Jubileumtoernooi JO10 (13 oktober 2020)
       
 
Group A
2A1 Scheidsrechter K
10:00
Zeeburgia
10:20
DCG
 
Group B
2A2 Scheidsrechter G
10:00
Waterwijk
10:20
AS '80
 
Group C
2B1 Scheidsrechter H
10:00
GVAV Rapiditas
10:20
De Volenwijckers
 
Group D
2B2 Scheidsrechter I
10:00
SV Urk
10:20
AFC '34
 
Group A
2A1 Scheidsrechter J
10:25
Hollandia
10:45
KHFC
 
Group B
2A2 Scheidsrechter L
10:25
Fortuna Wormerveer
10:45
BFC
 
Group C
2B1 Scheidsrechter G
10:25
SDZ
10:45
AFC
 
Group D
2B2 Scheidsrechter H
10:25
KFC
10:45
WV-HEDW
 
Group A
2A1 Scheidsrechter K
10:50
Hollandia
11:10
Zeeburgia
 
Group B
2A2 Scheidsrechter I
10:50
Fortuna Wormerveer
11:10
Waterwijk
 
Group C
2B1 Scheidsrechter J
10:50
SDZ
11:10
GVAV Rapiditas
 
Group D
2B2 Scheidsrechter L
10:50
KFC
11:10
SV Urk
 
Group A
2A1 Scheidsrechter G
11:15
KHFC
11:35
DCG
 
Group B
2A2 Scheidsrechter H
11:15
BFC
11:35
AS '80
 
Group C
2B1 Scheidsrechter K
11:15
AFC
11:35
De Volenwijckers
 
Group D
2B2 Scheidsrechter I
11:15
WV-HEDW
11:35
AFC '34
 
Group A
2A1 Scheidsrechter J
11:40
Zeeburgia
12:00
KHFC
 
Group B
2A2 Scheidsrechter L
11:40
Waterwijk
12:00
BFC
 
Group C
2B1 Scheidsrechter G
11:40
GVAV Rapiditas
12:00
AFC
 
Group D
2B2 Scheidsrechter H
11:40
SV Urk
12:00
WV-HEDW
 
Group A
2A1 Scheidsrechter K
12:05
DCG
12:25
Hollandia
 
Group B
2A2 Scheidsrechter I
12:05
AS '80
12:25
Fortuna Wormerveer
 
Group C
2B1 Scheidsrechter J
12:05
De Volenwijckers
12:25
SDZ
 
Group D
2B2 Scheidsrechter L
12:05
AFC '34
12:25
KFC
 
Semi-finals n° 4 (1)
2A1 Scheidsrechter G
13:00
n° 4 Group A
13:20
n° 4 Group B
 
Semi-finals n° 4 (2)
2A2 Scheidsrechter H
13:00
n° 4 Group C
13:20
n° 4 Group D
 
Semi-finals n° 3 (1)
2B1 Scheidsrechter K
13:00
n° 3 Group A
13:20
n° 3 Group B
 
Semi-finals n° 3 (2)
2B2 Scheidsrechter I
13:00
n° 3 Group C
13:20
n° 3 Group D
 
Semi-finals n° 2 (1)
2A1 Scheidsrechter J
13:25
n° 2 Group A
13:45
n° 2 Group B
 
Semi-finals n° 2 (2)
2A2 Scheidsrechter L
13:25
n° 2 Group C
13:45
n° 2 Group D
 
Semi-finals n° 1 (1)
2B1 Scheidsrechter G
13:25
n° 1 Group A
13:45
n° 1 Group B
 
Semi-finals n° 1 (2)
2B2 Scheidsrechter H
13:25
n° 1 Group C
13:45
n° 1 Group D
 
Ranking 15/16
2A1 Scheidsrechter K
14:00
Loser Semi-finals n° 4 (1)
14:20
Loser Semi-finals n° 4 (2)
 
Ranking 13/14
2A2 Scheidsrechter I
14:00
Winner Semi-finals n° 4 (1)
14:20
Winner Semi-finals n° 4 (2)
 
Ranking 11/12
2B1 Scheidsrechter J
14:00
Loser Semi-finals n° 3 (1)
14:20
Loser Semi-finals n° 3 (2)
 
Ranking 9/10
2B2 Scheidsrechter L
14:00
Winner Semi-finals n° 3 (1)
14:20
Winner Semi-finals n° 3 (2)
 
Ranking 7/8
2B2 Scheidsrechter G
14:25
Loser Semi-finals n° 2 (1)
14:45
Loser Semi-finals n° 2 (2)
 
Ranking 5/6
2B1 Scheidsrechter H
14:25
Winner Semi-finals n° 2 (1)
14:45
Winner Semi-finals n° 2 (2)
 
Ranking 3/4
2A2 Scheidsrechter K
14:25
Loser Semi-finals n° 1 (1)
14:45
Loser Semi-finals n° 1 (2)
 
Ranking 1/2
2A1 Scheidsrechter I
14:25
Winner Semi-finals n° 1 (1)
14:45
Winner Semi-finals n° 1 (2)
 

Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.