Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
6e Dutch Soccer Youth Cup West 2023
Categorieën
×
U08
U09
U11
U12
U13
U14
U15
GU15
Kies categorie
U08
U09
U11
U12
U13
U14
U15
GU15
Alle categorieën
Kies poule
Alle poules
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 3068 RT Rotterdam - (U08)
Poule B SVS Capelseweg 31 2907 XA Capelle a/d IJss - (U08)
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam - (U08)
Plaats 9/12 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam - (U08)
Poule Plaats 1-8 (2) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT - (U08)
Poule Plaats 1-8 (1) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT - (U08)
Plaats 7/8 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam - (U08)
Plaats 5/6 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam - (U08)
Plaats 3/4 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam - (U08)
Plaats 1/2 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam - (U08)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AFC'34
Amsterdam City
FC Amsterdam
FC Hertha '03 Zehlendorf
Maidstone FC
Racing White
SC First Touch '04
sv Ommoord
SVS
vv Jonathan
VVA / Spartaan
VVOR
Vrijdag, 26 mei 2023
Opening
18:00
18:00 Sportpark SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
19:30 Openings Ceremonie
20:30 Openings Wedstrijd
Opening
18:00
18:00 Sportpark SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
19:30 Openings Ceremonie
20:30 Openings Wedstrijd
Zaterdag, 27 mei 2023
27-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
09:00
VVOR
0
Racing White
5
27-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
09:00
SC First Touch '04
0
Amsterdam City
6
27-05
Poule B SVS Capelseweg 31 2907 XA Capelle a/d IJss
SVS Veld 1A
09:30
SVS
0
Maidstone FC
1
27-05
Poule B SVS Capelseweg 31 2907 XA Capelle a/d IJss
SVS Veld 1B
09:30
vv Jonathan
3
FC Amsterdam
0
27-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
09:50
SC First Touch '04
11
VVOR
0
27-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
09:50
Amsterdam City
3
Racing White
1
27-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 3068 RT Rotterdam
sv Ommoord Veld 2A
10:00
sv Ommoord
0
FC Hertha '03 Zehlendorf
6
27-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 3068 RT Rotterdam
sv Ommoord Veld 2B
10:00
AFC'34
1
VVA / Spartaan
3
27-05
Poule B SVS Capelseweg 31 2907 XA Capelle a/d IJss
SVS Veld 1A
10:20
vv Jonathan
4
SVS
0
27-05
Poule B SVS Capelseweg 31 2907 XA Capelle a/d IJss
SVS Veld 1B
10:20
FC Amsterdam
1
Maidstone FC
0
27-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
10:40
VVOR
0
Amsterdam City
7
27-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
10:40
Racing White
0
SC First Touch '04
3
27-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 3068 RT Rotterdam
sv Ommoord Veld 2B
10:50
AFC'34
5
sv Ommoord
1
27-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 3068 RT Rotterdam
sv Ommoord Veld 2A
10:50
VVA / Spartaan
0
FC Hertha '03 Zehlendorf
3
27-05
Poule B SVS Capelseweg 31 2907 XA Capelle a/d IJss
SVS Veld 1B
11:10
SVS
0
FC Amsterdam
5
27-05
Poule B SVS Capelseweg 31 2907 XA Capelle a/d IJss
SVS Veld 1A
11:10
Maidstone FC
1
vv Jonathan
1
27-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 3068 RT Rotterdam
sv Ommoord Veld 2A
11:40
sv Ommoord
1
VVA / Spartaan
3
27-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 3068 RT Rotterdam
sv Ommoord Veld 2B
11:40
FC Hertha '03 Zehlendorf
1
AFC'34
1
Zondag, 28 mei 2023
28-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3B
08:30
Amsterdam City
2
SC First Touch '04
0
28-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3A
08:30
FC Amsterdam
0
Maidstone FC
1
28-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3A
08:55
FC Hertha '03 Zehlendorf
2
vv Jonathan
0
28-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3B
08:55
VVA / Spartaan
0
AFC'34
1
28-05
Plaats 9/12 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
09:20
sv Ommoord
0
Racing White
0
28-05
Plaats 9/12 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
09:20
VVOR
0
SVS
4
28-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3A
09:45
FC Amsterdam
0
Amsterdam City
1
28-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3B
09:45
Maidstone FC
4
SC First Touch '04
1
28-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3B
10:10
VVA / Spartaan
0
FC Hertha '03 Zehlendorf
2
28-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3A
10:10
AFC'34
0
vv Jonathan
1
28-05
Plaats 9/12 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
10:35
Racing White
6
VVOR
0
28-05
Plaats 9/12 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
10:35
SVS
4
sv Ommoord
1
28-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3A
11:00
Amsterdam City
0
Maidstone FC
1
28-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3B
11:00
SC First Touch '04
1
FC Amsterdam
0
28-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3A
11:25
FC Hertha '03 Zehlendorf
4
AFC'34
2
28-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT
VVOR Veld 3B
11:25
vv Jonathan
3
VVA / Spartaan
0
28-05
Plaats 9/12 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
11:50
Racing White
1
SVS
1
28-05
Plaats 9/12 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
11:50
sv Ommoord
2
VVOR
1
28-05
Plaats 7/8 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
12:15
FC Amsterdam
1
VVA / Spartaan
11
28-05
Plaats 5/6 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
12:15
SC First Touch '04
0
AFC'34
5
28-05
Plaats 3/4 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3B
12:55
Amsterdam City
3
vv Jonathan
2
28-05
Plaats 1/2 VVOR Prinsenlaan 991 3062 CT Rotterdam
VVOR Veld 3A
12:55
Maidstone FC
1
FC Hertha '03 Zehlendorf
3
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden