Beach Soccer Boekel 2019 zaterdag
     
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
09:30
De Pink Ladies
1
09:39
De Doeltrappers
2
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
09:30
Niemand
1
09:39
De Knuppels
6
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
09:40
BS Super Girls
1
09:49
Boekelse Boys 2.0
2
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
09:40
Boerka's
2
09:49
Teletubbies
1
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
09:50
Boekelse Beach Boys
1
09:59
Boekelsport JO 12-1
1
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
09:50
Kommien
2
09:59
De Oekels uit Boekel
0
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:00
Beachmasters
5
10:09
Napoleons
1
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:00
De Malse Makkers
0
10:09
Boekelse Matties
0
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
10:10
Skon Grupske
3
10:19
FC de Stumperds
3
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:10
Skup 'm drin
0
10:19
Mensen
6
 
Group D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
10:20
FC de Natte Willie
3
10:29
D-2tjes
0
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:20
De Malse Makkers
2
10:29
Niemand
3
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:30
Boekelse Beach Boys
4
10:39
De Pink Ladies
0
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:30
Skon Grupske
2
10:39
Boerka's
0
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:40
Beachmasters
5
10:49
BS Super Girls
0
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:40
Skup 'm drin
0
10:49
Kommien
5
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:50
Boekelsport JO 12-1
9
10:59
De Doeltrappers
0
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:50
Boekelse Matties
2
10:59
De Knuppels
9
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:00
Napoleons
2
11:09
Boekelse Boys 2.0
1
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:00
FC de Stumperds
2
11:09
Teletubbies
5
 
Group D - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:10
D-2tjes
1
11:19
Naamloos
3
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
11:10
Mensen
4
11:19
De Oekels uit Boekel
1
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:20
De Pink Ladies
0
11:29
Boekelsport JO 12-1
5
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:20
Niemand
5
11:29
Boekelse Matties
0
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:30
BS Super Girls
1
11:39
Napoleons
4
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:30
Boerka's
3
11:39
FC de Stumperds
1
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:40
De Doeltrappers
0
11:49
Boekelse Beach Boys
5
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:40
Kommien
2
11:49
Mensen
3
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:50
Boekelse Boys 2.0
1
11:59
Beachmasters
5
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:50
De Knuppels
1
11:59
De Malse Makkers
1
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
12:00
Teletubbies
5
12:09
Skon Grupske
3
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:00
De Oekels uit Boekel
3
12:09
Skup 'm drin
0
 
Group D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
12:10
D-2tjes
2
12:19
FC de Natte Willie
5
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:10
De Knuppels
4
12:19
Niemand
0
 
Group D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
12:20
Naamloos
2
12:29
FC de Natte Willie
1
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:20
Teletubbies
3
12:29
Boerka's
0
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
12:30
De Doeltrappers
1
12:39
De Pink Ladies
3
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:30
De Oekels uit Boekel
0
12:39
Kommien
1
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
12:40
Boekelse Boys 2.0
1
12:49
BS Super Girls
1
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:40
Boekelse Matties
1
12:49
De Malse Makkers
1
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
12:50
Boekelsport JO 12-1
1
12:59
Boekelse Beach Boys
1
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:50
FC de Stumperds
2
12:59
Skon Grupske
3
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:00
Napoleons
2
13:09
Beachmasters
3
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:00
Mensen
6
13:09
Skup 'm drin
1
 
Group D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
13:10
Naamloos
2
13:19
D-2tjes
0
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:10
Niemand
2
13:19
De Malse Makkers
1
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:20
De Pink Ladies
1
13:29
Boekelse Beach Boys
5
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:20
Boerka's
3
13:29
Skon Grupske
1
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:30
BS Super Girls
0
13:39
Beachmasters
5
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:30
Kommien
9
13:39
Skup 'm drin
0
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:40
De Doeltrappers
1
13:49
Boekelsport JO 12-1
9
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:40
De Knuppels
3
13:49
Boekelse Matties
1
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:50
Boekelse Boys 2.0
5
13:59
Napoleons
0
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:50
Teletubbies
3
13:59
FC de Stumperds
1
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
14:00
De Oekels uit Boekel
0
14:09
Mensen
1
 
Group - Profs
Nia Domo
14:00
Teun for President
2
14:09
FC Taba
2
 
Group D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
14:10
FC de Natte Willie
4
14:19
Naamloos
3
 
Group - Profs
Nia Domo
14:10
Polska
3
14:19
Franssen Gerrits
2
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:20
Boekelsport JO 12-1
5
14:29
De Pink Ladies
0
 
Group - Profs
Nia Domo
14:20
Inazuma Eleven
1
14:29
Fc de Retnets
4
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:30
Napoleons
3
14:39
BS Super Girls
0
 
Group - Profs
Nia Domo
14:30
De Stuntbirkes
1
14:39
Polska
0
 
Group A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:40
Boekelse Beach Boys
0
14:49
De Doeltrappers
0
 
Group - Profs
Nia Domo
14:40
Inazuma Eleven
1
14:49
Teun for President
4
 
Group B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:50
Beachmasters
4
14:59
Boekelse Boys 2.0
1
 
Group - Profs
Nia Domo
14:50
Fc de Retnets
2
14:59
Franssen Gerrits
0
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:00
Boekelse Matties
1
15:09
Niemand
3
 
Group - Profs
Nia Domo
15:00
Polska
0
15:09
Inazuma Eleven
2
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:10
FC de Stumperds
1
15:19
Boerka's
2
 
Group - Profs
Nia Domo
15:10
FC Taba
1
15:19
Fc de Retnets
2
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:20
Mensen
2
15:29
Kommien
1
 
Group - Profs
Nia Domo
15:20
Franssen Gerrits
2
15:29
De Stuntbirkes
1
 
Group A - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:30
De Malse Makkers
1
15:39
De Knuppels
1
 
Group - Profs
Nia Domo
15:30
Polska
0
15:39
Fc de Retnets
4
 
Group B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:40
Skon Grupske
2
15:49
Teletubbies
5
 
Group - Profs
Nia Domo
15:40
Franssen Gerrits
3
15:49
FC Taba
2
 
Group C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:50
Skup 'm drin
1
15:59
De Oekels uit Boekel
5
 
Group - Profs
Nia Domo
15:50
Teun for President
1
15:59
De Stuntbirkes
2
 
Semi finals n° 3/4 (1)
Gemeentehuis
16:00
De Doeltrappers
0
16:09
BS Super Girls
1
 
Group - Profs
Nia Domo
16:00
FC Taba
3
16:09
Inazuma Eleven
0
 
Semi finals n° 3/4 (2)
Gemeentehuis
16:10
De Pink Ladies
0
16:19
Boekelse Boys 2.0
3
 
Group - Profs
Nia Domo
16:10
Fc de Retnets
2
16:19
De Stuntbirkes
3
 
Semi finals n° 1/2 (1)
Gemeentehuis
16:20
Boekelsport JO 12-1
5
16:29
Napoleons
3
 
Group - Profs
Nia Domo
16:20
Franssen Gerrits
2
16:29
Teun for President
1
 
Semi finals n° 1/2 (2)
Gemeentehuis
16:30
Boekelse Beach Boys
1
16:39
Beachmasters
4
 
Group - Profs
Nia Domo
16:30
De Stuntbirkes
3
16:39
FC Taba
1
 
Quarter finals n° 1/2 (4)
Gemeentehuis
16:40
De Knuppels
5
16:49
Kommien
1
 
Group - Profs
Nia Domo
16:40
Teun for President
2
16:49
Polska
1
 
Quarter finals n° 1/2 (3)
Gemeentehuis
16:50
Teletubbies
2
16:59
Naamloos
1
 
Group - Profs
Nia Domo
16:50
Inazuma Eleven
1
16:59
Franssen Gerrits
1
 
Quarter finals n° 1/2 (2)
Gemeentehuis
17:00
Mensen
2
17:09
Niemand
3
 
Group - Profs
Nia Domo
17:00
Fc de Retnets
1
17:09
Teun for President
1
 
Quarter finals n° 1/2 (1)
Gemeentehuis
17:10
FC de Natte Willie
4
17:19
Boerka's
0
 
Group - Profs
Nia Domo
17:10
De Stuntbirkes
4
17:19
Inazuma Eleven
1
 
Ranking 7/8 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:20
De Doeltrappers
3
17:29
De Pink Ladies
0
 
Group - Profs
Nia Domo
17:20
FC Taba
3
17:29
Polska
2
 
Ranking 5/6 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:30
BS Super Girls
1
17:39
Boekelse Boys 2.0
2
 
Semi finals n° 1/2 (2)
Nia Domo
17:30
FC de Natte Willie
5
17:39
Teletubbies
4
 
Ranking 3/4 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:40
Napoleons
0
17:49
Boekelse Beach Boys
3
 
Semi finals n° 1/2 (1)
Nia Domo
17:40
Niemand
2
17:49
De Knuppels
3
 
Ranking 1/2 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:50
Boekelsport JO 12-1
2
17:59
Beachmasters
1
 
Third place play-off n° 1/2
Nia Domo
17:50
Niemand
0
17:59
Teletubbies
3
 
Finals n° 1/2 - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
18:00
De Knuppels
18:09
FC de Natte Willie
Do you have questions, wishes or good ideas?
Contact us using the link below


info@mijntoernooi.info


Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.