Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Kethel Spaland Toernooi 2023 (ochtend) op 3 juni
Categorieën
×
Poule KS JO8-3
Poule KS JO8-4
Poule KS JO8-5
Poule KS JO8-6
Poule KS JO8-7
Poule KS JO9-4
Poule KS JO9-5
Poule KS JO10-4
Poule KS JO11-3
Poule KS JO12-3
Poule KS JO12-4
Poule KS JO12-5
Kies categorie
Alle categorieën
Poule KS JO8-3
Poule KS JO8-4
Poule KS JO8-5
Poule KS JO8-6
Poule KS JO8-7
Poule KS JO9-4
Poule KS JO9-5
Poule KS JO10-4
Poule KS JO11-3
Poule KS JO12-3
Poule KS JO12-4
Poule KS JO12-5
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Barendrecht JO11-12 (Poule KS JO11-3)
Be Fair JO12-2 (Poule KS JO12-3)
Be Fair JO12-3 (Poule KS JO12-4)
Be Fair JO12-4 (Poule KS JO12-5)
Berkel JO11-5 (Poule KS JO11-3)
Botlek JO12-1 (Poule KS JO12-3)
Botlek JO12-2 (Poule KS JO12-5)
CWO JO8-2 (Poule KS JO8-5)
dvv Delft JO12-1 (Poule KS JO12-4)
DWO JO9-3 (Poule KS JO9-4)
DWO JO9-5 (Poule KS JO9-5)
Excelsior '20 JO10-3 (Poule KS JO10-4)
Excelsior '20 JO12-1 (Poule KS JO12-4)
Excelsior '20 JO12-3 (Poule KS JO12-5)
Excelsior '20 JO9-3 (Poule KS JO9-5)
HWD JO9-2 (Poule KS JO9-4)
Kethel Spaland JO10-4 (Poule KS JO10-4)
Kethel Spaland JO11-3 (Poule KS JO11-3)
Kethel Spaland JO12-3 (Poule KS JO12-3)
Kethel Spaland JO12-4 (Poule KS JO12-4)
Kethel Spaland JO12-5 (Poule KS JO12-5)
Kethel Spaland JO8-3 (Poule KS JO8-3)
Kethel Spaland JO8-4 (Poule KS JO8-4)
Kethel Spaland JO8-5 (Poule KS JO8-5)
Kethel Spaland JO8-6 (Poule KS JO8-6)
Kethel Spaland JO8-7 (Poule KS JO8-7)
Kethel Spaland JO9-4 (Poule KS JO9-4)
Kethel Spaland JO9-5 (Poule KS JO9-5)
Lyra JO10-4 (Poule KS JO10-4)
Lyra JO11-4 (Poule KS JO11-3)
Lyra JO8-4 (Poule KS JO8-3)
Lyra JO8-5 (Poule KS JO8-4)
Lyra JO8-6 (Poule KS JO8-5)
Lyra JO8-7 (Poule KS JO8-7)
Lyra JO9-3 (Poule KS JO9-4)
Lyra JO9-5 (Poule KS JO9-5)
Naaldwijk JO8-1 (Poule KS JO8-4)
Naaldwijk JO9-2 (Poule KS JO9-4)
Naaldwijk JO9-3 (Poule KS JO9-5)
Nieuwerkerk JO8-7 (Poule KS JO8-6)
Ommoord JO12-1 (Poule KS JO12-5)
Ommoord JO8-1 (Poule KS JO8-3)
Oranje Wit JO12-3 (Poule KS JO12-3)
Oranje Wit JO12-4 (Poule KS JO12-4)
Poortugaal JO10-4 (Poule KS JO10-4)
Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2 (Poule KS JO11-3)
Soccerboys JO10-2 (Poule KS JO10-4)
Sparta (AV) JO8-3 (Poule KS JO8-3)
Steeds Hooger JO8-1 (Poule KS JO8-4)
Strijen JO8-1 (Poule KS JO8-6)
Strijen JO8-2 (Poule KS JO8-7)
TOGB JO8-3 (Poule KS JO8-3)
VOC JO12-3 (Poule KS JO12-3)
Wilhelmus JO8-6 (Poule KS JO8-7)
XerxesDZB JO8-3 (Poule KS JO8-4)
XerxesDZB JO8-4 (Poule KS JO8-5)
XerxesDZB JO8-5 (Poule KS JO8-6)
Zoetermeer JO8-5 (Poule KS JO8-5)
Zoetermeer JO8-7 (Poule KS JO8-6)
Zoetermeer JO8-8 (Poule KS JO8-7)
Poule - Poule KS JO8-5
3C
09:00
Zoetermeer JO8-5
1
09:20
Kethel Spaland JO8-5
2
Poule - Poule KS JO8-5
3D
09:00
CWO JO8-2
2
09:20
Lyra JO8-6
0
Poule - Poule KS JO8-6
2A
09:00
Nieuwerkerk JO8-7
1
09:20
Zoetermeer JO8-7
1
Poule - Poule KS JO8-6
2B
09:00
Kethel Spaland JO8-6
1
09:20
Strijen JO8-1
11
Poule - Poule KS JO8-7
1A
09:00
Kethel Spaland JO8-7
2
09:20
Zoetermeer JO8-8
2
Poule - Poule KS JO8-7
1B
09:00
Strijen JO8-2
3
09:20
Lyra JO8-7
2
Poule - Poule KS JO9-4
2C
09:00
Kethel Spaland JO9-4
0
09:20
Naaldwijk JO9-2
1
Poule - Poule KS JO9-4
2D
09:00
DWO JO9-3
5
09:20
Lyra JO9-3
0
Poule - Poule KS JO10-4
3A
09:00
Kethel Spaland JO10-4
1
09:20
Soccerboys JO10-2
4
Poule - Poule KS JO10-4
3B
09:00
Lyra JO10-4
0
09:20
Excelsior '20 JO10-3
9
Poule - Poule KS JO11-3
4AB
09:00
Kethel Spaland JO11-3
3
09:20
Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
0
Poule - Poule KS JO11-3
4CD
09:00
Lyra JO11-4
0
09:20
Berkel JO11-5
0
Poule - Poule KS JO12-3
5AB
09:00
Kethel Spaland JO12-3
0
09:20
Oranje Wit JO12-3
3
Poule - Poule KS JO12-3
5CD
09:00
Botlek JO12-1
2
09:20
Be Fair JO12-2
3
Poule - Poule KS JO12-4
1 CD
09:00
Kethel Spaland JO12-4
1
09:20
Oranje Wit JO12-4
3
Poule - Poule KS JO8-3
3A
09:30
Kethel Spaland JO8-3
7
09:50
Lyra JO8-4
0
Poule - Poule KS JO8-3
3B
09:30
Sparta (AV) JO8-3
1
09:50
TOGB JO8-3
1
Poule - Poule KS JO8-4
2A
09:30
Steeds Hooger JO8-1
3
09:50
Kethel Spaland JO8-4
3
Poule - Poule KS JO8-4
2B
09:30
Naaldwijk JO8-1
5
09:50
Lyra JO8-5
0
Poule - Poule KS JO8-6
3C
09:30
XerxesDZB JO8-5
5
09:50
Nieuwerkerk JO8-7
0
Poule - Poule KS JO8-6
3D
09:30
Zoetermeer JO8-7
4
09:50
Kethel Spaland JO8-6
1
Poule - Poule KS JO9-4
1A
09:30
HWD JO9-2
4
09:50
Kethel Spaland JO9-4
0
Poule - Poule KS JO9-4
1B
09:30
Naaldwijk JO9-2
1
09:50
DWO JO9-3
2
Poule - Poule KS JO9-5
2C
09:30
Kethel Spaland JO9-5
5
09:50
Naaldwijk JO9-3
1
Poule - Poule KS JO9-5
2D
09:30
DWO JO9-5
2
09:50
Lyra JO9-5
0
Poule - Poule KS JO11-3
5CD
09:30
Barendrecht JO11-12
2
09:50
Kethel Spaland JO11-3
2
Poule - Poule KS JO11-3
1 CD
09:30
Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
0
09:50
Lyra JO11-4
3
Poule - Poule KS JO12-4
4AB
09:30
dvv Delft JO12-1
0
09:50
Excelsior '20 JO12-1
3
Poule - Poule KS JO12-5
4CD
09:30
Kethel Spaland JO12-5
2
09:50
Excelsior '20 JO12-3
1
Poule - Poule KS JO12-5
5AB
09:30
Botlek JO12-2
0
09:50
Ommoord JO12-1
1
Poule - Poule KS JO8-4
3C
10:00
XerxesDZB JO8-3
0
10:20
Steeds Hooger JO8-1
2
Poule - Poule KS JO8-4
3D
10:00
Kethel Spaland JO8-4
0
10:20
Naaldwijk JO8-1
7
Poule - Poule KS JO8-5
2C
10:00
XerxesDZB JO8-4
2
10:20
Zoetermeer JO8-5
1
Poule - Poule KS JO8-5
2D
10:00
Kethel Spaland JO8-5
1
10:20
CWO JO8-2
7
Poule - Poule KS JO8-7
3A
10:00
Wilhelmus JO8-6
8
10:20
Kethel Spaland JO8-7
2
Poule - Poule KS JO8-7
3B
10:00
Zoetermeer JO8-8
0
10:20
Strijen JO8-2
4
Poule - Poule KS JO9-5
1A
10:00
Excelsior '20 JO9-3
3
10:20
Kethel Spaland JO9-5
0
Poule - Poule KS JO9-5
1B
10:00
Naaldwijk JO9-3
0
10:20
DWO JO9-5
7
Poule - Poule KS JO10-4
2A
10:00
Poortugaal JO10-4
6
10:20
Kethel Spaland JO10-4
1
Poule - Poule KS JO10-4
2B
10:00
Soccerboys JO10-2
6
10:20
Lyra JO10-4
0
Poule - Poule KS JO12-3
4AB
10:00
VOC JO12-3
2
10:20
Kethel Spaland JO12-3
2
Poule - Poule KS JO12-3
4CD
10:00
Oranje Wit JO12-3
0
10:20
Botlek JO12-1
2
Poule - Poule KS JO12-4
5AB
10:00
Be Fair JO12-3
1
10:20
Kethel Spaland JO12-4
1
Poule - Poule KS JO12-4
5CD
10:00
Oranje Wit JO12-4
0
10:20
dvv Delft JO12-1
3
Poule - Poule KS JO12-5
1 CD
10:00
Be Fair JO12-4
1
10:20
Kethel Spaland JO12-5
0
Poule - Poule KS JO8-3
2A
10:30
Ommoord JO8-1
3
10:50
Kethel Spaland JO8-3
0
Poule - Poule KS JO8-3
2B
10:30
Lyra JO8-4
0
10:50
Sparta (AV) JO8-3
6
Poule - Poule KS JO8-5
1A
10:30
Lyra JO8-6
2
10:50
XerxesDZB JO8-4
3
Poule - Poule KS JO8-5
1B
10:30
Zoetermeer JO8-5
1
10:50
CWO JO8-2
4
Poule - Poule KS JO8-6
2C
10:30
Strijen JO8-1
4
10:50
XerxesDZB JO8-5
1
Poule - Poule KS JO8-6
2D
10:30
Nieuwerkerk JO8-7
8
10:50
Kethel Spaland JO8-6
2
Poule - Poule KS JO9-4
3A
10:30
Lyra JO9-3
1
10:50
HWD JO9-2
5
Poule - Poule KS JO9-4
3B
10:30
Kethel Spaland JO9-4
0
10:50
DWO JO9-3
9
Poule - Poule KS JO10-4
3C
10:30
Excelsior '20 JO10-3
2
10:50
Poortugaal JO10-4
0
Poule - Poule KS JO10-4
3D
10:30
Kethel Spaland JO10-4
2
10:50
Lyra JO10-4
5
Poule - Poule KS JO11-3
4CD
10:30
Berkel JO11-5
3
10:50
Barendrecht JO11-12
5
Poule - Poule KS JO11-3
5AB
10:30
Kethel Spaland JO11-3
1
10:50
Lyra JO11-4
2
Poule - Poule KS JO12-3
5CD
10:30
Be Fair JO12-2
5
10:50
VOC JO12-3
1
Poule - Poule KS JO12-3
1 CD
10:30
Kethel Spaland JO12-3
1
10:50
Botlek JO12-1
2
Poule - Poule KS JO12-5
4AB
10:30
Excelsior '20 JO12-3
0
10:50
Botlek JO12-2
2
Poule - Poule KS JO8-3
3C
11:00
TOGB JO8-3
0
11:20
Ommoord JO8-1
12
Poule - Poule KS JO8-3
3D
11:00
Kethel Spaland JO8-3
1
11:20
Sparta (AV) JO8-3
4
Poule - Poule KS JO8-4
2C
11:00
Lyra JO8-5
4
11:20
XerxesDZB JO8-3
4
Poule - Poule KS JO8-4
2D
11:00
Steeds Hooger JO8-1
1
11:20
Naaldwijk JO8-1
1
Poule - Poule KS JO8-6
1A
11:00
XerxesDZB JO8-5
6
11:20
Zoetermeer JO8-7
0
Poule - Poule KS JO8-6
1B
11:00
Strijen JO8-1
3
11:20
Nieuwerkerk JO8-7
2
Poule - Poule KS JO8-7
2A
11:00
Lyra JO8-7
1
11:20
Wilhelmus JO8-6
4
Poule - Poule KS JO8-7
2B
11:00
Kethel Spaland JO8-7
2
11:20
Strijen JO8-2
3
Poule - Poule KS JO9-5
3A
11:00
Lyra JO9-5
1
11:20
Excelsior '20 JO9-3
2
Poule - Poule KS JO9-5
3B
11:00
Kethel Spaland JO9-5
0
11:20
DWO JO9-5
9
Poule - Poule KS JO11-3
1 CD
11:00
Barendrecht JO11-12
3
11:20
Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
0
Poule - Poule KS JO12-4
4AB
11:00
Excelsior '20 JO12-1
4
11:20
Be Fair JO12-3
1
Poule - Poule KS JO12-4
4CD
11:00
Kethel Spaland JO12-4
0
11:20
dvv Delft JO12-1
4
Poule - Poule KS JO12-5
5AB
11:00
Ommoord JO12-1
0
11:20
Be Fair JO12-4
1
Poule - Poule KS JO12-5
5CD
11:00
Kethel Spaland JO12-5
2
11:20
Botlek JO12-2
1
Poule - Poule KS JO8-4
1A
11:30
XerxesDZB JO8-3
1
11:50
Kethel Spaland JO8-4
2
Poule - Poule KS JO8-4
1B
11:30
Lyra JO8-5
1
11:50
Steeds Hooger JO8-1
7
Poule - Poule KS JO8-5
3A
11:30
XerxesDZB JO8-4
1
11:50
Kethel Spaland JO8-5
1
Poule - Poule KS JO8-5
3B
11:30
Lyra JO8-6
0
11:50
Zoetermeer JO8-5
3
Poule - Poule KS JO8-7
3C
11:30
Wilhelmus JO8-6
5
11:50
Zoetermeer JO8-8
1
Poule - Poule KS JO8-7
3D
11:30
Lyra JO8-7
2
11:50
Kethel Spaland JO8-7
1
Poule - Poule KS JO9-4
2A
11:30
HWD JO9-2
2
11:50
Naaldwijk JO9-2
2
Poule - Poule KS JO9-4
2B
11:30
Lyra JO9-3
2
11:50
Kethel Spaland JO9-4
2
Poule - Poule KS JO10-4
2C
11:30
Poortugaal JO10-4
1
11:50
Soccerboys JO10-2
2
Poule - Poule KS JO10-4
2D
11:30
Excelsior '20 JO10-3
0
11:50
Kethel Spaland JO10-4
0
Poule - Poule KS JO11-3
4AB
11:30
Berkel JO11-5
1
11:50
Kethel Spaland JO11-3
1
Poule - Poule KS JO12-3
4CD
11:30
VOC JO12-3
0
11:50
Oranje Wit JO12-3
1
Poule - Poule KS JO12-3
5AB
11:30
Be Fair JO12-2
4
11:50
Kethel Spaland JO12-3
1
Poule - Poule KS JO12-4
5CD
11:30
Be Fair JO12-3
2
11:50
Oranje Wit JO12-4
0
Poule - Poule KS JO12-4
1 CD
11:30
Excelsior '20 JO12-1
6
11:50
Kethel Spaland JO12-4
0
Poule - Poule KS JO8-3
2C
12:00
Ommoord JO8-1
11
12:20
Lyra JO8-4
1
Poule - Poule KS JO8-3
2D
12:00
TOGB JO8-3
0
12:20
Kethel Spaland JO8-3
3
Poule - Poule KS JO8-6
3A
12:00
Kethel Spaland JO8-6
1
12:20
XerxesDZB JO8-5
5
Poule - Poule KS JO8-6
3B
12:00
Zoetermeer JO8-7
1
12:20
Strijen JO8-1
1
Poule - Poule KS JO9-4
3C
12:00
DWO JO9-3
5
12:20
HWD JO9-2
2
Poule - Poule KS JO9-4
3D
12:00
Naaldwijk JO9-2
5
12:20
Lyra JO9-3
2
Poule - Poule KS JO9-5
2A
12:00
Excelsior '20 JO9-3
3
12:20
Naaldwijk JO9-3
0
Poule - Poule KS JO9-5
2B
12:00
Lyra JO9-5
5
12:20
Kethel Spaland JO9-5
3
Poule - Poule KS JO10-4
1A
12:00
Lyra JO10-4
1
12:20
Poortugaal JO10-4
4
Poule - Poule KS JO10-4
1B
12:00
Soccerboys JO10-2
2
12:20
Excelsior '20 JO10-3
2
Poule - Poule KS JO11-3
5AB
12:00
Lyra JO11-4
0
12:20
Barendrecht JO11-12
1
Poule - Poule KS JO11-3
5CD
12:00
Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-2
0
12:20
Berkel JO11-5
3
Poule - Poule KS JO12-3
1 CD
12:00
Botlek JO12-1
3
12:20
VOC JO12-3
3
Poule - Poule KS JO12-5
4AB
12:00
Be Fair JO12-4
3
12:20
Excelsior '20 JO12-3
1
Poule - Poule KS JO12-5
4CD
12:00
Ommoord JO12-1
3
12:20
Kethel Spaland JO12-5
0
Poule - Poule KS JO8-3
1A
12:30
Sparta (AV) JO8-3
1
12:50
Ommoord JO8-1
2
Poule - Poule KS JO8-3
1B
12:30
Lyra JO8-4
1
12:50
TOGB JO8-3
2
Poule - Poule KS JO8-4
3A
12:30
Naaldwijk JO8-1
10
12:50
XerxesDZB JO8-3
0
Poule - Poule KS JO8-4
3B
12:30
Kethel Spaland JO8-4
5
12:50
Lyra JO8-5
2
Poule - Poule KS JO8-5
2A
12:30
CWO JO8-2
1
12:50
XerxesDZB JO8-4
1
Poule - Poule KS JO8-5
2B
12:30
Kethel Spaland JO8-5
7
12:50
Lyra JO8-6
1
Poule - Poule KS JO8-7
2C
12:30
Strijen JO8-2
3
12:50
Wilhelmus JO8-6
3
Poule - Poule KS JO8-7
2D
12:30
Zoetermeer JO8-8
2
12:50
Lyra JO8-7
2
Poule - Poule KS JO9-5
3C
12:30
DWO JO9-5
4
12:50
Excelsior '20 JO9-3
2
Poule - Poule KS JO9-5
3D
12:30
Naaldwijk JO9-3
3
12:50
Lyra JO9-5
2
Poule - Poule KS JO12-3
4AB
12:30
Oranje Wit JO12-3
1
12:50
Be Fair JO12-2
1
Poule - Poule KS JO12-4
4CD
12:30
dvv Delft JO12-1
9
12:50
Be Fair JO12-3
0
Poule - Poule KS JO12-4
5AB
12:30
Oranje Wit JO12-4
0
12:50
Excelsior '20 JO12-1
3
Poule - Poule KS JO12-5
5CD
12:30
Botlek JO12-2
3
12:50
Be Fair JO12-4
4
Poule - Poule KS JO12-5
1 CD
12:30
Excelsior '20 JO12-3
0
12:50
Ommoord JO12-1
5
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden