Champions Trophy U12 2021
       
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
09:00
Team 1
09:17
Team 9
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
09:00
Team 3
09:17
Team 11
19-06
Group E
Vösendorf 1
09:00
Team 5
09:17
Team 13
19-06
Group G
Schwechat 2
09:00
Team 7
09:17
Team 15
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
09:00
Team 17
09:17
Team 25
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
09:00
Team 19
09:17
Team 27
19-06
Group E
Vösendorf 2
09:00
Team 21
09:17
Team 29
19-06
Group G
Schwechat 1
09:00
Team 23
09:17
Team 31
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
09:20
Team 33
09:37
Team 41
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
09:20
Team 35
09:37
Team 43
19-06
Group E
Vösendorf 1
09:20
Team 37
09:37
Team 45
19-06
Group G
Schwechat 2
09:20
Team 39
09:37
Team 47
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
09:20
Team 49
09:37
Team 57
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
09:20
Team 51
09:37
Team 59
19-06
Group E
Vösendorf 2
09:20
Team 53
09:37
Team 61
19-06
Group G
Schwechat 1
09:20
Team 55
09:37
Team 63
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
09:40
Team 2
09:57
Team 10
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
09:40
Team 4
09:57
Team 12
19-06
Group F
Vösendorf 1
09:40
Team 6
09:57
Team 14
19-06
Group H
Schwechat 2
09:40
Team 8
09:57
Team 16
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
09:40
Team 18
09:57
Team 26
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
09:40
Team 20
09:57
Team 28
19-06
Group F
Vösendorf 2
09:40
Team 22
09:57
Team 30
19-06
Group H
Schwechat 1
09:40
Team 24
09:57
Team 32
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
10:00
Team 34
10:17
Team 42
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
10:00
Team 36
10:17
Team 44
19-06
Group F
Vösendorf 1
10:00
Team 38
10:17
Team 46
19-06
Group H
Schwechat 2
10:00
Team 40
10:17
Team 48
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
10:00
Team 50
10:17
Team 58
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
10:00
Team 52
10:17
Team 60
19-06
Group F
Vösendorf 2
10:00
Team 54
10:17
Team 62
19-06
Group H
Schwechat 1
10:00
Team 56
10:17
Team 64
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
10:20
Team 1
10:37
Team 33
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
10:20
Team 3
10:37
Team 35
19-06
Group E
Vösendorf 1
10:20
Team 5
10:37
Team 37
19-06
Group G
Schwechat 2
10:20
Team 7
10:37
Team 39
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
10:20
Team 57
10:37
Team 41
19-06
Group E
Vösendorf 2
10:20
Team 61
10:37
Team 45
19-06
Group G
Schwechat 1
10:20
Team 63
10:37
Team 47
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
10:20
Team 11
10:37
Team 27
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
10:40
Team 59
10:57
Team 43
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
10:40
Team 9
10:57
Team 25
19-06
Group E
Vösendorf 1
10:40
Team 13
10:57
Team 29
19-06
Group G
Schwechat 2
10:40
Team 15
10:57
Team 31
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
10:40
Team 17
10:57
Team 49
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
10:40
Team 19
10:57
Team 51
19-06
Group E
Vösendorf 2
10:40
Team 21
10:57
Team 53
19-06
Group G
Schwechat 1
10:40
Team 23
10:57
Team 55
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
11:00
Team 2
11:17
Team 34
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
11:00
Team 4
11:17
Team 36
19-06
Group F
Vösendorf 1
11:00
Team 6
11:17
Team 38
19-06
Group H
Schwechat 2
11:00
Team 8
11:17
Team 40
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
11:00
Team 58
11:17
Team 42
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
11:00
Team 60
11:17
Team 44
19-06
Group F
Vösendorf 2
11:00
Team 62
11:17
Team 46
19-06
Group H
Schwechat 1
11:00
Team 64
11:17
Team 48
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
11:20
Team 10
11:37
Team 26
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
11:20
Team 12
11:37
Team 28
19-06
Group F
Vösendorf 1
11:20
Team 14
11:37
Team 30
19-06
Group H
Schwechat 2
11:20
Team 16
11:37
Team 32
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
11:20
Team 18
11:37
Team 50
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
11:20
Team 20
11:37
Team 52
19-06
Group F
Vösendorf 2
11:20
Team 22
11:37
Team 54
19-06
Group H
Schwechat 1
11:20
Team 24
11:37
Team 56
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
11:40
Team 25
11:57
Team 57
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
11:40
Team 27
11:57
Team 59
19-06
Group E
Vösendorf 1
11:40
Team 29
11:57
Team 61
19-06
Group G
Schwechat 2
11:40
Team 31
11:57
Team 63
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
11:40
Team 43
11:57
Team 51
19-06
Group E
Vösendorf 2
11:40
Team 45
11:57
Team 53
19-06
Group G
Schwechat 1
11:40
Team 47
11:57
Team 55
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
11:40
Team 17
11:57
Team 1
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
12:00
Team 41
12:17
Team 49
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
12:00
Team 19
12:17
Team 3
19-06
Group E
Vösendorf 1
12:00
Team 21
12:17
Team 5
19-06
Group G
Schwechat 2
12:00
Team 23
12:17
Team 7
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
12:00
Team 33
12:17
Team 9
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
12:00
Team 35
12:17
Team 11
19-06
Group E
Vösendorf 2
12:00
Team 37
12:17
Team 13
19-06
Group G
Schwechat 1
12:00
Team 39
12:17
Team 15
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
12:20
Team 26
12:37
Team 58
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
12:20
Team 28
12:37
Team 60
19-06
Group F
Vösendorf 1
12:20
Team 30
12:37
Team 62
19-06
Group H
Schwechat 2
12:20
Team 32
12:37
Team 64
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
12:20
Team 42
12:37
Team 50
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
12:20
Team 44
12:37
Team 52
19-06
Group F
Vösendorf 2
12:20
Team 46
12:37
Team 54
19-06
Group H
Schwechat 1
12:20
Team 48
12:37
Team 56
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
12:40
Team 18
12:57
Team 2
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
12:40
Team 20
12:57
Team 4
19-06
Group F
Vösendorf 1
12:40
Team 22
12:57
Team 6
19-06
Group H
Schwechat 2
12:40
Team 24
12:57
Team 8
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
12:40
Team 34
12:57
Team 10
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
12:40
Team 36
12:57
Team 12
19-06
Group F
Vösendorf 2
12:40
Team 38
12:57
Team 14
19-06
Group H
Schwechat 1
12:40
Team 40
12:57
Team 16
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
13:00
Team 49
13:17
Team 25
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
13:00
Team 51
13:17
Team 27
19-06
Group E
Vösendorf 1
13:00
Team 53
13:17
Team 29
19-06
Group G
Schwechat 2
13:00
Team 55
13:17
Team 31
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
13:00
Team 33
13:17
Team 17
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
13:00
Team 35
13:17
Team 19
19-06
Group E
Vösendorf 2
13:00
Team 37
13:17
Team 21
19-06
Group G
Schwechat 1
13:00
Team 63
13:17
Team 15
19-06
Group G
Schwechat 2
13:20
Team 39
13:37
Team 23
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
13:20
Team 57
13:37
Team 9
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
13:20
Team 59
13:37
Team 11
19-06
Group E
Vösendorf 1
13:20
Team 61
13:37
Team 13
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
13:20
Team 1
13:37
Team 41
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
13:20
Team 3
13:37
Team 43
19-06
Group E
Vösendorf 2
13:20
Team 5
13:37
Team 45
19-06
Group G
Schwechat 1
13:20
Team 7
13:37
Team 47
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
13:40
Team 50
13:57
Team 26
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
13:40
Team 52
13:57
Team 28
19-06
Group F
Vösendorf 1
13:40
Team 54
13:57
Team 30
19-06
Group H
Schwechat 2
13:40
Team 56
13:57
Team 32
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
13:40
Team 34
13:57
Team 18
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
13:40
Team 36
13:57
Team 20
19-06
Group F
Vösendorf 2
13:40
Team 38
13:57
Team 22
19-06
Group H
Schwechat 1
13:40
Team 40
13:57
Team 24
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
14:00
Team 58
14:17
Team 10
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
14:00
Team 60
14:17
Team 12
19-06
Group F
Vösendorf 1
14:00
Team 62
14:17
Team 14
19-06
Group H
Schwechat 2
14:00
Team 64
14:17
Team 16
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
14:00
Team 2
14:17
Team 42
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
14:00
Team 4
14:17
Team 44
19-06
Group F
Vösendorf 2
14:00
Team 6
14:17
Team 46
19-06
Group H
Schwechat 1
14:00
Team 8
14:17
Team 48
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
14:20
Team 33
14:37
Team 57
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
14:20
Team 35
14:37
Team 59
19-06
Group E
Vösendorf 1
14:20
Team 37
14:37
Team 61
19-06
Group G
Schwechat 2
14:20
Team 39
14:37
Team 63
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
14:20
Team 9
14:37
Team 49
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
14:20
Team 11
14:37
Team 51
19-06
Group E
Vösendorf 2
14:20
Team 13
14:37
Team 53
19-06
Group G
Schwechat 1
14:20
Team 15
14:37
Team 55
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
14:40
Team 41
14:57
Team 17
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
14:40
Team 43
14:57
Team 19
19-06
Group E
Vösendorf 1
14:40
Team 45
14:57
Team 21
19-06
Group G
Schwechat 2
14:40
Team 47
14:57
Team 23
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
14:40
Team 25
14:57
Team 1
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
14:40
Team 27
14:57
Team 3
19-06
Group E
Vösendorf 2
14:40
Team 29
14:57
Team 5
19-06
Group G
Schwechat 1
14:40
Team 31
14:57
Team 7
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
15:00
Team 34
15:17
Team 58
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
15:00
Team 36
15:17
Team 60
19-06
Group F
Vösendorf 1
15:00
Team 38
15:17
Team 62
19-06
Group H
Schwechat 2
15:00
Team 40
15:17
Team 64
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
15:00
Team 10
15:17
Team 50
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
15:00
Team 12
15:17
Team 52
19-06
Group F
Vösendorf 2
15:00
Team 14
15:17
Team 54
19-06
Group H
Schwechat 1
15:00
Team 16
15:17
Team 56
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
15:20
Team 42
15:37
Team 18
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
15:20
Team 44
15:37
Team 20
19-06
Group F
Vösendorf 1
15:20
Team 46
15:37
Team 22
19-06
Group H
Schwechat 2
15:20
Team 48
15:37
Team 24
19-06
Group B
Bad Vöslau 2
15:20
Team 26
15:37
Team 2
19-06
Group D
Wiener Neudorf 2
15:20
Team 28
15:37
Team 4
19-06
Group F
Vösendorf 2
15:20
Team 30
15:37
Team 6
19-06
Group H
Schwechat 1
15:20
Team 32
15:37
Team 8
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
15:40
Team 9
15:57
Team 17
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
15:40
Team 11
15:57
Team 19
19-06
Group E
Vösendorf 1
15:40
Team 13
15:57
Team 21
19-06
Group G
Schwechat 2
15:40
Team 15
15:57
Team 23
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
15:40
Team 57
15:57
Team 1
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
15:40
Team 59
15:57
Team 3
19-06
Group E
Vösendorf 2
15:40
Team 61
15:57
Team 5
19-06
Group G
Schwechat 1
15:40
Team 63
15:57
Team 7
19-06
Group A
Bad Vöslau 1
16:00
Team 49
16:17
Team 33
19-06
Group C
Wiener Neudorf 1
16:00
Team 51
16:17
Team 35
19-06
Group E
Vösendorf 1
16:00
Team 53
16:17
Team 37
19-06
Group G
Schwechat 2
16:00
Team 55
16:17
Team 39
19-06
Group A
Bad Vöslau 2
16:00
Team 41
16:17
Team 25
19-06
Group C
Wiener Neudorf 2
16:00
Team 43
16:17
Team 27
19-06
Group E
Vösendorf 2
16:00
Team 45
16:17
Team 29
19-06
Group G
Schwechat 1
16:00
Team 47
16:17
Team 31
19-06
Group B
Bad Vöslau 1
16:20
Team 10
16:37
Team 18
19-06
Group D
Wiener Neudorf 1
16:20
Team 12
16:37
Team 20
19-06
Group F
Vösendorf 1
16:20
Team 14
16:37
Team 22
19-06
Group H
Schwechat 2
16:20
Team 16
16:37
Team 24