Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Kethel Spaland Toernooi 2023 (middag) op 3 juni
Categorieën
×
Poule KS JO8-1
Poule KS JO8-2
Poule KS JO9-1
Poule KS JO9-2
Poule KS JO9-3
Poule KS JO10-1
Poule KS JO10-2
Poule KS JO10-3
Poule KS JO11-1
Poule KS JO11-2
Poule KS JO12-1
Poule KS JO12-2
Kies categorie
Alle categorieën
Poule KS JO8-1
Poule KS JO8-2
Poule KS JO9-1
Poule KS JO9-2
Poule KS JO9-3
Poule KS JO10-1
Poule KS JO10-2
Poule KS JO10-3
Poule KS JO11-1
Poule KS JO11-2
Poule KS JO12-1
Poule KS JO12-2
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Barendrecht JO8-2 (Poule KS JO8-1)
Be Fair JO12-1 (Poule KS JO12-1)
Berkel JO10-2 (Poule KS JO10-2)
Berkel JO10-3 (Poule KS JO10-3)
Berkel JO11-1 (Poule KS JO11-1)
Botlek JO11-1 (Poule KS JO11-1)
BVCB JO10-1/2 (Poule KS JO10-3)
BVCB JO9-1 (Poule KS JO9-1)
Charlois, sv JO10-1 (Poule KS JO10-1)
Charlois, sv JO12-1 (Poule KS JO12-2)
Charlois, sv JO8-1 (Poule KS JO8-1)
Charlois, sv JO9-1 (Poule KS JO9-2)
CWO JO11-1 (Poule KS JO11-1)
De Betrokken Spartaan JO8-1 (Poule KS JO8-1)
De Betrokken Spartaan JO9-1 (Poule KS JO9-1)
DHSC JO10-1 (Poule KS JO10-2)
Die Haghe JO12-1 (Poule KS JO12-2)
DSO JO10-1 (Poule KS JO10-1)
DSO JO10-2 (Poule KS JO10-2)
DSO JO8-1 (Poule KS JO8-2)
DSVP JO11-2 (Poule KS JO11-1)
DWO JO9-2 (Poule KS JO9-3)
GSC ESDO JO12-2 (Poule KS JO12-2)
Hekelingen JO8-2 (Poule KS JO8-2)
Hekelingen JO9-1 (Poule KS JO9-1)
Kethel Spaland JO10-1 (Poule KS JO10-1)
Kethel Spaland JO10-2 (Poule KS JO10-2)
Kethel Spaland JO10-3 (Poule KS JO10-3)
Kethel Spaland JO11-1 (Poule KS JO11-1)
Kethel Spaland JO11-2 (Poule KS JO11-2)
Kethel Spaland JO12-1 (Poule KS JO12-1)
Kethel Spaland JO12-2 (Poule KS JO12-2)
Kethel Spaland JO8-1 (Poule KS JO8-1)
Kethel Spaland JO8-2 (Poule KS JO8-2)
Kethel Spaland JO9-1 (Poule KS JO9-1)
Kethel Spaland JO9-2 (Poule KS JO9-2)
Kethel Spaland JO9-3 (Poule KS JO9-3)
Level Up JO12-1 (Poule KS JO12-1)
Lyra JO11-3 (Poule KS JO11-2)
Naaldwijk JO9-1 (Poule KS JO9-2)
Nieuwenhoorn JO10-1 (Poule KS JO10-1)
Ommoord JO10-1 (Poule KS JO10-2)
Ommoord JO11-1 (Poule KS JO11-2)
Ommoord JO9-1 (Poule KS JO9-3)
Oranje Wit JO10-1 (Poule KS JO10-1)
Oranje Wit JO12-1 (Poule KS JO12-1)
Poortugaal JO9-1 (Poule KS JO9-1)
RKAVV JO9-2 (Poule KS JO9-3)
RVV Blijdorp JO8-1 (Poule KS JO8-2)
Slikkerveer JO11-2 (Poule KS JO11-2)
Soccerboys JO10-1 (Poule KS JO10-3)
Soccerboys JO9-2 (Poule KS JO9-3)
Sparta (AV) JO8-1 (Poule KS JO8-1)
VELO JO9-2 (Poule KS JO9-2)
Verburch JO11-2 (Poule KS JO11-2)
Vitesse Delft JO9-1 (Poule KS JO9-2)
VOC JO12-1 (Poule KS JO12-1)
Westlandia JO10-2 (Poule KS JO10-3)
Westlandia JO12-2 (Poule KS JO12-2)
Westlandia JO8-2 (Poule KS JO8-2)
Poule - Poule KS JO8-2
1A
14:00
Kethel Spaland JO8-2
3
14:20
DSO JO8-1
2
Poule - Poule KS JO8-2
1B
14:00
Hekelingen JO8-2
3
14:20
Westlandia JO8-2
3
Poule - Poule KS JO9-1
3C
14:00
Kethel Spaland JO9-1
4
14:20
De Betrokken Spartaan JO9-1
1
Poule - Poule KS JO9-1
3D
14:00
Hekelingen JO9-1
2
14:20
Poortugaal JO9-1
3
Poule - Poule KS JO9-3
2A
14:00
Kethel Spaland JO9-3
1
14:20
DWO JO9-2
2
Poule - Poule KS JO9-3
2B
14:00
Soccerboys JO9-2
0
14:20
RKAVV JO9-2
4
Poule - Poule KS JO10-1
2C
14:00
Kethel Spaland JO10-1
0
14:20
DSO JO10-1
3
Poule - Poule KS JO10-1
2D
14:00
Nieuwenhoorn JO10-1
4
14:20
Oranje Wit JO10-1
1
Poule - Poule KS JO10-2
3A
14:00
Kethel Spaland JO10-2
1
14:20
DSO JO10-2
3
Poule - Poule KS JO10-2
3B
14:00
Berkel JO10-2
1
14:20
DHSC JO10-1
7
Poule - Poule KS JO11-1
1CD
14:00
Kethel Spaland JO11-1
3
14:20
DSVP JO11-2
0
Poule - Poule KS JO11-1
4AB
14:00
CWO JO11-1
2
14:20
Berkel JO11-1
2
Poule - Poule KS JO11-2
4CD
14:00
Kethel Spaland JO11-2
1
14:20
Slikkerveer JO11-2
3
Poule - Poule KS JO11-2
5AB
14:00
Verburch JO11-2
0
14:20
Lyra JO11-3
0
Poule - Poule KS JO12-1
5CD
14:00
Kethel Spaland JO12-1
3
14:20
Level Up JO12-1
0
Poule - Poule KS JO8-1
2C
14:30
Kethel Spaland JO8-1
1
14:50
De Betrokken Spartaan JO8-1
3
Poule - Poule KS JO8-1
2D
14:30
Barendrecht JO8-2
1
14:50
Charlois, sv JO8-1
0
Poule - Poule KS JO9-2
2A
14:30
Kethel Spaland JO9-2
1
14:50
VELO JO9-2
3
Poule - Poule KS JO9-2
2B
14:30
Vitesse Delft JO9-1
0
14:50
Naaldwijk JO9-1
3
Poule - Poule KS JO9-3
3C
14:30
Ommoord JO9-1
4
14:50
Kethel Spaland JO9-3
3
Poule - Poule KS JO9-3
3D
14:30
DWO JO9-2
3
14:50
Soccerboys JO9-2
0
Poule - Poule KS JO10-1
1A
14:30
Charlois, sv JO10-1
0
14:50
Kethel Spaland JO10-1
1
Poule - Poule KS JO10-1
1B
14:30
DSO JO10-1
5
14:50
Nieuwenhoorn JO10-1
2
Poule - Poule KS JO10-3
3A
14:30
Kethel Spaland JO10-3
0
14:50
Soccerboys JO10-1
3
Poule - Poule KS JO10-3
3B
14:30
Berkel JO10-3
0
14:50
Westlandia JO10-2
4
Poule - Poule KS JO11-1
5AB
14:30
Botlek JO11-1
3
14:50
DSVP JO11-2
0
Poule - Poule KS JO11-1
5CD
14:30
DSVP JO11-2
0
14:50
CWO JO11-1
3
Poule - Poule KS JO12-1
1CD
14:30
VOC JO12-1
2
14:50
Oranje Wit JO12-1
1
Poule - Poule KS JO12-2
4AB
14:30
Kethel Spaland JO12-2
0
14:50
Die Haghe JO12-1
0
Poule - Poule KS JO12-2
4CD
14:30
Charlois, sv JO12-1
0
14:50
Westlandia JO12-2
1
Poule - Poule KS JO8-1
1A
15:00
Sparta (AV) JO8-1
7
15:20
Kethel Spaland JO8-1
1
Poule - Poule KS JO8-1
1B
15:00
De Betrokken Spartaan JO8-1
2
15:20
Barendrecht JO8-2
3
Poule - Poule KS JO8-2
3A
15:00
RVV Blijdorp JO8-1
1
15:20
Kethel Spaland JO8-2
3
Poule - Poule KS JO8-2
3B
15:00
DSO JO8-1
11
15:20
Hekelingen JO8-2
0
Poule - Poule KS JO9-1
2C
15:00
BVCB JO9-1
1
15:20
Kethel Spaland JO9-1
4
Poule - Poule KS JO9-1
2D
15:00
De Betrokken Spartaan JO9-1
2
15:20
Hekelingen JO9-1
2
Poule - Poule KS JO9-2
3C
15:00
Charlois, sv JO9-1
3
15:20
Kethel Spaland JO9-2
0
Poule - Poule KS JO9-2
3D
15:00
VELO JO9-2
3
15:20
Vitesse Delft JO9-1
0
Poule - Poule KS JO10-2
2A
15:00
Ommoord JO10-1
1
15:20
Kethel Spaland JO10-2
0
Poule - Poule KS JO10-2
2B
15:00
DSO JO10-2
3
15:20
Berkel JO10-2
3
Poule - Poule KS JO11-2
1CD
15:00
Ommoord JO11-1
2
15:20
Kethel Spaland JO11-2
5
Poule - Poule KS JO11-2
4AB
15:00
Slikkerveer JO11-2
3
15:20
Verburch JO11-2
0
Poule - Poule KS JO12-1
4CD
15:00
Be Fair JO12-1
1
15:20
Kethel Spaland JO12-1
0
Poule - Poule KS JO12-1
5AB
15:00
Level Up JO12-1
0
15:20
VOC JO12-1
3
Poule - Poule KS JO12-2
5CD
15:00
GSC ESDO JO12-2
1
15:20
Kethel Spaland JO12-2
0
Poule - Poule KS JO9-1
1A
15:30
Poortugaal JO9-1
1
15:50
BVCB JO9-1
2
Poule - Poule KS JO9-1
1B
15:30
Kethel Spaland JO9-1
5
15:50
Hekelingen JO9-1
1
Poule - Poule KS JO9-3
2C
15:30
RKAVV JO9-2
6
15:50
Ommoord JO9-1
2
Poule - Poule KS JO9-3
2D
15:30
Kethel Spaland JO9-3
1
15:50
Soccerboys JO9-2
3
Poule - Poule KS JO10-1
3A
15:30
Oranje Wit JO10-1
3
15:50
Charlois, sv JO10-1
1
Poule - Poule KS JO10-1
3B
15:30
Kethel Spaland JO10-1
0
15:50
Nieuwenhoorn JO10-1
3
Poule - Poule KS JO10-2
3C
15:30
DHSC JO10-1
1
15:50
Ommoord JO10-1
3
Poule - Poule KS JO10-2
3D
15:30
Kethel Spaland JO10-2
2
15:50
Berkel JO10-2
0
Poule - Poule KS JO10-3
2A
15:30
BVCB JO10-1/2
3
15:50
Kethel Spaland JO10-3
2
Poule - Poule KS JO10-3
2B
15:30
Soccerboys JO10-1
3
15:50
Berkel JO10-3
1
Poule - Poule KS JO11-1
4AB
15:30
Berkel JO11-1
2
15:50
Botlek JO11-1
0
Poule - Poule KS JO11-1
4CD
15:30
Kethel Spaland JO11-1
0
15:50
CWO JO11-1
0
Poule - Poule KS JO11-2
5AB
15:30
Lyra JO11-3
6
15:50
Ommoord JO11-1
0
Poule - Poule KS JO11-2
5CD
15:30
Kethel Spaland JO11-2
1
15:50
Verburch JO11-2
1
Poule - Poule KS JO12-2
1CD
15:30
Die Haghe JO12-1
2
15:50
Charlois, sv JO12-1
0
Poule - Poule KS JO8-1
3A
16:00
Charlois, sv JO8-1
1
16:20
Sparta (AV) JO8-1
4
Poule - Poule KS JO8-1
3B
16:00
Kethel Spaland JO8-1
2
16:20
Barendrecht JO8-2
2
Poule - Poule KS JO8-2
2A
16:00
Westlandia JO8-2
0
16:20
RVV Blijdorp JO8-1
3
Poule - Poule KS JO8-2
2B
16:00
Kethel Spaland JO8-2
3
16:20
Hekelingen JO8-2
0
Poule - Poule KS JO9-2
2C
16:00
Naaldwijk JO9-1
0
16:20
Charlois, sv JO9-1
4
Poule - Poule KS JO9-2
2D
16:00
Kethel Spaland JO9-2
3
16:20
Vitesse Delft JO9-1
0
Poule - Poule KS JO9-3
1A
16:00
Ommoord JO9-1
1
16:20
DWO JO9-2
0
Poule - Poule KS JO9-3
1B
16:00
RKAVV JO9-2
2
16:20
Kethel Spaland JO9-3
3
Poule - Poule KS JO10-3
3C
16:00
Westlandia JO10-2
3
16:20
BVCB JO10-1/2
3
Poule - Poule KS JO10-3
3D
16:00
Kethel Spaland JO10-3
1
16:20
Berkel JO10-3
2
Poule - Poule KS JO11-1
5CD
16:00
Botlek JO11-1
0
16:20
Kethel Spaland JO11-1
3
Poule - Poule KS JO12-1
1CD
16:00
Oranje Wit JO12-1
0
16:20
Be Fair JO12-1
3
Poule - Poule KS JO12-1
4AB
16:00
Kethel Spaland JO12-1
0
16:20
VOC JO12-1
2
Poule - Poule KS JO12-2
4CD
16:00
Westlandia JO12-2
1
16:20
GSC ESDO JO12-2
0
Poule - Poule KS JO12-2
5AB
16:00
Kethel Spaland JO12-2
3
16:20
Charlois, sv JO12-1
0
Poule - Poule KS JO8-2
3C
16:30
RVV Blijdorp JO8-1
0
16:50
DSO JO8-1
2
Poule - Poule KS JO8-2
3D
16:30
Westlandia JO8-2
0
16:50
Kethel Spaland JO8-2
3
Poule - Poule KS JO9-1
3A
16:30
BVCB JO9-1
0
16:50
De Betrokken Spartaan JO9-1
4
Poule - Poule KS JO9-1
3B
16:30
Poortugaal JO9-1
4
16:50
Kethel Spaland JO9-1
5
Poule - Poule KS JO9-2
1A
16:30
Charlois, sv JO9-1
2
16:50
VELO JO9-2
3
Poule - Poule KS JO9-2
1B
16:30
Naaldwijk JO9-1
1
16:50
Kethel Spaland JO9-2
1
Poule - Poule KS JO10-1
2A
16:30
Charlois, sv JO10-1
2
16:50
DSO JO10-1
4
Poule - Poule KS JO10-1
2B
16:30
Oranje Wit JO10-1
2
16:50
Kethel Spaland JO10-1
6
Poule - Poule KS JO10-2
2C
16:30
Ommoord JO10-1
0
16:50
DSO JO10-2
2
Poule - Poule KS JO10-2
2D
16:30
DHSC JO10-1
1
16:50
Kethel Spaland JO10-2
1
Poule - Poule KS JO11-1
1CD
16:30
Berkel JO11-1
3
16:50
DSVP JO11-2
0
Poule - Poule KS JO11-2
4AB
16:30
Ommoord JO11-1
0
16:50
Slikkerveer JO11-2
9
Poule - Poule KS JO11-2
4CD
16:30
Lyra JO11-3
0
16:50
Kethel Spaland JO11-2
1
Poule - Poule KS JO12-1
5AB
16:30
Be Fair JO12-1
3
16:50
Level Up JO12-1
0
Poule - Poule KS JO12-1
5CD
16:30
Oranje Wit JO12-1
0
16:50
Kethel Spaland JO12-1
6
Poule - Poule KS JO8-1
2A
17:00
Sparta (AV) JO8-1
4
17:20
De Betrokken Spartaan JO8-1
3
Poule - Poule KS JO8-1
2B
17:00
Charlois, sv JO8-1
0
17:20
Kethel Spaland JO8-1
1
Poule - Poule KS JO9-3
3A
17:00
Soccerboys JO9-2
1
17:20
Ommoord JO9-1
3
Poule - Poule KS JO9-3
3B
17:00
DWO JO9-2
1
17:20
RKAVV JO9-2
0
Poule - Poule KS JO10-1
3C
17:00
Nieuwenhoorn JO10-1
4
17:20
Charlois, sv JO10-1
3
Poule - Poule KS JO10-1
3D
17:00
DSO JO10-1
6
17:20
Oranje Wit JO10-1
0
Poule - Poule KS JO10-2
1A
17:00
Berkel JO10-2
2
17:20
Ommoord JO10-1
3
Poule - Poule KS JO10-2
1B
17:00
DSO JO10-2
4
17:20
DHSC JO10-1
3
Poule - Poule KS JO10-3
2C
17:00
BVCB JO10-1/2
4
17:20
Soccerboys JO10-1
0
Poule - Poule KS JO10-3
2D
17:00
Westlandia JO10-2
3
17:20
Kethel Spaland JO10-3
1
Poule - Poule KS JO11-1
4CD
17:00
CWO JO11-1
3
17:20
Botlek JO11-1
1
Poule - Poule KS JO11-1
5AB
17:00
Kethel Spaland JO11-1
0
17:20
Berkel JO11-1
1
Poule - Poule KS JO11-2
5CD
17:00
Verburch JO11-2
3
17:20
Ommoord JO11-1
0
Poule - Poule KS JO12-2
1CD
17:00
GSC ESDO JO12-2
0
17:20
Die Haghe JO12-1
2
Poule - Poule KS JO12-2
4AB
17:00
Westlandia JO12-2
2
17:20
Kethel Spaland JO12-2
1
Poule - Poule KS JO8-1
3C
17:30
Barendrecht JO8-2
5
17:50
Sparta (AV) JO8-1
4
Poule - Poule KS JO8-1
3D
17:30
De Betrokken Spartaan JO8-1
1
17:50
Charlois, sv JO8-1
2
Poule - Poule KS JO8-2
2C
17:30
Hekelingen JO8-2
3
17:50
RVV Blijdorp JO8-1
4
Poule - Poule KS JO8-2
2D
17:30
DSO JO8-1
4
17:50
Westlandia JO8-2
1
Poule - Poule KS JO9-1
2A
17:30
Hekelingen JO9-1
7
17:50
BVCB JO9-1
1
Poule - Poule KS JO9-1
2B
17:30
De Betrokken Spartaan JO9-1
1
17:50
Poortugaal JO9-1
3
Poule - Poule KS JO9-2
3A
17:30
Vitesse Delft JO9-1
0
17:50
Charlois, sv JO9-1
3
Poule - Poule KS JO9-2
3B
17:30
VELO JO9-2
5
17:50
Naaldwijk JO9-1
2
Poule - Poule KS JO10-3
1A
17:30
Berkel JO10-3
2
17:50
BVCB JO10-1/2
7
Poule - Poule KS JO10-3
1B
17:30
Soccerboys JO10-1
1
17:50
Westlandia JO10-2
2
Poule - Poule KS JO11-2
1CD
17:30
Slikkerveer JO11-2
4
17:50
Lyra JO11-3
1
Poule - Poule KS JO12-1
4AB
17:30
VOC JO12-1
3
17:50
Be Fair JO12-1
1
Poule - Poule KS JO12-1
4CD
17:30
Level Up JO12-1
0
17:50
Oranje Wit JO12-1
3
Poule - Poule KS JO12-2
5AB
17:30
Charlois, sv JO12-1
0
17:50
GSC ESDO JO12-2
0
Poule - Poule KS JO12-2
5CD
17:30
Die Haghe JO12-1
1
17:50
Westlandia JO12-2
2
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden