Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Beach Soccer Boekel 2019 zaterdag
Categorieën
×
Jeugd t/m 12
Jeugd 12 t/m 15
Profs
Kies categorie
Alle categorieën
Jeugd t/m 12
Jeugd 12 t/m 15
Profs
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Jeugd t/m 12)
Poule B - (Jeugd t/m 12)
Halve finale n° 3/4 (1) - (Jeugd t/m 12)
Halve finale n° 3/4 (2) - (Jeugd t/m 12)
Halve finale n° 1/2 (1) - (Jeugd t/m 12)
Halve finale n° 1/2 (2) - (Jeugd t/m 12)
Plaats 7/8 - (Jeugd t/m 12)
Plaats 5/6 - (Jeugd t/m 12)
Plaats 3/4 - (Jeugd t/m 12)
Plaats 1/2 - (Jeugd t/m 12)
Poule A - (Jeugd 12 t/m 15)
Poule B - (Jeugd 12 t/m 15)
Poule C - (Jeugd 12 t/m 15)
Poule D - (Jeugd 12 t/m 15)
Kwartfinale n° 1/2 (4) - (Jeugd 12 t/m 15)
Kwartfinale n° 1/2 (3) - (Jeugd 12 t/m 15)
Kwartfinale n° 1/2 (2) - (Jeugd 12 t/m 15)
Kwartfinale n° 1/2 (1) - (Jeugd 12 t/m 15)
Halve finale n° 1/2 (2) - (Jeugd 12 t/m 15)
Halve finale n° 1/2 (1) - (Jeugd 12 t/m 15)
Troost finale n° 1/2 - (Jeugd 12 t/m 15)
Finale n° 1/2 - (Jeugd 12 t/m 15)
Poule - (Profs)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Beachmasters (Jeugd t/m 12)
Boekelse Beach Boys (Jeugd t/m 12)
Boekelse Boys 2.0 (Jeugd t/m 12)
Boekelse Matties (Jeugd 12 t/m 15)
Boekelsport JO 12-1 (Jeugd t/m 12)
Boerka's (Jeugd 12 t/m 15)
BS Super Girls (Jeugd t/m 12)
D-2tjes (Jeugd 12 t/m 15)
De Doeltrappers (Jeugd t/m 12)
De Knuppels (Jeugd 12 t/m 15)
De Malse Makkers (Jeugd 12 t/m 15)
De Oekels uit Boekel (Jeugd 12 t/m 15)
De Pink Ladies (Jeugd t/m 12)
De Stuntbirkes (Profs)
FC de Natte Willie (Jeugd 12 t/m 15)
Fc de Retnets (Profs)
FC de Stumperds (Jeugd 12 t/m 15)
FC Taba (Profs)
Franssen Gerrits (Profs)
Inazuma Eleven (Profs)
Kommien (Jeugd 12 t/m 15)
Mensen (Jeugd 12 t/m 15)
Naamloos (Jeugd 12 t/m 15)
Napoleons (Jeugd t/m 12)
Niemand (Jeugd 12 t/m 15)
Polska (Profs)
Skon Grupske (Jeugd 12 t/m 15)
Skup 'm drin (Jeugd 12 t/m 15)
Teletubbies (Jeugd 12 t/m 15)
Teun for President (Profs)
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
09:30
De Pink Ladies
1
09:39
De Doeltrappers
2
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
09:30
Niemand
1
09:39
De Knuppels
6
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
09:40
BS Super Girls
1
09:49
Boekelse Boys 2.0
2
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
09:40
Boerka's
2
09:49
Teletubbies
1
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
09:50
Boekelse Beach Boys
1
09:59
Boekelsport JO 12-1
1
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
09:50
Kommien
2
09:59
De Oekels uit Boekel
0
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:00
Beachmasters
5
10:09
Napoleons
1
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:00
De Malse Makkers
0
10:09
Boekelse Matties
0
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
10:10
Skon Grupske
3
10:19
FC de Stumperds
3
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:10
Skup 'm drin
0
10:19
Mensen
6
Poule D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
10:20
FC de Natte Willie
3
10:29
D-2tjes
0
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:20
De Malse Makkers
2
10:29
Niemand
3
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:30
Boekelse Beach Boys
4
10:39
De Pink Ladies
0
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:30
Skon Grupske
2
10:39
Boerka's
0
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:40
Beachmasters
5
10:49
BS Super Girls
0
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:40
Skup 'm drin
0
10:49
Kommien
5
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
10:50
Boekelsport JO 12-1
9
10:59
De Doeltrappers
0
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
10:50
Boekelse Matties
2
10:59
De Knuppels
9
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:00
Napoleons
2
11:09
Boekelse Boys 2.0
1
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:00
FC de Stumperds
2
11:09
Teletubbies
5
Poule D - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:10
D-2tjes
1
11:19
Naamloos
3
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
11:10
Mensen
4
11:19
De Oekels uit Boekel
1
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:20
De Pink Ladies
0
11:29
Boekelsport JO 12-1
5
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:20
Niemand
5
11:29
Boekelse Matties
0
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:30
BS Super Girls
1
11:39
Napoleons
4
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:30
Boerka's
3
11:39
FC de Stumperds
1
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:40
De Doeltrappers
0
11:49
Boekelse Beach Boys
5
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:40
Kommien
2
11:49
Mensen
3
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
11:50
Boekelse Boys 2.0
1
11:59
Beachmasters
5
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
11:50
De Knuppels
1
11:59
De Malse Makkers
1
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
12:00
Teletubbies
5
12:09
Skon Grupske
3
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:00
De Oekels uit Boekel
3
12:09
Skup 'm drin
0
Poule D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
12:10
D-2tjes
2
12:19
FC de Natte Willie
5
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:10
De Knuppels
4
12:19
Niemand
0
Poule D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
12:20
Naamloos
2
12:29
FC de Natte Willie
1
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:20
Teletubbies
3
12:29
Boerka's
0
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
12:30
De Doeltrappers
1
12:39
De Pink Ladies
3
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:30
De Oekels uit Boekel
0
12:39
Kommien
1
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
12:40
Boekelse Boys 2.0
1
12:49
BS Super Girls
1
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:40
Boekelse Matties
1
12:49
De Malse Makkers
1
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
12:50
Boekelsport JO 12-1
1
12:59
Boekelse Beach Boys
1
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
12:50
FC de Stumperds
2
12:59
Skon Grupske
3
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:00
Napoleons
2
13:09
Beachmasters
3
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:00
Mensen
6
13:09
Skup 'm drin
1
Poule D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
13:10
Naamloos
2
13:19
D-2tjes
0
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:10
Niemand
2
13:19
De Malse Makkers
1
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:20
De Pink Ladies
1
13:29
Boekelse Beach Boys
5
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:20
Boerka's
3
13:29
Skon Grupske
1
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:30
BS Super Girls
0
13:39
Beachmasters
5
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:30
Kommien
9
13:39
Skup 'm drin
0
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:40
De Doeltrappers
1
13:49
Boekelsport JO 12-1
9
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:40
De Knuppels
3
13:49
Boekelse Matties
1
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
13:50
Boekelse Boys 2.0
5
13:59
Napoleons
0
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
13:50
Teletubbies
3
13:59
FC de Stumperds
1
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
14:00
De Oekels uit Boekel
0
14:09
Mensen
1
Poule - Profs
Nia Domo
14:00
Teun for President
2
14:09
FC Taba
2
Poule D - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
14:10
FC de Natte Willie
4
14:19
Naamloos
3
Poule - Profs
Nia Domo
14:10
Polska
3
14:19
Franssen Gerrits
2
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:20
Boekelsport JO 12-1
5
14:29
De Pink Ladies
0
Poule - Profs
Nia Domo
14:20
Inazuma Eleven
1
14:29
Fc de Retnets
4
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:30
Napoleons
3
14:39
BS Super Girls
0
Poule - Profs
Nia Domo
14:30
De Stuntbirkes
1
14:39
Polska
0
Poule A - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:40
Boekelse Beach Boys
0
14:49
De Doeltrappers
0
Poule - Profs
Nia Domo
14:40
Inazuma Eleven
1
14:49
Teun for President
4
Poule B - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
14:50
Beachmasters
4
14:59
Boekelse Boys 2.0
1
Poule - Profs
Nia Domo
14:50
Fc de Retnets
2
14:59
Franssen Gerrits
0
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:00
Boekelse Matties
1
15:09
Niemand
3
Poule - Profs
Nia Domo
15:00
Polska
0
15:09
Inazuma Eleven
2
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:10
FC de Stumperds
1
15:19
Boerka's
2
Poule - Profs
Nia Domo
15:10
FC Taba
1
15:19
Fc de Retnets
2
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:20
Mensen
2
15:29
Kommien
1
Poule - Profs
Nia Domo
15:20
Franssen Gerrits
2
15:29
De Stuntbirkes
1
Poule A - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:30
De Malse Makkers
1
15:39
De Knuppels
1
Poule - Profs
Nia Domo
15:30
Polska
0
15:39
Fc de Retnets
4
Poule B - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:40
Skon Grupske
2
15:49
Teletubbies
5
Poule - Profs
Nia Domo
15:40
Franssen Gerrits
3
15:49
FC Taba
2
Poule C - Jeugd 12 t/m 15
Gemeentehuis
15:50
Skup 'm drin
1
15:59
De Oekels uit Boekel
5
Poule - Profs
Nia Domo
15:50
Teun for President
1
15:59
De Stuntbirkes
2
Halve finale n° 3/4 (1)
Gemeentehuis
16:00
De Doeltrappers
0
16:09
BS Super Girls
1
Poule - Profs
Nia Domo
16:00
FC Taba
3
16:09
Inazuma Eleven
0
Halve finale n° 3/4 (2)
Gemeentehuis
16:10
De Pink Ladies
0
16:19
Boekelse Boys 2.0
3
Poule - Profs
Nia Domo
16:10
Fc de Retnets
2
16:19
De Stuntbirkes
3
Halve finale n° 1/2 (1)
Gemeentehuis
16:20
Boekelsport JO 12-1
5
16:29
Napoleons
3
Poule - Profs
Nia Domo
16:20
Franssen Gerrits
2
16:29
Teun for President
1
Halve finale n° 1/2 (2)
Gemeentehuis
16:30
Boekelse Beach Boys
1
16:39
Beachmasters
4
Poule - Profs
Nia Domo
16:30
De Stuntbirkes
3
16:39
FC Taba
1
Kwartfinale n° 1/2 (4)
Gemeentehuis
16:40
De Knuppels
5
16:49
Kommien
1
Poule - Profs
Nia Domo
16:40
Teun for President
2
16:49
Polska
1
Kwartfinale n° 1/2 (3)
Gemeentehuis
16:50
Teletubbies
2
16:59
Naamloos
1
Poule - Profs
Nia Domo
16:50
Inazuma Eleven
1
16:59
Franssen Gerrits
1
Kwartfinale n° 1/2 (2)
Gemeentehuis
17:00
Mensen
2
17:09
Niemand
3
Poule - Profs
Nia Domo
17:00
Fc de Retnets
1
17:09
Teun for President
1
Kwartfinale n° 1/2 (1)
Gemeentehuis
17:10
FC de Natte Willie
4
17:19
Boerka's
0
Poule - Profs
Nia Domo
17:10
De Stuntbirkes
4
17:19
Inazuma Eleven
1
Plaats 7/8 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:20
De Doeltrappers
3
17:29
De Pink Ladies
0
Poule - Profs
Nia Domo
17:20
FC Taba
3
17:29
Polska
2
Plaats 5/6 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:30
BS Super Girls
1
17:39
Boekelse Boys 2.0
2
Halve finale n° 1/2 (2)
Nia Domo
17:30
FC de Natte Willie
5
17:39
Teletubbies
4
Plaats 3/4 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:40
Napoleons
0
17:49
Boekelse Beach Boys
3
Halve finale n° 1/2 (1)
Nia Domo
17:40
Niemand
2
17:49
De Knuppels
3
Plaats 1/2 - Jeugd t/m 12
Gemeentehuis
17:50
Boekelsport JO 12-1
2
17:59
Beachmasters
1
Troost finale n° 1/2
Nia Domo
17:50
Niemand
0
17:59
Teletubbies
3
Finale n° 1/2 - Jeugd 12 t/m 15
Nia Domo
18:00
De Knuppels
18:09
FC de Natte Willie
Gewonnen na "Strafschoppen"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden