sv Ommoord Paas toernooi 2022
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Achter
08:30
sv Ommoord JO7-1
0
08:45
Sparta av JO7-1
10
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
08:30
Sparta av JO7-2
1
08:45
Hekelingen JO7-3
13
 
Group A - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
08:30
VOC JO8-7
0
08:40
Kethel Spaland JO8-3
3
 
Group B - JO8-2
Veld 1B Tribune Kant
08:30
sv Ommoord JO8-3
1
08:40
Kethel Spaland JO8-4
0
 
Group A - JO8-2
Veld 1B Dug Out Kant
08:30
TOGB JO8-5
3
08:40
sv Ommoord JO8-2
1
 
Group - JO9-3
Veld 3A Wijk Kant
08:30
sv Ommoord JO9-3
2
08:40
Oliveo JO9-3
0
 
Group - JO9-3
Veld 2B Sloot Kant
08:30
Kethel Spaland JO9-4
0
08:40
TOGB JO9-7
1
 
Group - JO9-3
Veld 2B Wijk Kant
08:30
DONK JO9-1
2
08:40
Hekelingen JO9-4
0
 
Group A - JO8-1
Veld 1B Tribune Kant
08:45
sv Ommoord JO8-1
1
08:55
Sparta av JO8-2
3
 
Group B - JO8-1
Veld 1B Dug Out Kant
08:45
Sparta av JO8-3
0
08:55
Sparta av JO8-4
4
 
Group B - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
08:45
TOGB JO8-6
3
08:55
Steeds Hooger JO8-1
0
 
Group - JO9-2
Veld 3A Wijk Kant
08:45
sv Ommoord JO9-2
0
08:55
SVS JO9-2
1
 
Group - JO9-2
Veld 2B Sloot Kant
08:45
TOGB JO9-5
0
08:55
DRL JO9-1
3
 
Group - JO9-2
Veld 2B Wijk Kant
08:45
Barendrecht JO9-7
2
08:55
Alexandria'66 JO9-5
0
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
09:00
DSE JO7-2
6
09:15
XerxesDZB JO7-1
1
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Achter
09:00
Hekelingen JO7-3
14
09:15
sv Ommoord JO7-1
0
 
Group A - JO8-1
Veld 1A Tribune Kant
09:00
Oliveo JO8-1
1
09:10
VOC JO8-3
1
 
Group B - JO8-1
Veld 1B Tribune Kant
09:00
Alexandria'66 JO8-Mix
0
09:10
SEP JO8-1
2
 
Group A - JO9-1
Veld 1B Dug Out Kant
09:00
sv Ommoord JO9-1
1
09:10
SVS JO9-1
7
 
Group - JO10-1
Veld 3A Wijk Kant
09:00
sv Ommoord JO10-1
5
09:10
Oliveo JO10-1
0
 
Group - JO10-1
Veld 2B Sloot Kant
09:00
MOC'17 JO10-3
6
09:10
sv Ommoord JO10-2
0
 
Group - JO10-1
Veld 2B Wijk Kant
09:00
Sparta av JO9-2
4
09:10
Lyra JO10-5
0
 
Group B - JO9-1
Veld 1B Dug Out Kant
09:15
Alexandria'66 JO9-2
0
09:25
RCL JO9-2
1
 
Group A - JO9-1
Veld 1A Tribune Kant
09:15
DSE JO9-1
0
09:25
Hekelingen JO9-1
4
 
Group B - JO9-1
Veld 1B Tribune Kant
09:15
Kethel Spaland JO9-2
0
09:25
Soccerboys JO9-1
2
 
Group - JO9-3
Veld 3A Wijk Kant
09:15
TOGB JO9-7
1
09:25
sv Ommoord JO9-3
3
 
Group - JO9-3
Veld 2B Sloot Kant
09:15
Hekelingen JO9-4
0
09:25
Oliveo JO9-3
0
 
Group - JO9-3
Veld 2B Wijk Kant
09:15
Kethel Spaland JO9-4
0
09:25
DONK JO9-1
3
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
09:30
XerxesDZB JO7-1
4
09:45
Sparta av JO7-1
5
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Achter
09:30
Sparta av JO7-2
4
09:45
DSE JO7-2
4
 
Group A - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
09:30
Oliveo JO8-3
3
09:40
VOC JO8-7
4
 
Group B - JO8-2
Veld 1B Tribune Kant
09:30
Groeneweg JO8-2
5
09:40
sv Ommoord JO8-3
0
 
Group A - JO8-2
Veld 1B Dug Out Kant
09:30
Kethel Spaland JO8-3
1
09:40
TOGB JO8-5
0
 
Group - JO9-2
Veld 3A Wijk Kant
09:30
DRL JO9-1
3
09:40
sv Ommoord JO9-2
1
 
Group - JO9-2
Veld 2B Sloot Kant
09:30
Alexandria'66 JO9-5
1
09:40
SVS JO9-2
0
 
Group - JO9-2
Veld 2B Wijk Kant
09:30
TOGB JO9-5
0
09:40
Barendrecht JO9-7
3
 
Group A - JO8-1
Veld 1B Tribune Kant
09:45
Oliveo JO8-1
3
09:55
sv Ommoord JO8-1
0
 
Group B - JO8-1
Veld 1B Dug Out Kant
09:45
Alexandria'66 JO8-Mix
2
09:55
Sparta av JO8-3
0
 
Group B - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
09:45
Kethel Spaland JO8-4
0
09:55
TOGB JO8-6
1
 
Group - JO10-1
Veld 3A Wijk Kant
09:45
sv Ommoord JO10-2
0
09:55
sv Ommoord JO10-1
4
 
Group - JO10-1
Veld 2B Sloot Kant
09:45
Lyra JO10-5
0
09:55
Oliveo JO10-1
2
 
Group - JO10-1
Veld 2B Wijk Kant
09:45
MOC'17 JO10-3
0
09:55
Sparta av JO9-2
3
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
10:00
sv Ommoord JO7-1
1
10:15
XerxesDZB JO7-1
9
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Achter
10:00
Hekelingen JO7-3
4
10:15
DSE JO7-2
1
 
Group A - JO8-1
Veld 1A Tribune Kant
10:00
VOC JO8-3
2
10:10
Sparta av JO8-2
2
 
Group B - JO8-1
Veld 1B Tribune Kant
10:00
SEP JO8-1
4
10:10
Sparta av JO8-4
0
 
Group A - JO9-1
Veld 1B Dug Out Kant
10:00
DSE JO9-1
0
10:10
sv Ommoord JO9-1
3
 
Group - JO9-3
Veld 3A Wijk Kant
10:00
sv Ommoord JO9-3
2
10:10
Hekelingen JO9-4
1
 
Group - JO9-3
Veld 2B Sloot Kant
10:00
TOGB JO9-7
0
10:10
DONK JO9-1
1
 
Group - JO9-3
Veld 2B Wijk Kant
10:00
Oliveo JO9-3
2
10:10
Kethel Spaland JO9-4
2
 
Group B - JO9-1
Veld 1A Tribune Kant
10:15
Kethel Spaland JO9-2
1
10:25
Alexandria'66 JO9-2
3
 
Group A - JO9-1
Veld 1B Tribune Kant
10:15
Hekelingen JO9-1
0
10:25
SVS JO9-1
2
 
Group B - JO9-1
Veld 1B Dug Out Kant
10:15
Soccerboys JO9-1
2
10:25
RCL JO9-2
1
 
Group - JO9-2
Veld 2B Sloot Kant
10:15
sv Ommoord JO9-2
2
10:25
Alexandria'66 JO9-5
0
 
Group - JO9-2
Veld 2B Wijk Kant
10:15
DRL JO9-1
1
10:25
Barendrecht JO9-7
2
 
Group - JO9-2
Veld 3A Wijk Kant
10:15
SVS JO9-2
1
10:25
TOGB JO9-5
2
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
10:30
Sparta av JO7-1
4
10:45
Sparta av JO7-2
9
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Achter
10:30
DSE JO7-2
8
10:45
sv Ommoord JO7-1
3
 
Group A - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
10:30
sv Ommoord JO8-2
0
10:40
Oliveo JO8-3
2
 
Group B - JO8-2
Veld 1B Tribune Kant
10:30
Steeds Hooger JO8-1
0
10:40
Groeneweg JO8-2
4
 
Group A - JO8-2
Veld 1B Dug Out Kant
10:30
VOC JO8-7
0
10:40
TOGB JO8-5
4
 
Group - JO10-1
Veld 2B Sloot Kant
10:30
sv Ommoord JO10-1
3
10:40
Lyra JO10-5
3
 
Group - JO10-1
Veld 3A Wijk Kant
10:30
sv Ommoord JO10-2
0
10:40
Sparta av JO9-2
7
 
Group - JO10-1
Veld 2B Wijk Kant
10:30
Oliveo JO10-1
1
10:40
MOC'17 JO10-3
6
 
Group A - JO8-1
Veld 1B Tribune Kant
10:45
sv Ommoord JO8-1
1
10:55
VOC JO8-3
5
 
Group B - JO8-1
Veld 1B Dug Out Kant
10:45
Sparta av JO8-3
0
10:55
SEP JO8-1
0
 
Group B - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
10:45
sv Ommoord JO8-3
1
10:55
TOGB JO8-6
3
 
Group - JO9-3
Veld 2B Sloot Kant
10:45
DONK JO9-1
0
10:55
sv Ommoord JO9-3
0
 
Group - JO9-3
Veld 2B Wijk Kant
10:45
Hekelingen JO9-4
0
10:55
Kethel Spaland JO9-4
2
 
Group - JO9-3
Veld 3A Wijk Kant
10:45
Oliveo JO9-3
0
10:55
TOGB JO9-7
2
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
11:00
XerxesDZB JO7-1
3
11:15
Sparta av JO7-2
6
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Achter
11:00
Sparta av JO7-1
2
11:15
Hekelingen JO7-3
9
 
Group A - JO8-1
Veld 1A Tribune Kant
11:00
Sparta av JO8-2
3
11:10
Oliveo JO8-1
0
 
Group B - JO8-1
Veld 1B Tribune Kant
11:00
Sparta av JO8-4
2
11:10
Alexandria'66 JO8-Mix
2
 
Group A - JO9-1
Veld 1B Dug Out Kant
11:00
sv Ommoord JO9-1
2
11:10
Hekelingen JO9-1
2
 
Group - JO9-2
Veld 3A Wijk Kant
11:00
Barendrecht JO9-7
0
11:10
sv Ommoord JO9-2
1
 
Group - JO9-2
Veld 2B Wijk Kant
11:00
Alexandria'66 JO9-5
2
11:10
TOGB JO9-5
3
 
Group - JO9-2
Veld 2B Sloot Kant
11:00
SVS JO9-2
0
11:10
DRL JO9-1
1
 
Group B - JO9-1
Veld 1A Tribune Kant
11:15
Alexandria'66 JO9-2
0
11:25
Soccerboys JO9-1
3
 
Group A - JO9-1
Veld 1B Tribune Kant
11:15
SVS JO9-1
7
11:25
DSE JO9-1
0
 
Group B - JO9-1
Veld 1B Dug Out Kant
11:15
RCL JO9-2
1
11:25
Kethel Spaland JO9-2
2
 
Group - JO10-1
Veld 3A Wijk Kant
11:15
Sparta av JO9-2
3
11:25
sv Ommoord JO10-1
0
 
Group - JO10-1
Veld 2B Sloot Kant
11:15
Lyra JO10-5
0
11:25
MOC'17 JO10-3
5
 
Group - JO10-1
Veld 2B Wijk Kant
11:15
Oliveo JO10-1
5
11:25
sv Ommoord JO10-2
1
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
11:30
sv Ommoord JO7-1
0
11:45
Sparta av JO7-2
14
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Achter
11:30
Sparta av JO7-1
3
11:45
DSE JO7-2
7
 
Group A - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
11:30
Oliveo JO8-3
1
11:40
Kethel Spaland JO8-3
3
 
Group B - JO8-2
Veld 1B Tribune Kant
11:30
Groeneweg JO8-2
3
11:40
Kethel Spaland JO8-4
0
 
Group A - JO8-2
Veld 1B Dug Out Kant
11:30
sv Ommoord JO8-2
1
11:40
VOC JO8-7
1
 
Group - JO9-3
Veld 3A Wijk Kant
11:30
sv Ommoord JO9-3
4
11:40
Kethel Spaland JO9-4
0
 
Group - JO9-3
Veld 2B Sloot Kant
11:30
Oliveo JO9-3
0
11:40
DONK JO9-1
3
 
Group - JO9-3
Veld 2B Wijk Kant
11:30
Hekelingen JO9-4
0
11:40
TOGB JO9-7
0
 
Ranking 7/8 - JO8-1
Veld 1B Tribune Kant
11:45
sv Ommoord JO8-1
3
11:55
Sparta av JO8-3
0
 
Ranking 5/6 - JO8-1
Veld 1B Dug Out Kant
11:45
Oliveo JO8-1
2
11:55
Alexandria'66 JO8-Mix
1
 
Group B - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
11:45
Steeds Hooger JO8-1
1
11:55
sv Ommoord JO8-3
0
 
Group - JO9-2
Veld 2B Sloot Kant
11:45
sv Ommoord JO9-2
4
11:55
TOGB JO9-5
0
 
Group - JO9-2
Veld 2B Wijk Kant
11:45
SVS JO9-2
0
11:55
Barendrecht JO9-7
2
 
Group - JO9-2
Veld 3A Wijk Kant
11:45
Alexandria'66 JO9-5
0
11:55
DRL JO9-1
5
 
Group - J07-1
Veld 1A Rechts Voor
12:00
XerxesDZB JO7-1
0
12:15
Hekelingen JO7-3
12
 
Group A - JO8-2
Veld 1B Dug Out Kant
12:00
TOGB JO8-5
5
12:10
Oliveo JO8-3
0
 
Group B - JO8-2
Veld 1B Tribune Kant
12:00
TOGB JO8-6
1
12:10
Groeneweg JO8-2
0
 
Group A - JO8-2
Veld 1A Tribune Kant
12:00
Kethel Spaland JO8-3
3
12:10
sv Ommoord JO8-2
1
 
Group - JO10-1
Veld 2B Sloot Kant
12:00
sv Ommoord JO10-1
0
12:10
MOC'17 JO10-3
2
 
Group - JO10-1
Veld 3A Wijk Kant
12:00
Oliveo JO10-1
0
12:10
Sparta av JO9-2
5
 
Group - JO10-1
Veld 2B Wijk Kant
12:00
Lyra JO10-5
2
12:10
sv Ommoord JO10-2
1
 
Group B - JO8-2
Veld 1B Dug Out Kant
12:15
Kethel Spaland JO8-4
1
12:25
Steeds Hooger JO8-1
1
 
Ranking 7/8 - JO9-1
Veld 1B Tribune Kant
12:15
DSE JO9-1
0
12:25
Kethel Spaland JO9-2
2
 
Ranking 5/6 - JO9-1
Veld 1A Tribune Kant
12:15
sv Ommoord JO9-1
0
12:25
Alexandria'66 JO9-2
2
 
Ranking 3/4 - JO8-1
Veld 1B Dug Out Kant
12:30
VOC JO8-3
0
12:40
Sparta av JO8-4
0
 
Ranking 9/10 - JO8-2
Veld 3A Wijk Kant
12:30
sv Ommoord JO8-2
0
12:40
Kethel Spaland JO8-4
3
 
Ranking 7/8 - JO8-2
Veld 2B Sloot Kant
12:30
Oliveo JO8-3
4
12:40
sv Ommoord JO8-3
5
 
Ranking 5/6 - JO8-2
Veld 2B Wijk Kant
12:30
VOC JO8-7
2
12:40
Steeds Hooger JO8-1
4
 
Ranking 3/4 - JO8-2
Veld 1B Tribune Kant
12:30
TOGB JO8-5
1
12:40
Groeneweg JO8-2
1
 
Ranking 3/4 - JO9-1
Veld 1A Tribune Kant
12:30
Hekelingen JO9-1
0
12:40
RCL JO9-2
0
 
Ranking 1/2 - JO8-1
Veld 1B Dug Out Kant
12:45
Sparta av JO8-2
2
12:55
SEP JO8-1
0
 
Ranking 1/2 - JO8-2
Veld 1B Tribune Kant
12:45
Kethel Spaland JO8-3
1
12:55
TOGB JO8-6
1
 
Ranking 1/2 - JO9-1
Veld 1A Tribune Kant
12:45
SVS JO9-1
1
12:55
Soccerboys JO9-1
0
 
Group - JO11-1
Veld 2B Lucas P
13:00
TOGB JO11-7
1
13:15
sv Ommoord JO11-1
2
 
Group - JO11-1
Veld 3A Lucas B
13:00
Rozenburg JO11-1
2
13:15
Oliveo JO11-4
0
 
Group - JO11-1
Veld 3B Wijk Jazzley
13:00
Oliveo JO11-5
0
13:15
DSE JO11-4
0
 
Group - JO12-1
Veld 2B Danique
13:20
sv Ommoord JO12-1
1
13:35
IJsselmonde JO12-2
1
 
Group - JO12-1
Veld 3A Marco
13:20
DSO JO12-3
5
13:35
TOGB JO12-4
0
 
Group - JO12-1
Veld 3B Wijk Tim
13:20
Steeds Hooger JO12-3
0
13:35
sv Ommoord JO12-2
2
 
Group - JO11-1
Veld 3A Lucas P
13:40
sv Ommoord JO11-1
2
13:55
Oliveo JO11-4
2
 
Group - JO11-1
Veld 2B Jazzley
13:40
Oliveo JO11-5
0
13:55
TOGB JO11-7
2
 
Group - JO11-1
Veld 3B Wijk Lucas B
13:40
DSE JO11-4
1
13:55
Rozenburg JO11-1
2
 
Group - JO12-1
Veld 3A Marco
14:00
TOGB JO12-4
0
14:15
sv Ommoord JO12-1
4
 
Group - JO12-1
Veld 2B Tim
14:00
sv Ommoord JO12-2
0
14:15
IJsselmonde JO12-2
1
 
Group - JO12-1
Veld 3B Wijk Danique
14:00
DSO JO12-3
3
14:15
Steeds Hooger JO12-3
0
 
Group - JO11-1
Veld 2B Lucas B
14:20
sv Ommoord JO11-1
0
14:35
Rozenburg JO11-1
4
 
Group - JO11-1
Veld 3A Jazzley
14:20
TOGB JO11-7
0
14:35
DSE JO11-4
5