Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
NK 7s CJC 2019
Categorieën
×
U18 - Colts
U16 - Juniors
U14 - Cubs
Kies categorie
Alle categorieën
U14 - Cubs
U16 - Juniors
U18 - Colts
Kies poule
Alle poules
Poule A - (U18 - Colts)
Poule B - (U18 - Colts)
Poule C - (U18 - Colts)
Poule D - (U18 - Colts)
Bowl QF (4) - (U18 - Colts)
Bowl QF (3) - (U18 - Colts)
Bowl QF (2) - (U18 - Colts)
Bowl QF (1) - (U18 - Colts)
Cup QF (4) - (U18 - Colts)
Cup QF (3) - (U18 - Colts)
Cup QF (2) - (U18 - Colts)
Cup QF (1) - (U18 - Colts)
Shield SF (1) - (U18 - Colts)
Shield SF (2) - (U18 - Colts)
Bowl SF (3) - (U18 - Colts)
Bowl SF (4) - (U18 - Colts)
Plate SF (5) - (U18 - Colts)
Plate SF (6) - (U18 - Colts)
Cup SF (7) - (U18 - Colts)
Cup SF (8) - (U18 - Colts)
Shield Finale - (U18 - Colts)
Bowl Finale - (U18 - Colts)
Plate Finale - (U18 - Colts)
Cup Finale - (U18 - Colts)
Poule A - (U16 - Juniors)
Poule B - (U16 - Juniors)
Poule C - (U16 - Juniors)
Poule D - (U16 - Juniors)
Bowl QF (4) - (U16 - Juniors)
Bowl QF (3) - (U16 - Juniors)
Bowl QF (2) - (U16 - Juniors)
Bowl QF (1) - (U16 - Juniors)
Cup QF ((4) - (U16 - Juniors)
Cup QF ((3) - (U16 - Juniors)
Cup QF ((2) - (U16 - Juniors)
Cup QF (1) - (U16 - Juniors)
Shield SF (1) - (U16 - Juniors)
Shield SF (2) - (U16 - Juniors)
Bowl SF (3) - (U16 - Juniors)
Bowl SF (4) - (U16 - Juniors)
Plate SF (5) - (U16 - Juniors)
Plate SF (6) - (U16 - Juniors)
Cup SF (7) - (U16 - Juniors)
Cup SF (8) - (U16 - Juniors)
Shield Finale - (U16 - Juniors)
Bowl Finale - (U16 - Juniors)
Plate Finale - (U16 - Juniors)
Cup Finale - (U16 - Juniors)
Poule A - (U14 - Cubs)
Poule B - (U14 - Cubs)
Poule C - (U14 - Cubs)
Poule D - (U14 - Cubs)
Bowl QF (4) - (U14 - Cubs)
Bowl QF (3) - (U14 - Cubs)
Bowl QF (2) - (U14 - Cubs)
Bowl QF (1) - (U14 - Cubs)
Cup QF (4) - (U14 - Cubs)
Cup QF (3) - (U14 - Cubs)
Cup QF (2) - (U14 - Cubs)
Cup QF (1) - (U14 - Cubs)
Shield SF (1) - (U14 - Cubs)
Shield SF (2) - (U14 - Cubs)
Bowl SF (3) - (U14 - Cubs)
Bowl SF (4) - (U14 - Cubs)
Plate SF (5) - (U14 - Cubs)
Plate SF (6) - (U14 - Cubs)
Cup SF (7) - (U14 - Cubs)
Cup SF (8) - (U14 - Cubs)
Shield Finale - (U14 - Cubs)
Bowl Finale - (U14 - Cubs)
Plate Finale - (U14 - Cubs)
Cup Finale - (U14 - Cubs)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC Rugby JU (U16 - Juniors)
Alkmaarse RUFC CO (U18 - Colts)
Amstelveense RC CO (U18 - Colts)
Amstelveense RC CU (U14 - Cubs)
Amstelveense RC JU (U16 - Juniors)
Bredase RC CO1 (U18 - Colts)
Bredase RC CO2 (U18 - Colts)
Bredase RC CU (U14 - Cubs)
Bredase RC JU (U16 - Juniors)
BYE RC Tilburg JU (U16 - Juniors)
BYE WestFriesland CO (U18 - Colts)
Cas RC CO (U18 - Colts)
Cas RC CU (U14 - Cubs)
Cas RC JU (U16 - Juniors)
CL BSN / Te Werve CU (U14 - Cubs)
CL Oemoemenoe / Bekaro CO (U18 - Colts)
CL RCE / Ducks JU (U16 - Juniors)
CL RED CU2 (U14 - Cubs)
CL Waterland / Zaandijk CO (U18 - Colts)
Dukes Rugby CO (U18 - Colts)
Dukes Rugby CU (U14 - Cubs)
Dukes Rugby JU (U16 - Juniors)
Haagsche Rugby Club CO (U18 - Colts)
Haagsche Rugby Club CU1 (U14 - Cubs)
Haagsche Rugby Club CU2 (U14 - Cubs)
Haagsche Rugby Club CU3 (U14 - Cubs)
Haagsche Rugby Club JU (U16 - Juniors)
RC 't Gooi CU (U14 - Cubs)
RC 't Gooi JU (U16 - Juniors)
RC Bulldogs CO (U18 - Colts)
RC Bulldogs CU (U14 - Cubs)
RC Bulldogs JU (U16 - Juniors)
RC Delft CU (U14 - Cubs)
RC Delft JU (U16 - Juniors)
RC Eemland CO (U18 - Colts)
RC Eemland CU (U14 - Cubs)
RC Eemland JU (U16 - Juniors)
RC Hilversum CU (U14 - Cubs)
RC The Bassets JU (U16 - Juniors)
RC Tilburg CU (U14 - Cubs)
RC Waterland JU (U16 - Juniors)
RFC Gouda CO (U18 - Colts)
RFC Haarlem CO (U18 - Colts)
RFC Haarlem JU (U16 - Juniors)
RFC Oisterwijk Oysters CO (U18 - Colts)
Utrechtse RC CO (U18 - Colts)
Utrechtse RC CU (U14 - Cubs)
Voorburgse RC JU (U16 - Juniors)
Poule A - U14 - Cubs
Veld 8
Pieter Hoog
10:00
Bredase RC CU
24
10:15
CL BSN / Te Werve CU
10
Poule B - U14 - Cubs
Veld 6
Zaid El Ouardani
10:00
RC 't Gooi CU
17
10:15
Haagsche Rugby Club CU1
0
Poule C - U14 - Cubs
Veld 3
Arend Beltman
10:00
RC Eemland CU
21
10:15
Utrechtse RC CU
19
Poule D - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Allain Silbernberg
10:00
CL RED CU2
10
10:15
Cas RC CU
29
Poule A - U14 - Cubs
Veld 7
Beorn van Wijngaarden
10:00
Amstelveense RC CU
36
10:15
RC Bulldogs CU
0
Poule B - U14 - Cubs
Veld 5
Tinus van Bommel
10:00
Dukes Rugby CU
28
10:15
RC Delft CU
7
Poule C - U14 - Cubs
Veld 4
Bob van der Horst
10:00
RC Tilburg CU
15
10:15
Haagsche Rugby Club CU2
7
Poule D - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Sjoerd Wartena
10:00
RC Hilversum CU
31
10:15
Haagsche Rugby Club CU3
0
Poule A - U16 - Juniors
Veld 8
Guus Welle Donker
10:20
RC Delft JU
14
10:35
Dukes Rugby JU
5
Poule B - U16 - Juniors
Veld 6
Ed de Bruin
10:20
RC 't Gooi JU
17
10:35
Cas RC JU
5
Poule C - U16 - Juniors
Veld 3
Martin Doughy
10:20
Haagsche Rugby Club JU
10
10:35
Amstelveense RC JU
14
Poule D - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Jens Pardede
10:20
RC Eemland JU
0
10:35
Bredase RC JU
15
Poule A - U16 - Juniors
Veld 7
Laurie Drew
10:20
Voorburgse RC JU
26
10:35
RC Bulldogs JU
5
Poule B - U16 - Juniors
Veld 5
Twan van Bommel
10:20
RC The Bassets JU
5
10:35
CL RCE / Ducks JU
24
Poule C - U16 - Juniors
Veld 4
BYE - Referee is niet nodig
10:20
RC Waterland JU
30
10:35
BYE RC Tilburg JU
0
Poule D - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Obed Broersma
10:20
AAC Rugby JU
31
10:35
RFC Haarlem JU
0
Poule A - U18 - Colts
Veld 1 Stadion
Michael Assman
10:40
Utrechtse RC CO
10
10:55
Amstelveense RC CO
26
Poule B - U18 - Colts
Veld 6
Willem Schrijver
10:40
Cas RC CO
24
10:55
Dukes Rugby CO
17
Poule C - U18 - Colts
Veld 8
Rene vd Pol
10:40
Bredase RC CO1
31
10:55
Haagsche Rugby Club CO
0
Poule D - U18 - Colts
Veld 3
Edwin van der Spek
10:40
RFC Gouda CO
24
10:55
RC Eemland CO
0
Poule A - U18 - Colts
Veld 2 AAC
Wissem Letaif
10:40
CL Oemoemenoe / Bekaro CO
21
10:55
Bredase RC CO2
19
Poule B - U18 - Colts
Veld 5
Damian Ashdown
10:40
RFC Oisterwijk Oysters CO
17
10:55
RC Bulldogs CO
0
Poule C - U18 - Colts
Veld 7
Mireya Dijkstra
10:40
RFC Haarlem CO
33
10:55
CL Waterland / Zaandijk CO
7
Poule D - U18 - Colts
Veld 4
BYE - Referee is niet nodig
10:40
Alkmaarse RUFC CO
30
10:55
BYE WestFriesland CO
0
Poule A - U14 - Cubs
Veld 8
Tinus van Bommel
11:00
Amstelveense RC CU
5
11:15
Bredase RC CU
21
Poule B - U14 - Cubs
Veld 6
Jarro Put
11:00
Dukes Rugby CU
12
11:15
RC 't Gooi CU
27
Poule C - U14 - Cubs
Veld 3
Arend Beltman
11:00
RC Tilburg CU
7
11:15
RC Eemland CU
19
Poule D - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Zaid El Ouardani
11:00
RC Hilversum CU
5
11:15
CL RED CU2
29
Poule A - U14 - Cubs
Veld 7
Allain Silbernberg
11:00
RC Bulldogs CU
5
11:15
CL BSN / Te Werve CU
31
Poule B - U14 - Cubs
Veld 5
Bob van der Horst
11:00
RC Delft CU
0
11:15
Haagsche Rugby Club CU1
48
Poule C - U14 - Cubs
Veld 4
Beorn van Wijngaarden
11:00
Haagsche Rugby Club CU2
0
11:15
Utrechtse RC CU
19
Poule D - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Adrian Herbaut
11:00
Haagsche Rugby Club CU3
0
11:15
Cas RC CU
47
Poule A - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Ed de Bruin
11:20
Voorburgse RC JU
0
11:35
RC Delft JU
27
Poule B - U16 - Juniors
Veld 6
Martin Doughy
11:20
RC The Bassets JU
0
11:35
RC 't Gooi JU
38
Poule C - U16 - Juniors
Veld 3
Willem Schrijver
11:20
RC Waterland JU
12
11:35
Haagsche Rugby Club JU
26
Poule D - U16 - Juniors
Veld 8
Twan van Bommel
11:20
AAC Rugby JU
5
11:35
RC Eemland JU
0
Poule A - U16 - Juniors
Veld 7
Laurie Drew
11:20
RC Bulldogs JU
10
11:35
Dukes Rugby JU
14
Poule B - U16 - Juniors
Veld 5
Obed Broersma
11:20
CL RCE / Ducks JU
14
11:35
Cas RC JU
38
Poule C - U16 - Juniors
Veld 4
BYE - Referee is niet nodig
11:20
BYE RC Tilburg JU
0
11:35
Amstelveense RC JU
30
Poule D - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Jens Pardede
11:20
RFC Haarlem JU
5
11:35
Bredase RC JU
15
Poule A - U18 - Colts
Veld 2 AAC
Theo Pickles
11:40
CL Oemoemenoe / Bekaro CO
0
11:55
Utrechtse RC CO
41
Poule B - U18 - Colts
Veld 6
Mireya Dijkstra
11:40
RFC Oisterwijk Oysters CO
7
11:55
Cas RC CO
22
Poule C - U18 - Colts
Veld 8
Wissem Letaif
11:40
RFC Haarlem CO
7
11:55
Bredase RC CO1
12
Poule D - U18 - Colts
Veld 3
Rene vd Pol
11:40
Alkmaarse RUFC CO
38
11:55
RFC Gouda CO
5
Poule A - U18 - Colts
Veld 1 Stadion
Damian Ashdown
11:40
Bredase RC CO2
5
11:55
Amstelveense RC CO
47
Poule B - U18 - Colts
Veld 5
Guus Welle Donker
11:40
RC Bulldogs CO
5
11:55
Dukes Rugby CO
35
Poule C - U18 - Colts
Veld 7
Edwin van der Spek
11:40
CL Waterland / Zaandijk CO
0
11:55
Haagsche Rugby Club CO
38
Poule D - U18 - Colts
Veld 4
BYE - Referee is niet nodig
11:40
BYE WestFriesland CO
0
11:55
RC Eemland CO
30
Poule A - U14 - Cubs
Veld 8
Adrian Herbaut
12:00
Bredase RC CU
46
12:15
RC Bulldogs CU
0
Poule B - U14 - Cubs
Veld 6
Tinus van Bommel
12:00
RC 't Gooi CU
32
12:15
RC Delft CU
7
Poule C - U14 - Cubs
Veld 3
Zaid El Ouardani
12:00
RC Eemland CU
28
12:15
Haagsche Rugby Club CU2
0
Poule D - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Bob van der Horst
12:00
CL RED CU2
54
12:15
Haagsche Rugby Club CU3
5
Poule A - U14 - Cubs
Veld 7
Willem Schrijver
12:00
CL BSN / Te Werve CU
24
12:15
Amstelveense RC CU
0
Poule B - U14 - Cubs
Veld 5
Arend Beltman
12:00
Haagsche Rugby Club CU1
31
12:15
Dukes Rugby CU
7
Poule C - U14 - Cubs
Veld 4
Pieter Hoog
12:00
Utrechtse RC CU
12
12:15
RC Tilburg CU
5
Poule D - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Sjoerd Wartena
12:00
Cas RC CU
38
12:15
RC Hilversum CU
7
Poule A - U16 - Juniors
Veld 8
Martin Doughy
12:20
RC Delft JU
26
12:35
RC Bulldogs JU
0
Poule B - U16 - Juniors
Veld 6
Twan van Bommel
12:20
RC 't Gooi JU
27
12:35
CL RCE / Ducks JU
0
Poule C - U16 - Juniors
Veld 4
BYE - Referee is niet nodig
12:20
Haagsche Rugby Club JU
30
12:35
BYE RC Tilburg JU
0
Poule D - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Theo Pickles
12:20
RC Eemland JU
42
12:35
RFC Haarlem JU
5
Poule A - U16 - Juniors
Veld 7
Laurie Drew
12:20
Dukes Rugby JU
33
12:35
Voorburgse RC JU
12
Poule B - U16 - Juniors
Veld 5
Jens Pardede
12:20
Cas RC JU
28
12:35
RC The Bassets JU
5
Poule C - U16 - Juniors
Veld 3
Ed de Bruin
12:20
Amstelveense RC JU
28
12:35
RC Waterland JU
0
Poule D - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Guus Welle Donker
12:20
Bredase RC JU
28
12:35
AAC Rugby JU
5
Poule A - U18 - Colts
Veld 1 Stadion
Rene vd Pol
12:40
Utrechtse RC CO
27
12:55
Bredase RC CO2
0
Poule B - U18 - Colts
Veld 6
Mireya Dijkstra
12:40
Cas RC CO
29
12:55
RC Bulldogs CO
5
Poule C - U18 - Colts
Veld 8
Michael Assman
12:40
Bredase RC CO1
56
12:55
CL Waterland / Zaandijk CO
0
Poule D - U18 - Colts
Veld 4
BYE - Referee is niet nodig
12:40
RFC Gouda CO
30
12:55
BYE WestFriesland CO
0
Poule A - U18 - Colts
Veld 2 AAC
Willem Schrijver
12:40
Amstelveense RC CO
52
12:55
CL Oemoemenoe / Bekaro CO
5
Poule B - U18 - Colts
Veld 5
Damian Ashdown
12:40
Dukes Rugby CO
24
12:55
RFC Oisterwijk Oysters CO
7
Poule C - U18 - Colts
Veld 7
Wissem Letaif
12:40
Haagsche Rugby Club CO
10
12:55
RFC Haarlem CO
19
Poule D - U18 - Colts
Veld 3
Edwin van der Spek
12:40
RC Eemland CO
5
12:55
Alkmaarse RUFC CO
5
Bowl QF (4) - U14 - Cubs
Veld 8
Beorn van Wijngaarden
13:00
Amstelveense RC CU
42
13:15
RC Delft CU
7
Bowl QF (3) - U14 - Cubs
Veld 6
Zaid El Ouardani
13:00
Dukes Rugby CU
31
13:15
RC Bulldogs CU
7
Bowl QF (2) - U14 - Cubs
Veld 7
Tinus van Bommel
13:00
RC Tilburg CU
26
13:15
Haagsche Rugby Club CU3
0
Bowl QF (1) - U14 - Cubs
Veld 4
Adrian Herbaut
13:00
RC Hilversum CU
14
13:15
Haagsche Rugby Club CU2
17
Cup QF (4) - U14 - Cubs
Veld 3
Arend Beltman
13:00
Bredase RC CU
26
13:15
Haagsche Rugby Club CU1
12
Cup QF (3) - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Sjoerd Wartena
13:00
RC 't Gooi CU
20
13:15
CL BSN / Te Werve CU
0
Cup QF (2) - U14 - Cubs
Veld 5
Allain Silbernberg
13:00
RC Eemland CU
17
13:15
CL RED CU2
5
Cup QF (1) - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Pieter Hoog
13:00
Cas RC CU
34
13:15
Utrechtse RC CU
21
Bowl QF (4) - U16 - Juniors
Veld 4
Guus Welle Donker
13:20
Voorburgse RC JU
19
13:35
RC The Bassets JU
29
Bowl QF (3) - U16 - Juniors
Veld 6
Ed de Bruin
13:20
CL RCE / Ducks JU
29
13:35
RC Bulldogs JU
19
Bowl QF (2) - U16 - Juniors
Veld 7
Twan van Bommel
13:20
RC Waterland JU
7
13:35
RFC Haarlem JU
19
Bowl QF (1) - U16 - Juniors
Veld 8
BYE - Referee is niet nodig
13:20
RC Eemland JU
30
13:35
BYE RC Tilburg JU
0
Cup QF ((4) - U16 - Juniors
Veld 3
Rene vd Pol
13:20
RC Delft JU
19
13:35
Cas RC JU
26
Cup QF ((3) - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Obed Broersma
13:20
RC 't Gooi JU
24
13:35
Dukes Rugby JU
0
Cup QF ((2) - U16 - Juniors
Veld 5
Laurie Drew
13:20
Amstelveense RC JU
21
13:35
AAC Rugby JU
5
Cup QF (1) - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Theo Pickles
13:20
Bredase RC JU
19
13:35
Haagsche Rugby Club JU
5
Bowl QF (4) - U18 - Colts
Veld 4
Adrian Herbaut
13:40
CL Oemoemenoe / Bekaro CO
24
13:55
RC Bulldogs CO
15
Bowl QF (3) - U18 - Colts
Veld 7
Mireya Dijkstra
13:40
RFC Oisterwijk Oysters CO
31
13:55
Bredase RC CO2
5
Bowl QF (2) - U18 - Colts
Veld 8
BYE - Referee is niet nodig
13:40
Haagsche Rugby Club CO
30
13:55
BYE WestFriesland CO
0
Bowl QF (1) - U18 - Colts
Veld 5
Damian Ashdown
13:40
RC Eemland CO
38
13:55
CL Waterland / Zaandijk CO
12
Cup QF (4) - U18 - Colts
Veld 6
Jens Pardede
13:40
Amstelveense RC CO
21
13:55
Dukes Rugby CO
20
Cup QF (3) - U18 - Colts
Veld 2 AAC
Michael Assman
13:40
Cas RC CO
36
13:55
Utrechtse RC CO
17
Cup QF (2) - U18 - Colts
Veld 3
Edwin van der Spek
13:40
Bredase RC CO1
26
13:55
RFC Gouda CO
26
Cup QF (1) - U18 - Colts
Veld 1 Stadion
Wissem Letaif
13:40
Alkmaarse RUFC CO
34
13:55
RFC Haarlem CO
5
Shield SF (1) - U14 - Cubs
Veld 8
Pieter Hoog
14:00
RC Delft CU
10
14:15
RC Hilversum CU
0
Shield SF (2) - U14 - Cubs
Veld 7
Beorn van Wijngaarden
14:00
Haagsche Rugby Club CU3
5
14:15
RC Bulldogs CU
28
Bowl SF (3) - U14 - Cubs
Veld 6
Tinus van Bommel
14:00
Amstelveense RC CU
38
14:15
Haagsche Rugby Club CU2
0
Bowl SF (4) - U14 - Cubs
Veld 5
Arend Beltman
14:00
RC Tilburg CU
7
14:15
Dukes Rugby CU
31
Plate SF (5) - U14 - Cubs
Veld 4
Sjoerd Wartena
14:00
Haagsche Rugby Club CU1
38
14:15
Utrechtse RC CU
5
Plate SF (6) - U14 - Cubs
Veld 3
Willem Schrijver
14:00
CL RED CU2
21
14:15
CL BSN / Te Werve CU
38
Cup SF (7) - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Zaid El Ouardani
14:00
Bredase RC CU
17
14:15
Cas RC CU
22
Cup SF (8) - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Rene vd Pol
14:00
RC Eemland CU
10
14:15
RC 't Gooi CU
22
Shield SF (1) - U16 - Juniors
Veld 8
BYE - Referee is niet nodig
14:20
Voorburgse RC JU
30
14:35
BYE RC Tilburg JU
0
Shield SF (2) - U16 - Juniors
Veld 4
Adrian Herbaut
14:20
RC Waterland JU
24
14:35
RC Bulldogs JU
19
Bowl SF (3) - U16 - Juniors
Veld 7
Guus Welle Donker
14:20
RC The Bassets JU
7
14:35
RC Eemland JU
42
Bowl SF (4) - U16 - Juniors
Veld 6
Twan van Bommel
14:20
RFC Haarlem JU
21
14:35
CL RCE / Ducks JU
19
Plate SF (5) - U16 - Juniors
Veld 5
Mireya Dijkstra
14:20
RC Delft JU
31
14:35
Haagsche Rugby Club JU
26
Plate SF (6) - U16 - Juniors
Veld 3
Martin Doughy
14:20
AAC Rugby JU
17
14:35
Dukes Rugby JU
7
Cup SF (7) - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Jens Pardede
14:20
Cas RC JU
7
14:35
Bredase RC JU
34
Cup SF (8) - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Obed Broersma
14:20
Amstelveense RC JU
12
14:35
RC 't Gooi JU
20
Shield SF (1) - U18 - Colts
Veld 4
Theo Pickles
14:40
RC Bulldogs CO
31
14:55
CL Waterland / Zaandijk CO
0
Shield SF (2) - U18 - Colts
Veld 8
BYE - Referee is niet nodig
14:40
BYE WestFriesland CO
0
14:55
Bredase RC CO2
30
Bowl SF (3) - U18 - Colts
Veld 7
Arend Beltman
14:40
CL Oemoemenoe / Bekaro CO
19
14:55
RC Eemland CO
33
Bowl SF (4) - U18 - Colts
Veld 6
Damian Ashdown
14:40
Haagsche Rugby Club CO
19
14:55
RFC Oisterwijk Oysters CO
24
Plate SF (5) - U18 - Colts
Veld 5
Laurie Drew
14:40
Dukes Rugby CO
24
14:55
RFC Haarlem CO
12
Plate SF (6) - U18 - Colts
Veld 3
Michael Assman
14:40
Bredase RC CO1
17
14:55
Utrechtse RC CO
26
Cup SF (7) - U18 - Colts
Veld 2 AAC
Edwin van der Spek
14:40
Amstelveense RC CO
19
14:55
Cas RC CO
31
Cup SF (8) - U18 - Colts
Veld 1 Stadion
Wissem Letaif
14:40
RFC Gouda CO
43
14:55
Alkmaarse RUFC CO
5
Shield Finale - U14 - Cubs
Veld 6
Tinus van Bommel
15:00
RC Delft CU
14
15:15
RC Bulldogs CU
12
Bowl Finale - U14 - Cubs
Veld 3
Obed Broersma
15:00
Amstelveense RC CU
40
15:15
Dukes Rugby CU
5
Plate Finale - U14 - Cubs
Veld 2 AAC
Sjoerd Wartena
15:00
Haagsche Rugby Club CU1
40
15:15
CL BSN / Te Werve CU
12
Cup Finale - U14 - Cubs
Veld 1 Stadion
Jens Pardede
15:00
Cas RC CU
5
15:15
RC 't Gooi CU
22
Shield Finale - U16 - Juniors
Veld 6
BYE - Referee is niet nodig
15:20
Voorburgse RC JU
0
15:35
RC Waterland JU
30
Bowl Finale - U16 - Juniors
Veld 3
Martin Doughy
15:20
RC Eemland JU
42
15:35
RFC Haarlem JU
21
Plate Finale - U16 - Juniors
Veld 2 AAC
Edwin van der Spek
15:20
RC Delft JU
33
15:35
AAC Rugby JU
5
Cup Finale - U16 - Juniors
Veld 1 Stadion
Rene vd Pol
15:20
Bredase RC JU
35
15:35
RC 't Gooi JU
0
Shield Finale - U18 - Colts
Veld 6
Damian Ashdown
15:40
RC Bulldogs CO
7
15:55
Bredase RC CO2
0
Bowl Finale - U18 - Colts
Veld 3
Obed Broersma
15:40
RC Eemland CO
27
15:55
RFC Oisterwijk Oysters CO
12
Plate Finale - U18 - Colts
Veld 2 AAC
Michael Assman
15:40
Dukes Rugby CO
27
15:55
Utrechtse RC CO
24
Cup Finale - U18 - Colts
Veld 1 Stadion
Wissem Letaif
15:40
Cas RC CO
24
15:55
RFC Gouda CO
21
Gewonnen na "Dropkicks"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden