Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Dutch Autumn Cup
Categorieën
×
U12/U13
U8/U9
Kies categorie
Alle categorieën
U12/U13
U8/U9
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
....... (U8/U9)
AFC'34 (U12/U13)
BSC Roosendaal (U8/U9)
Cuddington Sandiway (ENG) (U8/U9)
De Betrokkden Spartaan (U12/U13)
FC Almere (U12/U13)
IJFC (U8/U9)
Lyra (U12/U13)
MSV'19 (U12/U13)
Oliveo Pijnacker (U12/U13)
RCL (U8/U9)
Rotterdam United (U12/U13)
sv DSO (U8/U9)
sv Ommoord (U12/U13)
vv Capelle (U8/U9)
VVOR (U8/U9)
Zaterdag, 20 oktober 2018
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
10:00
sv Ommoord
3
10:20
FC Almere
0
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
10:25
Lyra
1
10:45
MSV'19
2
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
10:50
VVOR
0
11:10
vv Capelle
6
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
10:50
Oliveo Pijnacker
0
11:10
AFC'34
1
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
11:15
BSC Roosendaal
2
11:35
IJFC
1
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
11:15
Rotterdam United
0
11:35
De Betrokkden Spartaan
3
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
11:40
RCL
2
12:00
Cuddington Sandiway (ENG)
1
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
11:40
FC Almere
0
12:00
MSV'19
3
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
12:05
VVOR
0
12:25
sv DSO
8
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
12:05
Oliveo Pijnacker
0
12:25
Lyra
1
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
12:30
Rotterdam United
0
12:50
sv Ommoord
1
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
12:30
vv Capelle
3
12:50
BSC Roosendaal
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
12:55
IJFC
0
13:15
RCL
7
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
12:55
De Betrokkden Spartaan
0
13:15
AFC'34
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
13:20
Cuddington Sandiway (ENG)
0
13:40
sv DSO
2
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
13:20
FC Almere
0
13:40
Oliveo Pijnacker
3
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
13:45
MSV'19
2
14:05
sv Ommoord
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
13:45
BSC Roosendaal
1
14:05
VVOR
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
14:10
RCL
1
14:30
vv Capelle
0
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
14:10
De Betrokkden Spartaan
0
14:30
Lyra
0
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
14:35
AFC'34
1
14:55
Rotterdam United
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
14:35
IJFC
0
14:55
Cuddington Sandiway (ENG)
6
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
15:00
Oliveo Pijnacker
2
15:20
MSV'19
3
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
15:00
sv DSO
4
15:20
BSC Roosendaal
0
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
15:25
FC Almere
0
15:45
De Betrokkden Spartaan
3
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
15:50
sv Ommoord
1
16:10
AFC'34
2
20-10
Poule - U12/U13
VELD 1
16:15
Lyra
1
16:35
Rotterdam United
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
17:00
.......
0
17:20
VVOR
3
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
17:30
Cuddington Sandiway (ENG)
3
17:50
.......
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
18:00
.......
0
18:20
BSC Roosendaal
3
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
18:30
.......
0
18:50
IJFC
3
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
19:00
vv Capelle
3
19:20
.......
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
19:30
sv DSO
3
19:50
.......
0
20-10
Poule - U8/U9
VELD 2
20:00
.......
0
20:20
RCL
3
Zondag, 21 oktober 2018
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
11:00
VVOR
0
11:20
RCL
4
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
11:00
Rotterdam United
3
11:20
FC Almere
0
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
11:25
Lyra
1
11:45
AFC'34
1
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
11:25
vv Capelle
2
11:45
IJFC
0
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
11:50
Cuddington Sandiway (ENG)
3
12:10
BSC Roosendaal
1
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
11:50
sv Ommoord
0
12:10
Oliveo Pijnacker
1
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
12:15
MSV'19
0
12:35
De Betrokkden Spartaan
0
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
12:15
RCL
1
12:35
sv DSO
0
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
12:40
IJFC
0
13:00
VVOR
2
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
12:40
AFC'34
3
13:00
FC Almere
0
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
13:05
sv Ommoord
0
13:25
Lyra
2
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
13:05
vv Capelle
2
13:25
Cuddington Sandiway (ENG)
1
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
13:30
BSC Roosendaal
0
13:50
RCL
3
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
13:30
MSV'19
1
13:50
Rotterdam United
0
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
13:55
De Betrokkden Spartaan
1
14:15
Oliveo Pijnacker
2
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
13:55
sv DSO
1
14:15
vv Capelle
3
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
14:20
FC Almere
0
14:40
Lyra
3
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
14:20
Cuddington Sandiway (ENG)
1
14:40
VVOR
0
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
14:45
AFC'34
1
15:05
MSV'19
0
21-10
Poule - U8/U9
VELD 2
14:45
sv DSO
7
15:05
IJFC
0
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
15:10
Oliveo Pijnacker
2
15:30
Rotterdam United
1
21-10
Poule - U12/U13
VELD 1
15:35
De Betrokkden Spartaan
0
15:55
sv Ommoord
0
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden