Brabant Summer Cup
25-06
Group - U14/U15
Veld D
10:00
BSC Roosendaal 1
1
10:30
FC Engelen
0
25-06
Group - U14/U15
Veld E
10:00
Verburch
0
10:30
Kampong
1
25-06
Group - U10/U11
Veld C1
10:00
BSC Roosendaal 1
5
10:20
vv Hekelingen
0
25-06
Group - U10/U11
Veld C2
10:00
USV Hercules 1
3
10:20
BSC Roosendaal 2
0
25-06
Group - U10/U11
Veld A1
10:00
USV Hercules 2
1
10:20
BSC Roosendaal 3
0
25-06
Group - U10/U11
Veld A2
10:00
vv Haarsteeg
1
10:20
Wik
1
25-06
Group - U8/U9
Veld A1
10:30
BSC Roosendaal U8
0
10:50
Betopaint
0
25-06
Group - U8/U9
Veld A2
10:30
RBC U8
1
10:50
sv Ommoord U9-1
0
25-06
Group - U14/U15
Veld D
10:40
BSC Roosendaal 2
4
11:10
RBC Roosendaal
2
25-06
Group - U14/U15
Veld E
10:40
VOC
1
11:10
Whyteleafe Youth
1
25-06
Group - U10/U11
Veld A1
11:00
BSC Roosendaal 1
0
11:20
USV Hercules 2
0
25-06
Group - U10/U11
Veld A2
11:00
Wik
0
11:20
BSC Roosendaal 3
2
25-06
Group - U10/U11
Veld C2
11:00
vv Hekelingen
0
11:20
BSC Roosendaal 2
1
25-06
Group - U10/U11
Veld C1
11:00
USV Hercules 1
2
11:20
vv Haarsteeg
1
25-06
Group - U14/U15
Veld D
11:20
Verburch
1
11:50
BSC Roosendaal 1
0
25-06
Group - U14/U15
Veld E
11:20
VOC
2
11:50
FC Engelen
0
25-06
Group - U8/U9
Veld A1
11:30
DJFS U9
5
11:50
sv Ommoord U9-1
0
25-06
Group - U8/U9
Veld A2
11:30
BSC Roosendaal U8
0
11:50
Whyteleafe U9
13
25-06
Group - U14/U15
Veld D
12:00
sv Charlois
0
12:30
Whyteleafe Youth
0
25-06
Group - U14/U15
Veld E
12:00
BSC Roosendaal 2
3
12:30
Kampong
0
25-06
Group - U10/U11
Veld A1
12:00
BSC Roosendaal 2
0
12:20
Wik
1
25-06
Group - U10/U11
Veld C1
12:00
BSC Roosendaal 3
2
12:20
vv Haarsteeg
3
25-06
Group - U10/U11
Veld A2
12:00
USV Hercules 1
0
12:20
BSC Roosendaal 1
0
25-06
Group - U10/U11
Veld C2
12:00
USV Hercules 2
2
12:20
vv Hekelingen
0
25-06
Group - U8/U9
Veld A2
12:30
RBC U8
1
12:50
BSC Roosendaal U8
2
25-06
Group - U8/U9
Veld A1
12:30
Whyteleafe U9
5
12:50
DJFS U9
0
25-06
Group - U14/U15
Veld D
12:40
Kampong
2
13:10
Whyteleafe Youth
1
25-06
Group - U14/U15
Veld E
12:40
FC Engelen
2
13:10
RBC Roosendaal
0
25-06
Group - U10/U11
Veld C2
13:00
vv Haarsteeg
4
13:20
BSC Roosendaal 2
0
25-06
Group - U10/U11
Veld A1
13:00
USV Hercules 2
2
13:20
USV Hercules 1
1
25-06
Group - U10/U11
Veld A2
13:00
Wik
3
13:20
vv Hekelingen
0
25-06
Group - U10/U11
Veld C1
13:00
BSC Roosendaal 1
0
13:20
BSC Roosendaal 3
3
25-06
Group - U14/U15
Veld D
13:20
Verburch
0
13:50
BSC Roosendaal 2
2
25-06
Group - U14/U15
Veld E
13:20
BSC Roosendaal 1
1
13:50
sv Charlois
1
25-06
Group - U8/U9
Veld A2
13:30
sv Ommoord U9-1
1
13:50
BSC Roosendaal U8
2
25-06
Group - U8/U9
Veld A1
13:30
Whyteleafe U9
10
13:50
RBC U8
0
25-06
Group - U8/U9
Veld C1
13:30
Betopaint
1
13:50
DJFS U9
2
25-06
Group - U14/U15
Veld D
14:00
VOC
1
14:30
Verburch
2
25-06
Group - U14/U15
Veld E
14:00
BSC Roosendaal 2
3
14:30
BSC Roosendaal 1
0
25-06
Group - U10/U11
Veld C1
14:00
USV Hercules 2
3
14:20
Wik
0
25-06
Group - U10/U11
Veld C2
14:00
vv Hekelingen
0
14:20
vv Haarsteeg
1
25-06
Group - U10/U11
Veld A1
14:00
BSC Roosendaal 3
3
14:20
USV Hercules 1
1
25-06
Group - U10/U11
Veld A2
14:00
BSC Roosendaal 2
0
14:20
BSC Roosendaal 1
3
25-06
Group - U14/U15
Veld A
14:40
RBC Roosendaal
1
15:10
Kampong
4
25-06
Group - U14/U15
Veld D
14:40
sv Charlois
1
15:10
FC Engelen
0
25-06
Group - U14/U15
Veld A
15:20
Whyteleafe Youth
2
15:50
RBC Roosendaal
0
25-06
Group - U14/U15
Veld D
15:20
Kampong
3
15:50
sv Charlois
4
25-06
Group - U14/U15
Veld D
16:00
BSC Roosendaal 1
0
16:30
VOC
1
25-06
Group - U14/U15
Veld A
16:00
FC Engelen
1
16:30
BSC Roosendaal 2
5
26-06
Group - U14/U15
Veld D
10:00
FC Engelen
2
10:30
Kampong
3
26-06
Group - U14/U15
Veld E
10:00
BSC Roosendaal 1
0
10:30
Whyteleafe Youth
1
26-06
Group - U8/U9
Veld A2
10:00
BSC Roosendaal U8
0
10:20
DJFS U9
5
26-06
Group - U8/U9
Veld A1
10:00
Whyteleafe U9
6
10:20
Betopaint
0
26-06
Group - U10/U11
Veld A2
10:30
vv Hekelingen
0
10:50
USV Hercules 1
6
26-06
Group - U10/U11
Veld C1
10:30
Wik
0
10:50
BSC Roosendaal 1
2
26-06
Group - U10/U11
Veld C2
10:30
vv Haarsteeg
0
10:50
USV Hercules 2
2
26-06
Group - U10/U11
Veld A1
10:30
BSC Roosendaal 3
1
10:50
BSC Roosendaal 2
2
26-06
Group - U14/U15
Veld D
10:40
VOC
2
11:10
sv Charlois
0
26-06
Group - U14/U15
Veld E
10:40
Verburch
0
11:10
RBC Roosendaal
0
26-06
Group - U8/U9
Veld A1
11:00
DJFS U9
2
11:20
RBC U8
0
26-06
Group - U8/U9
Veld A2
11:00
Betopaint
1
11:20
sv Ommoord U9-1
1
26-06
Group - U14/U15
Veld D
11:20
sv Charlois
1
11:50
BSC Roosendaal 2
3
26-06
Group - U14/U15
Veld E
11:20
RBC Roosendaal
0
11:50
VOC
4
26-06
Group - U10/U11
Veld A1
11:30
BSC Roosendaal 1
2
11:50
vv Haarsteeg
1
26-06
Group - U10/U11
Veld A2
11:30
BSC Roosendaal 3
9
11:50
vv Hekelingen
0
26-06
Group - U10/U11
Veld C1
11:30
BSC Roosendaal 2
0
11:50
USV Hercules 2
0
26-06
Group - U10/U11
Veld C2
11:30
Wik
0
11:50
USV Hercules 1
2
26-06
Group - U14/U15
Veld D
12:00
Kampong
3
12:30
BSC Roosendaal 1
0
26-06
Group - U14/U15
Veld E
12:00
Whyteleafe Youth
1
12:30
Verburch
0
26-06
Group - U8/U9
Veld A2
12:00
Betopaint
1
12:20
RBC U8
2
26-06
Group - U8/U9
Veld A1
12:00
sv Ommoord U9-1
0
12:20
Whyteleafe U9
8
26-06
Group - U14/U15
Veld D
12:40
RBC Roosendaal
0
13:10
sv Charlois
0
26-06
Group - U14/U15
Veld E
12:40
Whyteleafe Youth
1
13:10
BSC Roosendaal 2
0
26-06
Ranking 7/8 - U10/U11
Veld C1
12:55
BSC Roosendaal 2
0
13:15
vv Hekelingen
0
26-06
Ranking 5/6 - U10/U11
Veld A2
12:55
vv Haarsteeg
1
13:15
Wik
3
26-06
Plaats 5/6 - U8/U9
Veld A1
12:55
sv Ommoord U9-1
0
13:15
Betopaint
0
26-06
Group - U14/U15
Veld D
13:20
FC Engelen
0
13:50
Verburch
2
26-06
Group - U14/U15
Veld E
13:20
Kampong
1
13:50
VOC
0
26-06
Ranking 3/4 - U10/U11
Veld A2
13:25
USV Hercules 1
0
13:45
BSC Roosendaal 3
0
26-06
Ranking 3/4 - U8/U9
Veld A1
13:25
RBC U8
4
13:45
BSC Roosendaal U8
0
26-06
Ranking 1/2 - U10/U11
Veld A2
13:55
USV Hercules 2
2
14:15
BSC Roosendaal 1
0
26-06
Ranking 1/2 - U8/U9
Veld A1
13:55
Whyteleafe U9
2
14:15
DJFS U9
0
26-06
Group - U14/U15
Veld E
14:00
sv Charlois
1
14:30
Verburch
2
26-06
Group - U14/U15
Veld D
14:00
Whyteleafe Youth
0
14:30
FC Engelen
0
26-06
Group - U14/U15
Veld D
14:40
BSC Roosendaal 2
2
15:10
VOC
1
26-06
Group - U14/U15
Veld E
14:40
RBC Roosendaal
2
15:10
BSC Roosendaal 1
0
26-06
Ranking 7/9 - U14/U15
Veld D
15:30
RBC Roosendaal
2
16:00
BSC Roosendaal 1
0
26-06
Ranking 5/6 - U14/U15
Veld A
15:30
Verburch
1
16:00
sv Charlois
1
26-06
Ranking 3/4 - U14/U15
Veld A
16:10
Whyteleafe Youth
0
16:40
VOC
1
26-06
Ranking 7/9 - U14/U15
Veld D
16:10
BSC Roosendaal 1
0
16:40
FC Engelen
1
26-06
Ranking 1/2 - U14/U15
Veld A
17:00
BSC Roosendaal 2
2
17:30
Kampong
0
26-06
Ranking 7/9 - U14/U15
Veld D
17:00
FC Engelen
0
17:30
RBC Roosendaal
0
  Won after "Penalty kicks"
 

Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.