NK7s Dames en Heren 2018
   
 
Group A - Heren
Veld 2 AAC Edwin vd Spek
10:50
URC
0
11:05
Oisterwijk Oysters
21
 
Group B - Heren
Veld 4 René vd Pol
10:50
NO SHOW B
0
11:05
AAC Rugby
30
 
Group C - Heren
Veld 6 Gert Visser
10:50
Amstelveense RC
42
11:05
RFC Haarlem
0
 
Group D - Heren
Veld 8 Wissem Letaif
10:50
RC The Dukes
19
11:05
R.S.R.C.
7
 
Group A - Heren
Veld 1 Stadion Jens Pardede
10:50
RC 't Gooi
41
11:05
Sanctus Virgilius RC
0
 
Group B - Heren
Veld 3 Stephan Glaser
10:50
LRC DIOK
48
11:05
ERC '69
0
 
Group C - Heren
Veld 5 Nathan Raynor
10:50
EZRC Oemoemenoe
31
11:05
RC Wageningen
5
 
Group D - Heren
Veld 7 Koen Maaijen
10:50
Cas RC
30
11:05
NO SHOW D
0
 
Group A - Dames
Veld 2 AAC Alex Chang
11:10
AAC Rugby
10
11:25
Cas RC
19
 
Group B - Dames
Veld 3 Sander Bootsman
11:10
RC The Dukes
30
11:25
NO SHOW B
0
 
Group A - Dames
Veld 1 Stadion Ian Wolfenden
11:10
NO SHOW A
0
11:25
Haagsche RC
30
 
Group B - Dames
Veld 4 Joost Puijpe
11:10
RC The Bassets
66
11:25
Sanctus Virgilius RC
0
 
Group A - Heren
Veld 2 AAC Liam Wright
11:30
RC 't Gooi
19
11:45
Oisterwijk Oysters
7
 
Group B - Heren
Veld 4 Jens Pardede
11:30
LRC DIOK
24
11:45
AAC Rugby
0
 
Group C - Heren
Veld 6 Stephan Glaser
11:30
EZRC Oemoemenoe
33
11:45
RFC Haarlem
12
 
Group D - Heren
Veld 3 Nathan Raynor
11:30
Cas RC
38
11:45
R.S.R.C.
5
 
Group A - Heren
Veld 1 Stadion Ian Wolfenden
11:30
Sanctus Virgilius RC
0
11:45
URC
29
 
Group B - Heren
Veld 8 René vd Pol
11:30
ERC '69
30
11:45
NO SHOW B
0
 
Group C - Heren
Veld 5 Gert Visser
11:30
RC Wageningen
5
11:45
Amstelveense RC
19
 
Group D - Heren
Veld 7 Wissem Letaif
11:30
NO SHOW D
0
11:45
RC The Dukes
30
 
Group A - Dames
Veld 2 AAC Arend Beltman
11:50
NO SHOW A
0
12:05
Cas RC
30
 
Group B - Dames
Veld 3 Ian Wolfenden
11:50
RC The Bassets
30
12:05
NO SHOW B
0
 
Group A - Dames
Veld 1 Stadion Edwin vd Spek
11:50
Haagsche RC
10
12:05
AAC Rugby
26
 
Group B - Dames
Veld 4 Sander Bootsman
11:50
Sanctus Virgilius RC
5
12:05
RC The Dukes
31
 
Group A - Heren
Veld 2 AAC Koen Maaijen
12:10
Sanctus Virgilius RC
5
12:25
Oisterwijk Oysters
51
 
Group B - Heren
Veld 4 Stephan Glaser
12:10
ERC '69
10
12:25
AAC Rugby
33
 
Group C - Heren
Veld 6 Joost Puijpe
12:10
RC Wageningen
31
12:25
RFC Haarlem
21
 
Group D - Heren
Veld 8 Ben Scheerman
12:10
NO SHOW D
0
12:25
R.S.R.C.
30
 
Group A - Heren
Veld 1 Stadion Alex Chang
12:10
URC
17
12:25
RC 't Gooi
21
 
Group B - Heren
Veld 3 Gert Visser
12:10
NO SHOW B
0
12:25
LRC DIOK
30
 
Group C - Heren
Veld 5 Liam Wright
12:10
Amstelveense RC
7
12:25
EZRC Oemoemenoe
31
 
Group D - Heren
Veld 7 René vd Pol
12:10
RC The Dukes
0
12:25
Cas RC
28
 
Group A - Dames
Veld 2 AAC Arend Beltman
12:30
Haagsche RC
5
12:45
Cas RC
39
 
Group B - Dames
Veld 3 Nathan Raynor
12:30
Sanctus Virgilius RC
30
12:45
NO SHOW B
0
 
Group A - Dames
Veld 1 Stadion Jens Pardede
12:30
AAC Rugby
30
12:45
NO SHOW A
0
 
Group B - Dames
Veld 4 Wissem Letaif
12:30
RC The Dukes
7
12:45
RC The Bassets
33
 
Quarter finals n° 3/4 (4) - Heren
Veld 4 Jens Pardede
13:10
URC
19
13:25
RFC Haarlem
14
 
Quarter finals n° 3/4 (3) - Heren
Veld 3 Edwin vd Spek
13:10
ERC '69
30
13:25
NO SHOW D
0
 
Quarter finals n° 3/4 (2) - Heren
Veld 2 AAC Sander Bootsman
13:10
RC Wageningen
26
13:25
Sanctus Virgilius RC
12
 
Quarter finals n° 3/4 (1) - Heren
Veld 1 Stadion Alex Chang
13:10
R.S.R.C.
30
13:25
NO SHOW B
0
 
Quarter finals n° 1/2 (4) - Heren
Veld 4 Koen Maaijen
13:30
RC 't Gooi
19
13:45
Amstelveense RC
5
 
Quarter finals n° 1/2 (3) - Heren
Veld 3 Liam Wright
13:30
LRC DIOK
26
13:45
RC The Dukes
12
 
Quarter finals n° 1/2 (2) - Heren
Veld 2 AAC Joost Puijpe
13:30
EZRC Oemoemenoe
12
13:45
Oisterwijk Oysters
14
 
Quarter finals n° 1/2 (1) - Heren
Veld 1 Stadion Ian Wolfenden
13:30
Cas RC
26
13:45
AAC Rugby
5
 
Semi finals n° 3/4 (1) - Dames
Veld 4 Arend Beltman
13:50
Haagsche RC
30
14:05
NO SHOW B
0
 
Semi finals n° 3/4 (2) - Dames
Veld 3 Jens Pardede
13:50
NO SHOW A
0
14:05
Sanctus Virgilius RC
30
 
Semi finals n° 1/2 (1) - Dames
Veld 2 AAC Stephan Glaser
13:50
Cas RC
38
14:05
RC The Dukes
7
 
Semi finals n° 1/2 (2) - Dames
Veld 1 Stadion Nathan Raynor
13:50
AAC Rugby
12
14:05
RC The Bassets
14
 
Semi finals (1) - Heren
Veld 4 Alex Chang
14:10
RFC Haarlem
30
14:25
NO SHOW D
0
 
Semi finals (2) - Heren
Veld 3 Gert Visser
14:10
Sanctus Virgilius RC
30
14:25
NO SHOW B
0
 
Semi finals (3) - Heren
Veld 2 AAC Wissem Letaif
14:10
URC
41
14:25
ERC '69
5
 
Semi finals (4) - Heren
Veld 1 Stadion René vd Pol
14:10
RC Wageningen
5
14:25
R.S.R.C.
38
 
Semi finals (5) - Heren
Veld 4 Edwin vd Spek
14:30
Amstelveense RC
12
14:45
RC The Dukes
33
 
Semi finals (6) - Heren
Veld 3 Sander Bootsman
14:30
EZRC Oemoemenoe
31
14:45
AAC Rugby
14
 
Semi finals (7) - Heren
Veld 2 AAC Ian Wolfenden
14:30
RC 't Gooi
29
14:45
LRC DIOK
21
 
Semi finals (8) - Heren
Veld 1 Stadion Koen Maaijen
14:30
Oisterwijk Oysters
0
14:45
Cas RC
26
 
Ranking 5/6 - Dames
Veld 3 Arend Beltman
14:50
Haagsche RC
42
15:05
Sanctus Virgilius RC
0
 
Ranking 3/4 - Dames
Veld 2 AAC Wissem Letaif
14:50
RC The Dukes
12
15:05
AAC Rugby
33
 
Ranking 1/2 - Dames
Veld 1 Stadion Jens Pardede
14:50
Cas RC
15
15:05
RC The Bassets
27
 
Ranking 13/14 - Heren
Veld 4 Joost Puijpe
15:15
RFC Haarlem
31
15:30
Sanctus Virgilius RC
14
 
Ranking 9/10 - Heren
Veld 3 Stephan Glaser
15:15
URC
14
15:30
R.S.R.C.
17
 
Ranking 5/6 - Heren
Veld 2 AAC Koen Maaijen
15:15
RC The Dukes
29
15:30
EZRC Oemoemenoe
26
 
Ranking 1/2 - Heren
Veld 1 Stadion Liam Wright
15:30
RC 't Gooi
17
15:45
Cas RC
12
Do you have questions, wishes or good ideas?
Contact us using the link below


info@mijntoernooi.info


Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.