Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Beachrugby ijmuiden tbm
Categorieën
×
Turven
Benjamins
Minis
Kies categorie
Alle categorieën
Benjamins
Minis
Turven
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Turven)
Poule B - (Turven)
Plaats 7/8 - (Turven)
Plaats 5/6 - (Turven)
Plaats 3/4 - (Turven)
Plaats 1/2 - (Turven)
Poule A - (Benjamins)
Poule B - (Benjamins)
Poule C - (Benjamins)
Halve finale 9-12 (2) - (Benjamins)
Halve finale 9-12 (1) - (Benjamins)
Halve finale 5-8 (2) - (Benjamins)
Halve finale 5-8 (1) - (Benjamins)
Halve finale 1-4 (2) - (Benjamins)
Halve finale 1-4 (1) - (Benjamins)
Troost finale 9-12 - (Benjamins)
Finale 9-12 - (Benjamins)
Troost finale 5-8 - (Benjamins)
Finale 5-8 - (Benjamins)
Troost finale 1-4 - (Benjamins)
Finale 1-4 - (Benjamins)
Poule A - (Minis)
Poule B - (Minis)
Plaats 9/10 - (Minis)
Plaats 7/8 - (Minis)
Plaats 5/6 - (Minis)
Plaats 3/4 - (Minis)
Plaats 1/2 - (Minis)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC (Turven)
AAC Blauw (Benjamins)
AAC Piggies (Minis)
AAC wit (Benjamins)
Bassets (Minis)
Bulldogs (Turven)
Bulldogs Blauw (Benjamins)
Bulldogs Blauw (Minis)
Bulldogs rood (Benjamins)
Bulldogs Rood (Minis)
Castricum geel (Benjamins)
Castricum geel (Turven)
Castricum Zwart (Benjamins)
Catricum Zwart (Turven)
De Dukes (Minis)
Dukes geel (Benjamins)
Dukes (Turven)
Dukes Oranje (Benjamins)
Eemland (Benjamins)
Eemland Geel (Minis)
Eemland geel (Turven)
Eemland Zwart (Minis)
Eemland Zwart (Turven)
Haarlem Doorzetters (Benjamins)
Haarlem Dragons (Benjamins)
Hilversum (Benjamins)
Hilversum (Minis)
Hilversum (Turven)
RFC Haarlem (Minis)
Zaandijk (Benjamins)
Zaandijk (Minis)
Poule A - Benjamins
Benjamins 1
Jeroen de Rijke (Haarlem)
11:30
AAC Blauw
0
11:45
Haarlem Dragons
27
Poule A - Turven
Turven veld duin
Peter Jurgens(Cas)
11:30
Bulldogs
5
11:42
Eemland Zwart
12
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Nog Onbekend 1( Bulldogs)
11:30
AAC Piggies
0
11:45
Eemland Geel
12
Poule B - Benjamins
Benjamins 3
Nog Onbekend (Hilversum)
11:30
Dukes Oranje
26
11:45
Castricum geel
0
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend 2(Bulldogs)
11:30
Eemland Zwart
5
11:45
Zaandijk
4
Poule B - Turven
Turven veld Zee
Wim Numan (Haarlem)
11:30
Dukes
13
11:42
Catricum Zwart
6
Poule A - Benjamins
Benjamins 2
Luke van Leeuwen (Haarlem)
11:30
Hilversum
6
11:45
Castricum Zwart
6
Poule A - Turven
Turven veld duin
Gerard Stappershoef(Dukes)
11:45
Castricum geel
11:57
AAC
Poule B - Turven
Turven veld Zee
Wim Numan (Haarlem)
11:45
Eemland geel
13
11:57
Hilversum
23
Poule C - Benjamins
Benjamins 1
Frank Groeliken Zaandijk
11:50
Dukes geel
13
12:05
AAC wit
2
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Edwin van der Spek (Haarlem)
11:50
De Dukes
27
12:05
Bulldogs Blauw
1
Poule B - Benjamins
Benjamins 2
George de Vries (AAC)
11:50
Haarlem Doorzetters
15
12:05
Eemland
3
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend (Bassets)
11:50
RFC Haarlem
15
12:05
Bulldogs Rood
0
Poule C - Benjamins
Benjamins 3
Joey Hutana (Cas)
11:50
Zaandijk
1
12:05
Bulldogs Blauw
3
Poule A - Turven
Turven veld duin
Peter Jurgens(Cas)
12:00
Castricum geel
12:12
Eemland Zwart
Poule B - Turven
Turven veld Zee
Gerard Stappershoef(Dukes)
12:00
Eemland geel
12:12
Catricum Zwart
Poule A - Benjamins
Benjamins 1
Filippe AAC
12:10
AAC Blauw
1
12:25
Bulldogs rood
13
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Nog Onbekend 1( Bulldogs)
12:10
AAC Piggies
12
12:25
Bassets
9
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend 2(Bulldogs)
12:10
Eemland Zwart
3
12:25
Hilversum
10
Poule A - Benjamins
Benjamins 2
Jeroen de Rijke (Haarlem)
12:10
Haarlem Dragons
3
12:25
Castricum Zwart
0
Poule A - Turven
Turven veld duin
Peter Jurgens(Cas)
12:15
AAC
15
12:27
Bulldogs
9
Poule B - Turven
Turven veld Zee
Wim Numan (Haarlem)
12:15
Hilversum
12:27
Dukes
Poule B - Benjamins
Benjamins 3
Nog Onbekend (Hilversum)
12:30
Haarlem Doorzetters
32
12:45
Castricum geel
0
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Edwin van der Spek (Haarlem)
12:30
Eemland Geel
12
12:45
Bulldogs Blauw
2
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend (Bassets)
12:30
Zaandijk
10
12:45
Bulldogs Rood
12
Poule A - Turven
Turven veld duin
Gerard Stappershoef(Dukes)
12:30
AAC
12:42
Eemland Zwart
Poule A - Benjamins
Benjamins 1
Frank Groeliken Zaandijk
12:30
Hilversum
9
12:45
Bulldogs rood
5
Poule B - Turven
Turven veld Zee
Wim Numan (Haarlem)
12:30
Hilversum
12:42
Catricum Zwart
Poule A - Benjamins
Benjamins 2
Luke van Leeuwen (Haarlem)
12:30
AAC Blauw
0
12:45
Castricum Zwart
22
Poule A - Turven
Turven veld duin
Peter Jurgens(Cas)
12:45
Bulldogs
12:57
Castricum geel
Poule B - Turven
Turven veld Zee
Gerard Stappershoef(Dukes)
12:45
Dukes
12:57
Eemland geel
Poule C - Benjamins
Benjamins 1
Joey Hutana (Cas)
12:50
Zaandijk
10
13:05
AAC wit
6
Poule B - Benjamins
Benjamins 2
Filippe AAC
12:50
Eemland
0
13:05
Dukes Oranje
22
Poule C - Benjamins
Benjamins 3
Jeroen de Rijke (Haarlem)
12:50
Bulldogs Blauw
2
13:05
Dukes geel
3
Poule A - Minis
Minis Veld 2
George de Vries (AAC)
12:50
De Dukes
23
13:05
Bassets
0
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend 1( Bulldogs)
12:50
RFC Haarlem
6
13:05
Hilversum
1
Poule B - Benjamins
Benjamins 3
Nog Onbekend (Hilversum)
13:10
Eemland
11
13:25
Castricum geel
0
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Edwin van der Spek (Haarlem)
13:10
AAC Piggies
14
13:25
Bulldogs Blauw
4
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend 2(Bulldogs)
13:10
Eemland Zwart
13
13:25
Bulldogs Rood
18
Poule A - Benjamins
Benjamins 1
Frank Groeliken Zaandijk
13:10
Haarlem Dragons
21
13:25
Bulldogs rood
0
Poule A - Benjamins
Benjamins 2
Luke van Leeuwen (Haarlem)
13:10
AAC Blauw
3
13:25
Hilversum
23
Plaats 7/8 - Turven
Turven veld duin
Peter Jurgens(Cas)
13:15
Nr. 4 Poule A
13:27
Nr. 4 Poule B
Plaats 5/6 - Turven
Turven veld Zee
Wim Numan (Haarlem)
13:15
Nr. 3 Poule A
13:27
Nr. 3 Poule B
Poule C - Benjamins
Benjamins 1
Joey Hutana (Cas)
13:30
Bulldogs Blauw
14
13:45
AAC wit
2
Poule B - Benjamins
Benjamins 2
Filippe AAC
13:30
Dukes Oranje
5
13:45
Haarlem Doorzetters
2
Poule C - Benjamins
Benjamins 3
Jeroen de Rijke (Haarlem)
13:30
Dukes geel
4
13:45
Zaandijk
6
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Nog Onbekend (Bassets)
13:30
Eemland Geel
18
13:45
Bassets
0
Poule B - Minis
Minis Veld 1
George de Vries (AAC)
13:30
Zaandijk
0
13:45
Hilversum
10
Plaats 3/4 - Turven
Turven veld duin
Gerard Stappershoef(Dukes)
13:30
Nr. 2 Poule A
13:42
Nr. 2 Poule B
Plaats 1/2 - Turven
Turven veld Zee
Wim Numan (Haarlem)
13:30
Nr. 1 Poule A
13:42
Nr. 1 Poule B
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Nog Onbekend 1( Bulldogs)
13:50
AAC Piggies
2
14:05
De Dukes
11
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend 2(Bulldogs)
13:50
Eemland Zwart
2
14:05
RFC Haarlem
15
Poule A - Benjamins
Benjamins 1
Frank Groeliken Zaandijk
13:50
Castricum Zwart
12
14:05
Bulldogs rood
0
Poule A - Benjamins
Benjamins 2
Luke van Leeuwen (Haarlem)
13:50
Haarlem Dragons
21
14:05
Hilversum
4
Poule A - Minis
Minis Veld 2
Edwin van der Spek (Haarlem)
14:10
Bulldogs Blauw
5
14:25
Bassets
7
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend (Bassets)
14:10
Bulldogs Rood
13
14:25
Hilversum
14
Halve finale 9-12 (2)
Benjamins 1
Nog Onbekend (Hilversum)
14:10
AAC wit
1
14:25
Bulldogs rood
11
Halve finale 9-12 (1)
Benjamins 2
Joey Hutana (Cas)
14:10
Castricum geel
0
14:25
Eemland
16
Halve finale 5-8 (2) - Benjamins
Benjamins 3
Filippe AAC
14:10
Zaandijk
3
14:25
Castricum Zwart
10
Poule A - Minis
Minis Veld 2
George de Vries (AAC)
14:30
Eemland Geel
11
14:45
De Dukes
5
Poule B - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend 1( Bulldogs)
14:30
Zaandijk
17
14:45
RFC Haarlem
0
Halve finale 5-8 (1) - Benjamins
Benjamins 1
Jeroen de Rijke (Haarlem)
14:30
Hilversum
11
14:45
Dukes geel
10
Halve finale 1-4 (2) - Benjamins
Benjamins 2
Luke van Leeuwen (Haarlem)
14:30
Bulldogs Blauw
1
14:45
Dukes Oranje
10
Halve finale 1-4 (1) - Benjamins
Benjamins 3
Frank Groeliken Zaandijk
14:30
Haarlem Doorzetters
2
14:45
Haarlem Dragons
17
Plaats 9/10 - Minis
Minis Veld 2
Edwin van der Spek (Haarlem)
14:50
Bulldogs Blauw
5
15:05
Eemland Zwart
11
Plaats 7/8 - Minis
Minis Veld 1
Nog Onbekend 2(Bulldogs)
14:50
Bassets
15:05
Zaandijk
Troost finale 9-12 - Benjamins
Benjamins 1
Nog Onbekend (Hilversum)
14:50
Castricum geel
0
15:05
AAC wit
12
Finale 9-12 - Benjamins
Benjamins 2
Joey Hutana (Cas)
14:50
Eemland
12
15:05
Bulldogs rood
6
Troost finale 5-8 - Benjamins
Benjamins 3
Filippe AAC
14:50
Dukes geel
14
15:05
Zaandijk
12
Plaats 5/6 - Minis
Minis Veld 2
Nog Onbekend (Bassets)
15:10
AAC Piggies
15
15:25
Bulldogs Rood
9
Plaats 3/4 - Minis
Minis Veld 1
George de Vries (AAC)
15:10
Eemland Geel
15:25
Hilversum
Finale 5-8 - Benjamins
Benjamins 1
Jeroen de Rijke (Haarlem)
15:10
Hilversum
6
15:25
Castricum Zwart
5
Troost finale 1-4 - Benjamins
Benjamins 2
Luke van Leeuwen (Haarlem)
15:10
Haarlem Doorzetters
16
15:25
Bulldogs Blauw
3
Finale 1-4 - Benjamins
Benjamins 3
Frank Groeliken Zaandijk
15:10
Haarlem Dragons
23
15:25
Dukes Oranje
2
Plaats 1/2 - Minis
Minis Veld 2
Nog Onbekend 1( Bulldogs)
15:30
De Dukes
15:45
RFC Haarlem
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden