Beachsoccer Rooi 2023 - Dames en heren - 28/29 mei 2023
28-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
10:00
Ballenkechs
3
10:12
Veni Vidi Verliezi
0
28-05
Group C - Dames zondag
Veld 3
10:00
De parels van de Neul
1
10:12
Zij staan ze goed te raken
2
28-05
Group B - Dames zondag
Veld 2
10:00
De ratten
1
10:12
Mind the gap
4
28-05
Group B - Dames zondag
Veld 2
10:14
FC Maaien
1
10:26
Dreamteam
4
28-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
10:14
De bekwame prutsers
1
10:26
Team derde helft
0
28-05
Group C - Dames zondag
Veld 3
10:14
Beachmasters
6
10:26
Coach Jordy melden!
0
28-05
Group B - Heren
Veld 2
10:28
FC Hout
1
10:40
Wil je ook een worstje?
0
28-05
Group C - Heren
Veld 3
10:28
De Beachbuffels
2
10:40
FC KipSpies
2
28-05
Group D - Dames zondag
Veld 1
10:28
De zandschuivers
1
10:40
Golden Girls
3
28-05
Group B - Heren
Veld 2
10:42
The All Stars
2
10:54
The Wild Dogs
5
28-05
Group C - Heren
Veld 3
10:42
De witte kat en z'n bende
0
10:54
T-Voets Tegelwerken
3
28-05
Group D - Dames zondag
Veld 1
10:42
Echte meisjes in het zand
0
10:54
FC BeFake
4
28-05
Group A - Heren
Veld 1
10:56
Keiebijters in 't zand
1
11:08
Lang, dik & incapabel
0
28-05
Group B - Heren
Veld 2
10:56
De Bellyboys
1
11:08
R12
4
28-05
Group C - Heren
Veld 3
10:56
Capitano Kof
0
11:08
FC Bal op het strand
3
28-05
Group E - Heren
Veld 2
11:10
Rooicity
0
11:22
De (G)ouwe lichting
3
28-05
Group F - Heren
Veld 3
11:10
De Pietertjes
1
11:22
FC Kwijlbakkes
1
28-05
Group A - Heren
Veld 1
11:10
PC Annabel
0
11:22
Flink lups
1
28-05
Group E - Heren
Veld 2
11:24
M'n Chesthair Zitnie
1
11:36
Joepscoop
3
28-05
Group F - Heren
Veld 3
11:24
De Zandhappers
0
11:36
D'n dieje
5
28-05
Group A - Heren
Veld 1
11:24
MeldMinisters
0
11:36
Post en z'n duiven
5
28-05
Group D - Heren
Veld 1
11:38
Kwekerij Novita
2
11:50
Vergane Glorie
2
28-05
Group E - Heren
Veld 2
11:38
Royal Queen Seeds
3
11:50
St. Zonnebloem
0
28-05
Group F - Heren
Veld 3
11:38
BolleSnollekes
0
11:50
De dampende doperwtjes
2
28-05
Group G - Heren
Veld 2
11:52
Baywatch
1
12:04
Veni Vidi Vici
5
28-05
Group H - Heren
Veld 3
11:52
Fenerbeache
2
12:04
BS Telstar
1
28-05
Group D - Heren
Veld 1
11:52
R10 On Fire your defence is terrified
1
12:04
De Bulldozers
2
28-05
Group H - Heren
Veld 3
12:06
Preimegen
2
12:18
Harco's zen eieren
2
28-05
Group D - Heren
Veld 1
12:06
Abeasten
5
12:18
Klein, Slank en Capabel
2
28-05
Group G - Heren
Veld 2
12:06
Erwin & de Rooise Draken
1
12:18
Paradijsvogels
4
28-05
Group G - Heren
Veld 2
12:20
1 goal = 1 atje
1
12:32
No Diel & Friends
2
28-05
Group H - Heren
Veld 3
12:20
Team Sequoia
2
12:32
Di kunnen we eik beter nie doen
2
28-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
12:20
De bekwame prutsers
0
12:32
Ballenkechs
0
28-05
Group B - Dames zondag
Veld 2
12:34
De ratten
0
12:46
FC Maaien
3
28-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
12:34
Team derde helft
1
12:46
Veni Vidi Verliezi
1
28-05
Group C - Dames zondag
Veld 3
12:34
Coach Jordy melden!
1
12:46
Zij staan ze goed te raken
8
28-05
Group C - Dames zondag
Veld 3
12:48
Beachmasters
1
13:00
De parels van de Neul
0
28-05
Group B - Dames zondag
Veld 2
12:48
Mind the gap
0
13:00
Dreamteam
3
28-05
Group D - Dames zondag
Veld 1
12:48
FC BeFake
1
13:00
Golden Girls
3
28-05
Group A - Heren
Veld 2
13:02
Post en z'n duiven
4
13:14
Lang, dik & incapabel
0
28-05
Group B - Heren
Veld 3
13:02
R12
5
13:14
Wil je ook een worstje?
0
28-05
Group D - Dames zondag
Veld 1
13:02
Echte meisjes in het zand
2
13:14
De zandschuivers
2
28-05
Group A - Heren
Veld 2
13:16
Flink lups
1
13:28
Keiebijters in 't zand
1
28-05
Group C - Heren
Veld 1
13:16
FC Bal op het strand
3
13:28
FC KipSpies
2
28-05
Group B - Heren
Veld 3
13:16
The All Stars
2
13:28
De Bellyboys
2
28-05
Group B - Heren
Veld 3
13:30
The Wild Dogs
4
13:42
FC Hout
0
28-05
Group C - Heren
Veld 1
13:30
T-Voets Tegelwerken
3
13:42
De Beachbuffels
0
28-05
Group A - Heren
Veld 2
13:30
PC Annabel
1
13:42
MeldMinisters
1
28-05
Group D - Heren
Veld 2
13:44
Klein, Slank en Capabel
1
13:56
Vergane Glorie
4
28-05
Group E - Heren
Veld 3
13:44
St. Zonnebloem
0
13:56
De (G)ouwe lichting
7
28-05
Group C - Heren
Veld 1
13:44
De witte kat en z'n bende
0
13:56
Capitano Kof
2
28-05
Group D - Heren
Veld 2
13:58
De Bulldozers
2
14:10
Kwekerij Novita
1
28-05
Group F - Heren
Veld 1
13:58
De dampende doperwtjes
0
14:10
FC Kwijlbakkes
5
28-05
Group E - Heren
Veld 3
13:58
M'n Chesthair Zitnie
2
14:10
Royal Queen Seeds
3
28-05
Group E - Heren
Veld 3
14:12
Joepscoop
6
14:24
Rooicity
1
28-05
Group F - Heren
Veld 1
14:12
D'n dieje
1
14:24
De Pietertjes
3
28-05
Group D - Heren
Veld 2
14:12
R10 On Fire your defence is terrified
0
14:24
Abeasten
2
28-05
Group G - Heren
Veld 2
14:26
Paradijsvogels
2
14:38
Veni Vidi Vici
2
28-05
Group H - Heren
Veld 3
14:26
Di kunnen we eik beter nie doen
0
14:38
BS Telstar
4
28-05
Group F - Heren
Veld 1
14:26
De Zandhappers
3
14:38
BolleSnollekes
1
28-05
Group G - Heren
Veld 2
14:40
No Diel & Friends
2
14:52
Baywatch
2
28-05
Group H - Heren
Veld 3
14:40
Preimegen
2
14:52
Team Sequoia
2
28-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
14:40
Ballenkechs
0
14:52
Team derde helft
4
28-05
Group H - Heren
Veld 3
14:54
Harco's zen eieren
1
15:06
Fenerbeache
1
28-05
Group G - Heren
Veld 2
14:54
1 goal = 1 atje
2
15:06
Erwin & de Rooise Draken
0
28-05
Group A - Dames zondag
Veld 1
14:54
Veni Vidi Verliezi
1
15:06
De bekwame prutsers
3
28-05
Group B - Dames zondag
Veld 1
15:08
FC Maaien
0
15:20
Mind the gap
4
28-05
Group D - Dames zondag
Veld 3
15:08
De zandschuivers
0
15:20
FC BeFake
3
28-05
Group C - Dames zondag
Veld 2
15:08
Zij staan ze goed te raken
2
15:20
Beachmasters
1
28-05
Group C - Dames zondag
Veld 2
15:22
De parels van de Neul
4
15:34
Coach Jordy melden!
0
28-05
Group B - Dames zondag
Veld 1
15:22
Dreamteam
6
15:34
De ratten
0
28-05
Group D - Dames zondag
Veld 3
15:22
Golden Girls
2
15:34
Echte meisjes in het zand
0
28-05
Group A - Heren
Veld 1
15:36
Flink lups
2
15:48
MeldMinisters
1
28-05
Group B - Heren
Veld 2
15:36
The Wild Dogs
3
15:48
De Bellyboys
1
28-05
Group C - Heren
Veld 3
15:36
T-Voets Tegelwerken
1
15:48
Capitano Kof
0
28-05
Group B - Heren
Veld 2
15:50
FC Hout
0
16:02
R12
2
28-05
Group A - Heren
Veld 1
15:50
Lang, dik & incapabel
2
16:02
PC Annabel
0
28-05
Group C - Heren
Veld 3
15:50
FC KipSpies
1
16:02
De witte kat en z'n bende
4
28-05
Group A - Heren
Veld 1
16:04
Keiebijters in 't zand
0
16:16
Post en z'n duiven
1
28-05
Group C - Heren
Veld 3
16:04
De Beachbuffels
2
16:16
FC Bal op het strand
1
28-05
Group B - Heren
Veld 2
16:04
Wil je ook een worstje?
2
16:16
The All Stars
0
28-05
Group D - Heren
Veld 1
16:18
De Bulldozers
1
16:30
Abeasten
0
28-05
Group E - Heren
Veld 2
16:18
Joepscoop
2
16:30
Royal Queen Seeds
4
28-05
Group F - Heren
Veld 3
16:18
D'n dieje
3
16:30
BolleSnollekes
1
28-05
Group D - Heren
Veld 1
16:32
Vergane Glorie
2
16:44
R10 On Fire your defence is terrified
0
28-05
Group E - Heren
Veld 2
16:32
De (G)ouwe lichting
2
16:44
M'n Chesthair Zitnie
2
28-05
Group F - Heren
Veld 3
16:32
FC Kwijlbakkes
2
16:44
De Zandhappers
3
28-05
Group F - Heren
Veld 3
16:46
De Pietertjes
2
16:58
De dampende doperwtjes
0
28-05
Quarter finals (1) - Dames zondag
Veld 1
16:46
De bekwame prutsers
0
16:58
Beachmasters
2
28-05
Quarter finals (2) - Dames zondag
Veld 2
16:46
Dreamteam
2
16:58
FC BeFake
0
28-05
Group D - Heren
Veld 3
17:00
Kwekerij Novita
7
17:12
Klein, Slank en Capabel
1
28-05
Quarter finals (3) - Dames zondag
Veld 1
17:00
Zij staan ze goed te raken
3
17:12
Team derde helft
0
28-05
Quarter finals (4) - Dames zondag
Veld 2
17:00
Golden Girls
1
17:12
Mind the gap
2
28-05
Group E - Heren
Veld 1
17:14
Rooicity
2
17:26
St. Zonnebloem
3
28-05
Group G - Heren
Veld 2
17:14
No Diel & Friends
0
17:26
Erwin & de Rooise Draken
3
28-05
Group G - Heren
Veld 3
17:14
Veni Vidi Vici
3
17:26
1 goal = 1 atje
1
28-05
Group H - Heren
Veld 3
17:28
Harco's zen eieren
3
17:40
Team Sequoia
1
28-05
Semi-finals (1) - Dames zondag
Veld 1
17:28
Beachmasters
1
17:40
Dreamteam
5
28-05
Semi-finals (2) - Dames zondag
Veld 2
17:28
Zij staan ze goed te raken
3
17:40
Mind the gap
2
28-05
Group G - Heren
Veld 1
17:42
Baywatch
1
17:54
Paradijsvogels
3
28-05
Group H - Heren
Veld 2
17:42
Fenerbeache
7
17:54
Di kunnen we eik beter nie doen
2
28-05
Group H - Heren
Veld 3
17:42
BS Telstar
3
17:54
Preimegen
2
28-05
Finals - Dames zondag
Veld 1
17:56
Dreamteam
2
18:08
Zij staan ze goed te raken
1
29-05
Group F - Heren
Veld 1
10:00
BolleSnollekes
1
10:12
De Pietertjes
5
29-05
Group G - Heren
Veld 2
10:00
Erwin & de Rooise Draken
0
10:12
Baywatch
3
29-05
Group H - Heren
Veld 3
10:00
Team Sequoia
0
10:12
Fenerbeache
3
29-05
Group F - Heren
Veld 1
10:14
De dampende doperwtjes
2
10:26
De Zandhappers
0
29-05
Group G - Heren
Veld 2
10:14
Paradijsvogels
3
10:26
1 goal = 1 atje
0
29-05
Group H - Heren
Veld 3
10:14
Di kunnen we eik beter nie doen
3
10:26
Preimegen
2
29-05
Group F - Heren
Veld 1
10:28
FC Kwijlbakkes
1
10:40
D'n dieje
0
29-05
Group G - Heren
Veld 2
10:28
Veni Vidi Vici
0
10:40
No Diel & Friends
4
29-05
Group H - Heren
Veld 3
10:28
BS Telstar
2
10:40
Harco's zen eieren
2
29-05
Group C - Heren
Veld 1
10:42
Capitano Kof
1
10:54
De Beachbuffels
1
29-05
Group D - Heren
Veld 2
10:42
Abeasten
1
10:54
Kwekerij Novita
2
29-05
Group E - Heren
Veld 3
10:42
Royal Queen Seeds
3
10:54
Rooicity
1
29-05
Group C - Heren
Veld 1
10:56
FC Bal op het strand
2
11:08
De witte kat en z'n bende
1
29-05
Group D - Heren
Veld 2
10:56
Klein, Slank en Capabel
3
11:08
R10 On Fire your defence is terrified
3
29-05
Group E - Heren
Veld 3
10:56
St. Zonnebloem
0
11:08
M'n Chesthair Zitnie
7
29-05
Group C - Heren
Veld 1
11:10
FC KipSpies
1
11:22
T-Voets Tegelwerken
3
29-05
Group D - Heren
Veld 2
11:10
Vergane Glorie
0
11:22
De Bulldozers
2
29-05
Group E - Heren
Veld 3
11:10
De (G)ouwe lichting
0
11:22
Joepscoop
1
29-05
Group B - Heren
Veld 3
11:24
De Bellyboys
1
11:36
FC Hout
1
29-05
Group A - Heren
Veld 2
11:24
Post en z'n duiven
1
11:36
PC Annabel
0
29-05
Group A - Dames maandag
Veld 1
11:24
Team Dice; Altijd 6 gooien
3
11:36
Team Tante Ilse
0
29-05
Group A - Heren
Veld 2
11:38
MeldMinisters
0
11:50
Keiebijters in 't zand
3
29-05
Group B - Heren
Veld 3
11:38
R12
6
11:50
The All Stars
0
29-05
Group A - Dames maandag
Veld 1
11:38
Eline Messi de Mol en de rest
0
11:50
Dreamteam
5
29-05
Group A - Heren
Veld 2
11:52
Lang, dik & incapabel
1
12:04
Flink lups
3
29-05
Group B - Heren
Veld 3
11:52
Wil je ook een worstje?
1
12:04
The Wild Dogs
5
29-05
Group B - Dames maandag
Veld 1
11:52
Beachmasters
1
12:04
FC bij elkaar geraapt zooitje
0
29-05
Group G - Heren
Veld 2
12:06
Baywatch
2
12:18
1 goal = 1 atje
1
29-05
Group H - Heren
Veld 3
12:06
Di kunnen we eik beter nie doen
1
12:18
Harco's zen eieren
4
29-05
Group B - Dames maandag
Veld 1
12:06
FC bij elkaar geraapt zooitje
6
12:18
De ratten
0
29-05
Group F - Heren
Veld 1
12:20
De Pietertjes
3
12:32
De Zandhappers
3
29-05
Group G - Heren
Veld 2
12:20
Veni Vidi Vici
3
12:32
Erwin & de Rooise Draken
0
29-05
Group H - Heren
Veld 3
12:20
BS Telstar
2
12:32
Team Sequoia
0
29-05
Group H - Heren
Veld 3
12:34
Fenerbeache
2
12:46
Preimegen
2
29-05
Group F - Heren
Veld 1
12:34
FC Kwijlbakkes
5
12:46
BolleSnollekes
1
29-05
Group G - Heren
Veld 2
12:34
Paradijsvogels
1
12:46
No Diel & Friends
1
29-05
Group D - Heren
Veld 2
12:48
Kwekerij Novita
1
13:00
R10 On Fire your defence is terrified
3
29-05
Group E - Heren
Veld 3
12:48
Rooicity
2
13:00
M'n Chesthair Zitnie
4
29-05
Group F - Heren
Veld 1
12:48
De dampende doperwtjes
1
13:00
D'n dieje
3
29-05
Group C - Heren
Veld 1
13:02
De Beachbuffels
2
13:14
De witte kat en z'n bende
3
29-05
Group D - Heren
Veld 2
13:02
Vergane Glorie
4
13:14
Abeasten
0
29-05
Group E - Heren
Veld 3
13:02
De (G)ouwe lichting
1
13:14
Royal Queen Seeds
4
29-05
Group C - Heren
Veld 1
13:16
FC KipSpies
1
13:28
Capitano Kof
3
29-05
Group D - Heren
Veld 2
13:16
Klein, Slank en Capabel
1
13:28
De Bulldozers
2
29-05
Group E - Heren
Veld 3
13:16
St. Zonnebloem
0
13:28
Joepscoop
6