Emausspektakel Dijkhoek 2024
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Arie Brunsveld
12:00
Heren 5
0
FC Jägerbomb
1
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Martijn Mengerink
12:00
De Abbies
0
De Biereco's
2
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Michiel Koopman
12:00
DAF '90
0
FC Handicap
0
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Erik Krabbenborg
12:25
FC Radical
1
De Moordvrouwen
0
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Jeroen Bolster
12:25
Team Blauw
1
The A-Team
0
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Roel Paas
12:25
Hot Shots
1
FC Cassanova
6
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Martijn Mengerink
12:50
Yellow Submarines
0
Los Combatientes
1
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Michiel Koopman
12:50
NAC
0
Hubhollandhub
0
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Arie Brunsveld
12:50
Aad en de rest
11
Deo Dames
0
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Patrick Bleumink
13:15
Gouden Jengels
0
FC Jägertrein
1
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Roel Paas
13:15
FC Kealtje
12
De Grasmaaiers
0
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Erik Krabbenborg
13:15
Hot Shots
4
Deo Dames
1
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Michiel Koopman
13:40
Heren 5
0
Yellow Submarines
1
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Arie Brunsveld
13:40
De Abbies
0
NAC
3
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Martijn Mengerink
13:40
FC Cassanova
2
FC Handicap
0
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Roel Paas
14:05
FC Jägertrein
1
Los Combatientes
1
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Erik Krabbenborg
14:05
De Grasmaaiers
0
Hubhollandhub
2
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Mark Tackenkamp
14:05
DAF '90
0
Keet Kievit
1
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Arie Brunsveld
14:30
FC Jägerbomb
4
De Moordvrouwen
0
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Martijn Mengerink
14:30
De Biereco's
1
The A-Team
1
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Michiel Koopman
14:30
Deo Dames
0
FC Cassanova
9
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Erik Krabbenborg
14:55
FC Radical
3
Gouden Jengels
1
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Martijn Mengerink
14:55
Team Blauw
0
FC Kealtje
1
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Roel Paas
14:55
Aad en de rest
1
DAF '90
0
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Martijn Mengerink
15:20
De Moordvrouwen
0
FC Jägertrein
2
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Michiel Koopman
15:20
The A-Team
1
De Grasmaaiers
0
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Arie Brunsveld
15:20
Keet Kievit
2
Hot Shots
0
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Mark Tackenkamp
15:45
Los Combatientes
4
Gouden Jengels
0
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Roel Paas
15:45
Hubhollandhub
0
FC Kealtje
1
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Erik Krabbenborg
15:45
Deo Dames
1
DAF '90
5
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Michiel Koopman
16:10
FC Radical
1
Heren 5
0
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Arie Brunsveld
16:10
Team Blauw
1
De Abbies
3
18-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Martijn Mengerink
16:10
Keet Kievit
1
Aad en de rest
4
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Roel Paas
16:35
Yellow Submarines
1
FC Jägerbomb
1
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Erik Krabbenborg
16:35
NAC
2
De Biereco's
0
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Michiel Koopman
17:00
Gouden Jengels
1
De Moordvrouwen
0
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Martijn Mengerink
17:00
FC Kealtje
1
The A-Team
1
18-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Arie Brunsveld
17:25
Yellow Submarines
1
FC Radical
2
18-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Roel Paas
17:25
NAC
1
Team Blauw
0
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Henk Geerligs
11:00
FC Jägertrein
0
FC Jägerbomb
0
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Sprukkelhorst
11:00
De Grasmaaiers
0
De Biereco's
4
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Jeroen Bolster
11:25
Heren 5
0
Los Combatientes
5
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Jeffrey Meijer
11:25
De Abbies
0
Hubhollandhub
0
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Michiel Koopman
11:25
Hot Shots
0
Aad en de rest
2
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Henk Sprukkelhorst
11:50
Yellow Submarines
2
FC Jägertrein
3
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Michiel Koopman
11:50
NAC
4
De Grasmaaiers
0
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Henk Geerligs
11:50
FC Handicap
4
Deo Dames
0
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Jeffrey Meijer
12:15
FC Jägerbomb
0
Gouden Jengels
1
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Leon Nieuwenhuis
12:15
De Biereco's
0
FC Kealtje
0
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Mark Tackenkamp
12:15
FC Cassanova
3
Keet Kievit
2
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Michiel Koopman
12:40
Los Combatientes
0
FC Radical
0
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Geerligs
12:40
Hubhollandhub
2
Team Blauw
0
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Henk Sprukkelhorst
12:40
FC Handicap
0
Aad en de rest
1
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Jeroen Bolster
13:05
De Moordvrouwen
0
Heren 5
1
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Tragter
13:05
The A-Team
1
De Abbies
0
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Jeffrey Meijer
13:05
Deo Dames
4
Keet Kievit
2
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Henk Geerligs
13:30
FC Jägerbomb
0
FC Radical
2
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Sprukkelhorst
13:30
De Biereco's
4
Team Blauw
1
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Michiel Koopman
13:30
FC Cassanova
5
DAF '90
0
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Henk Tragter
13:55
FC Jägertrein
1
Heren 5
0
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Jeffrey Meijer
13:55
De Grasmaaiers
0
De Abbies
5
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Jeroen Bolster
13:55
Keet Kievit
0
FC Handicap
5
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Henk Sprukkelhorst
14:20
Gouden Jengels
0
Yellow Submarines
1
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Michiel Koopman
14:20
FC Kealtje
1
NAC
0
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Henk Geerligs
14:20
DAF '90
3
Hot Shots
0
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Jeffrey Meijer
14:45
Los Combatientes
2
De Moordvrouwen
0
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Jeroen Bolster
14:45
Hubhollandhub
1
The A-Team
2
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Henk Tragter
14:45
Aad en de rest
0
FC Cassanova
3
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Michiel Koopman
15:10
Heren 5
0
Gouden Jengels
2
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Geerligs
15:10
De Abbies
0
FC Kealtje
0
19-05
Group - Kelderklasse
Veld 3 Henk Sprukkelhorst
15:10
FC Handicap
2
Hot Shots
0
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Jeroen Bolster
15:35
Los Combatientes
3
FC Jägerbomb
0
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Tragter
15:35
Hubhollandhub
0
De Biereco's
2
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Jeffrey Meijer
16:00
De Moordvrouwen
1
Yellow Submarines
1
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Geerligs
16:00
The A-Team
0
NAC
0
19-05
Group - Prestatieklasse
Veld 1 Henk Sprukkelhorst
16:25
FC Jägertrein
0
FC Radical
2
19-05
Group - Top of Flop klasse
Veld 2 Henk Tragter
16:25
De Grasmaaiers
1
Team Blauw
7
 

Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.