Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
RC Hilversum 2017 International Youth Tournament
Categorieën
×
U07 - U08
U09
U10
U11 - U12
U13
U14
U15
U16
U17
U18
Kies categorie
Alle categorieën
U07 - U08
U09
U10
U11 - U12
U13
U14
U15
U16
U17
U18
Kies poule
Alle poules
Poule - (U07 - U08)
Poule - (U09)
Poule A - (U10)
Poule B - (U10)
Plaats 7/8 - (U10)
Plaats 5/6 - (U10)
Plaats 3/4 - (U10)
Plaats 1/2 - (U10)
Poule A - (U11 - U12)
Poule B - (U11 - U12)
Poule C - (U11 - U12)
Poule - (U13)
Poule A - (U14)
Poule B - (U14)
Finale - (U14)
Poule A - (U15)
Poule B - (U15)
Poule C - (U15)
Halve finales (1) - (U15)
Halve finales (2) - (U15)
Finale - (U15)
Poule A - (U16)
Poule B - (U16)
Plaats 7/8 - (U16)
Plaats 5/6 - (U16)
Plaats 3/4 - (U16)
Plaats 1/2 - (U16)
Poule - (U17)
Plaats 3/4 - (U17)
Plaats 1/2 - (U17)
Poule - (U18)
Plaats 3/4 - (U18)
Plaats 1/2 - (U18)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Abercwmboi RFC (U16)
Ammanford RFC (U16)
Boitsfort RC (U14)
Bredase RC (U07 - U08)
Bredase RC (U10)
Bredase RC (U11 - U12)
BSN (U11 - U12)
Cas RC (U16)
Cas RC (U18)
CAZA (U15)
Chepstow RFC (U13)
Cullomptom RFC (U14)
Dorchester RFC (U15)
Dwingeloo RC (U10)
Dwingeloo RC (U13)
Evesham RFC (U14)
Evesham RFC (U16)
Fleetwood RFC (U15)
Glossop RFC (U15)
Haagsche RC (U09)
Haagsche RC (U10)
Haagsche RC (U11 - U12)
High School Dundee (U14)
Horsham RUFC (U14)
Littleborough RFC (U13)
Liverpool Collegiate RFC (U15)
Medway RFC (U17)
Newbridge RFC (U17)
Newbury RFC (U15)
Old Patesians RFC (U14)
Old Whitgiftians (U13)
Oswestry RFC (U15)
Painswick RFC (U18)
Pickwick Players (U17)
Queen Elizabeth School 1 (U14)
Queen Elizabeth School 2 (U14)
RC 't Gooi (GooiDogs) (U13)
RC 't Gooi (U07 - U08)
RC 't Gooi (U10)
RC 't Gooi (U14)
RC 't Gooi (U16)
RC 't Gooi 1 (U11 - U12)
RC 't Gooi 2 (U11 - U12)
RC Dwingeloo (U11 - U12)
RC Eemland (U09)
RC Eemland (U11 - U12)
RC Eemland (U15)
RC Slavia Praha (U07 - U08)
RC Slavia Praha (U09)
RC Slavia Praha (U10)
RC Slavia Praha (U11 - U12)
RC The Dukes (U07 - U08)
RC The Dukes (U10)
RC The Dukes (U11 - U12)
Redingensians RFC (U15)
RFC Haarlem (U11 - U12)
Rugby Academy ZW (U14)
Rugby Club Hilversum (U07 - U08)
Rugby Club Hilversum (U09)
Rugby Club Hilversum (U11 - U12)
Rugby Club Hilversum (U13)
Rugby Club Hilversum (U15)
Rugby Club Hilversum (U16)
Rugby Club Hilversum (U17)
Rugby Vlaanderen (U16)
Rugby Vlaanderen (U18)
Rugby-Shop Baa-Baas (U18)
Sandbach RFC (U15)
Spalding RFC (U11 - U12)
Spalding RFC (U15)
Team Noord (U15)
Thanet Wanderers 1 (U10)
Thanet Wanderers 1 (U11 - U12)
Thanet Wanderers 2 (U10)
Thanet Wanderers 2 (U11 - U12)
TSV Victoria Linden (U15)
Utrechtse RC (U16)
Utrechtse RC (U17)
Widnes RFC (U15)
Zaandijk Rugby (U09)
Zaandijk Rugby / AAC (U11 - U12)
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Arend Beltman
10:00
Littleborough RFC
20
10:20
Dwingeloo RC
0
Poule A - U10
Field B1 - KG Gooi
Patrick van Gils
10:00
RC 't Gooi
6
10:20
Dwingeloo RC
0
Poule A - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Wesley van der Aart
10:00
Spalding RFC
6
10:20
RC Dwingeloo
0
Poule A - U15
Field 3 - Altius HV
Jonathan Clark
10:00
Newbury RFC
45
10:20
Rugby Club Hilversum
0
Poule A - U16
Field 2 - Rugby 2
Jens Pardede
10:00
Rugby Club Hilversum
0
10:20
RC 't Gooi
10
Poule - U13
Field 5 - Gooi Kanaal
Jeroen van der Plas
10:00
Old Whitgiftians
30
10:20
Rugby Club Hilversum
0
Poule A - U10
Field B2 - KG Gooi
Sander Bootsman
10:00
Bredase RC
0
10:20
Thanet Wanderers 1
6
Poule A - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Michael de Vries
10:00
RC Slavia Praha
1
10:20
RC Eemland
3
Poule A - U16
Field 1 - Rugby 1
Duncan Forsyth
10:00
Abercwmboi RFC
3
10:20
Ammanford RFC
0
Poule A - U15
Field 4 - Gooi HV
Friso Teerink
10:00
Spalding RFC
12
10:20
Widnes RFC
3
Poule C - U15
Reserve
John Nijman
10:00
Fleetwood RFC
0
10:20
Sandbach RFC
33
Poule - U17
Field 1 - Rugby 1
Michael Assman
10:25
Rugby Club Hilversum
0
10:45
Utrechtse RC
0
Poule - U09
Field B1 - KG Gooi
Patrick van Gils
10:25
Rugby Club Hilversum
5
10:45
RC Eemland
3
Poule A - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Jelmer Smits
10:25
Rugby Academy ZW
0
10:45
Horsham RUFC
28
Poule B - U15
Field 3 - Altius HV
Friso Teerink
10:25
Glossop RFC
0
10:45
RC Eemland
14
Poule B - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Raymond Höhle
10:25
Thanet Wanderers 1
8
10:45
RC 't Gooi 1
0
Poule - U09
Field B2 - KG Gooi
Tjerk Pardede
10:25
Haagsche RC
4
10:45
RC Slavia Praha
2
Poule - U17
Field 2 - Rugby 2
Ap van Kersbergen
10:25
Pickwick Players
0
10:45
Newbridge RFC
36
Poule B - U15
Field 4 - Gooi HV
Rob de Roo
10:25
Dorchester RFC
12
10:45
TSV Victoria Linden
0
Poule B - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Hylke Korf
10:25
BSN
2
10:45
RC The Dukes
2
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Simon Slingerland
10:25
Chepstow RFC
40
10:45
RC 't Gooi (GooiDogs)
0
Poule - U07 - U08
Field Turven
Maarten Spaargaren
10:50
Rugby Club Hilversum
5
11:08
RC The Dukes
10
Poule - U18
Field 2 - Rugby 2
Fred van Verseveld
10:50
Painswick RFC
0
11:10
Rugby-Shop Baa-Baas
0
Poule B - U10
Field B1 - KG Gooi
Allain Silbernberg
10:50
RC Slavia Praha
2
11:10
Haagsche RC
0
Poule B - U14
Field 6 - Altius AB
Dennis Wagner
10:50
Boitsfort RC
0
11:10
RC 't Gooi
10
Poule C - U15
Field 3 - Altius HV
Hermen Huiskamp
10:50
Team Noord
5
11:10
Fleetwood RFC
5
Poule C - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Raymond Höhle
10:50
Thanet Wanderers 2
2
11:10
Bredase RC
4
Poule - U18
Field 1 - Rugby 1
Obed Broersma
10:50
Rugby Vlaanderen
7
11:10
Cas RC
12
Poule A - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Dymphy Goossens
10:50
Queen Elizabeth School 1
12
11:10
High School Dundee
12
Poule B - U10
Field B2 - KG Gooi
Scott Joyce
10:50
RC The Dukes
4
11:10
Thanet Wanderers 2
0
Poule C - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Alec Lara
10:50
Haagsche RC
2
11:10
RC 't Gooi 2
1
Poule C - U15
Field 4 - Gooi HV
Wesley van der Aart
10:50
Sandbach RFC
19
11:10
CAZA
0
Poule B - U16
Field 2 - Rugby 2
Roderick Rishworth
11:15
Evesham RFC
29
11:35
Cas RC
0
Poule - U07 - U08
Field Turven
Yfke Lamme
11:15
RC 't Gooi
6
11:33
Bredase RC
0
Poule B - U16
Field 1 - Rugby 1
Liam Wright
11:15
Rugby Vlaanderen
12
11:35
Utrechtse RC
0
Poule B - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Jeroen van der Plas
11:15
Queen Elizabeth School 2
0
11:35
Cullomptom RFC
37
Poule - U09
Field B1 - KG Gooi
Daran Charlton
11:15
Rugby Club Hilversum
3
11:35
Zaandijk Rugby
2
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Arno Mansveld
11:15
Rugby Club Hilversum
30
11:35
Littleborough RFC
0
Poule A - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Raymond Höhle
11:15
Spalding RFC
5
11:35
Rugby Club Hilversum
0
Poule A - U15
Field 3 - Altius HV
Friso Teerink
11:15
Newbury RFC
12
11:35
Oswestry RFC
8
Poule - U09
Field B2 - KG Gooi
Patrick van Gils
11:15
RC Eemland
6
11:35
RC Slavia Praha
2
Poule A - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Jan Willem Keur
11:15
RC Dwingeloo
3
11:35
RC Eemland
5
Poule A - U15
Field 4 - Gooi HV
Rob de Roo
11:15
Rugby Club Hilversum
0
11:35
Widnes RFC
0
Poule - U17
Field 1 - Rugby 1
Ap van Kersbergen
11:40
Rugby Club Hilversum
0
12:00
Medway RFC
18
Poule - U07 - U08
Field Turven
Maarten Spaargaren
11:40
Rugby Club Hilversum
5
11:58
RC Slavia Praha
9
Poule B - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Raymond Höhle
11:40
Thanet Wanderers 1
0
12:00
Zaandijk Rugby / AAC
0
Poule B - U15
Field 3 - Altius HV
Alec Lara
11:40
Glossop RFC
0
12:00
Liverpool Collegiate RFC
12
Poule - U17
Field 2 - Rugby 2
Duncan Forsyth
11:40
Utrechtse RC
7
12:00
Newbridge RFC
14
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Arend Beltman
11:40
Old Whitgiftians
31
12:00
RC 't Gooi (GooiDogs)
0
Poule B - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Dee Brouwer
11:40
RC 't Gooi 1
0
12:00
RC The Dukes
7
Poule B - U15
Field 4 - Gooi HV
John Nijman
11:40
RC Eemland
12
12:00
TSV Victoria Linden
10
Poule - U13
Field 5 - Gooi Kanaal
Roderick Rishworth
11:40
Dwingeloo RC
0
12:00
Chepstow RFC
35
Poule - U09
Field B1 - KG Gooi
Scott Joyce
11:40
Haagsche RC
5
12:00
Zaandijk Rugby
5
Poule - U09
Field B2 - KG Gooi
Jan Willem Keur
11:40
Rugby Club Hilversum
6
12:00
RC Slavia Praha
1
Poule - U18
Field 2 - Rugby 2
Eric Luteijn
12:05
Rugby Vlaanderen
0
12:25
Rugby-Shop Baa-Baas
19
Poule A - U10
Field B1 - KG Gooi
Allain Silbernberg
12:05
Bredase RC
0
12:25
Dwingeloo RC
6
Poule A - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Roderick Rishworth
12:05
Rugby Academy ZW
0
12:25
Old Patesians RFC
14
Poule C - U15
Field 3 - Altius HV
Sander Bootsman
12:05
Team Noord
7
12:25
Redingensians RFC
24
Poule C - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Jan Willem Keur
12:05
Thanet Wanderers 2
1
12:25
RFC Haarlem
2
Poule - U07 - U08
Field Turven
Yfke Lamme
12:05
RC The Dukes
6
12:23
Bredase RC
0
Poule - U18
Field 1 - Rugby 1
Jens Pardede
12:05
Cas RC
10
12:25
Painswick RFC
14
Poule A - U10
Field B2 - KG Gooi
Daran Charlton
12:05
Thanet Wanderers 1
5
12:25
RC 't Gooi
2
Poule A - U14
Field 6 - Altius AB
Simon Slingerland
12:05
Horsham RUFC
22
12:25
High School Dundee
0
Poule C - U15
Field 4 - Gooi HV
Riette Meijer
12:05
Fleetwood RFC
17
12:25
CAZA
5
Poule C - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Dee Brouwer
12:05
Bredase RC
2
12:25
RC 't Gooi 2
2
Poule B - U10
Field B1 - KG Gooi
Scott Joyce
12:30
RC The Dukes
3
12:50
Haagsche RC
2
Poule B - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Roderick Rishworth
12:30
Boitsfort RC
5
12:50
Evesham RFC
12
Poule B - U14
Field 6 - Altius AB
Dennis Wagner
12:30
RC 't Gooi
0
12:50
Cullomptom RFC
22
Poule B - U10
Field B2 - KG Gooi
Allain Silbernberg
12:30
Thanet Wanderers 2
0
12:50
RC Slavia Praha
6
Poule - U07 - U08
Field Turven
Bas Ruiter
12:30
RC 't Gooi
9
12:48
RC Slavia Praha
8
Poule - U17
Field 1 - Rugby 1
Alec Lara
12:30
Pickwick Players
7
12:50
Medway RFC
26
Poule A - U15
Field 3 - Altius HV
Michael de Vries
12:30
Spalding RFC
14
12:50
Oswestry RFC
0
Poule A - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Raymond Höhle
12:30
RC Slavia Praha
1
12:50
Rugby Club Hilversum
3
Poule - U17
Field 2 - Rugby 2
Eric Luteijn
12:30
Rugby Club Hilversum
7
12:50
Newbridge RFC
32
Poule A - U15
Field 4 - Gooi HV
Hermen Huiskamp
12:30
Newbury RFC
0
12:50
Widnes RFC
3
Poule A - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Hylke Korf
12:30
Spalding RFC
3
12:50
RC Eemland
0
Poule A - U16
Field 2 - Rugby 2
Eric Luteijn
12:55
Abercwmboi RFC
5
13:15
RC 't Gooi
0
Poule A - U16
Field 1 - Rugby 1
Obed Broersma
12:55
Ammanford RFC
41
13:15
Rugby Club Hilversum
5
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Arend Beltman
12:55
RC 't Gooi (GooiDogs)
5
13:15
Littleborough RFC
20
Poule B - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Dex Mackaaij
12:55
BSN
1
13:15
Zaandijk Rugby / AAC
3
Poule B - U15
Field 3 - Altius HV
Wesley van der Aart
12:55
Dorchester RFC
22
13:15
Liverpool Collegiate RFC
0
Poule - U13
Field 5 - Gooi Kanaal
Jelmer Smits
12:55
Chepstow RFC
10
13:15
Old Whitgiftians
20
Poule - U07 - U08
Field Turven
Yfke Lamme
12:55
Rugby Club Hilversum
6
13:13
Bredase RC
0
Poule B - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Jens Pardede
12:55
Thanet Wanderers 1
1
13:15
RC The Dukes
2
Poule B - U15
Field 4 - Gooi HV
Rob de Roo
12:55
Glossop RFC
0
13:15
TSV Victoria Linden
24
Poule - U09
Field B1 - KG Gooi
Patrick van Gils
12:55
RC Eemland
3
13:15
Zaandijk Rugby
3
Poule - U09
Field B2 - KG Gooi
Tjerk Pardede
12:55
Rugby Club Hilversum
4
13:15
Haagsche RC
2
Poule B - U16
Field 2 - Rugby 2
Duncan Forsyth
13:20
Rugby Vlaanderen
20
13:40
Cas RC
0
Poule B - U16
Field 1 - Rugby 1
Fred van Verseveld
13:20
Utrechtse RC
0
13:40
Evesham RFC
10
Poule A - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Simon Slingerland
13:20
Queen Elizabeth School 1
7
13:40
Old Patesians RFC
31
Poule A - U10
Field B1 - KG Gooi
Tjerk Pardede
13:20
Thanet Wanderers 1
12
13:40
Dwingeloo RC
1
Poule C - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Michael de Vries
13:20
Haagsche RC
7
13:40
RFC Haarlem
0
Poule C - U15
Field 3 - Altius HV
Riette Meijer
13:20
Sandbach RFC
26
13:40
Redingensians RFC
5
Poule A - U10
Field B2 - KG Gooi
Allain Silbernberg
13:20
RC 't Gooi
6
13:40
Bredase RC
0
Poule C - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Hylke Korf
13:20
Thanet Wanderers 2
4
13:40
RC 't Gooi 2
5
Poule C - U15
Field 4 - Gooi HV
Sander Bootsman
13:20
Team Noord
15
13:40
CAZA
0
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Arno Mansveld
13:20
Rugby Club Hilversum
35
13:40
Dwingeloo RC
0
Poule - U07 - U08
Field Turven
Bas Ruiter
13:20
RC The Dukes
6
13:38
RC Slavia Praha
3
Poule B - U10
Field B1 - KG Gooi
Daran Charlton
13:45
Thanet Wanderers 2
3
14:05
Haagsche RC
1
Poule B - U14
Field 6 - Altius AB
Dymphy Goossens
13:45
Queen Elizabeth School 2
7
14:05
Evesham RFC
57
Poule A - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Jeroen van der Plas
13:45
Rugby Academy ZW
5
14:05
High School Dundee
7
Poule B - U10
Field B2 - KG Gooi
Allain Silbernberg
13:45
RC Slavia Praha
2
14:05
RC The Dukes
1
Poule - U17
Field 1 - Rugby 1
Liam Wright
13:45
Utrechtse RC
7
14:05
Medway RFC
10
Poule A - U15
Field 3 - Altius HV
Hermen Huiskamp
13:45
Rugby Club Hilversum
0
14:05
Oswestry RFC
40
Poule A - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Dex Mackaaij
13:45
RC Dwingeloo
2
14:05
Rugby Club Hilversum
1
Poule - U07 - U08
Field Turven
Maarten Spaargaren
13:45
Rugby Club Hilversum
8
14:03
RC 't Gooi
10
Poule - U17
Field 2 - Rugby 2
Eric Luteijn
13:45
Rugby Club Hilversum
24
14:05
Pickwick Players
0
Poule A - U15
Field 4 - Gooi HV
Jonathan Clark
13:45
Newbury RFC
14
14:05
Spalding RFC
7
Poule A - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Wesley van der Aart
13:45
Spalding RFC
6
14:05
RC Slavia Praha
0
Poule - U18
Field 2 - Rugby 2
Fred van Verseveld
14:10
Cas RC
10
14:30
Rugby-Shop Baa-Baas
17
Poule - U18
Field 1 - Rugby 1
Alec Lara
14:10
Painswick RFC
22
14:30
Rugby Vlaanderen
5
Poule B - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Jelmer Smits
14:10
Boitsfort RC
0
14:30
Cullomptom RFC
34
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Dennis Wagner
14:10
Littleborough RFC
10
14:30
Old Whitgiftians
40
Poule B - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Michael de Vries
14:10
RC 't Gooi 1
1
14:30
Zaandijk Rugby / AAC
7
Poule B - U15
Field 3 - Altius HV
Jens Pardede
14:10
RC Eemland
0
14:30
Liverpool Collegiate RFC
5
Poule B - U15
Field 4 - Gooi HV
John Nijman
14:10
Glossop RFC
0
14:30
Dorchester RFC
24
Poule B - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Hylke Korf
14:10
Thanet Wanderers 1
1
14:30
BSN
2
Poule - U07 - U08
Field Turven
Bas Ruiter
14:10
Bredase RC
0
14:28
RC Slavia Praha
6
Poule - U09
Field B1 - KG Gooi
Maarten Slingerland
14:10
RC Slavia Praha
1
14:30
Zaandijk Rugby
5
Poule - U09
Field B2 - KG Gooi
Scott Joyce
14:10
RC Eemland
6
14:30
Haagsche RC
1
Poule A - U16
Field 2 - Rugby 2
Liam Wright
14:35
Ammanford RFC
26
14:55
RC 't Gooi
0
Poule A - U16
Field 1 - Rugby 1
Obed Broersma
14:35
Rugby Club Hilversum
0
14:55
Abercwmboi RFC
17
Poule C - U15
Field 3 - Altius HV
Hermen Huiskamp
14:35
Fleetwood RFC
0
14:55
Redingensians RFC
21
Poule C - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Maarten Slingerland
14:35
Bredase RC
1
14:55
RFC Haarlem
3
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Simon Slingerland
14:35
Chepstow RFC
5
14:55
Rugby Club Hilversum
0
Poule C - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Wesley van der Aart
14:35
Thanet Wanderers 2
0
14:55
Haagsche RC
3
Poule C - U15
Field 4 - Gooi HV
Rob de Roo
14:35
Team Noord
0
14:55
Sandbach RFC
28
Poule - U13
Field 5 - Gooi Kanaal
Arend Beltman
14:35
Dwingeloo RC
50
14:55
RC 't Gooi (GooiDogs)
0
Poule - U07 - U08
Field Turven
Tommas Li
14:35
RC The Dukes
3
14:53
RC 't Gooi
2
Plaats 7/8 - U10
Field B1 - KG Gooi
Patrick van Gils
14:35
Bredase RC
0
14:55
Haagsche RC
6
Plaats 5/6 - U10
Field B2 - KG Gooi
Tjerk Pardede
14:35
Dwingeloo RC
1
14:55
Thanet Wanderers 2
8
Poule B - U16
Field 2 - Rugby 2
Liam Wright
15:00
Utrechtse RC
24
15:20
Cas RC
5
Poule B - U16
Field 1 - Rugby 1
Ap van Kersbergen
15:00
Evesham RFC
3
15:20
Rugby Vlaanderen
15
Poule A - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Arno Mansveld
15:00
Horsham RUFC
12
15:20
Old Patesians RFC
0
Poule A - U14
Field 6 - Altius AB
Jeroen van der Plas
15:00
Rugby Academy ZW
5
15:20
Queen Elizabeth School 1
24
Poule A - U15
Field 3 - Altius HV
Riette Meijer
15:00
Widnes RFC
7
15:20
Oswestry RFC
0
Poule A - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Jan Willem Keur
15:00
RC Eemland
2
15:20
Rugby Club Hilversum
2
Poule A - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Hylke Korf
15:00
RC Dwingeloo
5
15:20
RC Slavia Praha
2
Poule A - U15
Field 4 - Gooi HV
Sander Bootsman
15:00
Rugby Club Hilversum
0
15:20
Spalding RFC
43
Plaats 3/4 - U10
Field B1 - KG Gooi
Patrick van Gils
15:00
RC 't Gooi
0
15:20
RC The Dukes
3
Plaats 1/2 - U10
Field B2 - KG Gooi
Tjerk Pardede
15:00
Thanet Wanderers 1
5
15:20
RC Slavia Praha
1
Poule B - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Dymphy Goossens
15:25
RC 't Gooi
7
15:45
Evesham RFC
5
Poule B - U14
Field 6 - Altius AB
Dennis Wagner
15:25
Boitsfort RC
26
15:45
Queen Elizabeth School 2
7
Poule - U17
Field 1 - Rugby 1
Ap van Kersbergen
15:25
Newbridge RFC
19
15:45
Medway RFC
0
Poule B - U15
Field 3 - Altius HV
Hermen Huiskamp
15:25
TSV Victoria Linden
0
15:45
Liverpool Collegiate RFC
0
Poule B - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Jens Pardede
15:25
RC The Dukes
1
15:45
Zaandijk Rugby / AAC
2
Poule C - U15
Reserve
John Nijman
15:25
CAZA
14
15:45
Redingensians RFC
40
Poule - U17
Field 2 - Rugby 2
Fred van Verseveld
15:25
Utrechtse RC
33
15:45
Pickwick Players
0
Poule B - U15
Field 4 - Gooi HV
Friso Teerink
15:25
RC Eemland
0
15:45
Dorchester RFC
17
Poule B - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Alec Lara
15:25
RC 't Gooi 1
0
15:45
BSN
9
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Jelmer Smits
15:50
Littleborough RFC
20
16:10
Chepstow RFC
20
Poule A - U14
Field 3 - Altius HV
Dex Mackaaij
15:50
High School Dundee
0
16:10
Old Patesians RFC
14
Poule C - U11 - U12
Field M1 - KG Altius
Sander Bootsman
15:50
RC 't Gooi 2
3
16:10
RFC Haarlem
1
Poule - U13
Field 5 - Gooi Kanaal
Jeroen van der Plas
15:50
Dwingeloo RC
0
16:10
Old Whitgiftians
45
Poule C - U11 - U12
Field M2 - KG Altius
Maarten Slingerland
15:50
Bredase RC
0
16:10
Haagsche RC
6
Plaats 3/4 - U17
Field 1 - Rugby 1
Michael Assman
15:50
Utrechtse RC
0
16:10
Rugby Club Hilversum
10
Plaats 7/8 - U16
Field 2 - Rugby 2
Obed Broersma
15:50
Rugby Club Hilversum
30
16:10
Cas RC
0
Poule B - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Arend Beltman
16:15
RC 't Gooi
24
16:35
Queen Elizabeth School 2
0
Poule - U13
Field 6 - Altius AB
Arno Mansveld
16:15
RC 't Gooi (GooiDogs)
5
16:35
Rugby Club Hilversum
45
Halve finales (1) - U15
Field 3 - Altius HV
Jonathan Clark
16:15
Spalding RFC
0
16:35
Dorchester RFC
30
Plaats 3/4 - U18
Field 2 - Rugby 2
Michael Assman
16:15
Cas RC
26
16:35
Rugby Vlaanderen
0
Halve finales (2) - U15
Field 4 - Gooi HV
Riette Meijer
16:15
Sandbach RFC
21
16:35
Newbury RFC
0
Plaats 5/6 - U16
Field 1 - Rugby 1
Duncan Forsyth
16:15
RC 't Gooi
5
16:35
Utrechtse RC
10
Poule B - U14
Field 6 - Altius AB
Dennis Wagner
16:40
Cullomptom RFC
22
17:00
Evesham RFC
0
Poule A - U14
Field 5 - Gooi Kanaal
Dymphy Goossens
16:40
Horsham RUFC
24
17:00
Queen Elizabeth School 1
7
Plaats 1/2 - U17
Field 1 - Rugby 1
Michael Assman
16:40
Newbridge RFC
19
17:00
Medway RFC
0
Plaats 1/2 - U18
Field 2 - Rugby 2
Duncan Forsyth
16:40
Painswick RFC
0
17:00
Rugby-Shop Baa-Baas
10
Plaats 3/4 - U16
Field 2 - Rugby 2
Fred van Verseveld
17:05
Ammanford RFC
26
17:25
Evesham RFC
7
Plaats 1/2 - U16
Field 1 - Rugby 1
Obed Broersma
17:05
Abercwmboi RFC
12
17:25
Rugby Vlaanderen
10
Finale - U14
Field 2 - Rugby 2
Jelmer Smits
17:30
Horsham RUFC
0
17:50
Cullomptom RFC
5
Finale - U15
Field 1 - Rugby 1
Rob de Roo
17:30
Dorchester RFC
5
17:50
Sandbach RFC
19
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden