Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Dutch Soccer Youth Cup U13
Categorieën
×
Kies toernooi
Dutch Soccer Youth Cup U9
Dutch Soccer Youth Cup U10
Dutch Soccer Youth Cup U11
Dutch Soccer Youth Cup U12
Dutch Soccer Youth Cup U13
Dutch Soccer Youth Cup U14
Dutch Soccer Youth Cup U15/16
Kies poule
Alle poules
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U13)
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U13)
Poule C sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U13)
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
Poule F SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
Poule G VVOR Prinselaan 991 Rotterdam - (U13)
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U13)
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U13)
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U13)
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U13)
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U13)
vv Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk - (U13)
Poule Plaats 1-8 (2) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d - (U13)
Poule Plaats 1-8 (1) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d - (U13)
Plaats 7/8 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
Plaats 5/6 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
Plaats 3/4 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
Plaats 1/2 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U13)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
ASC Waterwijk (NL)
ASWH (NL)
Berkswich FC (ENG)
BFC Bussum (NL)
Cademy (ENG)
Clapham Rangers (ENG)
Costello (ENG)
De Foresters (NL)
DOVO (NL)
DVC Delft (NL)
DVOL (NL)
Dynamic Coaching (IRE)
Eastbourne FC (ENG)
FC Gravenzande (NL)
FC Honka (FIN)
Hammarby IF (SWE)
HollingWorth Juniors (ENG)
HSV Duno (NL)
Nieuw Lekkerland (NL)
North Somerset F.D. 1 (ENG)
North Somerset F.D. 2 (ENG)
Procademy (BEL)
Rustington Otters (ENG)
SG Essen Schonebeck (GER)
sv Alliance'22 (NL)
sv Ommoord (NL)
SVS (NL)
vv Drechtstreek (NL)
vv Nieuwerkerk (NL)
vv Smitshoek (NL)
vv UDO (NL)
VVOR (NL)
Vrijdag, 25 mei 2018
25-05
Poule F SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
20:30
FC Honka (FIN)
0
20:50
SVS (NL)
1
Zaterdag, 26 mei 2018
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
08:55
vv Nieuwerkerk (NL)
3
09:15
Rustington Otters (ENG)
0
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
08:55
ASC Waterwijk (NL)
0
09:15
ASWH (NL)
0
26-05
Poule G VVOR Prinselaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
08:55
Clapham Rangers (ENG)
0
09:15
VVOR (NL)
0
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
08:55
De Foresters (NL)
0
09:15
vv Drechtstreek (NL)
3
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
08:55
Eastbourne FC (ENG)
0
09:15
Procademy (BEL)
0
26-05
Poule G VVOR Prinselaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
08:55
HSV Duno (NL)
2
09:15
Berkswich FC (ENG)
1
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
09:45
Nieuw Lekkerland (NL)
1
10:05
sv Ommoord (NL)
1
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
09:45
sv Alliance'22 (NL)
0
10:05
HollingWorth Juniors (ENG)
1
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
09:45
Costello (ENG)
2
10:05
vv Smitshoek (NL)
1
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
09:45
Dynamic Coaching (IRE)
2
10:05
DVC Delft (NL)
1
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
10:35
De Foresters (NL)
1
10:55
Rustington Otters (ENG)
0
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
10:35
Eastbourne FC (ENG)
0
10:55
ASWH (NL)
1
26-05
Poule G VVOR Prinselaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
10:35
HSV Duno (NL)
0
10:55
VVOR (NL)
0
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
10:35
vv Drechtstreek (NL)
1
10:55
vv Nieuwerkerk (NL)
0
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
10:35
Procademy (BEL)
3
10:55
ASC Waterwijk (NL)
1
26-05
Poule G VVOR Prinselaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
10:35
Berkswich FC (ENG)
0
10:55
Clapham Rangers (ENG)
4
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
11:25
Costello (ENG)
2
11:45
sv Ommoord (NL)
0
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
11:25
Dynamic Coaching (IRE)
0
11:45
HollingWorth Juniors (ENG)
2
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
11:25
vv Smitshoek (NL)
0
11:45
Nieuw Lekkerland (NL)
1
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
11:25
DVC Delft (NL)
0
11:45
sv Alliance'22 (NL)
1
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
12:15
vv Drechtstreek (NL)
2
12:35
Rustington Otters (ENG)
3
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
12:15
Procademy (BEL)
1
12:35
ASWH (NL)
0
26-05
Poule G VVOR Prinselaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
12:15
Berkswich FC (ENG)
2
12:35
VVOR (NL)
3
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
12:15
vv Nieuwerkerk (NL)
0
12:35
De Foresters (NL)
1
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
12:15
ASC Waterwijk (NL)
1
12:35
Eastbourne FC (ENG)
4
26-05
Poule G VVOR Prinselaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
12:15
Clapham Rangers (ENG)
2
12:35
HSV Duno (NL)
1
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
13:05
vv Smitshoek (NL)
2
13:25
sv Ommoord (NL)
2
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 4
13:05
DVC Delft (NL)
3
13:25
HollingWorth Juniors (ENG)
2
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
13:05
Nieuw Lekkerland (NL)
0
13:25
Costello (ENG)
0
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
13:05
sv Alliance'22 (NL)
0
13:25
Dynamic Coaching (IRE)
1
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
13:30
Cademy (ENG)
0
13:50
DOVO (NL)
4
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 4
13:30
vv UDO (NL)
0
13:50
SG Essen Schonebeck (GER)
3
26-05
Poule C sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
13:55
BFC Bussum (NL)
1
14:15
DVOL (NL)
0
26-05
Poule C sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
13:55
Hammarby IF (SWE)
1
14:15
North Somerset F.D. 1 (ENG)
0
26-05
Poule F SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
13:55
FC Gravenzande (NL)
1
14:15
North Somerset F.D. 2 (ENG)
2
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
14:45
vv UDO (NL)
0
15:05
DOVO (NL)
4
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 4
14:45
SG Essen Schonebeck (GER)
3
15:05
Cademy (ENG)
1
26-05
Poule C sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
15:35
Hammarby IF (SWE)
3
15:55
DVOL (NL)
0
26-05
Poule F SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 4
15:35
FC Gravenzande (NL)
1
15:55
SVS (NL)
1
26-05
Poule C sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
15:35
North Somerset F.D. 1 (ENG)
2
15:55
BFC Bussum (NL)
1
26-05
Poule F SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
15:35
North Somerset F.D. 2 (ENG)
0
15:55
FC Honka (FIN)
2
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
16:00
SG Essen Schonebeck (GER)
1
16:20
DOVO (NL)
0
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 4
16:00
Cademy (ENG)
1
16:20
vv UDO (NL)
2
26-05
Poule C sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
17:15
North Somerset F.D. 1 (ENG)
3
17:35
DVOL (NL)
0
26-05
Poule F SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
17:15
North Somerset F.D. 2 (ENG)
1
17:35
SVS (NL)
0
26-05
Poule C sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
17:15
BFC Bussum (NL)
0
17:35
Hammarby IF (SWE)
2
26-05
Poule F SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
17:15
FC Honka (FIN)
5
17:35
FC Gravenzande (NL)
1
Zondag, 27 mei 2018
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
09:00
Rustington Otters (ENG)
1
09:20
vv Smitshoek (NL)
2
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
09:00
BFC Bussum (NL)
1
09:20
vv UDO (NL)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 1
09:00
Procademy (BEL)
0
09:20
Costello (ENG)
0
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
09:00
DVC Delft (NL)
0
09:20
FC Gravenzande (NL)
2
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
09:00
sv Alliance'22 (NL)
1
09:20
sv Ommoord (NL)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 2
09:00
SG Essen Schonebeck (GER)
3
09:20
HollingWorth Juniors (ENG)
0
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
09:30
SVS (NL)
1
09:50
ASWH (NL)
1
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
09:30
VVOR (NL)
0
09:50
Nieuw Lekkerland (NL)
2
27-05
vv Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk VELD 3
09:30
North Somerset F.D. 1 (ENG)
1
09:50
North Somerset F.D. 2 (ENG)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 1
09:30
Clapham Rangers (ENG)
0
09:50
FC Honka (FIN)
1
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
09:30
HSV Duno (NL)
1
09:50
vv Nieuwerkerk (NL)
1
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
09:30
De Foresters (NL)
0
09:50
Eastbourne FC (ENG)
3
27-05
vv Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk VELD 4
09:30
DOVO (NL)
1
09:50
Dynamic Coaching (IRE)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 2
09:30
Hammarby IF (SWE)
2
09:50
vv Drechtstreek (NL)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 1
10:00
SG Essen Schonebeck (GER)
0
10:20
Costello (ENG)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 2
10:00
HollingWorth Juniors (ENG)
1
10:20
Procademy (BEL)
2
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
10:30
DVC Delft (NL)
1
10:50
vv Smitshoek (NL)
1
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
10:30
sv Alliance'22 (NL)
0
10:50
vv UDO (NL)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 1
10:30
Hammarby IF (SWE)
3
10:50
FC Honka (FIN)
0
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
10:30
FC Gravenzande (NL)
2
10:50
Rustington Otters (ENG)
0
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
10:30
sv Ommoord (NL)
2
10:50
BFC Bussum (NL)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 2
10:30
vv Drechtstreek (NL)
1
10:50
Clapham Rangers (ENG)
0
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
11:00
HSV Duno (NL)
0
11:20
ASWH (NL)
1
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
11:00
De Foresters (NL)
0
11:20
Nieuw Lekkerland (NL)
1
27-05
vv Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk VELD 3
11:00
DOVO (NL)
3
11:20
North Somerset F.D. 2 (ENG)
0
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
11:00
vv Nieuwerkerk (NL)
0
11:20
SVS (NL)
3
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
11:00
Eastbourne FC (ENG)
4
11:20
VVOR (NL)
0
27-05
vv Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk VELD 4
11:00
Dynamic Coaching (IRE)
0
11:20
North Somerset F.D. 1 (ENG)
3
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 1
11:00
HollingWorth Juniors (ENG)
1
11:20
Costello (ENG)
2
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 2
11:00
Procademy (BEL)
2
11:20
SG Essen Schonebeck (GER)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 1
11:30
vv Drechtstreek (NL)
2
11:50
FC Honka (FIN)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) SVS Capelseweg 31 Capelle a/d
SVS VELD 2
11:30
Clapham Rangers (ENG)
0
11:50
Hammarby IF (SWE)
2
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
12:00
FC Gravenzande (NL)
0
12:20
vv Smitshoek (NL)
3
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
12:00
sv Ommoord (NL)
0
12:20
vv UDO (NL)
1
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
12:00
Rustington Otters (ENG)
2
12:20
DVC Delft (NL)
4
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
12:00
BFC Bussum (NL)
1
12:20
sv Alliance'22 (NL)
0
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 1
12:30
vv Nieuwerkerk (NL)
1
12:50
ASWH (NL)
0
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 1
12:30
Eastbourne FC (ENG)
0
12:50
Nieuw Lekkerland (NL)
0
27-05
vv Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk VELD 3
12:30
Dynamic Coaching (IRE)
0
12:50
North Somerset F.D. 2 (ENG)
1
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR VELD 3
12:30
SVS (NL)
2
12:50
HSV Duno (NL)
0
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord VELD 3
12:30
VVOR (NL)
0
12:50
De Foresters (NL)
3
27-05
vv Nieuwerkerk Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk VELD 4
12:30
North Somerset F.D. 1 (ENG)
12:50
DOVO (NL)
27-05
Plaats 7/8 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
12:30
HollingWorth Juniors (ENG)
2
12:50
FC Honka (FIN)
0
27-05
Plaats 3/4 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
12:30
Costello (ENG)
1
12:50
vv Drechtstreek (NL)
1
27-05
Plaats 5/6 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 2
13:00
SG Essen Schonebeck (GER)
1
13:20
Clapham Rangers (ENG)
0
27-05
Plaats 1/2 SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 1
13:00
Procademy (BEL)
0
13:20
Hammarby IF (SWE)
4
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 3
14:00
Berkswich FC (ENG)
1
14:20
Cademy (ENG)
0
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 3
14:30
ASC Waterwijk (NL)
2
14:50
DVOL (NL)
0
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 3
15:30
ASC Waterwijk (NL)
1
15:50
Cademy (ENG)
0
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 3
16:00
DVOL (NL)
1
16:20
Berkswich FC (ENG)
0
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 3
17:00
DVOL (NL)
2
17:20
Cademy (ENG)
1
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS VELD 3
17:30
Berkswich FC (ENG)
1
17:50
ASC Waterwijk (NL)
1
Gewonnen na "Strafschoppen"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden