PLUS Corbijn Jeugdtoernooi SJO Serooskerke-Veere 2024
 
Group A - JO7
Veld 1A Ruben Marinissen
09:00
SJO Serooskerke-Veere JO7-1
2
09:13
SV Walcheren JO7-2
4
 
Group B - JO7
Veld 1B Jort Loijenga
09:00
VV Nieuwland JO7-1
2
09:13
SV Walcheren JO7-3
0
 
Group A - JO8
Veld 1C Silvan Vreeke
09:00
SV Walcheren JO8-2
4
09:13
SJO Serooskerke-Veere JO8-1
0
 
Group B - JO8
Veld 1D Sebas Heiligers
09:00
GPC JO8-4
3
09:13
De Noormannen JO8-1
0
 
Group A - JO9
Veld 2A Jochem Konings
09:00
Zeelandia Middelburg JO9-8
3
09:13
GPC JO9-2
0
 
Group B - JO9
Veld 2B Luc Kempe
09:00
De Meeuwen JO9-1
3
09:13
Zeelandia Middelburg JO9-2
0
 
Group A - JO10
Veld 2C Quin Boekema
09:00
SJO Serooskerke-Veere JO10-1
1
09:13
Zeelandia Middelburg JO10-3
3
 
Group B - JO10
Veld 2D Bor Kunst
09:00
SVOD’22 JO10-1
5
09:13
Zeelandia Middelburg JO10-5
0
 
Group - MO13
Veld 3 Floris Wouters
09:00
Kapelle MO13-1
0
09:13
Zeelandia Middelburg MO13-3
0
 
Group A - JO7
Veld 1A Ali Japan
09:15
VC Vlissingen JO7-1
3
09:28
SVOD’22 JO7-1
3
 
Group B - JO7
Veld 1B Timo de Vos
09:15
SJO Serooskerke-Veere JO7-2
3
09:28
De Meeuwen JO7-1
2
 
Group A - JO8
Veld 1C Hugo Wouters
09:15
Zeelandia Middelburg JO8-4
2
09:28
De Noormannen JO8-2
2
 
Group B - JO8
Veld 1D Casper Gideonse
09:15
FC de Westhoek JO8-1
0
09:28
SJO Serooskerke-Veere JO8-2
0
 
Group A - JO9
Veld 2A Lasse Verstijnen
09:15
SVOD’22 JO9-2
2
09:28
Zeelandia Middelburg JO9-7
3
 
Group B - JO9
Veld 2B Tom van der Stoep
09:15
SVOD’22 JO9-1
3
09:28
FC Dauwendaele JO9-1
0
 
Group A - JO10
Veld 2C Nico Nedea
09:15
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1
1
09:28
MZC'11 JO10-3
0
 
Group B - JO10
Veld 2D Boaz Deurloo
09:15
Zeelandia Middelburg MO10-1
1
09:28
SJO Serooskerke-Veere JO10-2
0
 
Group - MO13
Veld 3 Menne Kunst
09:15
SJO Serooskerke-Veere MO13-1
1
09:28
GPC MO13-1
0
 
Group A - JO7
Veld 1A Ruben Marinissen
09:30
De Noormannen JO7-1
4
09:43
SJO Serooskerke-Veere JO7-1
3
 
Group B - JO7
Veld 1B Jort Loijenga
09:30
Luctor Heinkenszand JO7-2
1
09:43
VV Nieuwland JO7-1
4
 
Group A - JO8
Veld 1C Silvan Vreeke
09:30
Zeelandia Middelburg JO8-6
2
09:43
SV Walcheren JO8-2
2
 
Group B - JO8
Veld 1D Sebas Heiligers
09:30
Luctor Heinkenszand JO8-2
1
09:43
GPC JO8-4
1
 
Group A - JO9
Veld 2A Jochem Konings
09:30
SJO Serooskerke-Veere JO9-1
4
09:43
Zeelandia Middelburg JO9-8
1
 
Group B - JO9
Veld 2B Luc Kempe
09:30
Luctor Heinkenszand JO9-1
0
09:43
De Meeuwen JO9-1
5
 
Group A - JO10
Veld 2C Quin Boekema
09:30
VV Nieuwland JO10-1
6
09:43
SJO Serooskerke-Veere JO10-1
3
 
Group B - JO10
Veld 2D Bor Kunst
09:30
FC Dauwendaele JO10-2JM
0
09:43
SVOD’22 JO10-1
5
 
Group - MO13
Veld 3 Floris Wouters
09:30
VV Bevelanders MO13-1
1
09:43
Kapelle MO13-1
0
 
Group A - JO7
Veld 1A Ali Japan
09:45
SV Walcheren JO7-2
0
09:58
VC Vlissingen JO7-1
1
 
Group B - JO7
Veld 1B Timo de Vos
09:45
SV Walcheren JO7-3
3
09:58
SJO Serooskerke-Veere JO7-2
1
 
Group A - JO8
Veld 1C Hugo Wouters
09:45
SJO Serooskerke-Veere JO8-1
3
09:58
Zeelandia Middelburg JO8-4
1
 
Group B - JO8
Veld 1D Casper Gideonse
09:45
De Noormannen JO8-1
1
09:58
FC de Westhoek JO8-1
0
 
Group A - JO9
Veld 2A Lasse Verstijnen
09:45
GPC JO9-2
0
09:58
SVOD’22 JO9-2
3
 
Group B - JO9
Veld 2B Tom van der Stoep
09:45
Zeelandia Middelburg JO9-2
1
09:58
SVOD’22 JO9-1
6
 
Group A - JO10
Veld 2C Nico Nedea
09:45
Zeelandia Middelburg JO10-3
2
09:58
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1
3
 
Group B - JO10
Veld 2D Boaz Deurloo
09:45
Zeelandia Middelburg JO10-5
1
09:58
Zeelandia Middelburg MO10-1
4
 
Group - MO13
Veld 3 Menne Kunst
09:45
Zeelandia Middelburg MO13-3
1
09:58
SJO Serooskerke-Veere MO13-1
2
 
Group A - JO7
Veld 1A Ruben Marinissen
10:00
SVOD’22 JO7-1
1
10:13
De Noormannen JO7-1
7
 
Group B - JO7
Veld 1B Jort Loijenga
10:00
De Meeuwen JO7-1
0
10:13
Luctor Heinkenszand JO7-2
5
 
Group A - JO8
Veld 1C Silvan Vreeke
10:00
De Noormannen JO8-2
1
10:13
Zeelandia Middelburg JO8-6
3
 
Group B - JO8
Veld 1D Sebas Heiligers
10:00
SJO Serooskerke-Veere JO8-2
0
10:13
Luctor Heinkenszand JO8-2
5
 
Group A - JO9
Veld 2A Jochem Konings
10:00
Zeelandia Middelburg JO9-7
0
10:13
SJO Serooskerke-Veere JO9-1
1
 
Group B - JO9
Veld 2B Luc Kempe
10:00
FC Dauwendaele JO9-1
5
10:13
Luctor Heinkenszand JO9-1
4
 
Group A - JO10
Veld 2C Quin Boekema
10:00
MZC'11 JO10-3
1
10:13
VV Nieuwland JO10-1
1
 
Group B - JO10
Veld 2D Bor Kunst
10:00
SJO Serooskerke-Veere JO10-2
3
10:13
FC Dauwendaele JO10-2JM
1
 
Group - MO13
Veld 3 Floris Wouters
10:00
GPC MO13-1
1
10:13
VV Bevelanders MO13-1
0
 
Group A - JO7
Veld 1A Ali Japan
10:15
SJO Serooskerke-Veere JO7-1
0
10:28
VC Vlissingen JO7-1
2
 
Group B - JO7
Veld 1B Timo de Vos
10:15
VV Nieuwland JO7-1
10
10:28
SJO Serooskerke-Veere JO7-2
1
 
Group A - JO8
Veld 1C Hugo Wouters
10:15
SV Walcheren JO8-2
2
10:28
Zeelandia Middelburg JO8-4
1
 
Group B - JO8
Veld 1D Casper Gideonse
10:15
GPC JO8-4
2
10:28
FC de Westhoek JO8-1
2
 
Group A - JO9
Veld 2A Lasse Verstijnen
10:15
Zeelandia Middelburg JO9-8
0
10:28
SVOD’22 JO9-2
3
 
Group B - JO9
Veld 2B Tom van der Stoep
10:15
De Meeuwen JO9-1
2
10:28
SVOD’22 JO9-1
3
 
Group A - JO10
Veld 2C Nico Nedea
10:15
SJO Serooskerke-Veere JO10-1
1
10:28
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1
3
 
Group B - JO10
Veld 2D Boaz Deurloo
10:15
SVOD’22 JO10-1
5
10:28
Zeelandia Middelburg MO10-1
0
 
Group - MO13
Veld 3 Menne Kunst
10:15
Kapelle MO13-1
0
10:28
SJO Serooskerke-Veere MO13-1
2
 
Group A - JO7
Veld 1A Ruben Marinissen
10:30
De Noormannen JO7-1
2
10:43
SV Walcheren JO7-2
5
 
Group B - JO7
Veld 1B Jort Loijenga
10:30
Luctor Heinkenszand JO7-2
2
10:43
SV Walcheren JO7-3
1
 
Group A - JO8
Veld 1C Silvan Vreeke
10:30
Zeelandia Middelburg JO8-6
2
10:43
SJO Serooskerke-Veere JO8-1
2
 
Group B - JO8
Veld 1D Sebas Heiligers
10:30
Luctor Heinkenszand JO8-2
1
10:43
De Noormannen JO8-1
3
 
Group A - JO9
Veld 2A Jochem Konings
10:30
SJO Serooskerke-Veere JO9-1
3
10:43
GPC JO9-2
0
 
Group B - JO9
Veld 2B Luc Kempe
10:30
Luctor Heinkenszand JO9-1
2
10:43
Zeelandia Middelburg JO9-2
1
 
Group A - JO10
Veld 2C Quin Boekema
10:30
VV Nieuwland JO10-1
2
10:43
Zeelandia Middelburg JO10-3
0
 
Group B - JO10
Veld 2D Bor Kunst
10:30
FC Dauwendaele JO10-2JM
2
10:43
Zeelandia Middelburg JO10-5
1
 
Group - MO13
Veld 3 Floris Wouters
10:30
VV Bevelanders MO13-1
2
10:43
Zeelandia Middelburg MO13-3
1
 
Group A - JO7
Veld 1A Ali Japan
10:45
SVOD’22 JO7-1
2
10:58
SJO Serooskerke-Veere JO7-1
10
 
Group B - JO7
Veld 1B Timo de Vos
10:45
De Meeuwen JO7-1
0
10:58
VV Nieuwland JO7-1
7
 
Group A - JO8
Veld 1C Hugo Wouters
10:45
De Noormannen JO8-2
0
10:58
SV Walcheren JO8-2
5
 
Group B - JO8
Veld 1D Casper Gideonse
10:45
SJO Serooskerke-Veere JO8-2
1
10:58
GPC JO8-4
2
 
Group A - JO9
Veld 2A Lasse Verstijnen
10:45
Zeelandia Middelburg JO9-7
3
10:58
Zeelandia Middelburg JO9-8
2
 
Group B - JO9
Veld 2B Tom van der Stoep
10:45
FC Dauwendaele JO9-1
1
10:58
De Meeuwen JO9-1
0
 
Group A - JO10
Veld 2C Nico Nedea
10:45
MZC'11 JO10-3
4
10:58
SJO Serooskerke-Veere JO10-1
0
 
Group B - JO10
Veld 2D Boaz Deurloo
10:45
SJO Serooskerke-Veere JO10-2
2
10:58
SVOD’22 JO10-1
1
 
Group - MO13
Veld 3 Menne Kunst
10:45
GPC MO13-1
1
10:58
Kapelle MO13-1
0
 
Group A - JO7
Veld 1A Ruben Marinissen
11:00
VC Vlissingen JO7-1
3
11:13
De Noormannen JO7-1
0
 
Group B - JO7
Veld 1B Jort Loijenga
11:00
SJO Serooskerke-Veere JO7-2
0
11:13
Luctor Heinkenszand JO7-2
7
 
Group A - JO8
Veld 1C Silvan Vreeke
11:00
Zeelandia Middelburg JO8-4
2
11:13
Zeelandia Middelburg JO8-6
0
 
Group B - JO8
Veld 1D Sebas Heiligers
11:00
FC de Westhoek JO8-1
1
11:13
Luctor Heinkenszand JO8-2
0
 
Group A - JO9
Veld 2A Jochem Konings
11:00
SVOD’22 JO9-2
3
11:13
SJO Serooskerke-Veere JO9-1
0
 
Group B - JO9
Veld 2B Luc Kempe
11:00
SVOD’22 JO9-1
1
11:13
Luctor Heinkenszand JO9-1
1
 
Group A - JO10
Veld 2C Quin Boekema
11:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO10-1
3
11:13
VV Nieuwland JO10-1
1
 
Group B - JO10
Veld 2D Bor Kunst
11:00
Zeelandia Middelburg MO10-1
4
11:13
FC Dauwendaele JO10-2JM
1
 
Group - MO13
Veld 3 Floris Wouters
11:00
SJO Serooskerke-Veere MO13-1
3
11:13
VV Bevelanders MO13-1
1
 
Group A - JO7
Veld 1A Ali Japan
11:15
SV Walcheren JO7-2
14
11:28
SVOD’22 JO7-1
2
 
Group B - JO7
Veld 1B Timo de Vos
11:15
SV Walcheren JO7-3
4
11:28
De Meeuwen JO7-1
1
 
Group A - JO8
Veld 1C Hugo Wouters
11:15
SJO Serooskerke-Veere JO8-1
4
11:28
De Noormannen JO8-2
1
 
Group B - JO8
Veld 1D Casper Gideonse
11:15
De Noormannen JO8-1
4
11:28
SJO Serooskerke-Veere JO8-2
0
 
Group A - JO9
Veld 2A Lasse Verstijnen
11:15
GPC JO9-2
0
11:28
Zeelandia Middelburg JO9-7
3
 
Group B - JO9
Veld 2B Tom van der Stoep
11:15
Zeelandia Middelburg JO9-2
1
11:28
FC Dauwendaele JO9-1
2
 
Group A - JO10
Veld 2C Nico Nedea
11:15
Zeelandia Middelburg JO10-3
0
11:28
MZC'11 JO10-3
2
 
Group B - JO10
Veld 2D Boaz Deurloo
11:15
Zeelandia Middelburg JO10-5
0
11:28
SJO Serooskerke-Veere JO10-2
9
 
Group - MO13
Veld 3 Menne Kunst
11:15
Zeelandia Middelburg MO13-3
0
11:28
GPC MO13-1
3
Prijsuitreiking JO7, JO8, JO9, JO10 en MO13

11:45 - 12:00 
Prijsuitreiking JO7, JO8, JO9, JO10 en MO13
Prijsuitreiking JO7, JO8, JO9, JO10 en MO13
11:45 - 12:00
Prijsuitreiking JO7, JO8, JO9, JO10 en MO13
 
Group - JO11
Veld 4 Ricky Besuijen
13:00
De Meeuwen JO11-1
2
13:16
Zeelandia Middelburg JO11-2
0
 
Group - JO12
Veld 3 Conno Francke
13:00
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-1
1
13:16
SJO Serooskerke-Veere JO12-1
1
 
Group - JO13
Veld 1A Ronnie Louwerse
13:00
SJO BDC JO13-1
0
13:16
De Meeuwen JO13-1
3
 
Group - JO15
Veld 2A Niek Mast
13:00
De Meeuwen JO14-1
2
13:16
vv Kloetinge JO15-3
0
 
Group - JO11
Veld 4 Martijn Cleeren
13:18
SVOD’22 JO11-2
1
13:34
SJO Serooskerke-Veere JO11-1
4
 
Group - JO12
Veld 3 Arnold Schuite
13:18
Baronie JO12-4
1
13:34
SSV '65 JO12-2
1
 
Group - JO13
Veld 1A Ruben Hollemans
13:18
SVOD’22 JO13-1
1
13:34
VV Nieuwland JO13-1
0
 
Group - JO15
Veld 2A Rick Nieuwenhuis
13:18
SJO Serooskerke-Veere JO15-1
0
13:34
Zeelandia Middelburg JO15-3
1
 
Group - JO11
Veld 4 Ricky Besuijen
13:36
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1
2
13:52
De Meeuwen JO11-1
1
 
Group - JO12
Veld 3 Conno Francke
13:36
DWO’15 JO12-1
2
13:52
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-1
0
 
Group - JO13
Veld 1A Ronnie Louwerse
13:36
SJO Serooskerke-Veere JO13-1
1
13:52
SJO BDC JO13-1
0
 
Group - JO15
Veld 2A Niek Mast
13:36
VV Nieuwland JO15-1
1
13:52
De Meeuwen JO14-1
1
 
Group - JO11
Veld 4 Martijn Cleeren
13:54
Zeelandia Middelburg JO11-2
5
14:10
SVOD’22 JO11-2
0
 
Group - JO12
Veld 3 Arnold Schuite
13:54
SJO Serooskerke-Veere JO12-1
2
14:10
Baronie JO12-4
1
 
Group - JO13
Veld 1A Ruben Hollemans
13:54
De Meeuwen JO13-1
0
14:10
SVOD’22 JO13-1
2
 
Group - JO15
Veld 2A Rick Nieuwenhuis
13:54
vv Kloetinge JO15-3
3
14:10
SJO Serooskerke-Veere JO15-1
0
 
Group - JO11
Veld 4 Ricky Besuijen
14:12
SJO Serooskerke-Veere JO11-1
0
14:28
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1
3
 
Group - JO12
Veld 3 Conno Francke
14:12
SSV '65 JO12-2
0
14:28
DWO’15 JO12-1
1
 
Group - JO13
Veld 1A Ronnie Louwerse
14:12
VV Nieuwland JO13-1
2
14:28
SJO Serooskerke-Veere JO13-1
1
 
Group - JO15
Veld 2A Niek Mast
14:12
Zeelandia Middelburg JO15-3
0
14:28
VV Nieuwland JO15-1
1
 
Group - JO11
Veld 4 Martijn Cleeren
14:30
De Meeuwen JO11-1
4
14:46
SVOD’22 JO11-2
0
 
Group - JO12
Veld 3 Arnold Schuite
14:30
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-1
0
14:46
Baronie JO12-4
1
 
Group - JO13
Veld 1A Ruben Hollemans
14:30
SJO BDC JO13-1
0
14:46
SVOD’22 JO13-1
2
 
Group - JO15
Veld 2A Rick Nieuwenhuis
14:30
De Meeuwen JO14-1
3
14:46
SJO Serooskerke-Veere JO15-1
3
 
Group - JO11
Veld 4 Ricky Besuijen
14:48
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1
1
15:04
Zeelandia Middelburg JO11-2
2
 
Group - JO12
Veld 3 Conno Francke
14:48
DWO’15 JO12-1
1
15:04
SJO Serooskerke-Veere JO12-1
1
 
Group - JO13
Veld 1A Ronnie Louwerse
14:48
SJO Serooskerke-Veere JO13-1
3
15:04
De Meeuwen JO13-1
0
 
Group - JO15
Veld 2A Niek Mast
14:48
VV Nieuwland JO15-1
1
15:04
vv Kloetinge JO15-3
2
 
Group - JO11
Veld 4 Martijn Cleeren
15:06
SJO Serooskerke-Veere JO11-1
0
15:22
De Meeuwen JO11-1
5
 
Group - JO12
Veld 3 Arnold Schuite
15:06
SSV '65 JO12-2
1
15:22
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO12-1
2
 
Group - JO13
Veld 1A Ruben Hollemans
15:06
VV Nieuwland JO13-1
0
15:22
SJO BDC JO13-1
0
 
Group - JO15
Veld 2A Rick Nieuwenhuis
15:06
Zeelandia Middelburg JO15-3
3
15:22
De Meeuwen JO14-1
0
 
Group - JO11
Veld 4 Ricky Besuijen
15:24
SVOD’22 JO11-2
0
15:40
SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1
4
 
Group - JO12
Veld 3 Conno Francke
15:24
Baronie JO12-4
1
15:40
DWO’15 JO12-1
3
 
Group - JO13
Veld 1A Ronnie Louwerse
15:24
SVOD’22 JO13-1
0
15:40
SJO Serooskerke-Veere JO13-1
2
 
Group - JO15
Veld 2A Niek Mast
15:24
SJO Serooskerke-Veere JO15-1
0
15:40
VV Nieuwland JO15-1
4
 
Group - JO11
Veld 4 Martijn Cleeren
15:42
Zeelandia Middelburg JO11-2