Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
LSVV Kramer's Zuurkool Jeugdtoernooi zaterdag 11 juni 2022
Categorieën
×
Mini's Poule A (2e jaars / O7)
Mini's Poule B (2e jaars / O7)
Mini's Poule C (2e jaars / O7)
Mini's Poule D (1e jaars / O6)
JO8 Poule A
JO8 Poule B
JO8 Poule C
G-teams
JO9 Poule A
JO9 Poule B
JO9 Poule C
JO10 Poule A
JO10 Poule B
JO10 Poule C
MO13
Kies categorie
Alle categorieën
Mini's Poule A (2e jaars / O7)
Mini's Poule B (2e jaars / O7)
Mini's Poule C (2e jaars / O7)
Mini's Poule D (1e jaars / O6)
JO8 Poule A
JO8 Poule B
JO8 Poule C
JO9 Poule A
JO9 Poule B
JO9 Poule C
JO10 Poule A
JO10 Poule B
JO10 Poule C
MO13
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AFC'34 JO9-2 (JO9 Poule A)
FC Medemblik MO13-1 (MO13)
Hugo Boys JO10-1 (JO10 Poule B)
Hugo Boys JO8-1 (JO8 Poule C)
Hugo Boys JO9-1 (JO9 Poule C)
Hugo Boys Mini-1 (O7) (Mini's Poule A (2e jaars / O7))
Hugo Boys Mini-2 (O6) (Mini's Poule D (1e jaars / O6))
KSV JO10-1 (JO10 Poule A)
KSV JO10-2 (JO10 Poule B)
KSV JO10-3 (JO10 Poule C)
KSV JO8-1 (JO8 Poule A)
KSV JO8-2 (JO8 Poule B)
KSV JO8-3 (JO8 Poule C)
KSV JO8-4 (JO8 Poule C)
KSV JO9-1 (JO9 Poule A)
KSV JO9-2 (JO9 Poule B)
KSV JO9-4 (JO9 Poule C)
KSV Mini-1 (O7) (Mini's Poule A (2e jaars / O7))
KSV Mini-2 (O7) (Mini's Poule B (2e jaars / O7))
KSV Mini-3 (O7) (Mini's Poule B (2e jaars / O7))
KSV Mini-4 (O7) (Mini's Poule C (2e jaars / O7))
Limmen JO9-1 (JO9 Poule A)
LSVV JO10-1 (JO10 Poule A)
LSVV JO10-2 (JO10 Poule B)
LSVV JO10-3 (JO10 Poule C)
LSVV JO8-1 (JO8 Poule A)
LSVV JO8-2 (JO8 Poule B)
LSVV JO8-3 (JO8 Poule C)
LSVV JO9-1 (JO9 Poule A)
LSVV JO9-2 (JO9 Poule B)
LSVV JO9-3 (JO9 Poule C)
LSVV Mini-1 (O7) (Mini's Poule A (2e jaars / O7))
LSVV Mini-2 (O7) (Mini's Poule B (2e jaars / O7))
LSVV Mini-3 (O7) (Mini's Poule C (2e jaars / O7))
LSVV MO13-1 (MO13)
Petten JO8-1 (JO8 Poule B)
Petten JO9-1 (JO9 Poule C)
Petten Mini-1 (O6) (Mini's Poule D (1e jaars / O6))
Purmerend JO9-2 (JO9 Poule B)
Reiger Boys JO8-1 (JO8 Poule A)
Reiger Boys JO8-2 (JO8 Poule A)
Reiger Boys JO8-3 (JO8 Poule B)
Sporting Almere JO10-1 (JO10 Poule A)
Sporting Almere JO10-2 (JO10 Poule B)
Sporting Almere JO8-1 (JO8 Poule C)
Sporting Almere JO9-1 (JO9 Poule A)
Sporting Almere Mini-1 (O6) (Mini's Poule D (1e jaars / O6))
Sporting Almere Mini-2 (O6) (Mini's Poule D (1e jaars / O6))
Sporting Almere MO13-1 (MO13)
Succes MO13-1 (MO13)
SV Vrone JO8-2 (JO8 Poule A)
SVW'27 JO10-4 (JO10 Poule C)
SVW'27 JO10-5 (JO10 Poule C)
SVW'27 JO9-5 (JO9 Poule C)
SVW'27 Mini-1 (O7) (Mini's Poule A (2e jaars / O7))
SVW'27 Mini-2 (O7) (Mini's Poule B (2e jaars / O7))
SVW'27 Mini-3 (O7) (Mini's Poule C (2e jaars / O7))
SVW'27 Mini-4 (O6) (Mini's Poule D (1e jaars / O6))
SVW'27 Mini-5 (O6) (Mini's Poule D (1e jaars / O6))
SVW'27 Mini-6 (O6) (Mini's Poule D (1e jaars / O6))
Vrone JO10-1 (JO10 Poule A)
Vrone JO10-2 (JO10 Poule A)
Vrone JO10-3 (JO10 Poule B)
Vrone JO10-4 (JO10 Poule C)
Vrone JO8-3 (JO8 Poule B)
Vrone JO8-4 (JO8 Poule C)
Vrone JO9-1 (JO9 Poule B)
Vrone JO9-2 (JO9 Poule B)
Vrone Mini-1 (O7) (Mini's Poule A (2e jaars / O7))
Vrone Mini-2 (O7) (Mini's Poule B (2e jaars / O7))
Vrone Mini-3 (O7) (Mini's Poule C (2e jaars / O7))
Vrone Mini-4 (O7) (Mini's Poule C (2e jaars / O7))
ZOB MO13-1 (MO13)
Poule
Veld A4
Dave
09:00
LSVV Mini-3 (O7)
4
09:09
Vrone Mini-3 (O7)
0
Poule
Veld A1
Aziz
09:00
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
09:09
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
Poule
Veld A2
Bram
09:00
SVW'27 Mini-5 (O6)
4
09:09
SVW'27 Mini-6 (O6)
1
Poule
Veld A3
Daan
09:00
Sporting Almere Mini-1 (O6)
2
09:09
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
Poule - JO8 Poule A
Veld C1
Kasper G.
09:00
LSVV JO8-1
0
09:17
KSV JO8-1
1
Poule - JO8 Poule A
Veld B1
Jerry S.
09:00
Reiger Boys JO8-1
1
09:17
SV Vrone JO8-2
0
Poule - JO8 Poule B
Veld B3
Thom van O.
09:00
LSVV JO8-2
2
09:17
Petten JO8-1
3
Poule - JO8 Poule C
Veld C4
Thijs van L.
09:00
LSVV JO8-3
1
09:17
KSV JO8-3
2
Poule - JO8 Poule C
Veld C2
Cas B.
09:00
KSV JO8-4
0
09:17
Hugo Boys JO8-1
3
Poule - JO8 Poule C
Veld C3
Stijn B.
09:00
Sporting Almere JO8-1
9
09:17
Vrone JO8-4
0
Poule
Veld A2
Ferron
09:10
LSVV Mini-1 (O7)
1
09:19
SVW'27 Mini-1 (O7)
0
Poule
Veld A1
Dennis
09:10
Hugo Boys Mini-1 (O7)
0
09:19
Vrone Mini-1 (O7)
1
Poule
Veld A3
Ghassan
09:10
KSV Mini-2 (O7)
1
09:19
Vrone Mini-2 (O7)
5
Poule
Veld A4
James
09:10
KSV Mini-3 (O7)
1
09:19
SVW'27 Mini-2 (O7)
2
Poule
Veld A4
Aziz
09:20
Vrone Mini-4 (O7)
1
09:29
KSV Mini-4 (O7)
0
Poule
Veld A2
Pim
09:20
SVW'27 Mini-5 (O6)
1
09:29
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
Poule
Veld A3
Wick
09:20
SVW'27 Mini-6 (O6)
0
09:29
Sporting Almere Mini-2 (O6)
4
Poule
Veld A1
Luca
09:20
SVW'27 Mini-4 (O6)
3
09:29
Petten Mini-1 (O6)
0
Poule - JO8 Poule A
Veld B1
Stefan O.
09:20
Reiger Boys JO8-2
5
09:37
LSVV JO8-1
0
Poule - JO8 Poule B
Veld C1
Kasper G.
09:20
Reiger Boys JO8-3
4
09:37
KSV JO8-2
1
Poule - JO8 Poule B
Veld B3
Thimo H.
09:20
Vrone JO8-3
0
09:37
LSVV JO8-2
6
Poule - JO8 Poule C
Veld C2
Thomas v/d V.
09:20
Hugo Boys JO8-1
10
09:37
LSVV JO8-3
0
Poule - JO8 Poule C
Veld C3
Tom B.
09:20
Vrone JO8-4
6
09:37
KSV JO8-3
2
Poule - JO8 Poule C
Veld C4
Twan B.
09:20
KSV JO8-4
0
09:37
Sporting Almere JO8-1
9
Poule
Veld A1
Bram
09:30
KSV Mini-1 (O7)
1
09:39
LSVV Mini-1 (O7)
1
Poule
Veld A2
Daan
09:30
SVW'27 Mini-1 (O7)
1
09:39
Hugo Boys Mini-1 (O7)
0
Poule
Veld A4
Dennis
09:30
KSV Mini-3 (O7)
0
09:39
LSVV Mini-2 (O7)
3
Poule
Veld A3
Dave
09:30
KSV Mini-4 (O7)
3
09:39
SVW'27 Mini-3 (O7)
4
Poule
Veld A4
Luca
09:40
LSVV Mini-3 (O7)
2
09:49
Vrone Mini-4 (O7)
1
Poule
Veld A3
James
09:40
Hugo Boys Mini-2 (O6)
2
09:49
SVW'27 Mini-6 (O6)
0
Poule
Veld A1
Ferron
09:40
Sporting Almere Mini-1 (O6)
3
09:49
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
Poule
Veld A2
Ghassan
09:40
Petten Mini-1 (O6)
0
09:49
SVW'27 Mini-5 (O6)
2
Poule - JO8 Poule A
Veld C1
Thom van O.
09:40
KSV JO8-1
0
09:57
Reiger Boys JO8-1
5
Poule - JO8 Poule A
Veld C2
Jerry S.
09:40
SV Vrone JO8-2
0
09:57
Reiger Boys JO8-2
1
Poule - JO8 Poule B
Veld C3
Cas B.
09:40
Petten JO8-1
2
09:57
KSV JO8-2
2
Poule
Veld A2
Wick
09:50
Vrone Mini-2 (O7)
7
09:59
KSV Mini-3 (O7)
1
Poule
Veld A1
Pim
09:50
LSVV Mini-2 (O7)
0
09:59
KSV Mini-2 (O7)
6
Poule
Veld A4
Bram
09:50
SVW'27 Mini-3 (O7)
0
09:59
LSVV Mini-3 (O7)
6
Poule
Veld A3
Aziz
09:50
Vrone Mini-3 (O7)
1
09:59
Vrone Mini-4 (O7)
3
Poule
Veld A4
Ferron
10:00
Vrone Mini-1 (O7)
1
10:09
KSV Mini-1 (O7)
6
Poule
Veld A1
Daan
10:00
Hugo Boys Mini-2 (O6)
5
10:09
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
Poule
Veld A2
Dave
10:00
Petten Mini-1 (O6)
2
10:09
Sporting Almere Mini-1 (O6)
6
Poule
Veld A3
Dennis
10:00
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
10:09
SVW'27 Mini-5 (O6)
0
Poule - JO8 Poule A
Veld C1
Stefan O.
10:00
LSVV JO8-1
0
10:17
Reiger Boys JO8-1
6
Poule - JO8 Poule B
Veld B3
Thimo H.
10:00
Petten JO8-1
0
10:17
Reiger Boys JO8-3
8
Poule - JO8 Poule B
Veld B1
Kasper G.
10:00
KSV JO8-2
9
10:17
Vrone JO8-3
0
Poule - JO8 Poule C
Veld C4
Thomas v/d V.
10:00
Sporting Almere JO8-1
7
10:17
LSVV JO8-3
1
Poule - JO8 Poule C
Veld C2
Thijs van L.
10:00
Vrone JO8-4
10
10:17
KSV JO8-4
1
Poule - JO8 Poule C
Veld C3
Stijn B.
10:00
KSV JO8-3
1
10:17
Hugo Boys JO8-1
4
Poule
Veld A2
James
10:10
KSV Mini-1 (O7)
0
10:19
SVW'27 Mini-1 (O7)
2
Poule
Veld A1
Ghassan
10:10
Vrone Mini-1 (O7)
1
10:19
LSVV Mini-1 (O7)
4
Poule
Veld A3
Luca
10:10
SVW'27 Mini-3 (O7)
5
10:19
Vrone Mini-3 (O7)
0
Poule
Veld A4
Pim
10:10
KSV Mini-4 (O7)
0
10:19
LSVV Mini-3 (O7)
2
Poule
Veld A4
Daan
10:20
LSVV Mini-1 (O7)
2
10:29
Hugo Boys Mini-1 (O7)
0
Poule
Veld A2
Aziz
10:20
Sporting Almere Mini-1 (O6)
7
10:29
SVW'27 Mini-6 (O6)
1
Poule
Veld A3
Bram
10:20
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
10:29
SVW'27 Mini-5 (O6)
4
Poule
Veld A1
Wick
10:20
Petten Mini-1 (O6)
0
10:29
Sporting Almere Mini-2 (O6)
3
Poule - JO8 Poule A
Veld C1
Stefan O.
10:20
Reiger Boys JO8-2
3
10:37
KSV JO8-1
1
Poule - JO8 Poule B
Veld B1
Tom B.
10:20
LSVV JO8-2
2
10:37
Reiger Boys JO8-3
2
Poule - JO8 Poule C
Veld C2
Twan B.
10:20
LSVV JO8-3
0
10:37
Vrone JO8-4
8
Poule - JO8 Poule C
Veld C4
Stijn B.
10:20
Hugo Boys JO8-1
0
10:37
Sporting Almere JO8-1
3
Poule - JO8 Poule C
Veld C3
Cas B.
10:20
KSV JO8-3
2
10:37
KSV JO8-4
1
Poule
Veld A4
Ghassan
10:30
Hugo Boys Mini-1 (O7)
1
10:39
KSV Mini-1 (O7)
2
Poule
Veld A3
Ferron
10:30
SVW'27 Mini-1 (O7)
4
10:39
Vrone Mini-1 (O7)
0
Poule
Veld A2
Dennis
10:30
SVW'27 Mini-2 (O7)
3
10:39
KSV Mini-2 (O7)
0
Poule
Veld A1
Dave
10:30
Vrone Mini-2 (O7)
3
10:39
LSVV Mini-2 (O7)
0
Poule
Veld A4
Wick
10:40
SVW'27 Mini-2 (O7)
4
10:49
Vrone Mini-2 (O7)
5
Poule
Veld A3
Pim
10:40
SVW'27 Mini-5 (O6)
0
10:49
Sporting Almere Mini-1 (O6)
4
Poule
Veld A1
James
10:40
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
10:49
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
Poule
Veld A2
Luca
10:40
SVW'27 Mini-6 (O6)
1
10:49
Petten Mini-1 (O6)
2
Poule - JO8 Poule A
Veld C2
Kasper G.
10:40
Reiger Boys JO8-1
1
10:57
Reiger Boys JO8-2
0
Poule - JO8 Poule A
Veld C1
Thom van O.
10:40
KSV JO8-1
1
10:57
SV Vrone JO8-2
4
Poule - JO8 Poule B
Veld C3
Thijs van L.
10:40
Reiger Boys JO8-3
6
10:57
Vrone JO8-3
0
Poule
Veld A1
Aziz
10:50
LSVV Mini-2 (O7)
1
10:59
SVW'27 Mini-2 (O7)
0
Poule
Veld A2
Bram
10:50
Vrone Mini-4 (O7)
3
10:59
SVW'27 Mini-3 (O7)
0
Poule
Veld A3
Daan
10:50
Vrone Mini-3 (O7)
1
10:59
KSV Mini-4 (O7)
2
Poule
Veld A4
Ghassan
11:00
KSV Mini-2 (O7)
1
11:09
KSV Mini-3 (O7)
2
Poule
Veld A1
Dave
11:00
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
11:09
Sporting Almere Mini-1 (O6)
3
Poule
Veld A2
Dennis
11:00
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
11:09
Petten Mini-1 (O6)
0
Poule
Veld A3
Ferron
11:00
SVW'27 Mini-6 (O6)
3
11:09
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
Poule - JO8 Poule A
Veld C1
Jerry S.
11:00
SV Vrone JO8-2
2
11:17
LSVV JO8-1
1
Poule - JO8 Poule B
Veld B1
Thimo H.
11:00
Vrone JO8-3
2
11:17
Petten JO8-1
2
Poule - JO8 Poule B
Veld B3
Thomas v/d V.
11:00
KSV JO8-2
0
11:17
LSVV JO8-2
3
Poule - JO8 Poule C
Veld C2
Tom B.
11:00
LSVV JO8-3
2
11:17
KSV JO8-4
4
Poule - JO8 Poule C
Veld C3
Twan B.
11:00
KSV JO8-3
0
11:17
Sporting Almere JO8-1
10
Poule - JO8 Poule C
Veld C4
Cas B.
11:00
Vrone JO8-4
2
11:17
Hugo Boys JO8-1
1
Poule - JO9 Poule A
Veld A1
Thimo H.
12:30
LSVV JO9-1
0
12:47
KSV JO9-1
0
Poule - JO9 Poule A
Veld A2
Iggy E.
12:30
Sporting Almere JO9-1
0
12:47
Limmen JO9-1
6
Poule - JO9 Poule B
Veld C1
Nick S.
12:30
Vrone JO9-2
2
12:47
Purmerend JO9-2
1
Poule - JO9 Poule B
Veld C2
Joris E.
12:30
LSVV JO9-2
3
12:47
KSV JO9-2
1
Poule - JO10 Poule A
Veld C3
Stefan O.
12:30
Vrone JO10-2
1
12:47
Sporting Almere JO10-1
0
Poule - JO10 Poule A
Veld C4
Imrane O.
12:30
LSVV JO10-1
0
12:47
KSV JO10-1
2
Poule - MO13
Veld B
12:30
LSVV MO13-1
1
12:47
Sporting Almere MO13-1
0
Poule - JO9 Poule C
Veld C1
Jasper B.
12:50
LSVV JO9-3
1
13:07
Petten JO9-1
4
Poule - JO9 Poule C
Veld C2
Lars de K.
12:50
Hugo Boys JO9-1
13
13:07
SVW'27 JO9-5
0
Poule - JO10 Poule B
Veld A1
Angelo B.
12:50
LSVV JO10-2
6
13:07
KSV JO10-2
2
Poule - JO10 Poule B
Veld A2
Iggy E.
12:50
Vrone JO10-3
0
13:07
Hugo Boys JO10-1
6
Poule - JO10 Poule C
Veld C3
Stefan O.
12:50
LSVV JO10-3
1
13:07
KSV JO10-3
3
Poule - JO10 Poule C
Veld C4
Imrane O.
12:50
SVW'27 JO10-4
1
13:07
SVW'27 JO10-5
2
Poule - MO13
Veld B
Jacco M.
12:50
ZOB MO13-1
0
13:07
Succes MO13-1
1
Poule - JO9 Poule A
Veld A1
Angelo B.
13:10
AFC'34 JO9-2
3
13:27
LSVV JO9-1
4
Poule - JO9 Poule A
Veld A2
Thimo H.
13:10
KSV JO9-1
5
13:27
Sporting Almere JO9-1
0
Poule - JO9 Poule B
Veld C1
Nick S.
13:10
Vrone JO9-1
0
13:27
Vrone JO9-2
3
Poule - JO9 Poule B
Veld C2
Joris E.
13:10
Purmerend JO9-2
1
13:27
LSVV JO9-2
0
Poule - JO10 Poule A
Veld C3
Stefan O.
13:10
Vrone JO10-1
2
13:27
Vrone JO10-2
2
Poule - JO10 Poule A
Veld C4
Matz van L.
13:10
Sporting Almere JO10-1
5
13:27
LSVV JO10-1
1
Poule - MO13
Veld B
Jacco M.
13:10
FC Medemblik MO13-1
0
13:27
LSVV MO13-1
2
Poule - JO9 Poule C
Veld C3
Lars de K.
13:30
KSV JO9-4
4
13:47
LSVV JO9-3
1
Poule - JO9 Poule C
Veld C4
Jasper B.
13:30
Petten JO9-1
2
13:47
Hugo Boys JO9-1
1
Poule - JO10 Poule B
Veld A1
Iggy E.
13:30
Sporting Almere JO10-2
1
13:47
LSVV JO10-2
1
Poule - JO10 Poule B
Veld A2
Thimo H.
13:30
KSV JO10-2
2
13:47
Vrone JO10-3
1
Poule - JO10 Poule C
Veld C1
Nick S.
13:30
Vrone JO10-4
0
13:47
LSVV JO10-3
7
Poule - JO10 Poule C
Veld C2
Joris E.
13:30
KSV JO10-3
3
13:47
SVW'27 JO10-4
1
Poule - MO13
Veld B
13:30
Sporting Almere MO13-1
0
13:47
ZOB MO13-1
1
Poule - JO9 Poule A
Veld A1
Iggy E.
13:50
Limmen JO9-1
2
14:07
AFC'34 JO9-2
1
Poule - JO9 Poule A
Veld A2
Angelo B.
13:50
LSVV JO9-1
3
14:07
Sporting Almere JO9-1
1
Poule - JO9 Poule B
Veld C3
Lars de K.
13:50
KSV JO9-2
2
14:07
Vrone JO9-1
3
Poule - JO9 Poule B
Veld C4
Jasper B.
13:50
Vrone JO9-2
3
14:07
LSVV JO9-2
1
Poule - JO10 Poule A
Veld C2
Stefan O.
13:50
KSV JO10-1
2
14:07
Vrone JO10-1
0
Poule - JO10 Poule A
Veld C1
Imrane O.
13:50
Vrone JO10-2
6
14:07
LSVV JO10-1
2
Poule - MO13
Veld B
Jacco M.
13:50
Succes MO13-1
2
14:07
FC Medemblik MO13-1
0
Poule - JO9 Poule C
Veld C3
Nick S.
14:10
SVW'27 JO9-5
3
14:27
KSV JO9-4
0
Poule - JO9 Poule C
Veld C4
Joris E.
14:10
LSVV JO9-3
0
14:27
Hugo Boys JO9-1
4
Poule - JO10 Poule B
Veld A1
Thimo H.
14:10
Hugo Boys JO10-1
1
14:27
Sporting Almere JO10-2
3
Poule - JO10 Poule B
Veld A2
Angelo B.
14:10
LSVV JO10-2
5
14:27
Vrone JO10-3
2
Poule - JO10 Poule C
Veld C1
Imrane O.
14:10
SVW'27 JO10-5
4
14:27
Vrone JO10-4
0
Poule - JO10 Poule C
Veld C2
Matz van L.
14:10
LSVV JO10-3
1
14:27
SVW'27 JO10-4
3
Poule - MO13
Veld B
Jacco M.
14:10
LSVV MO13-1
0
14:27
ZOB MO13-1
0
Poule - JO9 Poule A
Veld A1
Thimo H.
14:30
AFC'34 JO9-2
2
14:47
KSV JO9-1
2
Poule - JO9 Poule A
Veld A2
Iggy E.
14:30
Limmen JO9-1
5
14:47
LSVV JO9-1
4
Poule - JO9 Poule B
Veld C1
Lars de K.
14:30
Vrone JO9-1
2
14:47
Purmerend JO9-2
4
Poule - JO9 Poule B
Veld C2
Jasper B.
14:30
KSV JO9-2
0
14:47
Vrone JO9-2
4
Poule - JO10 Poule A
Veld C3
Matz van L.
14:30
Vrone JO10-1
3
14:47
Sporting Almere JO10-1
1
Poule - JO10 Poule A
Veld C4
Stefan O.
14:30
KSV JO10-1
0
14:47
Vrone JO10-2
2
Poule - MO13
Veld B
14:30
FC Medemblik MO13-1
1
14:47
Sporting Almere MO13-1
0
Poule - JO9 Poule C
Veld C2
Jasper B.
14:50
KSV JO9-4
0
15:07
Petten JO9-1
2
Poule - JO9 Poule C
Veld C1
Lars de K.
14:50
SVW'27 JO9-5
2
15:07
LSVV JO9-3
2
Poule - JO10 Poule B
Veld A1
Angelo B.
14:50
Sporting Almere JO10-2
1
15:07
KSV JO10-2
1
Poule - JO10 Poule B
Veld A2
Iggy E.
14:50
Hugo Boys JO10-1
6
15:07
LSVV JO10-2
1
Poule - JO10 Poule C
Veld C3
Imrane O.
14:50
Vrone JO10-4
0
15:07
KSV JO10-3
5
Poule - JO10 Poule C
Veld C4
Stefan O.
14:50
SVW'27 JO10-5
2
15:07
LSVV JO10-3
1
Poule - MO13
Veld B
Jacco M.
14:50
Succes MO13-1
0
15:07
LSVV MO13-1
0
Poule - JO9 Poule A
Veld A1
Angelo B.
15:10
Sporting Almere JO9-1
3
15:27
AFC'34 JO9-2
5
Poule - JO9 Poule A
Veld A2
Thimo H.
15:10
KSV JO9-1
1
15:27
Limmen JO9-1
1
Poule - JO9 Poule B
Veld C1
Joris E.
15:10
LSVV JO9-2
4
15:27
Vrone JO9-1
2
Poule - JO9 Poule B
Veld C2
Nick S.
15:10
Purmerend JO9-2
2
15:27
KSV JO9-2
1
Poule - JO10 Poule A
Veld C3
Imrane O.
15:10
LSVV JO10-1
3
15:27
Vrone JO10-1
2
Poule - JO10 Poule A
Veld C4
Stefan O.
15:10
Sporting Almere JO10-1
1
15:27
KSV JO10-1
1
Poule - MO13
Veld B
Jacco M.
15:10
ZOB MO13-1
1
15:27
FC Medemblik MO13-1
1
Poule - JO9 Poule C
Veld C2
Nick S.
15:30
Hugo Boys JO9-1
7
15:47
KSV JO9-4
1
Poule - JO9 Poule C
Veld C1
Joris E.
15:30
Petten JO9-1
4
15:47
SVW'27 JO9-5
0
Poule - JO10 Poule B
Veld A1
Iggy E.
15:30
Vrone JO10-3
1
15:47
Sporting Almere JO10-2
5
Poule - JO10 Poule B
Veld A2
Thimo H.
15:30
KSV JO10-2
1
15:47
Hugo Boys JO10-1
7
Poule - JO10 Poule C
Veld C4
Jasper B.
15:30
SVW'27 JO10-4
2
15:47
Vrone JO10-4
0
Poule - JO10 Poule C
Veld C3
Lars de K.
15:30
KSV JO10-3
0
15:47
SVW'27 JO10-5
5
Poule - MO13
Veld B
15:30
Sporting Almere MO13-1
0
15:47
Succes MO13-1
1
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden