosendaal 1 U11
0
20-04
Group A - U11
Veld N Salah
12:00
IFC U11
0
12:40
Unitas`30 U11
4
20-04
Group A - U11
Veld G Stijn
12:00
First Football U10
1
12:40
West Brom Albion
12
20-04
Group - U12
Veld L Senna
12:00
sv DSO U12
9
12:40
BSC Roosendaal U12
2
20-04
Group - U12
Veld M Jordi
12:00
West Brom Albion U12
9
12:40
KFC Zwarte Leeuw U12
0
20-04
Group - U14
Veld B Marco Albers
13:00
KSV Sottegem U14
0
13:40
Procademy U14
2
20-04
Group - U14
Veld C Richard Weijers
13:00
Rotterdam United U14
12
13:40
ASC Waterwijk U14
0
20-04
Group - U14
Veld A Wil Suikerbuik
13:00
West Brom Albion U14
3
13:40
BSC Roosendaal U14
0
20-04
Group B - U13
Veld J Levy Gerlich
13:00
First Football 2 U13
12
13:40
DBS U13
0
20-04
Group B - U13
Veld E Thijs den Hollander
13:00
RSC Alliance U13
5
13:40
Chesterfield FC U13
2
20-04
Group B - U13
Veld D Jochem
13:00
Leith Athletic Colts U13
1
13:40
sc Bemmel U13
5
20-04
Group B - U11
Veld F Sam
13:00
KFC Zwarte Leeuw U10
4
13:40
BSC Roosendaal 2 U11
1
20-04
Group B - U11
Veld N Max
13:00
RKVV Roosendaal U10
2
13:40
BSC Roosendaal 1 U10
1
20-04
Group B - U11
Veld M Vincent
13:00
Sittingbourne FC U10
6
13:40
AS`80 U11
2
20-04
Group - U12
Veld L Dylan
13:00
Coever Coaching U12
16
13:40
Swords Manor FC U12
0
20-04
Group - U15
Veld E Thijs den Hollander
14:00
sv DWO U15
2
14:40
sv Ommoord U15
1
20-04
Group - U15
Veld J Hennie de Jong
14:00
BSC Roosendaal U15
0
14:40
vv Hekelingen U15
2
20-04
Group - U15
Veld D Jochem
14:00
Minderhout VV U15
0
14:40
First Football U15
13
20-04
Group A - U13
Veld A Leo Doggen
14:00
West Brom Albion U13
1
14:40
R Cappellen FC U13
0
20-04
Group A - U13
Veld C Frans de Laat
14:00
Swords Manor FC U13
1
14:40
RKVV Roosedaal 1 U13
1
20-04
Group A - U13
Veld B Luca
14:00
BSC Roosendaal U13
1
14:40
First Football 1 U13
4
20-04
Group A - U11
Veld N Eric Nagtzaan
14:00
BSC Roosendaal 1 U11
3
14:40
IFC U11
4
20-04
Group A - U11
Veld F
14:00
KVV Zepperen-Brusten U11
0
14:40
West Brom Albion
3
20-04
Group A - U11
Veld G
14:00
Unitas`30 U11
14
14:40
First Football U10
1
20-04
Group - U12
Veld L
14:00
BSC Roosendaal U12
0
14:40
Coever Coaching U12
26
20-04
Group - U12
Veld M
14:00
sv DSO U12
2
14:40
KFC Zwarte Leeuw U12
0
20-04
Group - U14
Veld E Wil Suikerbuik
15:00
Procademy U14
1
15:40
Rotterdam United U14
1
20-04
Group - U14
Veld D Marco Albers
15:00
sc Bemmel U14
0
15:40
West Brom Albion U14
7
20-04
Group - U14
Veld J Hennie de Jong
15:00
BSC Roosendaal U14
1
15:40
KSV Sottegem U14
1
20-04
Group B - U13
Veld B Richard Weijers
15:00
DBS U13
0
15:40
RSC Alliance U13
2
20-04
Group B - U13
Veld C Levy Gerlich
15:00
RKVV Roosendaal 2 U13
3
15:40
Leith Athletic Colts U13
0
20-04
Group B - U13
Veld A Leo Doggen
15:00
sc Bemmel U13
2
15:40
First Football 2 U13
1
20-04
Group B - U11
Veld M Jelmer
15:00
BSC Roosendaal 2 U11
3
15:40
RKVV Roosendaal U10
1
20-04
Group B - U11
Veld N Hugo
15:00
KFC Zwarte Leeuw U10
4
15:40
AS`80 U11
1
20-04
Group B - U11
Veld G Rick
15:00
BSC Roosendaal 1 U10
2
15:40
Sittingbourne FC U10
20
20-04
Group - U12
Veld F Vincent
15:00
Swords Manor FC U12
0
15:40
West Brom Albion U12
15
20-04
Group - U15
Veld C Thijs den Hollander
16:00
sv DWO U15
1
16:40
vv Hekelingen U15
6
20-04
Group - U15
Veld B Richard Weijers
16:00
Minderhout VV U15
1
16:40
BSC Roosendaal U15
0
20-04
Group - U15
Veld A Luca
16:00
Chesterfield FC U15
0
16:40
First Football U15
6
20-04
Group A - U13
Veld E Jochem
16:00
West Brom Albion U13
5
16:40
RKVV Roosedaal 1 U13
0
20-04
Group A - U13
Veld J Frans de Laat
16:00
BSC Roosendaal U13
1
16:40
Swords Manor FC U13
2
20-04
Group A - U13
Veld D Marco Albers
16:00
USV Elinkwijk U13
5
16:40
First Football 1 U13
0
20-04
Group - U14
Veld A Luca
17:00
Procademy U14
0
17:40
West Brom Albion U14
2
20-04
Group - U14
Veld B Levy Gerlich
17:00
BSC Roosendaal U14
6
17:40
sc Bemmel U14
0
20-04
Group - U14
Veld C Wil Suikerbuik
17:00
ASC Waterwijk U14
3
17:40
KSV Sottegem U14
2
20-04
Group B - U13
Veld J Frans de Laat
17:00
DBS U13
3
17:40
Leith Athletic Colts U13
0
20-04
Group B - U13
Veld E Leo Doggen
17:00
sc Bemmel U13
3
17:40
RKVV Roosendaal 2 U13
0
20-04
Group B - U13
Veld D Hennie de Jong
17:00
Chesterfield FC U13
1
17:40
First Football 2 U13
6
21-04
Group A - U13
Veld A Richard Weijers
09:00
Swords Manor FC U13
1
09:40
R Cappellen FC U13
1
21-04
Group A - U13
Veld B Levy Gerlich
09:00
RKVV Roosedaal 1 U13
3
09:40
First Football 1 U13
0
21-04
Group A - U13
Veld C Marco Albers
09:00
BSC Roosendaal U13
1
09:40
USV Elinkwijk U13
5
21-04
Group A - U11
Veld L Bram
09:00
West Brom Albion
4
09:40
BSC Roosendaal 1 U11
1
21-04
Group A - U11
Veld G
09:00
IFC U11
5
09:40
First Football U10
1
21-04
Group A - U11
Veld M Nigel
09:00
Unitas`30 U11
3
09:40
KVV Zepperen-Brusten U11
5
21-04
Group - U12
Veld F Marco Dollekens
09:00
Coever Coaching U12
2
09:40
West Brom Albion U12
5
21-04
Group - U12
Veld N Jordi
09:00
Swords Manor FC U12
1
09:40
sv DSO U12
1
21-04
Group - U14
Veld A Thijs den Hollander
10:00
sc Bemmel U14
0
10:40
Rotterdam United U14
0
21-04
Group - U14
Veld B Leo Doggen
10:00
West Brom Albion U14
6
10:40
KSV Sottegem U14
0
21-04
Group - U14
Veld C Marco Albers
10:00
BSC Roosendaal U14
3
10:40
ASC Waterwijk U14
1
21-04
Group B - U13
Veld D Moo
10:00
RKVV Roosendaal 2 U13
1
10:40
RSC Alliance U13
1
21-04
Group B - U13
Veld E Hennie de Jong
10:00
Leith Athletic Colts U13
0
10:40
First Football 2 U13
3
21-04
Group B - U13
Veld J Wil Suikerbuik
10:00
sc Bemmel U13
3
10:40
Chesterfield FC U13
2
21-04
Group B - U11
Veld N Safouane
10:00
BSC Roosendaal 2 U11
1
10:40
Sittingbourne FC U10
11
21-04
Group B - U11
Veld M Dani
10:00
BSC Roosendaal 1 U10
4
10:40
AS`80 U11
1
21-04
Group B - U11
Veld L Adam
10:00
RKVV Roosendaal U10
0
10:40
KFC Zwarte Leeuw U10
6
21-04
Group - U12
Veld F Jelmer
10:00
KFC Zwarte Leeuw U12
3
10:40
BSC Roosendaal U12
2
21-04
Group - U15
Veld B Richard Weijers
11:00
BSC Roosendaal U15
1
11:40
sv Ommoord U15
0
21-04
Group - U15
Veld A Frans de Laat
11:00
vv Hekelingen U15
1
11:40
First Football U15
4
21-04
Group - U15
Veld C Levy Gerlich
11:00
Minderhout VV U15
1
11:40
Chesterfield FC U15
1
21-04
Group A - U13
Veld D Moo
11:00
First Football 1 U13
1
11:40
Swords Manor FC U13
2
21-04
Group A - U13
Veld E Hennie de Jong
11:00
USV Elinkwijk U13
0
11:40
West Brom Albion U13
0
21-04
Group A - U13
Veld J Wil Suikerbuik
11:00
R Cappellen FC U13
5
11:40
BSC Roosendaal U13
1
21-04
Group A - U11
Veld G
11:00
BSC Roosendaal 1 U11
15
11:40
First Football U10
1
21-04
Group A - U11
Veld L
11:00
Unitas`30 U11
0
11:40
West Brom Albion
1
21-04
Group A - U11
Veld M
11:00
IFC U11
0
11:40
KVV Zepperen-Brusten U11
4
21-04
Group - U12
Veld F
11:00
Swords Manor FC U12
2
11:40
KFC Zwarte Leeuw U12
0
21-04
Group - U12
Veld N
11:00
Coever Coaching U12
5
11:40
sv DSO U12
2
21-04
Group - U14
Veld D Marco Albers
12:00
KSV Sottegem U14
0
12:40
sc Bemmel U14
1
21-04
Group - U14
Veld E Leo Doggen
12:00
ASC Waterwijk U14
0
12:40
Procademy U14
6
21-04
Group - U14
Veld J Marco Dollekens
12:00
Rotterdam United U14
5
12:40
BSC Roosendaal U14
0
21-04
Group B - U13
Veld B Thijs den Hollander
12:00
First Football 2 U13
4
12:40
RKVV Roosendaal 2 U13
1
21-04
Group B - U13
Veld C Levy Gerlich
12:00
Chesterfield FC U13
2
12:40
DBS U13
1
21-04
Group B - U13
Veld A Frans de Laat
12:00
RSC Alliance U13
0
12:40
sc Bemmel U13
2
21-04
Group B - U11
Veld L Senna
12:00
AS`80 U11
2
12:40
BSC Roosendaal 2 U11
3
21-04
Group B - U11
Veld N Joey
12:00
RKVV Roosendaal U10
0
12:40
Sittingbourne FC U10
6
21-04
Group B - U11
Veld M Stijn
12:00
BSC Roosendaal 1 U10
1
12:40
KFC Zwarte Leeuw U10
7
21-04
Group - U12
Veld F Rick
12:00
BSC Roosendaal U12
1
12:40
West Brom Albion U12
10
21-04
Group - U15
Veld D Wil Suikerbuik
13:00
First Football U15
5
13:40
BSC Roosendaal U15
0
21-04
Group - U15
Veld E Leo Doggen
13:00
Chesterfield FC U15
0
13:40
sv DWO U15
0
21-04
Group - U15
Veld J Marco Dollekens
13:00
sv Ommoord U15
2
13:40
Minderhout VV U15
1
21-04
Group A - U13
Veld A Moo
13:00
RKVV Roosedaal 1 U13
1
13:40
USV Elinkwijk U13
1
21-04
Group A - U13
Veld B Hennie de Jong
13:00
First Football 1 U13
0
13:40
R Cappellen FC U13
4
21-04
Group A - U13
Veld C Richard Weijers
13:00
Swords Manor FC U13
0
13:40
West Brom Albion U13
5
21-04
Ranking 11/12 - U11
Veld G
13:30
First Football U10
3
14:10
AS`80 U11
1
21-04
Ranking 9/10 - U11
Veld F
13:30
IFC U11
4
14:10
BSC Roosendaal 1 U10
0
21-04
Ranking 5/6 - U12
Veld N
13:30
KFC Zwarte Leeuw U12
1
14:10
BSC Roosendaal U12
1
21-04
Ranking 3/4 - U12
Veld M
13:30
sv DSO U12
3
14:10
Swords Manor FC U12
2
21-04
Ranking 1/2 - U12
Veld L
13:30
West Brom Albion U12
3
14:10
Coever Coaching U12
1
21-04
Group - U14
Veld C Richard Weijers
14:00
West Brom Albion U14
8
14:40
ASC Waterwijk U14
0
21-04
Group - U14
Veld B Leo Vuik
14:00
KSV Sottegem U14
0
14:40
Rotterdam United U14
7
21-04
Group - U14
Veld A Marco Albers
14:00
sc Bemmel U14
0
14:40
Procademy U14
4
21-04
Group B - U13
Veld J Frans de Laat
14:00
Leith Athletic Colts U13
3
14:40
Chesterfield FC U13
2
21-04
Group B - U13
Veld E Levy Gerlich