Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
4e Dutch Autumn Cup
Categorieën
×
U13
U11
Kies categorie
Alle categorieën
U13
U11
Kies poule
Alle poules
Poule - (U13)
Plaats 3/4 - (U13)
Plaats 1/2 - (U13)
Poule - (U11)
Plaats 7/8 - (U11)
Plaats 5/6 - (U11)
Plaats 3/4 - (U11)
Plaats 1/2 - (U11)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AFC'34 (U13)
ASC Waterwijk (U11)
DHC (U11)
DWO (U11)
FC Hyena's (U11)
RKAVV Leidschendam 2 (U13)
RKAVV Leidschendam1 (U13)
RKSV Zestienhoven (U13)
RKVV Roosendaal (U11)
sv Ommoord (U11)
sv Ommoord (U13)
VELO (U11)
XerxesDZB (U11)
Zaterdag, 22 oktober 2022
22-10
Poule - U13
Veld 1
09:00
sv Ommoord
3
09:30
RKAVV Leidschendam 2
1
22-10
Poule - U11
2A
09:00
sv Ommoord
0
09:25
FC Hyena's
7
22-10
Poule - U11
2B
09:00
XerxesDZB
0
09:25
DWO
6
22-10
Poule - U11
2A
09:30
ASC Waterwijk
4
09:55
DHC
1
22-10
Poule - U11
2B
09:30
RKVV Roosendaal
1
09:55
VELO
0
22-10
Poule - U13
Veld 1
09:45
RKAVV Leidschendam1
0
10:15
sv Ommoord
3
22-10
Poule - U13
Veld 3
09:45
AFC'34
0
10:15
RKSV Zestienhoven
3
22-10
Poule - U11
2A
10:00
sv Ommoord
0
10:25
ASC Waterwijk
4
22-10
Poule - U11
2B
10:00
VELO
1
10:25
DHC
4
22-10
Poule - U11
2A
10:30
FC Hyena's
1
10:55
DWO
2
22-10
Poule - U11
2B
10:30
XerxesDZB
2
10:55
RKVV Roosendaal
0
22-10
Poule - U13
Veld 3
10:45
RKSV Zestienhoven
6
11:15
RKAVV Leidschendam1
0
22-10
Poule - U13
Veld 1
10:45
RKAVV Leidschendam 2
0
11:15
AFC'34
8
22-10
Poule - U11
2A
11:00
DWO
6
11:25
VELO
0
22-10
Poule - U11
2B
11:00
DHC
3
11:25
RKVV Roosendaal
0
22-10
Poule - U13
Veld 3
11:30
sv Ommoord
0
12:00
AFC'34
3
22-10
Poule - U13
Veld 1
11:30
RKAVV Leidschendam1
1
12:00
RKAVV Leidschendam 2
2
22-10
Poule - U11
2A
11:30
XerxesDZB
5
11:55
sv Ommoord
0
22-10
Poule - U11
2B
11:30
ASC Waterwijk
2
11:55
FC Hyena's
1
22-10
Poule - U11
2A
12:00
RKVV Roosendaal
0
12:25
DWO
2
22-10
Poule - U11
2B
12:00
ASC Waterwijk
2
12:25
XerxesDZB
2
22-10
Poule - U13
Veld 3
12:30
AFC'34
6
13:00
RKAVV Leidschendam1
1
22-10
Poule - U13
Veld 1
12:30
RKSV Zestienhoven
4
13:00
sv Ommoord
0
22-10
Poule - U11
2A
12:30
VELO
0
12:55
FC Hyena's
5
22-10
Poule - U11
2B
12:30
sv Ommoord
0
12:55
DHC
10
22-10
Poule - U11
2A
13:00
ASC Waterwijk
5
13:25
VELO
0
22-10
Poule - U11
2B
13:00
FC Hyena's
1
13:25
RKVV Roosendaal
1
22-10
Poule - U13
Veld 1
13:15
RKAVV Leidschendam 2
1
13:45
RKSV Zestienhoven
12
22-10
Poule - U11
2A
13:30
DHC
2
13:55
XerxesDZB
2
22-10
Poule - U11
2B
13:30
DWO
7
13:55
sv Ommoord
1
22-10
Poule - U11
2A
14:00
FC Hyena's
4
14:25
XerxesDZB
1
22-10
Poule - U11
2B
14:00
VELO
5
14:25
sv Ommoord
0
22-10
Poule - U11
2A
14:30
RKVV Roosendaal
1
14:55
ASC Waterwijk
3
22-10
Poule - U11
2B
14:30
DHC
4
14:55
DWO
1
22-10
Poule - U11
2A
15:00
sv Ommoord
0
15:25
RKVV Roosendaal
2
22-10
Poule - U11
2B
15:00
DHC
3
15:25
FC Hyena's
2
22-10
Poule - U11
2A
15:30
DWO
2
15:55
ASC Waterwijk
1
22-10
Poule - U11
2B
15:30
VELO
4
15:55
XerxesDZB
6
22-10
Poule - U13
Veld 1
18:00
RKAVV Leidschendam 2
0
18:30
sv Ommoord
3
22-10
Poule - U13
Veld 1
18:45
AFC'34
3
19:15
RKAVV Leidschendam 2
0
22-10
Poule - U13
Veld 1
19:30
RKAVV Leidschendam 2
0
20:00
RKAVV Leidschendam1
3
22-10
Poule - U13
Veld 1
20:15
RKSV Zestienhoven
3
20:45
RKAVV Leidschendam 2
0
Zondag, 23 oktober 2022
23-10
Poule - U11
2A
09:00
FC Hyena's
7
09:25
sv Ommoord
0
23-10
Poule - U11
2B
09:00
DWO
2
09:25
XerxesDZB
2
23-10
Poule - U11
2A
09:30
DHC
1
09:55
ASC Waterwijk
2
23-10
Poule - U11
2B
09:30
VELO
0
09:55
RKVV Roosendaal
3
23-10
Poule - U13
Veld 3
09:45
sv Ommoord
2
10:15
RKAVV Leidschendam1
1
23-10
Poule - U13
Veld 1
09:45
RKSV Zestienhoven
1
10:15
AFC'34
0
23-10
Poule - U11
2A
10:00
ASC Waterwijk
4
10:25
sv Ommoord
1
23-10
Poule - U11
2B
10:00
DHC
2
10:25
VELO
0
23-10
Poule - U11
2A
10:30
DWO
0
10:55
FC Hyena's
0
23-10
Poule - U11
2B
10:30
RKVV Roosendaal
0
10:55
XerxesDZB
1
23-10
Poule - U13
Veld 3
10:45
AFC'34
2
11:15
sv Ommoord
1
23-10
Poule - U13
Veld 1
10:45
RKAVV Leidschendam1
0
11:15
RKSV Zestienhoven
7
23-10
Poule - U11
2A
11:00
VELO
0
11:25
DWO
3
23-10
Poule - U11
2B
11:00
RKVV Roosendaal
1
11:25
DHC
5
23-10
Poule - U11
2A
11:30
sv Ommoord
0
11:55
XerxesDZB
5
23-10
Poule - U11
2B
11:30
FC Hyena's
0
11:55
ASC Waterwijk
0
23-10
Poule - U13
Veld 1
11:45
RKAVV Leidschendam1
0
12:15
AFC'34
6
23-10
Poule - U13
Veld 3
11:45
sv Ommoord
2
12:15
RKSV Zestienhoven
3
23-10
Poule - U11
2A
12:00
DWO
3
12:25
RKVV Roosendaal
0
23-10
Poule - U11
2B
12:00
XerxesDZB
1
12:25
ASC Waterwijk
0
23-10
Poule - U11
2A
12:30
FC Hyena's
5
12:55
VELO
0
23-10
Poule - U11
2B
12:30
DHC
5
12:55
sv Ommoord
1
23-10
Plaats 3/4 - U13
Veld 3
12:45
sv Ommoord
0
13:10
RKAVV Leidschendam1
0
23-10
Plaats 1/2 - U13
Veld 1
12:45
RKSV Zestienhoven
2
13:10
AFC'34
0
23-10
Poule - U11
2A
13:00
VELO
0
13:25
ASC Waterwijk
5
23-10
Poule - U11
2B
13:00
RKVV Roosendaal
0
13:25
FC Hyena's
2
23-10
Poule - U11
2A
13:30
XerxesDZB
0
13:55
DHC
5
23-10
Poule - U11
2B
13:30
sv Ommoord
0
13:55
DWO
3
23-10
Poule - U11
2A
14:00
XerxesDZB
2
14:25
FC Hyena's
0
23-10
Poule - U11
2B
14:00
sv Ommoord
1
14:25
VELO
4
23-10
Poule - U11
2A
14:30
ASC Waterwijk
3
14:55
RKVV Roosendaal
0
23-10
Poule - U11
2B
14:30
DWO
1
14:55
DHC
1
23-10
Poule - U11
2A
15:00
RKVV Roosendaal
2
15:25
sv Ommoord
2
23-10
Poule - U11
2B
15:00
FC Hyena's
2
15:25
DHC
2
23-10
Poule - U11
2A
15:30
ASC Waterwijk
0
15:55
DWO
5
23-10
Poule - U11
2B
15:30
XerxesDZB
7
15:55
VELO
1
23-10
Plaats 7/8 - U11
2B
16:15
VELO
3
16:40
sv Ommoord
0
23-10
Plaats 5/6 - U11
2A
16:15
FC Hyena's
4
16:40
RKVV Roosendaal
0
23-10
Plaats 3/4 - U11
2B
17:00
ASC Waterwijk
3
17:25
XerxesDZB
0
23-10
Plaats 1/2 - U11
2A
17:00
DWO
1
17:25
DHC
0
Gewonnen na "Strafschoppen"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden