4e Dutch Autumn Cup
22-10
Group - U13
Veld 1
09:00
sv Ommoord
3
09:30
RKAVV Leidschendam 2
1
22-10
Group - U11
2A
09:00
sv Ommoord
0
09:25
FC Hyena's
7
22-10
Group - U11
2B
09:00
XerxesDZB
0
09:25
DWO
6
22-10
Group - U11
2A
09:30
ASC Waterwijk
4
09:55
DHC
1
22-10
Group - U11
2B
09:30
RKVV Roosendaal
1
09:55
VELO
0
22-10
Group - U13
Veld 1
09:45
RKAVV Leidschendam1
0
10:15
sv Ommoord
3
22-10
Group - U13
Veld 3
09:45
AFC'34
0
10:15
RKSV Zestienhoven
3
22-10
Group - U11
2A
10:00
sv Ommoord
0
10:25
ASC Waterwijk
4
22-10
Group - U11
2B
10:00
VELO
1
10:25
DHC
4
22-10
Group - U11
2A
10:30
FC Hyena's
1
10:55
DWO
2
22-10
Group - U11
2B
10:30
XerxesDZB
2
10:55
RKVV Roosendaal
0
22-10
Group - U13
Veld 3
10:45
RKSV Zestienhoven
6
11:15
RKAVV Leidschendam1
0
22-10
Group - U13
Veld 1
10:45
RKAVV Leidschendam 2
0
11:15
AFC'34
8
22-10
Group - U11
2A
11:00
DWO
6
11:25
VELO
0
22-10
Group - U11
2B
11:00
DHC
3
11:25
RKVV Roosendaal
0
22-10
Group - U13
Veld 3
11:30
sv Ommoord
0
12:00
AFC'34
3
22-10
Group - U13
Veld 1
11:30
RKAVV Leidschendam1
1
12:00
RKAVV Leidschendam 2
2
22-10
Group - U11
2A
11:30
XerxesDZB
5
11:55
sv Ommoord
0
22-10
Group - U11
2B
11:30
ASC Waterwijk
2
11:55
FC Hyena's
1
22-10
Group - U11
2A
12:00
RKVV Roosendaal
0
12:25
DWO
2
22-10
Group - U11
2B
12:00
ASC Waterwijk
2
12:25
XerxesDZB
2
22-10
Group - U13
Veld 3
12:30
AFC'34
6
13:00
RKAVV Leidschendam1
1
22-10
Group - U13
Veld 1
12:30
RKSV Zestienhoven
4
13:00
sv Ommoord
0
22-10
Group - U11
2A
12:30
VELO
0
12:55
FC Hyena's
5
22-10
Group - U11
2B
12:30
sv Ommoord
0
12:55
DHC
10
22-10
Group - U11
2A
13:00
ASC Waterwijk
5
13:25
VELO
0
22-10
Group - U11
2B
13:00
FC Hyena's
1
13:25
RKVV Roosendaal
1
22-10
Group - U13
Veld 1
13:15
RKAVV Leidschendam 2
1
13:45
RKSV Zestienhoven
12
22-10
Group - U11
2A
13:30
DHC
2
13:55
XerxesDZB
2
22-10
Group - U11
2B
13:30
DWO
7
13:55
sv Ommoord
1
22-10
Group - U11
2A
14:00
FC Hyena's
4
14:25
XerxesDZB
1
22-10
Group - U11
2B
14:00
VELO
5
14:25
sv Ommoord
0
22-10
Group - U11
2A
14:30
RKVV Roosendaal
1
14:55
ASC Waterwijk
3
22-10
Group - U11
2B
14:30
DHC
4
14:55
DWO
1
22-10
Group - U11
2A
15:00
sv Ommoord
0
15:25
RKVV Roosendaal
2
22-10
Group - U11
2B
15:00
DHC
3
15:25
FC Hyena's
2
22-10
Group - U11
2A
15:30
DWO
2
15:55
ASC Waterwijk
1
22-10
Group - U11
2B
15:30
VELO
4
15:55
XerxesDZB
6
22-10
Group - U13
Veld 1
18:00
RKAVV Leidschendam 2
0
18:30
sv Ommoord
3
22-10
Group - U13
Veld 1
18:45
AFC'34
3
19:15
RKAVV Leidschendam 2
0
22-10
Group - U13
Veld 1
19:30
RKAVV Leidschendam 2
0
20:00
RKAVV Leidschendam1
3
22-10
Group - U13
Veld 1
20:15
RKSV Zestienhoven
3
20:45
RKAVV Leidschendam 2
0
23-10
Group - U11
2A
09:00
FC Hyena's
7
09:25
sv Ommoord
0
23-10
Group - U11
2B
09:00
DWO
2
09:25
XerxesDZB
2
23-10
Group - U11
2A
09:30
DHC
1
09:55
ASC Waterwijk
2
23-10
Group - U11
2B
09:30
VELO
0
09:55
RKVV Roosendaal
3
23-10
Group - U13
Veld 3
09:45
sv Ommoord
2
10:15
RKAVV Leidschendam1
1
23-10
Group - U13
Veld 1
09:45
RKSV Zestienhoven
1
10:15
AFC'34
0
23-10
Group - U11
2A
10:00
ASC Waterwijk
4
10:25
sv Ommoord
1
23-10
Group - U11
2B
10:00
DHC
2
10:25
VELO
0
23-10
Group - U11
2A
10:30
DWO
0
10:55
FC Hyena's
0
23-10
Group - U11
2B
10:30
RKVV Roosendaal
0
10:55
XerxesDZB
1
23-10
Group - U13
Veld 3
10:45
AFC'34
2
11:15
sv Ommoord
1
23-10
Group - U13
Veld 1
10:45
RKAVV Leidschendam1
0
11:15
RKSV Zestienhoven
7
23-10
Group - U11
2A
11:00
VELO
0
11:25
DWO
3
23-10
Group - U11
2B
11:00
RKVV Roosendaal
1
11:25
DHC
5
23-10
Group - U11
2A
11:30
sv Ommoord
0
11:55
XerxesDZB
5
23-10
Group - U11
2B
11:30
FC Hyena's
0
11:55
ASC Waterwijk
0
23-10
Group - U13
Veld 1
11:45
RKAVV Leidschendam1
0
12:15
AFC'34
6
23-10
Group - U13
Veld 3
11:45
sv Ommoord
2
12:15
RKSV Zestienhoven
3
23-10
Group - U11
2A
12:00
DWO
3
12:25
RKVV Roosendaal
0
23-10
Group - U11
2B
12:00
XerxesDZB
1
12:25
ASC Waterwijk
0
23-10
Group - U11
2A
12:30
FC Hyena's
5
12:55
VELO
0
23-10
Group - U11
2B
12:30
DHC
5
12:55
sv Ommoord
1
23-10
Ranking 3/4 - U13
Veld 3
12:45
sv Ommoord
0
13:10
RKAVV Leidschendam1
0
23-10
Ranking 1/2 - U13
Veld 1
12:45
RKSV Zestienhoven
2
13:10
AFC'34
0
23-10
Group - U11
2A
13:00
VELO
0
13:25
ASC Waterwijk
5
23-10
Group - U11
2B
13:00
RKVV Roosendaal
0
13:25
FC Hyena's
2
23-10
Group - U11
2A
13:30
XerxesDZB
0
13:55
DHC
5
23-10
Group - U11
2B
13:30
sv Ommoord
0
13:55
DWO
3
23-10
Group - U11
2A
14:00
XerxesDZB
2
14:25
FC Hyena's
0
23-10
Group - U11
2B
14:00
sv Ommoord
1
14:25
VELO
4
23-10
Group - U11
2A
14:30
ASC Waterwijk
3
14:55
RKVV Roosendaal
0
23-10
Group - U11
2B
14:30
DWO
1
14:55
DHC
1
23-10
Group - U11
2A
15:00
RKVV Roosendaal
2
15:25
sv Ommoord
2
23-10
Group - U11
2B
15:00
FC Hyena's
2
15:25
DHC
2
23-10
Group - U11
2A
15:30
ASC Waterwijk
0
15:55
DWO
5
23-10
Group - U11
2B
15:30
XerxesDZB
7
15:55
VELO
1
23-10
Ranking 7/8 - U11
2B
16:15
VELO
3
16:40
sv Ommoord
0
23-10
Ranking 5/6 - U11
2A
16:15
FC Hyena's
4
16:40
RKVV Roosendaal
0
23-10
Ranking 3/4 - U11
2B
17:00
ASC Waterwijk
3
17:25
XerxesDZB
0
23-10
Ranking 1/2 - U11
2A
17:00
DWO
1
17:25
DHC
0
  Won after "Penalty kicks"
 

Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.