Beachsoccer Rooi 2024 - Dames en heren - 19/20 mei 2024
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
10:00
Skaddies on the beach
1
10:12
Barman 8 bier alsjeblieft!
1
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 2
10:00
Zij staan ze goed te raken
5
10:12
Kechies x kvrooi3
0
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 3
10:00
Golden Girls
4
10:12
de bekwame prutsers
0
19-05
Group D - Dames zondag
Veld 4
10:00
FC Blue Birds
2
10:12
FC icepack
0
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
10:14
Mind The Gap
3
10:26
FC Befake 2.0
2
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 2
10:14
Laat ze maar schieten
2
10:26
De Kneuzen
1
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 3
10:14
De Parels van de Neul
3
10:26
Beachmasters
0
19-05
Group D - Dames zondag
Veld 4
10:14
De hoerige haasjes
0
10:26
Dreamteam
7
19-05
Group D - Heren
Veld 4
10:28
Vergane Glorie
5
10:40
Lang, Dik en Incapabel
1
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
10:28
FC 3e Helft
1
10:40
Skaddies on the beach
0
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 2
10:28
FC Niet geschoten is altijd mis
0
10:40
Zij staan ze goed te raken
5
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 3
10:28
Alle balle mis
0
10:40
Golden Girls
2
19-05
Group A - Heren
Veld 1
10:42
Go Ahead Seagulls
5
10:54
Klein, slank en capabel
0
19-05
Group B - Heren
Veld 2
10:42
The All Stars
0
10:54
Stichting de Zonnebloem
1
19-05
Group C - Heren
Veld 3
10:42
D'n Dieje
1
10:54
FC Bouncebeesten
1
19-05
Group D - Heren
Veld 4
10:42
Achjohlagaan_
1
10:54
Je wordt petanquet
0
19-05
Group A - Heren
Veld 1
10:56
R10 On Fire
3
11:08
FC Kwijlbakkes
4
19-05
Group B - Heren
Veld 2
10:56
FC Bal op het zand
4
11:08
Volvo kopen?
1
19-05
Group C - Heren
Veld 3
10:56
Keiebijters int zand
1
11:08
De Pietertjes
2
19-05
Group D - Heren
Veld 4
10:56
Jong, hitsig en ongedopt
0
11:08
De Tobbelaars
1
19-05
Group H - Heren
Veld 4
11:10
Beunhazen
0
11:22
Joepscoop
10
19-05
Group A - Heren
Veld 1
11:10
Youssefs uitzendbureau
1
11:22
Diel en friends
2
19-05
Group B - Heren
Veld 2
11:10
Wa wilde wete
1
11:22
Sint-Nijnsel
1
19-05
Group C - Heren
Veld 3
11:10
De Bellyboys
1
11:22
Baywatch
1
19-05
Group E - Heren
Veld 1
11:24
PC Annabel
7
11:36
Groepje Chaos
0
19-05
Group F - Heren
Veld 2
11:24
FC Kneuterig
2
11:36
Bolle Snollekes
3
19-05
Group H - Heren
Veld 4
11:24
Harco’s z’n bras Eieren
2
11:36
Veni Vidi Beachi
2
19-05
Group G - Heren
Veld 3
11:24
De Beachbuffels
6
11:36
FC Daan
1
19-05
Group E - Heren
Veld 1
11:38
Takkie Zandem
1
11:50
mark en zijn nichten
1
19-05
Group F - Heren
Veld 2
11:38
Oitown United
1
11:50
De Krentjes
1
19-05
Group G - Heren
Veld 3
11:38
Zand United
0
11:50
Kreuge FM
1
19-05
Group H - Heren
Veld 4
11:38
Strandtunnel
4
11:50
PC Belle
1
19-05
Group J - Heren
Veld 4
11:52
Don juan’s
2
12:04
Moerinjo & Marcies
2
19-05
Group G - Heren
Veld 3
11:52
Kwekerij Novita
5
12:04
Zandhappers
0
19-05
Group E - Heren
Veld 1
11:52
FC Bal op 't dak
1
12:04
M'n Chesthair Zitnie
4
19-05
Group F - Heren
Veld 2
11:52
Je Moeder
6
12:04
Ramronie
2
19-05
Group I - Heren
Veld 2
12:06
Paradijsvogels
2
12:18
BS Telstar
0
19-05
Group I - Heren
Veld 1
12:06
Tottenham Hutspot
3
12:18
Rooise Draken
1
19-05
Group J - Heren
Veld 3
12:06
Master beren
1
12:18
T. Voets Tegelwerken
4
19-05
Group J - Heren
Veld 4
12:06
De Bulldozers
8
12:18
Zonnepoezen
1
19-05
Group I - Heren
Veld 1
12:20
The Wild Dogs
3
12:32
Abeasten
2
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 3
12:20
Barman 8 bier alsjeblieft!
0
12:32
Mind The Gap
2
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 4
12:20
Kechies x kvrooi3
0
12:32
Laat ze maar schieten
3
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 2
12:20
Golden Girls
2
12:32
De Parels van de Neul
0
19-05
Group D - Dames zondag
Veld 1
12:34
De hoerige haasjes
2
12:46
FC Blue Birds
4
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 2
12:34
de bekwame prutsers
1
12:46
De Parels van de Neul
4
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 3
12:34
FC Befake 2.0
1
12:46
FC 3e Helft
1
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 4
12:34
De Kneuzen
1
12:46
FC Niet geschoten is altijd mis
3
19-05
Group D - Dames zondag
Veld 1
12:48
Dreamteam
5
13:00
FC icepack
1
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 2
12:48
Beachmasters
1
13:00
Alle balle mis
1
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 3
12:48
Skaddies on the beach
0
13:00
Mind The Gap
2
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 4
12:48
Zij staan ze goed te raken
4
13:00
Laat ze maar schieten
0
19-05
Group A - Heren
Veld 1
13:02
Go Ahead Seagulls
1
13:14
Diel en friends
1
19-05
Group B - Heren
Veld 2
13:02
The All Stars
2
13:14
Sint-Nijnsel
3
19-05
Group C - Heren
Veld 3
13:02
D'n Dieje
5
13:14
Baywatch
0
19-05
Group D - Heren
Veld 4
13:02
Lang, Dik en Incapabel
3
13:14
Achjohlagaan_
2
19-05
Group D - Heren
Veld 4
13:16
Vergane Glorie
1
13:28
De Tobbelaars
0
19-05
Group A - Heren
Veld 1
13:16
Klein, slank en capabel
1
13:28
R10 On Fire
2
19-05
Group B - Heren
Veld 2
13:16
Stichting de Zonnebloem
0
13:28
FC Bal op het zand
1
19-05
Group C - Heren
Veld 3
13:16
FC Bouncebeesten
1
13:28
Keiebijters int zand
2
19-05
Group A - Heren
Veld 1
13:30
FC Kwijlbakkes
3
13:42
Youssefs uitzendbureau
1
19-05
Group B - Heren
Veld 2
13:30
Volvo kopen?
0
13:42
Wa wilde wete
2
19-05
Group C - Heren
Veld 3
13:30
De Pietertjes
2
13:42
De Bellyboys
0
19-05
Group D - Heren
Veld 4
13:30
Je wordt petanquet
3
13:42
Jong, hitsig en ongedopt
3
19-05
Group E - Heren
Veld 1
13:44
Takkie Zandem
0
13:56
M'n Chesthair Zitnie
5
19-05
Group F - Heren
Veld 2
13:44
Oitown United
6
13:56
Ramronie
0
19-05
Group G - Heren
Veld 3
13:44
Zand United
2
13:56
FC Daan
3
19-05
Group H - Heren
Veld 4
13:44
Beunhazen
2
13:56
PC Belle
0
19-05
Group E - Heren
Veld 1
13:58
Groepje Chaos
3
14:10
FC Bal op 't dak
1
19-05
Group F - Heren
Veld 2
13:58
Bolle Snollekes
3
14:10
Je Moeder
1
19-05
Group G - Heren
Veld 3
13:58
Zandhappers
1
14:10
De Beachbuffels
4
19-05
Group H - Heren
Veld 4
13:58
Joepscoop
2
14:10
Harco’s z’n bras Eieren
2
19-05
Group H - Heren
Veld 4
14:12
Veni Vidi Beachi
2
14:24
Strandtunnel
1
19-05
Group E - Heren
Veld 1
14:12
mark en zijn nichten
1
14:24
PC Annabel
3
19-05
Group F - Heren
Veld 2
14:12
De Krentjes
0
14:24
FC Kneuterig
0
19-05
Group G - Heren
Veld 3
14:12
Kreuge FM
1
14:24
Kwekerij Novita
1
19-05
Group I - Heren
Veld 2
14:26
Paradijsvogels
1
14:38
Abeasten
2
19-05
Group J - Heren
Veld 3
14:26
Don juan’s
5
14:38
Zonnepoezen
0
19-05
Group I - Heren
Veld 1
14:26
BS Telstar
3
14:38
Tottenham Hutspot
2
19-05
Group J - Heren
Veld 4
14:26
Moerinjo & Marcies
4
14:38
Master beren
1
19-05
Group I - Heren
Veld 1
14:40
Rooise Draken
0
14:52
The Wild Dogs
2
19-05
Group J - Heren
Veld 2
14:40
T. Voets Tegelwerken
2
14:52
De Bulldozers
3
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 3
14:40
FC 3e Helft
0
14:52
Barman 8 bier alsjeblieft!
1
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 4
14:40
FC Niet geschoten is altijd mis
2
14:52
Kechies x kvrooi3
0
19-05
Group D - Dames zondag
Veld 2
14:54
FC icepack
0
15:06
De hoerige haasjes
2
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 1
14:54
Alle balle mis
0
15:06
de bekwame prutsers
2
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 3
14:54
FC Befake 2.0
2
15:06
Skaddies on the beach
1
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 4
14:54
De Kneuzen
1
15:06
Zij staan ze goed te raken
3
19-05
Group D - Dames zondag
Veld 2
15:08
FC Blue Birds
0
15:20
Dreamteam
4
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 1
15:08
Beachmasters
0
15:20
Golden Girls
3
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 3
15:08
Mind The Gap
3
15:20
FC 3e Helft
3
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 4
15:08
Laat ze maar schieten
2
15:20
FC Niet geschoten is altijd mis
1
19-05
Group A - Heren
Veld 2
15:22
Youssefs uitzendbureau
0
15:34
Go Ahead Seagulls
2
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 1
15:22
De Parels van de Neul
4
15:34
Alle balle mis
0
19-05
Group A - Dames zondag
Veld 3
15:22
Barman 8 bier alsjeblieft!
2
15:34
FC Befake 2.0
1
19-05
Group B - Dames zondag
Veld 4
15:22
Kechies x kvrooi3
1
15:34
De Kneuzen
2
19-05
Group B - Heren
Veld 3
15:36
Wa wilde wete
5
15:48
The All Stars
2
19-05
Group C - Heren
Veld 4
15:36
De Bellyboys
0
15:48
D'n Dieje
2
19-05
Group A - Heren
Veld 2
15:36
Diel en friends
2
15:48
R10 On Fire
1
19-05
Group C - Dames zondag
Veld 1
15:36
de bekwame prutsers
0
15:48
Beachmasters
1
19-05
Group D - Heren
Veld 1
15:50
Jong, hitsig en ongedopt
0
16:02
Vergane Glorie
5
19-05
Group B - Heren
Veld 3
15:50
Sint-Nijnsel
1
16:02
FC Bal op het zand
3
19-05
Group C - Heren
Veld 4
15:50
Baywatch
1
16:02
Keiebijters int zand
3
19-05
Group A - Heren
Veld 2
15:50
Klein, slank en capabel
0
16:02
FC Kwijlbakkes
3
19-05
Group E - Heren
Veld 2
16:04
FC Bal op 't dak
0
16:16
Takkie Zandem
4
19-05
Group D - Heren
Veld 1
16:04
De Tobbelaars
1
16:16
Achjohlagaan_
0
19-05
Group B - Heren
Veld 3
16:04
Stichting de Zonnebloem
3
16:16
Volvo kopen?
0
19-05
Group C - Heren
Veld 4
16:04
FC Bouncebeesten
4
16:16
De Pietertjes
2
19-05
Group F - Heren
Veld 3
16:18
Je Moeder
3
16:30
Oitown United
0
19-05
Group G - Heren
Veld 4
16:18
De Beachbuffels
3
16:30
Zand United
1
19-05
Group E - Heren
Veld 2
16:18
M'n Chesthair Zitnie
3
16:30
PC Annabel
3
19-05
Group D - Heren
Veld 1
16:18
Lang, Dik en Incapabel
3
16:30
Je wordt petanquet
0
19-05
Quarter finals (1) - Dames zondag
Veld 1
16:32
Mind The Gap
1
16:44
De Parels van de Neul
6
19-05
Quarter finals (2) - Dames zondag
Veld 2
16:32
Zij staan ze goed te raken
1
16:44
FC Blue Birds
0
19-05
Quarter finals (3) - Dames zondag
Veld 3
16:32
Golden Girls
3
16:44
Barman 8 bier alsjeblieft!
0
19-05
Quarter finals (4) - Dames zondag
Veld 4
16:32
Dreamteam
3
16:44
Laat ze maar schieten
2
19-05
Group H - Heren
Veld 1
16:46
Strandtunnel
6
16:58
Beunhazen
2
19-05
Group F - Heren
Veld 3
16:46
Ramronie
0
16:58
FC Kneuterig
2
19-05
Group G - Heren
Veld 4
16:46
FC Daan
1
16:58
Kwekerij Novita
2
19-05
Group E - Heren
Veld 2
16:46
mark en zijn nichten
1
16:58
Groepje Chaos
0
19-05
Group I - Heren
Veld 2
17:00
Abeasten
0
17:12
Tottenham Hutspot
1
19-05
Group F - Heren
Veld 3
17:00
De Krentjes
3
17:12
Bolle Snollekes
0
19-05
Group G - Heren
Veld 4
17:00
Kreuge FM
3
17:12
Zandhappers
2
19-05
Group H - Heren
Veld 1
17:00
Joepscoop
4
17:12
Veni Vidi Beachi
0
19-05
Group J - Heren
Veld 3
17:14
De Bulldozers
3
17:26
Don juan’s
1
19-05
Group J - Heren
Veld 4
17:14
Moerinjo & Marcies
1
17:26
T. Voets Tegelwerken
1
19-05
Semi-finals (1) - Dames zondag
Veld 1
17:14
De Parels van de Neul
1
17:26
Zij staan ze goed te raken
0
19-05
Semi-finals (2) - Dames zondag
Veld 2
17:14
Golden Girls
0
17:26
Dreamteam
3
19-05
Group I - Heren
Veld 2
17:28
The Wild Dogs
2
17:40
Paradijsvogels
1
19-05
Group H - Heren
Veld 1
17:28
PC Belle
0
17:40
Harco’s z’n bras Eieren
3
19-05
Group J - Heren
Veld 4
17:28
Zonnepoezen
1
17:40
Master beren
2
19-05
Group I - Heren
Veld 3
17:28
BS Telstar
3
17:40
Rooise Draken
1
19-05
Finals - Dames zondag
Veld 1
17:42
De Parels van de Neul
0
17:54
Dreamteam
2
20-05
Group A - Dames maandag
Veld 1
10:30
FC Goalen Maken
1
10:42
Dreamteam
3
20-05
Group B - Dames maandag
Veld 4
10:30
Beachmasters
5
10:42
Mind The Gap
0
20-05
Group A - Dames maandag
Veld 2
10:30
Camping lompe koeien
2
10:42
KVRooi3
1
20-05
Group B - Dames maandag
Veld 3
10:30
Echte meisjes in het zand
0
10:42
De Strandstrijders
0
20-05
Group C - Heren
Veld 3
10:44
FC Bouncebeesten
4
10:56
De Bellyboys
0
20-05
Group A - Heren
Veld 1
10:44
Diel en friends
0
10:56
FC Kwijlbakkes
2
20-05
Group B - Heren
Veld 2
10:44
Sint-Nijnsel
1
10:56
Volvo kopen?
2
20-05
Group D - Heren
Veld 4
10:44
De Tobbelaars
5
10:56
Je wordt petanquet
0
20-05
Group C - Heren
Veld 3
10:58
D'n Dieje
0