Beachrugby 2023 Finales Zondag
 
Group A - Heren Plate
Veld 2
10:00
RFC Rams
18
10:15
Playground Pirates
0
 
Group B - Heren Plate
Veld 4
10:00
Rugbyclub Aachen
0
10:15
RC Dwingeloo
30
 
Group A - Heren Plate
Veld 3
10:00
CRFS Legends / Breda Bandits
30
10:15
Warmerdam en Co
10
 
Group B - Heren Plate
Veld 5
10:00
ERC '69 1
8
10:15
RC Feanster
13
 
Group A - Heren Shield
Veld 17
10:00
Crusaders Cloppenburg
30
10:15
DSL 2
0
 
Group B - Heren Shield
Veld 15
10:00
RC The Big Bulls
20
10:15
DRC Phoenix
8
 
Group A - Heren Shield
Veld 16
10:00
RC Waterland 2
24
10:15
Thor 1
5
 
Group B - Heren Shield
Veld 14
10:00
RC Groningen 2
22
10:15
De Duuvels
13
 
Group A - Heren Ribbon
Veld 18
10:00
Niet aanwezig
0
10:15
NRC The Wasps
30
 
Group A - Heren Ribbon
Veld 19
10:00
LSRG H1
24
10:15
RFC Dortmund
30
 
Group A - Dames Plate
Veld 12
10:00
Lady Wasps 2
19
10:15
HookXV Ladies
5
 
Group B - Dames Plate
Veld 11
10:00
Rotterdames
30
10:15
E.S.R.C. The Elephants
0
 
Group A - Dames Plate
Veld 13
10:00
CRFS Vrouwen 1
10
10:15
Vets Dames
17
 
Group B - Dames Plate
Veld 10
10:00
The Sneeks
0
10:15
ABRS
20
 
Group A - Dames Bowl
Veld 6
10:00
Cheetahs
19
10:15
RUSty Pirates
5
 
Group B - Dames Bowl
Veld 7
10:00
The Busty Bees
11
10:15
Pickwick Ladies
15
 
Group C - Dames Bowl
Veld 8
10:00
The Black Panthers Meppel
20
10:15
Obelix Dames
12
 
Group D - Dames Bowl
Veld 9
10:00
URC
15
10:15
Mermaid Mama's
4
 
Group A - Veteranen
Veld 1 (Centraal)
10:00
RandKepp 2
45
10:15
Te Werve Legends
5
 
Group A - Heren Bowl
Veld 6
10:15
ABRS
23
10:30
RC The Big Stones
9
 
Group B - Heren Bowl
Veld 8
10:15
Thor 3
30
10:30
Dragons Franske Editie
0
 
Group C - Heren Plate
Veld 2
10:15
DSL 1
30
10:30
Nineties Players
0
 
Group D - Heren Plate
Veld 4
10:15
Wageningen Vikings 1
5
10:30
X-Squad
19
 
Group A - Heren Bowl
Veld 7
10:15
Wageningen Vikings 2
30
10:30
Tarantula
0
 
Group B - Heren Bowl
Veld 9
10:15
De Sassenpoortiers
30
10:30
PC Praecum
0
 
Group C - Heren Plate
Veld 3
10:15
WRC Te Werve
23
10:30
Cas RC Pheasants
8
 
Group D - Heren Plate
Veld 5
10:15
Pickwick Gents
0
10:30
Hornets
30
 
Group C - Heren Shield
Veld 16
10:15
RC Sneek
13
10:30
DIOK Duvels
9
 
Group D - Heren Shield
Veld 15
10:15
Disco Disco
29
10:30
RC Groningen 3
10
 
Group C - Heren Shield
Veld 17
10:15
Op veld 14
19
10:30
Vets Heren
20
 
Group D - Heren Shield
Veld 14
10:15
Obelix heren
5
10:30
Rugbyclub Greate Pier
21
 
Group B - Heren Ribbon
Veld 18
10:15
De Wrotters
20
10:30
CRFS 1
15
 
Group B - Heren Ribbon
Veld 19
10:15
No Women no Try 1
10
10:30
Rugbyclub Nieuwegein
20
 
Group C - Dames Plate
Veld 12
10:15
Lady Wasps 1
24
10:30
Foeste Flamingo's
4
 
Group D - Dames Plate
Veld 11
10:15
RFC Dortmund
4
10:30
Ovalie
14
 
Group C - Dames Plate
Veld 13
10:15
De Koekeroes
9
10:30
RC Groningen
4
 
Group D - Dames Plate
Veld 10
10:15
Rugbeez
13
10:30
Groot Mokum
10
 
Group A - Veteranen
Veld 1 (Centraal)
10:15
The Crossroads Crusaders
35
10:30
Oude Meesters RC Betuwe
10
 
Group A - Heren Cup
Veld 2
10:30
BOXX
30
10:45
St. Georges Crusaders
0
 
Group B - Heren Cup
Veld 4
10:30
BRC RandUba 2
24
10:45
Antwerp Wanckers
4
 
Group A - Heren Cup
Veld 3
10:30
RC Waterland 1
9
10:45
RC Groningen 1
7
 
Group B - Heren Cup
Veld 5
10:30
Thor 2
4
10:45
Zandpieren
15
 
Group C - Heren Bowl
Veld 6
10:30
RC Pitbulls
25
10:45
DragQuins
5
 
Group D - Heren Bowl
Veld 8
10:30
Ulm's Beachbody 2030
15
10:45
Hollum op de pens
5
 
Group C - Heren Bowl
Veld 7
10:30
De Peperbus Broeders
22
10:45
RC Betuwe
13
 
Group D - Heren Bowl
Veld 9
10:30
RCWF
17
10:45
Alkmaar/Rush
23
 
Group A - Dames Cup
Veld 13
10:30
Thor Ladies
8
10:45
Mokumse Mottenballen
38
 
Group B - Dames Cup
Veld 11
10:30
B80's & AMI90's
15
10:45
Dragons Darlings
0
 
Group A - Dames Cup
Veld 12
10:30
Blue Waves/Bassets 2
20
10:45
LSRG 1
8
 
Group B - Dames Cup
Veld 10
10:30
Dames Leuven 1
18
10:45
Cas Ladies Zwart
14
 
Group B - Veteranen
Veld 15
10:30
The Old Reds
10
10:45
Ameland Invites
8
 
Group B - Veteranen
Veld 14
10:30
Weaselcatchers
15
10:45
Vets Veteranen
5
 
Group C - Heren Cup
Veld 2
10:45
Bin Juice
19
11:00
AD Fundum
20
 
Group D - Heren Cup
Veld 4
10:45
Ghent Royal Frisbee Corps Inglorious
10
11:00
Warmerdam en Co 3
26
 
Group C - Heren Cup
Veld 3
10:45
Zaandijk Whales
25
11:00
Rhenania Potulentus
10
 
Group D - Heren Cup
Veld 5
10:45
Dirty Dragons
3
11:00
Team Speedboat 2
28
 
Group A - Heren Shield
Veld 17
10:45
RC Waterland 2
18
11:00
Crusaders Cloppenburg
11
 
Group B - Heren Shield
Veld 15
10:45
RC Groningen 2
0
11:00
RC The Big Bulls
22
 
Group A - Heren Shield
Veld 16
10:45
Thor 1
9
11:00
DSL 2
9
 
Group B - Heren Shield
Veld 14
10:45
De Duuvels
15
11:00
DRC Phoenix
14
 
Group A - Heren Ribbon
Veld 18
10:45
LSRG H1
30
11:00
Niet aanwezig
0
 
Group A - Heren Ribbon
Veld 19
10:45
RFC Dortmund
24
11:00
NRC The Wasps
0
 
Group C - Dames Cup
Veld 13
10:45
Antwerp Ladies
0
11:00
BOXX
45
 
Group D - Dames Cup
Veld 11
10:45
De Wilde Deernes
25
11:00
RSV Köln Kölsche Mädcher
14
 
Group C - Dames Cup
Veld 12
10:45
Wageningen Vikings
0
11:00
Haveloos
15
 
Group D - Dames Cup
Veld 10
10:45
Blue Waves/Bassets 1
33
11:00
RUS
5
 
Group A - Dames Bowl
Veld 6
10:45
RUSty Pirates
0
11:00
Dames Leuven 2
19
 
Group B - Dames Bowl
Veld 7
10:45
Pickwick Ladies
5
11:00
Leeuwarder Loeders
19
 
Group C - Dames Bowl
Veld 8
10:45
Obelix Dames
15
11:00
Pro-beren
13
 
Group D - Dames Bowl
Veld 9
10:45
Mermaid Mama's
8
11:00
Big Bulls Dames
20
 
Group A - Veteranen
Veld 1 (Centraal)
10:45
The Crossroads Crusaders
5
11:00
RandKepp 2
15
 
Group A - Heren Plate
Veld 3
11:00
CRFS Legends / Breda Bandits
10
11:15
RFC Rams
24
 
Group A - Heren Bowl
Veld 6
11:00
Wageningen Vikings 2
5
11:15
ABRS
19
 
Group B - Heren Bowl
Veld 8
11:00
De Sassenpoortiers
14
11:15
Thor 3
80
 
Group B - Heren Plate
Veld 4
11:00
ERC '69 1
30
11:15
Rugbyclub Aachen
0
 
Group A - Heren Plate
Veld 2
11:00
Warmerdam en Co
14
11:15
Playground Pirates
10
 
Group A - Heren Bowl
Veld 7
11:00
Tarantula
17
11:15
RC The Big Stones
30
 
Group B - Heren Bowl
Veld 9
11:00
PC Praecum
0
11:15
Dragons Franske Editie
0
 
Group B - Heren Plate
Veld 5
11:00
RC Feanster
0
11:15
RC Dwingeloo
23
 
Group C - Heren Shield
Veld 17
11:00
Op veld 14
18
11:15
RC Sneek
13
 
Group D - Heren Shield
Veld 15
11:00
Obelix heren
0
11:15
Disco Disco
29
 
Group C - Heren Shield
Veld 16
11:00
Vets Heren
35
11:15
DIOK Duvels
0
 
Group D - Heren Shield
Veld 14
11:00
Rugbyclub Greate Pier
19
11:15
RC Groningen 3
19
 
Group B - Heren Ribbon
Veld 18
11:00
No Women no Try 1
20
11:15
De Wrotters
9
 
Group B - Heren Ribbon
Veld 19
11:00
Rugbyclub Nieuwegein
14
11:15
CRFS 1
23
 
Group A - Dames Plate
Veld 13
11:00
CRFS Vrouwen 1
5
11:15
Lady Wasps 2
21
 
Group B - Dames Plate
Veld 11
11:00
The Sneeks
5
11:15
Rotterdames
24
 
Group A - Dames Plate
Veld 12
11:00
Vets Dames
5
11:15
HookXV Ladies
24
 
Group B - Dames Plate
Veld 10
11:00
ABRS
34
11:15
E.S.R.C. The Elephants
4
 
Group A - Veteranen
Veld 1 (Centraal)
11:00
Oude Meesters RC Betuwe
48
11:15
Te Werve Legends
0
 
Group C - Heren Plate
Veld 2
11:15
WRC Te Werve
18
11:30
DSL 1
5
 
Group C - Heren Bowl
Veld 6
11:15
De Peperbus Broeders
23
11:30
RC Pitbulls
13
 
Group D - Heren Bowl
Veld 8
11:15
RCWF
19
11:30
Ulm's Beachbody 2030
14
 
Group D - Heren Plate
Veld 5
11:15
Pickwick Gents
5
11:30
Wageningen Vikings 1
14
 
Group C - Heren Bowl
Veld 7
11:15
RC Betuwe
13
11:30
DragQuins
5
 
Group C - Heren Plate
Veld 3
11:15
Cas RC Pheasants
3
11:30
Nineties Players
15
 
Group D - Heren Bowl
Veld 9
11:15
Alkmaar/Rush
20
11:30
Hollum op de pens
24
 
Group D - Heren Plate
Veld 4
11:15
Hornets
8
11:30
X-Squad
24
 
Group C - Dames Plate
Veld 12
11:15
De Koekeroes
15
11:30
Lady Wasps 1
29
 
Group D - Dames Plate
Veld 10
11:15
Rugbeez
0
11:30
RFC Dortmund
30
 
Group C - Dames Plate
Veld 13
11:15
RC Groningen
9
11:30
Foeste Flamingo's
3
 
Group D - Dames Plate
Veld 11
11:15
Groot Mokum
5
11:30
Ovalie
25
 
Group B - Veteranen
Veld 14
11:15
Weaselcatchers
24
11:30
The Old Reds
5
 
Group B - Veteranen
Veld 15
11:15
Vets Veteranen
14
11:30
Ameland Invites
5
 
Group A - Heren Cup
Veld 2
11:30
RC Waterland 1
0
11:45
BOXX
8
 
Group B - Heren Cup
Veld 4
11:30
Thor 2
0
11:45
BRC RandUba 2
46
 
Group A - Heren Cup
Veld 3
11:30
RC Groningen 1
30
11:45
St. Georges Crusaders
0
 
Group B - Heren Cup
Veld 5
11:30
Zandpieren
35
11:45
Antwerp Wanckers
8
 
Group A - Heren Shield
Veld 17
11:30
Crusaders Cloppenburg
9
11:45
Thor 1
9
 
Group B - Heren Shield
Veld 15
11:30
RC The Big Bulls
27
11:45
De Duuvels
5
 
Group A - Heren Shield
Veld 16
11:30
DSL 2
10
11:45
RC Waterland 2
25
 
Group B - Heren Shield
Veld 14
11:30
DRC Phoenix
25
11:45
RC Groningen 2
5
 
Group A - Heren Ribbon
Veld 18
11:30
Niet aanwezig
0
11:45
RFC Dortmund
30
 
Group A - Heren Ribbon
Veld 19
11:30
NRC The Wasps
0
11:45
LSRG H1
0
 
Group A - Dames Cup
Veld 13
11:30
Blue Waves/Bassets 2
16
11:45
Thor Ladies
5
 
Group B - Dames Cup
Veld 11
11:30
Dames Leuven 1
4
11:45
B80's & AMI90's
8
 
Group A - Dames Cup
Veld 12
11:30
LSRG 1
0
11:45
Mokumse Mottenballen
30
 
Group B - Dames Cup
Veld 10
11:30
Cas Ladies Zwart
29
11:45
Dragons Darlings
10
 
Group A - Dames Bowl
Veld 6
11:30
Dames Leuven 2
10
11:45
Cheetahs
9
 
Group B - Dames Bowl
Veld 7
11:30
Leeuwarder Loeders
30
11:45
The Busty Bees
0
 
Group C - Dames Bowl
Veld 8
11:30
Pro-beren
10
11:45
The Black Panthers Meppel
5
 
Group D - Dames Bowl
Veld 9
11:30
Big Bulls Dames
3
11:45
URC
14
 
Group A - Veteranen
Veld 1 (Centraal)
11:30
RandKepp 2
44
11:45
Oude Meesters RC Betuwe
5
 
Group C - Heren Cup
Veld 3
11:45
Zaandijk Whales
5
12:00
Bin Juice
10
 
Group D - Heren Cup
Veld 5
11:45
Dirty Dragons
9
12:00
Ghent Royal Frisbee Corps Inglorious
13
 
Group C - Heren Cup
Veld 2
11:45
Rhenania Potulentus
8
12:00
AD Fundum
20
 
Group D - Heren Cup
Veld 4
11:45
Team Speedboat 2
13
12:00
Warmerdam en Co 3
15
 
Group A - Heren Bowl
Veld 6
11:45
ABRS
46
12:00
Tarantula
3
 
Group B - Heren Bowl
Veld 8
11:45
Thor 3
0
12:00
PC Praecum
30
 
Group A - Heren Bowl
Veld 7
11:45
RC The Big Stones
30
12:00
Wageningen Vikings 2
5
 
Group B - Heren Bowl
Veld 9
11:45
Dragons Franske Editie
0
12:00
De Sassenpoortiers
30
 
Group C - Heren Shield
Veld 17
11:45
RC Sneek
14
12:00
Vets Heren
28
 
Group D - Heren Shield
Veld 15
11:45
Disco Disco
9
12:00
Rugbyclub Greate Pier
25
 
Group C - Heren Shield
Veld 16
11:45
DIOK Duvels
8
12:00
Op veld 14
15
 
Group D - Heren Shield
Veld 14
11:45
RC Groningen 3
0
12:00
Obelix heren
24
 
Group B - Heren Ribbon
Veld 18
11:45
De Wrotters
8
12:00
Rugbyclub Nieuwegein
20
 
Group B - Heren Ribbon
Veld 19
11:45
CRFS 1
20
12:00
No Women no Try 1
20
 
Group C - Dames Cup
Veld 13
11:45
Wageningen Vikings
5