Beachsoccer Rooi 2022 - Dames en heren - 5 en 6 juni
05-06
Group A - Dames zondag
Veld 1
10:00
Beachboosters
2
10:12
Bitterballen
1
05-06
Group B - Dames zondag
Veld 2
10:00
FC Biercelona
4
10:12
Goaldiggers
1
05-06
Group C - Dames zondag
Veld 3
10:00
De Blue Birds
0
10:12
Friesland
4
05-06
Group A - Dames zondag
Veld 1
10:14
FC Pareltjes van het veld
3
10:26
De Graafschep
3
05-06
Group B - Dames zondag
Veld 2
10:14
Wil Marco zijn auto verplaatsen
1
10:26
Rooise Donders
6
05-06
Group C - Dames zondag
Veld 3
10:14
Beachmasters
3
10:26
Tamme Pony's
2
05-06
Group G - Heren
Veld 3
10:28
Novita
2
10:40
De Bulldozers
4
05-06
Group D - Dames zondag
Veld 1
10:28
FC Nie Best
1
10:40
De Ballenkenners
3
05-06
Group E - Dames zondag
Veld 2
10:28
Rhode vrouwen
7
10:40
Mind the gap
0
05-06
Group G - Heren
Veld 3
10:42
Achjolagaan
2
10:54
Gebr. Boswandeling & zn.
3
05-06
Group D - Dames zondag
Veld 1
10:42
Tepels liegen niet
7
10:54
Bond en Blond
0
05-06
Group E - Dames zondag
Veld 2
10:42
FC Derde Helft
1
10:54
Barfelona
2
05-06
Group E - Heren
Veld 2
10:56
Kreuge FM
2
11:08
Telstar Beach Soccer
3
05-06
Group F - Heren
Veld 1
10:56
De Fondskes
2
11:08
FC Skup 'm binnen
8
05-06
Group G - Heren
Veld 3
10:56
T. Voets Tegelwerken
2
11:08
Team SMM
0
05-06
Group D - Heren
Veld 3
11:10
Baywatch
4
11:22
The All Stars
2
05-06
Group E - Heren
Veld 2
11:10
De Schelpenzoekers
1
11:22
Skiete Willy
1
05-06
Group F - Heren
Veld 1
11:10
Battibomboys
1
11:22
Beach Soccer Eindhoven
3
05-06
Group D - Heren
Veld 3
11:24
Rhode Duivels
0
11:36
R6 On Fire
0
05-06
Group E - Heren
Veld 2
11:24
Post en z'n Duiven
2
11:36
PC Annabel
1
05-06
Group F - Heren
Veld 1
11:24
Lee Towers & Co
1
11:36
Sandcastle United
3
05-06
Group B - Heren
Veld 2
11:38
De eigenaar van de dikke vito
2
11:50
Keiebijters in 't zand
2
05-06
Group C - Heren
Veld 1
11:38
Paradijsvogels
3
11:50
Lang, dik & incapabel
1
05-06
Group D - Heren
Veld 3
11:38
Diel & Friends
3
11:50
Scoren=Adten
1
05-06
Group A - Heren
Veld 3
11:52
Basje Basje Basje Basje Koooot
2
12:04
De Beachbuffels
0
05-06
Group B - Heren
Veld 2
11:52
Dolle Stieren
1
12:04
M'n Chesthair Zitnie
1
05-06
Group C - Heren
Veld 1
11:52
Meldsoccer
1
12:04
De witte kat en z'n bende
2
05-06
Group A - Heren
Veld 3
12:06
WOKNOK
1
12:18
Sint-Nijnsel
3
05-06
Group B - Heren
Veld 2
12:06
Harco's zen eieren
2
12:18
FC Kipspies
1
05-06
Group C - Heren
Veld 1
12:06
De Bellyboys
2
12:18
Klein, slank & capabel
1
05-06
Group A - Heren
Veld 3
12:20
De Rooise Draken
0
12:32
The Wild Dogs
4
05-06
Group A - Dames zondag
Veld 1
12:20
FC Pareltjes van het veld
2
12:32
Beachboosters
3
05-06
Group B - Dames zondag
Veld 2
12:20
Rooise Donders
3
12:32
Goaldiggers
0
05-06
Group B - Dames zondag
Veld 2
12:34
Wil Marco zijn auto verplaatsen
1
12:46
FC Biercelona
4
05-06
Group A - Dames zondag
Veld 1
12:34
De Graafschep
1
12:46
Bitterballen
1
05-06
Group C - Dames zondag
Veld 3
12:34
Tamme Pony's
0
12:46
Friesland
3
05-06
Group C - Dames zondag
Veld 3
12:48
Beachmasters
2
13:00
De Blue Birds
1
05-06
Group E - Dames zondag
Veld 2
12:48
FC Derde Helft
1
13:00
Rhode vrouwen
4
05-06
Group D - Dames zondag
Veld 1
12:48
Bond en Blond
0
13:00
De Ballenkenners
3
05-06
Group G - Heren
Veld 3
13:02
Gebr. Boswandeling & zn.
1
13:14
Novita
4
05-06
Group D - Dames zondag
Veld 1
13:02
Tepels liegen niet
1
13:14
FC Nie Best
8
05-06
Group E - Dames zondag
Veld 2
13:02
Barfelona
1
13:14
Mind the gap
1
05-06
Group E - Heren
Veld 2
13:16
Skiete Willy
0
13:28
Kreuge FM
2
05-06
Group F - Heren
Veld 1
13:16
Beach Soccer Eindhoven
5
13:28
De Fondskes
1
05-06
Group G - Heren
Veld 3
13:16
Team SMM
0
13:28
De Bulldozers
4
05-06
Group E - Heren
Veld 2
13:30
PC Annabel
0
13:42
Telstar Beach Soccer
2
05-06
Group F - Heren
Veld 1
13:30
Sandcastle United
2
13:42
FC Skup 'm binnen
2
05-06
Group G - Heren
Veld 3
13:30
Achjolagaan
1
13:42
T. Voets Tegelwerken
6
05-06
Group D - Heren
Veld 3
13:44
R6 On Fire
3
13:56
Baywatch
4
05-06
Group E - Heren
Veld 2
13:44
De Schelpenzoekers
2
13:56
Post en z'n Duiven
2
05-06
Group F - Heren
Veld 1
13:44
Battibomboys
3
13:56
Lee Towers & Co
2
05-06
Group B - Heren
Veld 2
13:58
M'n Chesthair Zitnie
2
14:10
De eigenaar van de dikke vito
1
05-06
Group C - Heren
Veld 1
13:58
De witte kat en z'n bende
2
14:10
Paradijsvogels
2
05-06
Group D - Heren
Veld 3
13:58
Scoren=Adten
1
14:10
The All Stars
4
05-06
Group B - Heren
Veld 2
14:12
FC Kipspies
0
14:24
Keiebijters in 't zand
3
05-06
Group C - Heren
Veld 1
14:12
Klein, slank & capabel
3
14:24
Lang, dik & incapabel
0
05-06
Group D - Heren
Veld 3
14:12
Rhode Duivels
1
14:24
Diel & Friends
3
05-06
Group A - Heren
Veld 3
14:26
Basje Basje Basje Basje Koooot
4
14:38
De Rooise Draken
2
05-06
Group B - Heren
Veld 2
14:26
Dolle Stieren
1
14:38
Harco's zen eieren
3
05-06
Group C - Heren
Veld 1
14:26
Meldsoccer
1
14:38
De Bellyboys
4
05-06
Group A - Heren
Veld 3
14:40
The Wild Dogs
4
14:52
Sint-Nijnsel
0
05-06
Group A - Dames zondag
Veld 1
14:40
Beachboosters
1
14:52
De Graafschep
1
05-06
Group B - Dames zondag
Veld 2
14:40
Goaldiggers
0
14:52
Wil Marco zijn auto verplaatsen
2
05-06
Group A - Heren
Veld 3
14:54
De Beachbuffels
5
15:06
WOKNOK
1
05-06
Group B - Dames zondag
Veld 2
14:54
FC Biercelona
0
15:06
Rooise Donders
4
05-06
Group A - Dames zondag
Veld 1
14:54
Bitterballen
2
15:06
FC Pareltjes van het veld
1
05-06
Group C - Dames zondag
Veld 1
15:08
De Blue Birds
0
15:20
Tamme Pony's
4
05-06
Group D - Dames zondag
Veld 2
15:08
De Ballenkenners
4
15:20
Tepels liegen niet
0
05-06
Group E - Dames zondag
Veld 3
15:08
Mind the gap
5
15:20
FC Derde Helft
0
05-06
Group D - Dames zondag
Veld 2
15:22
FC Nie Best
11
15:34
Bond en Blond
0
05-06
Group E - Dames zondag
Veld 3
15:22
Rhode vrouwen
5
15:34
Barfelona
0
05-06
Group C - Dames zondag
Veld 1
15:22
Friesland
1
15:34
Beachmasters
0
05-06
Group E - Heren
Veld 3
15:36
Kreuge FM
0
15:48
PC Annabel
3
05-06
Group F - Heren
Veld 2
15:36
De Fondskes
1
15:48
Sandcastle United
3
05-06
Group G - Heren
Veld 1
15:36
Novita
2
15:48
Team SMM
1
05-06
Group E - Heren
Veld 3
15:50
Skiete Willy
0
16:02
Post en z'n Duiven
4
05-06
Group F - Heren
Veld 2
15:50
Beach Soccer Eindhoven
5
16:02
Lee Towers & Co
1
05-06
Group G - Heren
Veld 1
15:50
Gebr. Boswandeling & zn.
0
16:02
T. Voets Tegelwerken
2
05-06
Group E - Heren
Veld 3
16:04
Telstar Beach Soccer
0
16:16
De Schelpenzoekers
0
05-06
Group F - Heren
Veld 2
16:04
FC Skup 'm binnen
3
16:16
Battibomboys
3
05-06
Group G - Heren
Veld 1
16:04
De Bulldozers
6
16:16
Achjolagaan
1
05-06
Quarter finals (1) - Dames zondag
Veld 1
16:18
Beachboosters
2
16:30
Rhode vrouwen
3
05-06
Quarter finals (2) - Dames zondag
Veld 2
16:18
Rooise Donders
2
16:30
Beachmasters
1
05-06
Quarter finals (3) - Dames zondag
Veld 3
16:18
Friesland
6
16:30
FC Biercelona
1
05-06
Group B - Heren
Veld 3
16:32
De eigenaar van de dikke vito
4
16:44
FC Kipspies
5
05-06
Group C - Heren
Veld 2
16:32
De witte kat en z'n bende
3
16:44
De Bellyboys
3
05-06
Quarter finals (4) - Dames zondag
Veld 1
16:32
De Ballenkenners
2
16:44
FC Nie Best
3
05-06
Group B - Heren
Veld 3
16:46
M'n Chesthair Zitnie
4
16:58
Harco's zen eieren
1
05-06
Group C - Heren
Veld 2
16:46
Lang, dik & incapabel
2
16:58
Meldsoccer
1
05-06
Group D - Heren
Veld 1
16:46
The All Stars
5
16:58
Rhode Duivels
3
05-06
Group C - Heren
Veld 2
17:00
Paradijsvogels
4
17:12
Klein, slank & capabel
3
05-06
Group D - Heren
Veld 1
17:00
Baywatch
5
17:12
Scoren=Adten
1
05-06
Group B - Heren
Veld 3
17:00
Keiebijters in 't zand
1
17:12
Dolle Stieren
1
05-06
Group A - Heren
Veld 3
17:14
Sint-Nijnsel
1
17:26
Basje Basje Basje Basje Koooot
5
05-06
Semi-finals (1) - Dames zondag
Veld 1
17:14
Rhode vrouwen
5
17:26
Rooise Donders
2
05-06
Semi-finals (2) - Dames zondag
Veld 2
17:14
Friesland
3
17:26
FC Nie Best
2
05-06
Group A - Heren
Veld 3
17:28
WOKNOK
0
17:40
The Wild Dogs
1
05-06
Group A - Heren
Veld 2
17:28
De Beachbuffels
2
17:40
De Rooise Draken
3
05-06
Group D - Heren
Veld 1
17:28
R6 On Fire
2
17:40
Diel & Friends
1
05-06
Finals - Dames zondag
Veld 1
17:42
Rhode vrouwen
0
17:54
Friesland
3
06-06
Group A - Heren
Veld 3
10:00
De Rooise Draken
3
10:12
WOKNOK
0
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
10:00
FC Tijdverspilling
0
10:12
Bikini kechjes
2
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
10:00
Friesland
5
10:12
Klootskieters
1
06-06
Group A - Heren
Veld 3
10:14
The Wild Dogs
0
10:26
Basje Basje Basje Basje Koooot
0
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
10:14
Beachmasters
0
10:26
Dreamteam
1
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
10:14
Vangaskaddies
2
10:26
De Doelpuntjes
0
06-06
Group C - Heren
Veld 2
10:28
De Bellyboys
4
10:40
Paradijsvogels
4
06-06
Group A - Heren
Veld 3
10:28
Sint-Nijnsel
0
10:40
De Beachbuffels
2
06-06
Group B - Heren
Veld 1
10:28
Keiebijters in 't zand
0
10:40
M'n Chesthair Zitnie
1
06-06
Group B - Heren
Veld 1
10:42
Harco's zen eieren
3
10:54
De eigenaar van de dikke vito
2
06-06
Group D - Heren
Veld 3
10:42
Diel & Friends
2
10:54
Baywatch
3
06-06
Group C - Heren
Veld 2
10:42
Klein, slank & capabel
1
10:54
Meldsoccer
2
06-06
Group B - Heren
Veld 1
10:56
FC Kipspies
3
11:08
Dolle Stieren
1
06-06
Group D - Heren
Veld 3
10:56
Scoren=Adten
0
11:08
Rhode Duivels
3
06-06
Group C - Heren
Veld 2
10:56
Lang, dik & incapabel
2
11:08
De witte kat en z'n bende
2
06-06
Group D - Heren
Veld 3
11:10
The All Stars
1
11:22
R6 On Fire
2
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
11:10
'Messi' de mol & de rest
1
11:22
FC Tijdverspilling
0
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
11:10
Beachmasters 2.0
0
11:22
Friesland
4
06-06
Group E - Heren
Veld 3
11:24
PC Annabel
2
11:36
De Schelpenzoekers
2
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
11:24
Bikini kechjes
2
11:36
Beachmasters
0
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
11:24
Klootskieters
2
11:36
Vangaskaddies
1
06-06
Group E - Heren
Veld 3
11:38
Post en z'n Duiven
5
11:50
Kreuge FM
0
06-06
Group G - Heren
Veld 2
11:38
T. Voets Tegelwerken
1
11:50
Novita
0
06-06
Group F - Heren
Veld 1
11:38
Sandcastle United
1
11:50
Battibomboys
1
06-06
Group F - Heren
Veld 1
11:52
Lee Towers & Co
3
12:04
De Fondskes
3
06-06
Group E - Heren
Veld 3
11:52
Telstar Beach Soccer
2
12:04
Skiete Willy
2
06-06
Group G - Heren
Veld 2
11:52
De Bulldozers
5
12:04
Gebr. Boswandeling & zn.
1
06-06
Group G - Heren
Veld 2
12:06
Team SMM
3
12:18
Achjolagaan
1
06-06
Group F - Heren
Veld 1
12:06
FC Skup 'm binnen
1
12:18
Beach Soccer Eindhoven
0
06-06
Group A - Heren
Veld 3
12:06
Sint-Nijnsel
1
12:18
De Rooise Draken
3
06-06
Group A - Heren
Veld 3
12:20
WOKNOK
0
12:32
Basje Basje Basje Basje Koooot
3
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
12:20
Dreamteam
1
12:32
'Messi' de mol & de rest
0
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
12:20
De Doelpuntjes
0
12:32
Beachmasters 2.0
4
06-06
Group A - Heren
Veld 3
12:34
The Wild Dogs
0
12:46
De Beachbuffels
2
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
12:34
FC Tijdverspilling
1
12:46
Beachmasters
3
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
12:34
Friesland
4
12:46
Vangaskaddies
3
06-06
Group B - Heren
Veld 1
12:48
Keiebijters in 't zand
0
13:00
Harco's zen eieren
3
06-06
Group C - Heren
Veld 2
12:48
Klein, slank & capabel
2
13:00
De witte kat en z'n bende
3
06-06
Group D - Heren
Veld 3
12:48
Scoren=Adten
1
13:00
R6 On Fire
7
06-06
Group B - Heren
Veld 1
13:02
De eigenaar van de dikke vito
1
13:14
Dolle Stieren
1
06-06
Group C - Heren
Veld 2
13:02
Lang, dik & incapabel
4
13:14
De Bellyboys
3
06-06
Group D - Heren
Veld 3
13:02
The All Stars
0
13:14
Diel & Friends
3
06-06
Group C - Heren
Veld 2
13:16
Paradijsvogels
1
13:28
Meldsoccer
0
06-06
Group D - Heren
Veld 3
13:16
Baywatch
0
13:28
Rhode Duivels
0
06-06
Group B - Heren
Veld 1
13:16
FC Kipspies
1
13:28
M'n Chesthair Zitnie
1
06-06
Group E - Heren
Veld 3
13:30
PC Annabel
3
13:42
Skiete Willy
2
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
13:30
Beachmasters 2.0
1
13:42
Klootskieters
3
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
13:30
Dreamteam
4
13:42
FC Tijdverspilling
0
06-06
Group E - Heren
Veld 3
13:44
Telstar Beach Soccer
3
13:56
Post en z'n Duiven
3
06-06
Group A - Dames maandag
Veld 1
13:44
'Messi' de mol & de rest
0
13:56
Bikini kechjes
2
06-06
Group B - Dames maandag
Veld 2
13:44
De Doelpuntjes
0
13:56
Friesland
6
06-06
Group E - Heren
Veld 3
13:58
Kreuge FM
0
14:10
De Schelpenzoekers
2
06-06
Group F - Heren