Paastornooi MVP vrouwen en kinderen
 
Group A - vrouwen
Concept Home
10:00
Lieselot Decorte Eva Lefief
4
10:20
De Smedt Janie Biebuyck Catherine
3
 
Group B - vrouwen
Bricksadvocaten
10:00
Pascale Dellaert Ann Vanparrys
5
10:20
Wendy Van waelvelde Leen Van Rysselberghe
1
 
Group C - vrouwen
Stella Artois
10:00
Allison Christiaen Heidi Neyt
0
10:20
Evelien Sergeant Veerle Praet
6
 
Group A - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
10:00
De Meester Lieve Bieke Van Meulebroeck
5
10:20
An-sofie Adriaenssen Evelyn de schyter
2
 
Group A - kinderen
Ifinco
10:00
Mathieu De Baets Jaron Deridder
3
10:20
Marchand Gilles Ian Demuynck
5
 
Group B - kinderen
VCH
10:00
Rune/Guillaume
5
10:20
Orrel De Ridder Gauthier Van Tornhout
4
 
Group A - kinderen
Augustijn
10:00
Emiel De Latter Cisse De Latter
6
10:20
Manu Aaron
4
 
Group D - vrouwen
Concept Home
10:20
Sarah Lovenweent Charlotte Meiresonne
0
10:40
Claeys Karen Barbara Fonteyne
6
 
Group B - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
10:20
Kiné Gaye Laures Bauwens
0
10:40
Belinda Vyncke Annick Van Rijselberghe
6
 
Group C - vrouwen
Bricksadvocaten
10:20
Charlotte Smagghe Martine bral
5
10:40
Daphny D'hoedt Anja De Pauw
3
 
Group D - vrouwen
Stella Artois
10:20
Synthia Teirlinck Gaëlle De Schryver
6
10:40
Eva Van Ootegem Sandy Ferbuyt
1
 
Group B - kinderen
Ifinco
10:20
De Smet Foeke De Keere Joren
6
10:40
Mounib Chemsedine Mounib Abdelwahed
2
 
Group A - kinderen
VCH
10:20
Emiel De Latter Cisse De Latter
6
10:40
Mathieu De Baets Jaron Deridder
0
 
Group A - vrouwen
Concept Home
10:40
Bo Vanden Borre Steffi Cnudde
1
11:00
Lieselot Decorte Eva Lefief
6
 
Group B - vrouwen
Bricksadvocaten
10:40
Belinda Vyncke Annick Van Rijselberghe
6
11:00
Wendy Van waelvelde Leen Van Rysselberghe
5
 
Group A - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
10:40
De Smedt Janie Biebuyck Catherine
0
11:00
De Meester Lieve Bieke Van Meulebroeck
6
 
Group B - kinderen
Ifinco
10:40
De Smet Foeke De Keere Joren
0
11:00
Rune/Guillaume
6
 
Group A - kinderen
VCH
10:40
Manu Aaron
3
11:00
Marchand Gilles Ian Demuynck
6
 
Group B - kinderen
Augustijn
10:40
Mounib Chemsedine Mounib Abdelwahed
1
11:00
Orrel De Ridder Gauthier Van Tornhout
6
 
Group C - vrouwen
Stella Artois
11:00
Charlotte Smagghe Martine bral
6
11:20
Allison Christiaen Heidi Neyt
0
 
Group C - vrouwen
Bricksadvocaten
11:00
Daphny D'hoedt Anja De Pauw
3
11:20
Evelien Sergeant Veerle Praet
6
 
Group A - vrouwen
Concept Home
11:00
An-sofie Adriaenssen Evelyn de schyter
6
11:20
Bo Vanden Borre Steffi Cnudde
1
 
Group A - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
11:00
Lieselot Decorte Eva Lefief
0
11:20
De Meester Lieve Bieke Van Meulebroeck
6
 
Group A - kinderen
Ifinco
11:00
Mathieu De Baets Jaron Deridder
2
11:20
Manu Aaron
4
 
Group B - kinderen
VCH
11:00
Rune/Guillaume
6
11:20
Mounib Chemsedine Mounib Abdelwahed
0
 
Group A - kinderen
Augustijn
11:00
Marchand Gilles Ian Demuynck
5
11:20
Emiel De Latter Cisse De Latter
3
 
Group D - vrouwen
Concept Home
11:20
Synthia Teirlinck Gaëlle De Schryver
1
11:40
Sarah Lovenweent Charlotte Meiresonne
6
 
Group B - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
11:20
Kiné Gaye Laures Bauwens
0
11:40
Wendy Van waelvelde Leen Van Rysselberghe
6
 
Group D - vrouwen
Stella Artois
11:20
Eva Van Ootegem Sandy Ferbuyt
0
11:40
Claeys Karen Barbara Fonteyne
6
 
Group B - vrouwen
Bricksadvocaten
11:20
Pascale Dellaert Ann Vanparrys
4
11:40
Belinda Vyncke Annick Van Rijselberghe
5
 
Group C - vrouwen
Augustijn
11:20
Evelien Sergeant Veerle Praet
3
11:40
Charlotte Smagghe Martine bral
5
 
Group A - vrouwen
VCH
11:20
Bo Vanden Borre Steffi Cnudde
2
11:40
De Smedt Janie Biebuyck Catherine
6
 
Group B - kinderen
Ifinco
11:20
Orrel De Ridder Gauthier Van Tornhout
6
11:40
De Smet Foeke De Keere Joren
2
 
Group B - vrouwen
Bricksadvocaten
11:40
Kiné Gaye Laures Bauwens
1
12:00
Pascale Dellaert Ann Vanparrys
6
 
Group C - vrouwen
Stella Artois
11:40
Allison Christiaen Heidi Neyt
4
12:00
Daphny D'hoedt Anja De Pauw
6
 
Group D - vrouwen
Concept Home
11:40
Sarah Lovenweent Charlotte Meiresonne
6
12:00
Eva Van Ootegem Sandy Ferbuyt
0
 
Group A - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
11:40
An-sofie Adriaenssen Evelyn de schyter
5
12:00
Lieselot Decorte Eva Lefief
2
 
Group A - vrouwen
Augustijn
11:40
De Meester Lieve Bieke Van Meulebroeck
6
12:00
Bo Vanden Borre Steffi Cnudde
0
 
Semi-finals (1) - kinderen
Ifinco
11:40
Marchand Gilles Ian Demuynck
4
12:00
Orrel De Ridder Gauthier Van Tornhout
6
 
Semi-finals (2) - kinderen
VCH
11:40
Rune/Guillaume
6
12:00
Emiel De Latter Cisse De Latter
4
 
Group D - vrouwen
Stella Artois
12:00
Claeys Karen Barbara Fonteyne
6
12:20
Synthia Teirlinck Gaëlle De Schryver
0
 
Group A - vrouwen
Augustijn
12:00
De Smedt Janie Biebuyck Catherine
2
12:20
An-sofie Adriaenssen Evelyn de schyter
4
 
Finals - kinderen
Ifinco
12:00
Orrel De Ridder Gauthier Van Tornhout
12:20
Rune/Guillaume
 
Quarter finals (1) - vrouwen
Concept Home
12:20
De Meester Lieve Bieke Van Meulebroeck
6
12:40
Evelien Sergeant Veerle Praet
3
 
Quarter finals (2) - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
12:20
Belinda Vyncke Annick Van Rijselberghe
1
12:40
Sarah Lovenweent Charlotte Meiresonne
6
 
Quarter finals (3) - vrouwen
Bricksadvocaten
12:20
Charlotte Smagghe Martine bral
3
12:40
An-sofie Adriaenssen Evelyn de schyter
6
 
Quarter finals (4) - vrouwen
Ifinco
12:20
Claeys Karen Barbara Fonteyne
6
12:40
Pascale Dellaert Ann Vanparrys
1
 
Semi-finals (1) - vrouwen
Concept Home
12:50
De Meester Lieve Bieke Van Meulebroeck
13:10
Sarah Lovenweent Charlotte Meiresonne
 
Semi-finals (2) - vrouwen
BMW Verstraete/Mini Gent Store
12:50
An-sofie Adriaenssen Evelyn de schyter
13:10
Claeys Karen Barbara Fonteyne
 
Finals - vrouwen
Concept Home
13:10
Winner Semi-finals (1)
13:30
Winner Semi-finals (2)
 

Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.