Dutch Soccer Youth Cup 2019
   
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
09:00
sv Ommoord
0
09:25
RSC Anderlecht
7
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
09:00
FC Kray
2
09:25
sv Orion
0
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
10:00
FC Kray
6
10:25
sv Ommoord
0
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
10:00
sv Orion
0
10:25
RSC Anderlecht
1
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
11:00
sv Ommoord
0
11:25
sv Orion
5
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
11:00
RSC Anderlecht
4
11:25
FC Kray
1
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
12:30
NNB
0
12:55
FC de Bilt
3
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 2
12:30
SVS
0
12:55
Eastbourne FC
4
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
12:30
Bishop Auckland St.Mary's
2
12:55
vv Nieuw Lekkerland
0
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 3
12:30
vvh Velserbroek
2
12:55
vv Spijkenisse
2
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 1
13:30
VVOR
1
13:55
FC Hürth
0
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 5
13:30
sv ARC
1
13:55
sc Geinoord
2
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
14:00
Bishop Auckland St.Mary's
3
14:25
NNB
0
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 2
14:00
vvh Velserbroek
1
14:25
SVS
1
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
14:00
vv Nieuw Lekkerland
0
14:25
FC de Bilt
1
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 3
14:00
vv Spijkenisse
0
14:25
Eastbourne FC
5
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 1
14:30
sv ARC
0
14:55
VVOR
0
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 5
14:30
sc Geinoord
0
14:55
FC Hürth
0
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
15:30
NNB
0
15:55
vv Nieuw Lekkerland
3
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 1
15:30
VVOR
1
15:55
sc Geinoord
0
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 2
15:30
SVS
1
15:55
vv Spijkenisse
1
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
15:30
FC de Bilt
0
15:55
Bishop Auckland St.Mary's
1
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 5
15:30
FC Hürth
1
15:55
sv ARC
1
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 3
15:30
Eastbourne FC
11
15:55
vvh Velserbroek
0
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
13:00
RSC Anderlecht
1
13:25
VVOR
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
13:00
sv Orion
2
13:25
sv ARC
0
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
13:00
FC de Bilt
0
13:25
SVS
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
13:00
NNB
0
13:25
vvh Velserbroek
3
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
13:30
Bishop Auckland St.Mary's
1
13:55
Eastbourne FC
0
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
13:30
vv Nieuw Lekkerland
0
13:55
vv Spijkenisse
1
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
13:30
sc Geinoord
1
13:55
FC Kray
2
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
13:30
FC Hürth
4
13:55
sv Ommoord
0
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
14:00
FC de Bilt
0
14:25
RSC Anderlecht
4
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
14:00
NNB
0
14:25
sv Orion
3
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
14:00
SVS
0
14:25
VVOR
3
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
14:00
vvh Velserbroek
0
14:25
sv ARC
5
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
14:30
sc Geinoord
0
14:55
Bishop Auckland St.Mary's
2
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
14:30
FC Hürth
1
14:55
vv Nieuw Lekkerland
1
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
14:30
FC Kray
0
14:55
Eastbourne FC
1
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
14:30
sv Ommoord
0
14:55
vv Spijkenisse
2
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
15:00
RSC Anderlecht
4
15:25
SVS
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
15:00
sv Orion
2
15:25
vvh Velserbroek
0
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
15:00
VVOR
1
15:25
FC de Bilt
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
15:00
sv ARC
3
15:25
NNB
0
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
15:30
Bishop Auckland St.Mary's
0
15:55
FC Kray
0
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
15:30
vv Nieuw Lekkerland
2
15:55
sv Ommoord
0
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
15:30
Eastbourne FC
6
15:55
sc Geinoord
1
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
15:30
vv Spijkenisse
0
15:55
FC Hürth
2
26-05
Halve finale B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5
sv Ommoord Veld 1
16:10
sv Orion
2
16:35
vv Spijkenisse
0
26-05
Halve finale B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5
sv Ommoord Veld 3
16:10
FC Hürth
1
16:35
sv ARC
3
26-05
Halve finale A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capell
SVS Veld 2
16:10
RSC Anderlecht
3
16:35
Eastbourne FC
1
26-05
Halve finale A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capell
SVS Veld 3
16:10
Bishop Auckland St.Mary's
4
16:35
VVOR
0
26-05
Troost finale B Finals sv Ommoord Heidekruid 5 Rot
sv Ommoord Veld 3
16:50
vv Spijkenisse
0
17:15
FC Hürth
4
26-05
Finale B Finals sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
16:50
sv Orion
0
17:15
sv ARC
0
26-05
Troost finale A Finals SVS Capelseweg Capelle aan
SVS Veld 3
16:50
Eastbourne FC
2
17:15
VVOR
1
26-05
Finale A Finals SVS Capelseweg Capelle aan den IJ
SVS Veld 2
16:50
RSC Anderlecht
1
17:15
Bishop Auckland St.Mary's
0
Do you have questions, wishes or good ideas?
Contact us using the link below


info@mijntoernooi.info


Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.