Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
NK 7s CJC 2018
Categorieën
×
U19 - Colts
U16 - Juniors
U14 - Cubs
Kies categorie
Alle categorieën
U14 - Cubs
U16 - Juniors
U19 - Colts
Kies poule
Alle poules
Poule A - (U19 - Colts)
Poule B - (U19 - Colts)
Poule C - (U19 - Colts)
Poule D - (U19 - Colts)
Kwartfinales BOWL (4) - (U19 - Colts)
Kwartfinales BOWL (3) - (U19 - Colts)
Kwartfinales BOWL (2) - (U19 - Colts)
Kwartfinales BOWL (1) - (U19 - Colts)
Kwartfinales CUP (4) - (U19 - Colts)
Kwartfinales CUP (3) - (U19 - Colts)
Kwartfinales CUP (2) - (U19 - Colts)
Kwartfinales CUP (1) - (U19 - Colts)
Halve finales (1) SHIELD - (U19 - Colts)
Halve Finales (2) SHIELD - (U19 - Colts)
Halve Finales (3) BOWL - (U19 - Colts)
Halve Finales (4) BOWL - (U19 - Colts)
Halve Finales (5) PLATE - (U19 - Colts)
Halve Finales (6) PLATE - (U19 - Colts)
Halve Finales (7) CUP - (U19 - Colts)
Halve Finales (8) CUP - (U19 - Colts)
Plaats 13/14 FINALE SHIELD - (U19 - Colts)
Plaats 9/10 FINALE BOWL - (U19 - Colts)
Plaats 5/6 FINALE PLATE - (U19 - Colts)
Plaats 1/2 FINALE CUP - (U19 - Colts)
Poule A - (U16 - Juniors)
Poule B - (U16 - Juniors)
Poule C - (U16 - Juniors)
Poule D - (U16 - Juniors)
Kwartfinales BOWL (4) - (U16 - Juniors)
Kwartfinales BOWL (3) - (U16 - Juniors)
Kwartfinales BOWL (2) - (U16 - Juniors)
Kwartfinales BOWL (1) - (U16 - Juniors)
Kwartfinales CUP (4) - (U16 - Juniors)
Kwartfinales CUP (3) - (U16 - Juniors)
Kwartfinales CUP (2) - (U16 - Juniors)
Kwartfinales CUP (1) - (U16 - Juniors)
Halve finales (1) SHIELD - (U16 - Juniors)
Halve Finales (2) SHIELD - (U16 - Juniors)
Halve Finales (3) BOWL - (U16 - Juniors)
Halve Finales (4) BOWL - (U16 - Juniors)
Halve Finales (5) PLATE - (U16 - Juniors)
Halve Finales (6) PLATE - (U16 - Juniors)
Halve Finales (7) CUP - (U16 - Juniors)
Halve Finales (8) CUP - (U16 - Juniors)
Plaats 13/14 FINALE SHIELD - (U16 - Juniors)
Plaats 9/10 FINALE BOWL - (U16 - Juniors)
Plaats 5/6 FINALE PLATE - (U16 - Juniors)
Plaats 1/2 FINALE CUP - (U16 - Juniors)
Poule A - (U14 - Cubs)
Poule B - (U14 - Cubs)
Poule C - (U14 - Cubs)
Poule D - (U14 - Cubs)
Kwartfinales BOWL (4) - (U14 - Cubs)
Kwartfinales BOWL (3) - (U14 - Cubs)
Kwartfinales BOWL (2) - (U14 - Cubs)
Kwartfinales BOWL (1) - (U14 - Cubs)
Kwartfinales CUP (4) - (U14 - Cubs)
Kwartfinales CUP (3) - (U14 - Cubs)
Kwartfinales CUP (2) - (U14 - Cubs)
Kwartfinales CUP (1) - (U14 - Cubs)
Halve finales (1) SHIELD - (U14 - Cubs)
Halve Finales (2) SHIELD - (U14 - Cubs)
Halve Finales (3) BOWL - (U14 - Cubs)
Halve Finales (4) BOWL - (U14 - Cubs)
Halve Finales (5) PLATE - (U14 - Cubs)
Halve Finales (6) PLATE - (U14 - Cubs)
Halve Finales (7) CUP - (U14 - Cubs)
Halve Finales (8) CUP - (U14 - Cubs)
Plaats 13/14 FINALE SHIELD - (U14 - Cubs)
Plaats 9/10 FINALE BOWL - (U14 - Cubs)
Plaats 5/6 FINALE PLATE - (U14 - Cubs)
Plaats 1/2 FINALE CUP - (U14 - Cubs)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC Rugby (U14 - Cubs)
AAC Rugby (U16 - Juniors)
Alkmaarse RUFC (U14 - Cubs)
Alkmaarse RUFC (U16 - Juniors)
Amstelveense RC (U14 - Cubs)
Amstelveense RC (U19 - Colts)
Amstelveense RC 1 (U16 - Juniors)
Bredase RC (U14 - Cubs)
Bredase RC (U16 - Juniors)
Bredase RC (U19 - Colts)
BYE (U14 - Cubs)
BYE (U19 - Colts)
Cas RC (U16 - Juniors)
Cas RC (U19 - Colts)
LRC DIOK (U16 - Juniors)
LRC DIOK (U19 - Colts)
Oisterwijk Oysters (U14 - Cubs)
Oisterwijk Oysters (U16 - Juniors)
Oisterwijk Oysters (U19 - Colts)
RC 't Gooi (U16 - Juniors)
RC 't Gooi (U19 - Colts)
RC 't Gooi 1 (U14 - Cubs)
RC 't Gooi 2 (U14 - Cubs)
RC Delft (U14 - Cubs)
RC Delft (U16 - Juniors)
RC Eemland (U14 - Cubs)
RC Eemland (U16 - Juniors)
RC Eemland (U19 - Colts)
RC Eindhoven (U19 - Colts)
RC Groningen (U14 - Cubs)
RC Hilversum (U19 - Colts)
RC The Dukes (U14 - Cubs)
RC The Dukes (U16 - Juniors)
RC The Dukes 1 (U19 - Colts)
RC The Dukes 2 (U19 - Colts)
RC Tilburg (U16 - Juniors)
RC Waterland (U14 - Cubs)
RC Waterland (U16 - Juniors)
REL (U19 - Colts)
RFC Gouda (U14 - Cubs)
RFC Haarlem (U16 - Juniors)
RFC Haarlem (U19 - Colts)
RFC Haarlem 1 (U14 - Cubs)
RFC Haarlem 2 (U14 - Cubs)
Rotterdamse RC (U16 - Juniors)
Rotterdamse RC (U19 - Colts)
URC (U16 - Juniors)
URC (U19 - Colts)
Poule A - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Gawie Keyser
10:30
Oisterwijk Oysters
14
10:45
Alkmaarse RUFC
28
Poule B - U14 - Cubs
Veld 3
Gaston van Gestel
10:30
Bredase RC
10
10:45
RC 't Gooi 1
7
Poule C - U14 - Cubs
Veld 5
Eric Gnade
10:30
Amstelveense RC
36
10:45
RC The Dukes
7
Poule D - U14 - Cubs
Veld 7
Rick Denkers
10:30
AAC Rugby
30
10:45
BYE
0
Poule A - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Gilles Robichon
10:30
RC Delft
62
10:45
RFC Haarlem 2
0
Poule B - U14 - Cubs
Veld 4
Edwin van der spek
10:30
RFC Gouda
26
10:45
RC Groningen
14
Poule C - U14 - Cubs
Veld 6
Iggy van der Meulen
10:30
RC Waterland
21
10:45
RFC Haarlem 1
7
Poule D - U14 - Cubs
Veld 8
Alex Schoorel
10:30
RC Eemland
19
10:45
RC 't Gooi 2
10
Poule A - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Bob Massar
10:50
Alkmaarse RUFC
7
11:05
RC 't Gooi
21
Poule B - U16 - Juniors
Veld 3
Twan van Bommel
10:50
LRC DIOK
10
11:05
RC The Dukes
17
Poule C - U16 - Juniors
Veld 5
Eric Chareyre
10:50
Rotterdamse RC
14
11:05
RFC Haarlem
45
Poule D - U16 - Juniors
Veld 7
Allain Silbernberg
10:50
Bredase RC
33
11:05
AAC Rugby
0
Poule A - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Tim Heere
10:50
Cas RC
21
11:05
Oisterwijk Oysters
5
Poule B - U16 - Juniors
Veld 4
Ed de Bruin
10:50
Amstelveense RC 1
40
11:05
RC Waterland
7
Poule C - U16 - Juniors
Veld 6
Joep Prein
10:50
URC
31
11:05
RC Delft
14
Poule D - U16 - Juniors
Veld 8
Martijn Bras
10:50
RC Eemland
19
11:05
RC Tilburg
0
Poule A - U19 - Colts
Veld 1 Stadion
Bart de Bruijne
11:10
Rotterdamse RC
22
11:25
RC Hilversum
7
Poule B - U19 - Colts
Veld 3
Peter Hoedemakers
11:10
URC
7
11:25
Cas RC
12
Poule C - U19 - Colts
Veld 5
Edwin van der spek
11:10
RC The Dukes 1
21
11:25
RC Eemland
7
Poule D - U19 - Colts
Veld 7
Obed Broersma
11:10
Amstelveense RC
21
11:25
Bredase RC
7
Poule A - U19 - Colts
Veld 2 AAC
Sjoerd Wartena
11:10
RC Eindhoven
30
11:25
BYE
0
Poule B - U19 - Colts
Veld 4
Tim Heere
11:10
RFC Haarlem
35
11:25
RC The Dukes 2
5
Poule C - U19 - Colts
Veld 6
Damian Ashdown
11:10
Oisterwijk Oysters
33
11:25
REL
7
Poule D - U19 - Colts
Veld 8
Cameron Jinks
11:10
LRC DIOK
12
11:25
RC 't Gooi
10
Poule A - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Eric Gnade
11:30
RC Delft
45
11:45
Alkmaarse RUFC
7
Poule B - U14 - Cubs
Veld 3
Jim de Noorlander
11:30
RFC Gouda
5
11:45
RC 't Gooi 1
24
Poule C - U14 - Cubs
Veld 5
Alex Schoorel
11:30
RC Waterland
40
11:45
RC The Dukes
12
Poule D - U14 - Cubs
Veld 7
Gawie Keyser
11:30
RC Eemland
30
11:45
BYE
0
Poule A - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Gilles Robichon
11:30
RFC Haarlem 2
22
11:45
Oisterwijk Oysters
14
Poule B - U14 - Cubs
Veld 4
Iggy van der Meulen
11:30
RC Groningen
12
11:45
Bredase RC
43
Poule C - U14 - Cubs
Veld 6
Rod Rishworth
11:30
RFC Haarlem 1
7
11:45
Amstelveense RC
24
Poule D - U14 - Cubs
Veld 8
Sjoerd Wartena
11:30
RC 't Gooi 2
7
11:45
AAC Rugby
28
Poule A - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Bob Motazed
11:50
Cas RC
14
12:05
RC 't Gooi
21
Poule B - U16 - Juniors
Veld 3
George Straw
11:50
Amstelveense RC 1
21
12:05
RC The Dukes
26
Poule C - U16 - Juniors
Veld 5
Tim Heere
11:50
URC
7
12:05
RFC Haarlem
24
Poule D - U16 - Juniors
Veld 7
Ed de Bruin
11:50
RC Eemland
28
12:05
AAC Rugby
7
Poule A - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Joost Puijpe
11:50
Oisterwijk Oysters
7
12:05
Alkmaarse RUFC
50
Poule B - U16 - Juniors
Veld 4
Christian Swinkels
11:50
RC Waterland
21
12:05
LRC DIOK
33
Poule C - U16 - Juniors
Veld 6
Twan van Bommel
11:50
RC Delft
14
12:05
Rotterdamse RC
19
Poule D - U16 - Juniors
Veld 8
Eric Chareyre
11:50
RC Tilburg
0
12:05
Bredase RC
28
Poule A - U19 - Colts
Veld 1 Stadion
Bart de Bruijne
12:10
RC Eindhoven
59
12:25
RC Hilversum
0
Poule B - U19 - Colts
Veld 3
Peter Hoedemakers
12:10
RFC Haarlem
47
12:25
Cas RC
0
Poule C - U19 - Colts
Veld 5
Edwin van der spek
12:10
Oisterwijk Oysters
19
12:25
RC Eemland
17
Poule D - U19 - Colts
Veld 7
Obed Broersma
12:10
LRC DIOK
19
12:25
Bredase RC
22
Poule A - U19 - Colts
Veld 2 AAC
Sjoerd Wartena
12:10
BYE
0
12:25
Rotterdamse RC
30
Poule B - U19 - Colts
Veld 4
Eric Luteijn
12:10
RC The Dukes 2
5
12:25
URC
10
Poule C - U19 - Colts
Veld 6
Damian Ashdown
12:10
REL
0
12:25
RC The Dukes 1
35
Poule D - U19 - Colts
Veld 8
Cameron Jinks
12:10
RC 't Gooi
0
12:25
Amstelveense RC
26
Poule A - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Rick Denkers
12:30
RFC Haarlem 2
10
12:45
Alkmaarse RUFC
12
Poule B - U14 - Cubs
Veld 3
Joep Prein
12:30
RC Groningen
0
12:45
RC 't Gooi 1
47
Poule C - U14 - Cubs
Veld 5
Martijn Bras
12:30
RFC Haarlem 1
31
12:45
RC The Dukes
21
Poule D - U14 - Cubs
Veld 7
Gilles Robichon
12:30
RC 't Gooi 2
30
12:45
BYE
0
Poule A - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Rod Rishworth
12:30
Oisterwijk Oysters
0
12:45
RC Delft
60
Poule B - U14 - Cubs
Veld 4
Alex Schoorel
12:30
Bredase RC
26
12:45
RFC Gouda
10
Poule C - U14 - Cubs
Veld 6
Eric Gnade
12:30
Amstelveense RC
21
12:45
RC Waterland
43
Poule D - U14 - Cubs
Veld 8
Jim de Noorlander
12:30
AAC Rugby
33
12:45
RC Eemland
14
Poule A - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Loek Herremans
12:50
Oisterwijk Oysters
17
13:05
RC 't Gooi
24
Poule B - U16 - Juniors
Veld 3
Joost Puijpe
12:50
RC Waterland
7
13:05
RC The Dukes
38
Poule C - U16 - Juniors
Veld 5
George Straw
12:50
RC Delft
0
13:05
RFC Haarlem
17
Poule D - U16 - Juniors
Veld 7
Twan van Bommel
12:50
RC Tilburg
12
13:05
AAC Rugby
33
Poule A - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Bob Motazed
12:50
Alkmaarse RUFC
48
13:05
Cas RC
7
Poule B - U16 - Juniors
Veld 4
Christian Swinkels
12:50
LRC DIOK
21
13:05
Amstelveense RC 1
19
Poule C - U16 - Juniors
Veld 6
Allain Silbernberg
12:50
Rotterdamse RC
22
13:05
URC
21
Poule D - U16 - Juniors
Veld 8
Ed de Bruin
12:50
Bredase RC
24
13:05
RC Eemland
12
Poule A - U19 - Colts
Veld 2 AAC
Bart de Bruijne
13:10
BYE
0
13:25
RC Hilversum
30
Poule B - U19 - Colts
Veld 3
Peter Hoedemakers
13:10
RC The Dukes 2
7
13:25
Cas RC
19
Poule C - U19 - Colts
Veld 5
Edwin van der spek
13:10
REL
5
13:25
RC Eemland
40
Poule D - U19 - Colts
Veld 7
Obed Broersma
13:10
RC 't Gooi
5
13:25
Bredase RC
12
Poule A - U19 - Colts
Veld 1 Stadion
Sjoerd Wartena
13:10
Rotterdamse RC
10
13:25
RC Eindhoven
41
Poule B - U19 - Colts
Veld 4
Eric Luteijn
13:10
URC
7
13:25
RFC Haarlem
31
Poule C - U19 - Colts
Veld 6
Damian Ashdown
13:10
RC The Dukes 1
22
13:25
Oisterwijk Oysters
19
Poule D - U19 - Colts
Veld 8
Cameron Jinks
13:10
Amstelveense RC
21
13:25
LRC DIOK
14
Kwartfinales BOWL (4)
Veld 8
Iggy van der Meulen
13:30
RFC Haarlem 2
14
13:45
RC The Dukes
10
Kwartfinales BOWL (3)
Veld 7
Alex Schoorel
13:30
RFC Gouda
30
13:45
BYE
0
Kwartfinales BOWL (2)
Veld 6
Rod Rishworth
13:30
RFC Haarlem 1
27
13:45
Oisterwijk Oysters
19
Kwartfinales BOWL (1)
Veld 5
Gawie Keyser
13:30
RC 't Gooi 2
17
13:45
RC Groningen
35
Kwartfinales CUP (4) - U14 - Cubs
Veld 4
Loek Herremans
13:30
RC Delft
45
13:45
Amstelveense RC
7
Kwartfinales CUP (3) - U14 - Cubs
Veld 3
Eric Chareyre
13:30
Bredase RC
24
13:45
RC Eemland
0
Kwartfinales CUP (2) - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Rick Denkers
13:30
RC Waterland
31
13:45
Alkmaarse RUFC
12
Kwartfinales CUP (1) - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Eric Gnade
13:30
AAC Rugby
14
13:45
RC 't Gooi 1
24
Kwartfinales BOWL (4)
Veld 8
Joep Prein
13:50
Cas RC
35
14:05
RC Delft
7
Kwartfinales BOWL (3)
Veld 7
Allain Silbernberg
13:50
Amstelveense RC 1
35
14:05
RC Tilburg
10
Kwartfinales BOWL (2)
Veld 6
Martijn Bras
13:50
URC
40
14:05
Oisterwijk Oysters
19
Kwartfinales BOWL (1)
Veld 5
Loek Herremans
13:50
AAC Rugby
29
14:05
RC Waterland
0
Kwartfinales CUP (4)
Veld 4
Bob Motazed
13:50
RC 't Gooi
24
14:05
Rotterdamse RC
5
Kwartfinales CUP (3)
Veld 3
Joost Puijpe
13:50
RC The Dukes
22
14:05
RC Eemland
14
Kwartfinales CUP (2)
Veld 2 AAC
Christian Swinkels
13:50
RFC Haarlem
26
14:05
Alkmaarse RUFC
40
Kwartfinales CUP (1)
Veld 1 Stadion
George Straw
13:50
Bredase RC
19
14:05
LRC DIOK
14
Kwartfinales BOWL (4)
Veld 8
Tim Heere
14:10
RC Hilversum
40
14:25
REL
14
Kwartfinales BOWL (3)
Veld 7
Twan van Bommel
14:10
URC
10
14:25
RC 't Gooi
7
Kwartfinales BOWL (2)
Veld 6
Ed de Bruin
14:10
RC Eemland
30
14:25
BYE
0
Kwartfinales BOWL (1)
Veld 5
Bart de Bruijne
14:10
LRC DIOK
42
14:25
RC The Dukes 2
12
Kwartfinales CUP (4)
Veld 4
Sjoerd Wartena
14:10
RC Eindhoven
12
14:25
Oisterwijk Oysters
33
Kwartfinales CUP (3)
Veld 3
Peter Hoedemakers
14:10
RFC Haarlem
36
14:25
Bredase RC
7
Kwartfinales CUP (2)
Veld 2 AAC
Eric Luteijn
14:10
RC The Dukes 1
21
14:25
Rotterdamse RC
5
Kwartfinales CUP (1)
Veld 1 Stadion
Edwin van der spek
14:10
Amstelveense RC
21
14:25
Cas RC
7
Halve finales (1) SHIELD
Veld 8
Jim de Noorlander
14:30
RC The Dukes
30
14:45
BYE
0
Halve Finales (2) SHIELD
Veld 7
Gilles Robichon
14:30
Oisterwijk Oysters
33
14:45
RC 't Gooi 2
21
Halve Finales (3) BOWL
Veld 6
Gawie Keyser
14:30
RFC Haarlem 2
14
14:45
RFC Gouda
34
Halve Finales (4) BOWL
Veld 5
Ed de Bruin
14:30
RFC Haarlem 1
42
14:45
RC Groningen
19
Halve Finales (5) PLATE
Veld 4
Rick Denkers
14:30
Amstelveense RC
35
14:45
RC Eemland
14
Halve Finales (6) PLATE
Veld 3
Cameron Jinks
14:30
Alkmaarse RUFC
14
14:45
AAC Rugby
31
Halve Finales (7) CUP
Veld 2 AAC
Eric Chareyre
14:30
RC Delft
29
14:45
Bredase RC
0
Halve Finales (8) CUP
Veld 1 Stadion
Allain Silbernberg
14:30
RC Waterland
5
14:45
RC 't Gooi 1
27
Halve finales (1) SHIELD
Veld 8
Martijn Bras
14:50
RC Delft
15
15:05
RC Tilburg
7
Halve Finales (2) SHIELD
Veld 7
Loek Herremans
14:50
Oisterwijk Oysters
19
15:05
RC Waterland
33
Halve Finales (3) BOWL
Veld 6
Joep Prein
14:50
Cas RC
0
15:05
Amstelveense RC 1
26
Halve Finales (4) BOWL
Veld 5
Joost Puijpe
14:50
URC
28
15:05
AAC Rugby
12
Halve Finales (5) PLATE
Veld 4
Damian Ashdown
14:50
Rotterdamse RC
7
15:05
RC Eemland
31
Halve Finales (6) PLATE
Veld 3
Cameron Jinks
14:50
RFC Haarlem
28
15:05
LRC DIOK
21
Halve Finales (7) CUP
Veld 2 AAC
Obed Broersma
14:50
RC 't Gooi
7
15:05
RC The Dukes
42
Halve Finales (8) CUP
Veld 1 Stadion
Christian Swinkels
14:50
Alkmaarse RUFC
26
15:05
Bredase RC
28
Halve finales (1) SHIELD
Veld 8
Peter Hoedemakers
15:10
REL
15
15:25
RC 't Gooi
21
Halve Finales (2) SHIELD
Veld 7
Twan van Bommel
15:10
BYE
0
15:25
RC The Dukes 2
30
Halve Finales (3) BOWL
Veld 6
Ed de Bruin
15:10
RC Hilversum
21
15:25
URC
26
Halve Finales (4) BOWL
Veld 5
Bart de Bruijne
15:10
RC Eemland
29
15:25
LRC DIOK
14
Halve Finales (5) PLATE
Veld 4
Sjoerd Wartena
15:10
RC Eindhoven
40
15:25
Bredase RC
7
Halve Finales (6) PLATE
Veld 3
Edwin van der spek
15:10
Rotterdamse RC
14
15:25
Cas RC
28
Halve Finales (7) CUP
Veld 2 AAC
Tim Heere
15:10
Oisterwijk Oysters
14
15:25
RFC Haarlem
24
Halve Finales (8) CUP
Veld 1 Stadion
Damian Ashdown
15:10
RC The Dukes 1
19
15:25
Amstelveense RC
12
Plaats 13/14 FINALE SHIELD
Veld 4
Eric Luteijn
15:30
RC The Dukes
38
15:45
Oisterwijk Oysters
7
Plaats 9/10 FINALE BOWL
Veld 3
Joost Puijpe
15:30
RFC Gouda
17
15:45
RFC Haarlem 1
19
Plaats 5/6 FINALE PLATE
Veld 2 AAC
Jim de Noorlander
15:30
Amstelveense RC
27
15:45
AAC Rugby
5
Plaats 1/2 FINALE CUP
Veld 1 Stadion
Rick Denkers
15:30
RC Delft
35
15:45
RC 't Gooi 1
12
Plaats 13/14 FINALE SHIELD
Veld 4
Eric Chareyre
15:50
RC Delft
21
16:05
RC Waterland
21
Plaats 9/10 FINALE BOWL
Veld 3
Martijn Bras
15:50
Amstelveense RC 1
26
16:05
URC
19
Plaats 5/6 FINALE PLATE
Veld 2 AAC
Joep Prein
15:50
RC Eemland
38
16:05
RFC Haarlem
12
Plaats 1/2 FINALE CUP
Veld 1 Stadion
Damian Ashdown
15:55
RC The Dukes
14
16:10
Bredase RC
7
Plaats 13/14 FINALE SHIELD
Veld 4
Christian Swinkels
16:10
RC 't Gooi
14
16:25
RC The Dukes 2
0
Plaats 9/10 FINALE BOWL
Veld 3
Obed Broersma
16:10
URC
7
16:25
RC Eemland
26
Plaats 5/6 FINALE PLATE
Veld 2 AAC
Cameron Jinks
16:10
RC Eindhoven
41
16:25
Cas RC
0
Plaats 1/2 FINALE CUP
Veld 1 Stadion
Tim Heere
16:20
RFC Haarlem
12
16:35
RC The Dukes 1
5
Gewonnen na "Dropkicks"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden