Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Ameland Beach Handbal Festival 2019
Categorieën
×
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Dames)
Poule B - (Dames)
Poule C - (Dames)
Poule D - (Dames)
Halve finales n° 4 (1) - (Dames)
Halve finales n° 4 (2) - (Dames)
Halve finales n° 3 (1) - (Dames)
Halve finales n° 3 (2) - (Dames)
Halve finales n° 2 (1) - (Dames)
Halve finales n° 2 (2) - (Dames)
Halve finales n° 1 (1) - (Dames)
Halve finales n° 1 (2) - (Dames)
Plaats 11/12 - (Dames)
Plaats 9/10 - (Dames)
Plaats 7/8 - (Dames)
Plaats 5/6 - (Dames)
Plaats 3/4 - (Dames)
Plaats 1/2 - (Dames)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
040 Beach Handbal
Blue Stars
Cometas
Friese Handbal Combinatie
Hiekka Hauskaa
Hugo Girls 1
HV Actief
HV Beilen
HV Grol
HVE 2000
Jumbo Niedorp
Juro Unirek VZV
Kleine Sluis
SC Overweting
Team Amsterdam
TG Horste
TG Horste 2
Veteranen Cometas
Veteranen HV Aeolus
Zaterdag, 15 juni 2019
15-06
Poule A
Veld H1
Mark/Klaas
09:30
HV Beilen
2
09:50
Friese Handbal Combinatie
0
15-06
Poule B
Veld H2
Isabelle/Sophie
09:30
Juro Unirek VZV
2
09:50
HVE 2000
0
15-06
Poule C
Veld H3
Arjan/Martin
09:30
Hiekka Hauskaa
2
09:50
040 Beach Handbal
0
15-06
Poule D
Veld H1
Maya/Reserve
10:00
Jumbo Niedorp
2
10:20
Cometas
0
15-06
Poule A
Veld H2
Liduine/Laurens
10:00
HV Grol
2
10:20
Veteranen Cometas
1
15-06
Poule B
Veld H3
Eric/Frank
10:00
Team Amsterdam
0
10:20
TG Horste 2
2
15-06
Poule C
Veld H1
Isabelle/Sophie
10:30
HV Actief
1
10:50
Hugo Girls 1
2
15-06
Poule D
Veld H2
Arjan/Martin
10:30
TG Horste
0
10:50
SC Overweting
2
15-06
Poule A
Veld H3
Mark/Klaas
10:30
Kleine Sluis
0
10:50
HV Beilen
2
15-06
Poule B
Veld H1
Liduine/Laurens
11:00
Blue Stars
0
11:20
Juro Unirek VZV
2
15-06
Poule C
Veld H2
Maya/Reserve
11:00
Veteranen HV Aeolus
0
11:20
Hiekka Hauskaa
2
15-06
Poule A
Veld H3
Mark/Klaas
11:00
Friese Handbal Combinatie
2
11:20
HV Grol
0
15-06
Poule B
Veld H2
Isabelle/Sophie
11:30
HVE 2000
0
11:50
Team Amsterdam
2
15-06
Poule C
Veld H1
Eric/Frank
11:30
040 Beach Handbal
2
11:50
HV Actief
0
15-06
Poule D
Veld H3
Maya/Reserve
11:30
Cometas
0
11:50
TG Horste
2
15-06
Poule A
Veld H2
Eric/Frank
12:00
Veteranen Cometas
2
12:20
Kleine Sluis
0
15-06
Poule B
Veld H1
Arjan/Martin
12:00
TG Horste 2
2
12:20
Blue Stars
0
15-06
Poule A
Veld H3
Liduine/Laurens
12:00
HV Beilen
2
12:20
HV Grol
0
15-06
Poule C
Veld H1
Isabelle/Sophie
12:30
Hugo Girls 1
0
12:50
Veteranen HV Aeolus
2
15-06
Poule D
Veld H3
Arjan/Martin
12:30
Jumbo Niedorp
2
12:50
TG Horste
1
15-06
Poule C
Veld H1
Eric/Frank
14:00
Hugo Girls 1
0
14:20
Hiekka Hauskaa
2
Zondag, 16 juni 2019
16-06
Poule B
Veld H1
Liduine/Laurens
09:00
Juro Unirek VZV
1
09:20
Team Amsterdam
2
16-06
Poule B
Veld H2
Eric/Frank
09:00
Blue Stars
0
09:20
HVE 2000
2
16-06
Poule D
Veld H3
Maya/Reserve
09:00
Cometas
0
09:20
SC Overweting
2
16-06
Poule A
Veld H1
Isabelle/Sophie
09:30
Kleine Sluis
0
09:50
Friese Handbal Combinatie
2
16-06
Poule C
Veld H3
Arjan/Martin
09:30
Veteranen HV Aeolus
0
09:50
040 Beach Handbal
2
16-06
Poule A
Veld H2
Mark/Klaas
09:30
Veteranen Cometas
0
09:50
HV Beilen
2
16-06
Poule C
Veld H1
Mark/Klaas
10:00
Hiekka Hauskaa
2
10:20
HV Actief
0
16-06
Poule B
Veld H3
Liduine/Laurens
10:00
TG Horste 2
0
10:20
Juro Unirek VZV
2
16-06
Poule D
Veld H2
Maya/Reserve
10:00
SC Overweting
1
10:20
Jumbo Niedorp
2
16-06
Poule A
Veld H3
Mark/Klaas
10:30
HV Grol
0
10:50
Kleine Sluis
2
16-06
Poule B
Veld H1
Isabelle/Sophie
10:30
Team Amsterdam
2
10:50
Blue Stars
0
16-06
Poule A
Veld H2
Liduine/Laurens
10:30
Friese Handbal Combinatie
2
10:50
Veteranen Cometas
1
16-06
Poule C
Veld H2
Arjan/Martin
11:00
HV Actief
1
11:20
Veteranen HV Aeolus
2
16-06
Poule B
Veld H1
Eric/Frank
11:00
HVE 2000
0
11:20
TG Horste 2
2
16-06
Poule C
Veld H3
Maya/Reserve
11:00
040 Beach Handbal
2
11:20
Hugo Girls 1
0
16-06
Halve finales n° 3 (1)
Veld H3
11:30
Veteranen Cometas
11:50
TG Horste
16-06
Halve finales n° 2 (1)
Veld H2
11:30
Friese Handbal Combinatie
11:50
SC Overweting
16-06
Halve finales n° 1 (1)
Veld H1
11:30
HV Beilen
11:50
Jumbo Niedorp
16-06
Halve finales n° 3 (2)
Veld H3
12:00
Team Amsterdam
12:20
Veteranen HV Aeolus
16-06
Halve finales n° 2 (2)
Veld H2
12:00
TG Horste 2
12:20
040 Beach Handbal
16-06
Halve finales n° 1 (2)
Veld H1
12:00
Juro Unirek VZV
12:20
Hiekka Hauskaa
16-06
Halve finales n° 4 (1)
Veld H2
12:30
Kleine Sluis
12:50
Cometas
16-06
Halve finales n° 4 (2)
Veld H3
12:30
HVE 2000
12:50
Hugo Girls 1
16-06
Plaats 1/2
Veld H1
13:00
Winnaar Halve finales n° 1 (1)
13:20
Winnaar Halve finales n° 1 (2)
16-06
Plaats 5/6
Veld H3
13:30
Winnaar Halve finales n° 2 (1)
13:50
Winnaar Halve finales n° 2 (2)
16-06
Plaats 3/4
Veld H2
13:30
Verliezer Halve finales n° 1 (1)
13:50
Verliezer Halve finales n° 1 (2)
16-06
Plaats 9/10
Veld H3
14:00
Winnaar Halve finales n° 3 (1)
14:20
Winnaar Halve finales n° 3 (2)
16-06
Plaats 7/8
Veld H2
14:00
Verliezer Halve finales n° 2 (1)
14:20
Verliezer Halve finales n° 2 (2)
16-06
Plaats 11/12
Veld H3
14:30
Verliezer Halve finales n° 3 (1)
14:50
Verliezer Halve finales n° 3 (2)
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden