LSVV Kramer's Zuurkool Jeugdtoernooi zaterdag 11 juni 2022
 
Group - JO8 Poule A
Veld C1 Kasper G.
09:00
LSVV JO8-1
0
09:17
KSV JO8-1
1
 
Group - JO8 Poule A
Veld B1 Jerry S.
09:00
Reiger Boys JO8-1
1
09:17
SV Vrone JO8-2
0
 
Group - JO8 Poule B
Veld B3 Thom van O.
09:00
LSVV JO8-2
2
09:17
Petten JO8-1
3
 
Group
Veld A4 Dave
09:00
LSVV Mini-3 (O7)
4
09:09
Vrone Mini-3 (O7)
0
 
Group
Veld A1 Aziz
09:00
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
09:09
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
 
Group
Veld A2 Bram
09:00
SVW'27 Mini-5 (O6)
4
09:09
SVW'27 Mini-6 (O6)
1
 
Group
Veld A3 Daan
09:00
Sporting Almere Mini-1 (O6)
2
09:09
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
 
Group - JO8 Poule C
Veld C4 Thijs van L.
09:00
LSVV JO8-3
1
09:17
KSV JO8-3
2
 
Group - JO8 Poule C
Veld C2 Cas B.
09:00
KSV JO8-4
0
09:17
Hugo Boys JO8-1
3
 
Group - JO8 Poule C
Veld C3 Stijn B.
09:00
Sporting Almere JO8-1
9
09:17
Vrone JO8-4
0
 
Group
Veld A2 Ferron
09:10
LSVV Mini-1 (O7)
1
09:19
SVW'27 Mini-1 (O7)
0
 
Group
Veld A1 Dennis
09:10
Hugo Boys Mini-1 (O7)
0
09:19
Vrone Mini-1 (O7)
1
 
Group
Veld A3 Ghassan
09:10
KSV Mini-2 (O7)
1
09:19
Vrone Mini-2 (O7)
5
 
Group
Veld A4 James
09:10
KSV Mini-3 (O7)
1
09:19
SVW'27 Mini-2 (O7)
2
 
Group - JO8 Poule A
Veld B1 Stefan O.
09:20
Reiger Boys JO8-2
5
09:37
LSVV JO8-1
0
 
Group - JO8 Poule B
Veld C1 Kasper G.
09:20
Reiger Boys JO8-3
4
09:37
KSV JO8-2
1
 
Group - JO8 Poule B
Veld B3 Thimo H.
09:20
Vrone JO8-3
0
09:37
LSVV JO8-2
6
 
Group
Veld A4 Aziz
09:20
Vrone Mini-4 (O7)
1
09:29
KSV Mini-4 (O7)
0
 
Group
Veld A2 Pim
09:20
SVW'27 Mini-5 (O6)
1
09:29
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
 
Group
Veld A3 Wick
09:20
SVW'27 Mini-6 (O6)
0
09:29
Sporting Almere Mini-2 (O6)
4
 
Group
Veld A1 Luca
09:20
SVW'27 Mini-4 (O6)
3
09:29
Petten Mini-1 (O6)
0
 
Group - JO8 Poule C
Veld C2 Thomas v/d V.
09:20
Hugo Boys JO8-1
10
09:37
LSVV JO8-3
0
 
Group - JO8 Poule C
Veld C3 Tom B.
09:20
Vrone JO8-4
6
09:37
KSV JO8-3
2
 
Group - JO8 Poule C
Veld C4 Twan B.
09:20
KSV JO8-4
0
09:37
Sporting Almere JO8-1
9
 
Group
Veld A1 Bram
09:30
KSV Mini-1 (O7)
1
09:39
LSVV Mini-1 (O7)
1
 
Group
Veld A2 Daan
09:30
SVW'27 Mini-1 (O7)
1
09:39
Hugo Boys Mini-1 (O7)
0
 
Group
Veld A4 Dennis
09:30
KSV Mini-3 (O7)
0
09:39
LSVV Mini-2 (O7)
3
 
Group
Veld A3 Dave
09:30
KSV Mini-4 (O7)
3
09:39
SVW'27 Mini-3 (O7)
4
 
Group - JO8 Poule A
Veld C1 Thom van O.
09:40
KSV JO8-1
0
09:57
Reiger Boys JO8-1
5
 
Group - JO8 Poule A
Veld C2 Jerry S.
09:40
SV Vrone JO8-2
0
09:57
Reiger Boys JO8-2
1
 
Group - JO8 Poule B
Veld C3 Cas B.
09:40
Petten JO8-1
2
09:57
KSV JO8-2
2
 
Group
Veld A4 Luca
09:40
LSVV Mini-3 (O7)
2
09:49
Vrone Mini-4 (O7)
1
 
Group
Veld A3 James
09:40
Hugo Boys Mini-2 (O6)
2
09:49
SVW'27 Mini-6 (O6)
0
 
Group
Veld A1 Ferron
09:40
Sporting Almere Mini-1 (O6)
3
09:49
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
 
Group
Veld A2 Ghassan
09:40
Petten Mini-1 (O6)
0
09:49
SVW'27 Mini-5 (O6)
2
 
Group
Veld A2 Wick
09:50
Vrone Mini-2 (O7)
7
09:59
KSV Mini-3 (O7)
1
 
Group
Veld A1 Pim
09:50
LSVV Mini-2 (O7)
0
09:59
KSV Mini-2 (O7)
6
 
Group
Veld A4 Bram
09:50
SVW'27 Mini-3 (O7)
0
09:59
LSVV Mini-3 (O7)
6
 
Group
Veld A3 Aziz
09:50
Vrone Mini-3 (O7)
1
09:59
Vrone Mini-4 (O7)
3
 
Group - JO8 Poule A
Veld C1 Stefan O.
10:00
LSVV JO8-1
0
10:17
Reiger Boys JO8-1
6
 
Group - JO8 Poule B
Veld B3 Thimo H.
10:00
Petten JO8-1
0
10:17
Reiger Boys JO8-3
8
 
Group - JO8 Poule B
Veld B1 Kasper G.
10:00
KSV JO8-2
9
10:17
Vrone JO8-3
0
 
Group
Veld A4 Ferron
10:00
Vrone Mini-1 (O7)
1
10:09
KSV Mini-1 (O7)
6
 
Group
Veld A1 Daan
10:00
Hugo Boys Mini-2 (O6)
5
10:09
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
 
Group
Veld A2 Dave
10:00
Petten Mini-1 (O6)
2
10:09
Sporting Almere Mini-1 (O6)
6
 
Group
Veld A3 Dennis
10:00
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
10:09
SVW'27 Mini-5 (O6)
0
 
Group - JO8 Poule C
Veld C4 Thomas v/d V.
10:00
Sporting Almere JO8-1
7
10:17
LSVV JO8-3
1
 
Group - JO8 Poule C
Veld C2 Thijs van L.
10:00
Vrone JO8-4
10
10:17
KSV JO8-4
1
 
Group - JO8 Poule C
Veld C3 Stijn B.
10:00
KSV JO8-3
1
10:17
Hugo Boys JO8-1
4
 
Group
Veld A2 James
10:10
KSV Mini-1 (O7)
0
10:19
SVW'27 Mini-1 (O7)
2
 
Group
Veld A1 Ghassan
10:10
Vrone Mini-1 (O7)
1
10:19
LSVV Mini-1 (O7)
4
 
Group
Veld A3 Luca
10:10
SVW'27 Mini-3 (O7)
5
10:19
Vrone Mini-3 (O7)
0
 
Group
Veld A4 Pim
10:10
KSV Mini-4 (O7)
0
10:19
LSVV Mini-3 (O7)
2
 
Group - JO8 Poule A
Veld C1 Stefan O.
10:20
Reiger Boys JO8-2
3
10:37
KSV JO8-1
1
 
Group - JO8 Poule B
Veld B1 Tom B.
10:20
LSVV JO8-2
2
10:37
Reiger Boys JO8-3
2
 
Group
Veld A4 Daan
10:20
LSVV Mini-1 (O7)
2
10:29
Hugo Boys Mini-1 (O7)
0
 
Group
Veld A2 Aziz
10:20
Sporting Almere Mini-1 (O6)
7
10:29
SVW'27 Mini-6 (O6)
1
 
Group
Veld A3 Bram
10:20
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
10:29
SVW'27 Mini-5 (O6)
4
 
Group
Veld A1 Wick
10:20
Petten Mini-1 (O6)
0
10:29
Sporting Almere Mini-2 (O6)
3
 
Group - JO8 Poule C
Veld C2 Twan B.
10:20
LSVV JO8-3
0
10:37
Vrone JO8-4
8
 
Group - JO8 Poule C
Veld C4 Stijn B.
10:20
Hugo Boys JO8-1
0
10:37
Sporting Almere JO8-1
3
 
Group - JO8 Poule C
Veld C3 Cas B.
10:20
KSV JO8-3
2
10:37
KSV JO8-4
1
 
Group
Veld A4 Ghassan
10:30
Hugo Boys Mini-1 (O7)
1
10:39
KSV Mini-1 (O7)
2
 
Group
Veld A3 Ferron
10:30
SVW'27 Mini-1 (O7)
4
10:39
Vrone Mini-1 (O7)
0
 
Group
Veld A2 Dennis
10:30
SVW'27 Mini-2 (O7)
3
10:39
KSV Mini-2 (O7)
0
 
Group
Veld A1 Dave
10:30
Vrone Mini-2 (O7)
3
10:39
LSVV Mini-2 (O7)
0
 
Group - JO8 Poule A
Veld C2 Kasper G.
10:40
Reiger Boys JO8-1
1
10:57
Reiger Boys JO8-2
0
 
Group - JO8 Poule A
Veld C1 Thom van O.
10:40
KSV JO8-1
1
10:57
SV Vrone JO8-2
4
 
Group - JO8 Poule B
Veld C3 Thijs van L.
10:40
Reiger Boys JO8-3
6
10:57
Vrone JO8-3
0
 
Group
Veld A4 Wick
10:40
SVW'27 Mini-2 (O7)
4
10:49
Vrone Mini-2 (O7)
5
 
Group
Veld A3 Pim
10:40
SVW'27 Mini-5 (O6)
0
10:49
Sporting Almere Mini-1 (O6)
4
 
Group
Veld A1 James
10:40
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
10:49
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
 
Group
Veld A2 Luca
10:40
SVW'27 Mini-6 (O6)
1
10:49
Petten Mini-1 (O6)
2
 
Group
Veld A1 Aziz
10:50
LSVV Mini-2 (O7)
1
10:59
SVW'27 Mini-2 (O7)
0
 
Group
Veld A2 Bram
10:50
Vrone Mini-4 (O7)
3
10:59
SVW'27 Mini-3 (O7)
0
 
Group
Veld A3 Daan
10:50
Vrone Mini-3 (O7)
1
10:59
KSV Mini-4 (O7)
2
 
Group - JO8 Poule A
Veld C1 Jerry S.
11:00
SV Vrone JO8-2
2
11:17
LSVV JO8-1
1
 
Group - JO8 Poule B
Veld B1 Thimo H.
11:00
Vrone JO8-3
2
11:17
Petten JO8-1
2
 
Group - JO8 Poule B
Veld B3 Thomas v/d V.
11:00
KSV JO8-2
0
11:17
LSVV JO8-2
3
 
Group
Veld A4 Ghassan
11:00
KSV Mini-2 (O7)
1
11:09
KSV Mini-3 (O7)
2
 
Group
Veld A1 Dave
11:00
Sporting Almere Mini-2 (O6)
1
11:09
Sporting Almere Mini-1 (O6)
3
 
Group
Veld A2 Dennis
11:00
Hugo Boys Mini-2 (O6)
0
11:09
Petten Mini-1 (O6)
0
 
Group
Veld A3 Ferron
11:00
SVW'27 Mini-6 (O6)
3
11:09
SVW'27 Mini-4 (O6)
0
 
Group - JO8 Poule C
Veld C2 Tom B.
11:00
LSVV JO8-3
2
11:17
KSV JO8-4
4
 
Group - JO8 Poule C
Veld C3 Twan B.
11:00
KSV JO8-3
0
11:17
Sporting Almere JO8-1
10
 
Group - JO8 Poule C
Veld C4 Cas B.
11:00
Vrone JO8-4
2
11:17
Hugo Boys JO8-1
1
 
Group - JO9 Poule A
Veld A1 Thimo H.
12:30
LSVV JO9-1
0
12:47
KSV JO9-1
0
 
Group - JO9 Poule A
Veld A2 Iggy E.
12:30
Sporting Almere JO9-1
0
12:47
Limmen JO9-1
6
 
Group - JO9 Poule B
Veld C1 Nick S.
12:30
Vrone JO9-2
2
12:47
Purmerend JO9-2
1
 
Group - JO9 Poule B
Veld C2 Joris E.
12:30
LSVV JO9-2
3
12:47
KSV JO9-2
1
 
Group - JO10 Poule A
Veld C3 Stefan O.
12:30
Vrone JO10-2
1
12:47
Sporting Almere JO10-1
0
 
Group - JO10 Poule A
Veld C4 Imrane O.
12:30
LSVV JO10-1
0
12:47
KSV JO10-1
2
 
Group - MO13
Veld B
12:30
LSVV MO13-1
1
12:47
Sporting Almere MO13-1
0
 
Group - JO10 Poule B
Veld A1 Angelo B.
12:50
LSVV JO10-2
6
13:07
KSV JO10-2
2
 
Group - JO10 Poule B
Veld A2 Iggy E.
12:50
Vrone JO10-3
0
13:07
Hugo Boys JO10-1
6
 
Group - JO10 Poule C
Veld C3 Stefan O.
12:50
LSVV JO10-3
1
13:07
KSV JO10-3
3
 
Group - JO10 Poule C
Veld C4 Imrane O.
12:50
SVW'27 JO10-4
1
13:07
SVW'27 JO10-5
2
 
Group - MO13
Veld B Jacco M.
12:50
ZOB MO13-1
0
13:07
Succes MO13-1
1
 
Group - JO9 Poule C
Veld C1 Jasper B.
12:50
LSVV JO9-3
1
13:07
Petten JO9-1
4
 
Group - JO9 Poule C
Veld C2 Lars de K.
12:50
Hugo Boys JO9-1
13
13:07
SVW'27 JO9-5
0
 
Group - JO9 Poule A
Veld A1 Angelo B.
13:10
AFC'34 JO9-2
3
13:27
LSVV JO9-1
4
 
Group - JO9 Poule A
Veld A2 Thimo H.
13:10
KSV JO9-1
5
13:27
Sporting Almere JO9-1
0
 
Group - JO9 Poule B
Veld C1 Nick S.
13:10
Vrone JO9-1
0
13:27
Vrone JO9-2
3
 
Group - JO9 Poule B
Veld C2 Joris E.
13:10
Purmerend JO9-2
1
13:27
LSVV JO9-2
0
 
Group - JO10 Poule A
Veld C3 Stefan O.
13:10
Vrone JO10-1
2
13:27
Vrone JO10-2
2
 
Group - JO10 Poule A
Veld C4 Matz van L.
13:10
Sporting Almere JO10-1
5
13:27
LSVV JO10-1
1
 
Group - MO13
Veld B Jacco M.
13:10
FC Medemblik MO13-1
0
13:27
LSVV MO13-1
2
 
Group - JO10 Poule B
Veld A1 Iggy E.
13:30
Sporting Almere JO10-2
1
13:47
LSVV JO10-2
1
 
Group - JO10 Poule B
Veld A2 Thimo H.
13:30
KSV JO10-2
2
13:47
Vrone JO10-3
1
 
Group - JO10 Poule C
Veld C1 Nick S.
13:30
Vrone JO10-4
0
13:47
LSVV JO10-3
7
 
Group - JO10 Poule C
Veld C2 Joris E.
13:30
KSV JO10-3
3
13:47
SVW'27 JO10-4
1
 
Group - MO13
Veld B
13:30
Sporting Almere MO13-1
0
13:47
ZOB MO13-1
1
 
Group - JO9 Poule C
Veld C3 Lars de K.
13:30
KSV JO9-4
4
13:47
LSVV JO9-3
1
 
Group - JO9 Poule C
Veld C4 Jasper B.
13:30
Petten JO9-1
2
13:47
Hugo Boys JO9-1
1
 
Group - JO9 Poule A
Veld A1 Iggy E.
13:50
Limmen JO9-1
2
14:07
AFC'34 JO9-2
1
 
Group - JO9 Poule A
Veld A2 Angelo B.
13:50
LSVV JO9-1
3
14:07
Sporting Almere JO9-1
1
 
Group - JO9 Poule B
Veld C3 Lars de K.
13:50
KSV JO9-2
2
14:07
Vrone JO9-1
3
 
Group - JO9 Poule B
Veld C4 Jasper B.
13:50
Vrone JO9-2
3
14:07
LSVV JO9-2
1
 
Group - JO10 Poule A
Veld C2 Stefan O.
13:50
KSV JO10-1
2
14:07
Vrone JO10-1
0
 
Group - JO10 Poule A
Veld C1 Imrane O.
13:50
Vrone JO10-2
6
14:07
LSVV JO10-1
2
 
Group - MO13
Veld B Jacco M.
13:50
Succes MO13-1
2
14:07
FC Medemblik MO13-1
0
 
Group - JO10 Poule B
Veld A1 Thimo H.
14:10
Hugo Boys JO10-1
1
14:27
Sporting Almere JO10-2
3
 
Group - JO10 Poule B
Veld A2 Angelo B.
14:10
LSVV JO10-2
5
14:27
Vrone JO10-3
2
 
Group - JO10 Poule C
Veld C1 Imrane O.
14:10
SVW'27 JO10-5
4
14:27
Vrone JO10-4
0
 
Group - JO10 Poule C
Veld C2 Matz van L.
14:10
LSVV JO10-3
1
14:27
SVW'27 JO10-4
3
 
Group - MO13
Veld B Jacco M.
14:10
LSVV MO13-1
0
14:27
ZOB MO13-1
0
 
Group - JO9 Poule C
Veld C3 Nick S.
14:10
SVW'27 JO9-5
3
14:27
KSV JO9-4
0
 
Group - JO9 Poule C
Veld C4 Joris E.
14:10
LSVV JO9-3
0
14:27
Hugo Boys JO9-1
4
 
Group - JO9 Poule A
Veld A1 Thimo H.
14:30
AFC'34 JO9-2
2
14:47
KSV JO9-1
2
 
Group - JO9 Poule A
Veld A2 Iggy E.
14:30
Limmen JO9-1
5
14:47
LSVV JO9-1
4
 
Group - JO9 Poule B
Veld C1 Lars de K.
14:30
Vrone JO9-1
2
14:47
Purmerend JO9-2
4
 
Group - JO9 Poule B
Veld C2 Jasper B.
14:30
KSV JO9-2
0
14:47
Vrone JO9-2
4
 
Group - JO10 Poule A
Veld C3 Matz van L.
14:30
Vrone JO10-1
3
14:47
Sporting Almere JO10-1
1
 
Group - JO10 Poule A
Veld C4 Stefan O.
14:30
KSV JO10-1
0
14:47
Vrone JO10-2
2
 
Group - MO13
Veld B
14:30
FC Medemblik MO13-1
1
14:47
Sporting Almere MO13-1
0
 
Group - JO10 Poule B
Veld A1 Angelo B.
14:50
Sporting Almere JO10-2
1
15:07
KSV JO10-2
1
 
Group - JO10 Poule B
Veld A2 Iggy E.
14:50
Hugo Boys JO10-1
6
15:07
LSVV JO10-2
1
 
Group - JO10 Poule C
Veld C3 Imrane O.
14:50
Vrone JO10-4
0
15:07
KSV JO10-3
5
 
Group - JO10 Poule C
Veld C4 Stefan O.
14:50
SVW'27 JO10-5
2
15:07
LSVV JO10-3
1
 
Group - MO13
Veld B Jacco M.
14:50
Succes MO13-1
0
15:07
LSVV MO13-1
0
 
Group - JO9 Poule C
Veld C2 Jasper B.
14:50
KSV JO9-4
0
15:07
Petten JO9-1
2
 
Group - JO9 Poule C
Veld C1 Lars de K.
14:50
SVW'27 JO9-5
2
15:07
LSVV JO9-3
2
 
Group - JO9 Poule A
Veld A1 Angelo B.
15:10
Sporting Almere JO9-1
3
15:27
AFC'34 JO9-2
5
 
Group - JO9 Poule A
Veld A2 Thimo H.
15:10
KSV JO9-1
1
15:27
Limmen JO9-1
1
 
Group - JO9 Poule B
Veld C1 Joris E.
15:10
LSVV JO9-2
4
15:27
Vrone JO9-1
2
 
Group - JO9 Poule B
Veld C2 Nick S.
15:10
Purmerend JO9-2
2
15:27
KSV JO9-2
1
 
Group - JO10 Poule A
Veld C3 Imrane O.
15:10
LSVV JO10-1
3
15:27
Vrone JO10-1
2
 
Group - JO10 Poule A
Veld C4 Stefan O.
15:10
Sporting Almere JO10-1
1
15:27
KSV JO10-1
1
 
Group - MO13
Veld B Jacco M.
15:10
ZOB MO13-1
1
15:27
FC Medemblik MO13-1
1
 
Group - JO10 Poule B
Veld A1 Iggy E.
15:30